PDA

View Full Version : Секс , но не сами



NomNomNom
04-27-2013, 12:04
Хелоу,

Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат?
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали?

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях?

Да, не, бих , не бих, -- разучавам какви са тенденциите.

DarkTemplar
04-27-2013, 12:10
Правил съм някоя друга "студентска тройка", бях в ролята на участник (по-добрия вариант), не на наблюдател. За другото - нямам особени ексхибиционистични мераци, та да се показвам пред по-широка аудитория, но се преобличам без никакъв свян пред роднини и приятели.

seek&destroy
04-27-2013, 12:15
Мм правили сме като участници, мисълта че някой друг ме гледа докато правя секс е много възбуждаща, казвала съм го и друг път.
Иначе като трета страна не съм заставала и честно казано не искам. Имам трамви некви от малка, спомени от мама и тате, иии отврат :Д

ubuntureload
04-27-2013, 12:59
Правил съм, прави ли са, виждал съм, виждали са ме и редовно ходя чисто гол и не ми дреме

Ivaaaaa
04-27-2013, 13:43
ммм не съм правила, когато има други
не ме кефи нещо идеята,
а дали са ме виждали гола хора, с които нямам интимни отношения - мхм ;д

girlwithblueeyes
04-27-2013, 13:48
1 Правила съм го на отворена врата аам не е същото такаче не
Мне и нямам намерение да го правя
И да хора с които нямам интимни отношения са ме виждали гола :D

Deadlock
04-27-2013, 14:33
Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат?

Да, будни, мърдащи и говорещи си, но без да знаят. Готино беше. Имам фантазията да ме гледат, докато правя секс, но не виждам как би могло да се получи.

Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D

Не, или поне не съм разбрала. Хич не ми харесва. Чувала съм други да правят секс, беше ми неприятно и се опитвах да не слушам. Нямам воайорски наклонности. ^^ A що се отнася до това, мен да ме чуват, харесва ми.

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях?

категорично не.

Tsukuda_Hiroshi
04-27-2013, 14:40
Правил съм да. Дори получих забележка... Беше яко, но не смятам да повтарям.

Violenza
04-27-2013, 16:57
Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат?
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D

Не съм и за двете. Принципно не ми се вярва и да стане, защото не си падам по скришни и тихи изпълнения, обаче ако е много напечено положението, имаме завивки и трият спи, може би ще успее ме навие. :D



Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали?

Не ми харесва идеята, и както казах, би станало само при горните условия. За гледане пък да не говорим - тогава няма абсолютно никакъв шанс.



Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях?

Виждала съм безсрамни мъжки приятели, на които не им пречи да се преобличат изцяло пред други хора. Второто - не и не бих, срамежлива съм много.

draid
04-27-2013, 18:21
Случвало се е из студентски град, дори когато има 2-ма а не един. Колко са били спящи, събудени и не разбрали... един Господ знае, ама не ме е и интересувало. Като цяло не ми допада идеята да има други хора, ама така се е случвало.

bilqnavod
04-27-2013, 18:50
за мен е извратено, сори

pistolet
04-27-2013, 19:11
Когато бях в един хостел в Мюнхен, ебах една китайка пред колежката ѝ и още едно момче словенец имаше. Просто ѝ показах откъде изгрява слънцето.

Dollie
04-27-2013, 19:40
Невър

bloodyF
04-27-2013, 20:03
Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат? - Не.
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D - Не.

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали? -Предпочитам единичните изпълнения, студентски тройки не са ми по вкуса по принцип.

Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях? - Чисто голи , не. По принцип изцяло гола, по парфюм 8-), съм била единствено пред хората, с които съм правила секс. Изобщо пред хора да съм без дрехи ми е неудобно, било то майка ми или най-добрата ми приятелка. По бельо съм била пред момчета , да. Редовно нахлуваха в съблекалните по физическо преди 1-2 години. Не съм си давала зор да се обличам, защото не ми пука. Като по бански е. Но гола-не! :Д

draid
04-27-2013, 20:05
Чакайте да кацнете в студентски град и ще се нагледате на какво ли не :D

Delziec
04-27-2013, 20:06
за мен е извратено, сори

same here ....

NomNomNom
04-27-2013, 20:28
Ама не говоря за студентски тройки, а за други поводи, хаха. Като седна на компа, ще се разпиша.

NomNomNom
04-27-2013, 20:35
Та, на компа съм.

Не визирам студентските тройки, защото при тях обикновено никой няма избор какво се случва около него :D
Имам предвид, да се съберете някъде някакви хора, примерно две двойки и просто да се затворите в една стая, а не в две.

bloodyF
04-27-2013, 20:37
Чакайте да кацнете в студентски град и ще се нагледате на какво ли не :D

Отказваш ме от СУ, стига :D

Pedigree
04-27-2013, 20:38
Да, случвало се е да има хора в стаята, докато правя секс. Някой път будни, друг път не, мисля, че на повечето ни се е случвало. Както и да, случвало се е хора от противоположния пол, с които нямаме интимни и близки отношения да ме видят гола.
Като цяло... аз съм много далеч от срамежливите хора, хаха. :) Харесвам си тялото, не виждам нищо притеснително в него, както и в секса, който обичам много, но все пак не изпитвам нужда тези неща да се наблюдават от хората. Не защото е неморално и неприето, не, не се влияя от тези неща. Просто ми се губи цялата интимност. :)

stambelan
04-28-2013, 07:39
Да за всичко.

babity
04-28-2013, 10:02
Наблюдавали са ме докато правя свирки, по време на същински секс - не. Аз досега не съм наблюдавала, а и нямам мерак - предпочитам да си действам. Иначе за преобличане и ала -бала... избягвам го от възпитание. Ако няма накъде надали ще ми направи няк'во впечатление.

ShtrudeL
04-28-2013, 10:27
Хелоу,

Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат? чак да гледат - не..
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D Не..

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали? Харесва ми, но много зависи в какво настроение съм и колко съм възбудена..

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях? Не..

Да, не, бих , не бих, -- разучавам какви са тенденциите.

.

granger
04-28-2013, 10:28
Чакайте да кацнете в студентски град и ще се нагледате на какво ли не :D

Meh, студентска тройка :D

marilyn
04-28-2013, 12:38
Та, на компа съм.

Не визирам студентските тройки, защото при тях обикновено никой няма избор какво се случва около него :D
Имам предвид, да се съберете някъде някакви хора, примерно две двойки и просто да се затворите в една стая, а не в две.


Не ми се е случвало. Смисъл.. не мога да кажа, че не бих на 100%... зависи от това кои са хората и как се получат нещата. Не си представям да се разберем с още някоя двойка специално да правим секс еди си кога в една стая. Но ако се получи спонтанно... ддз.

Иначе на студентските тройки не съм фен.

gabi_94
04-28-2013, 16:37
Не ме кефят подобни работи..За мен секса е интимно и лично преживяване и не смятам друг да става свидетел на това :D

_ivi_
05-09-2013, 06:26
Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат? Да
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли Да-първия отговор - защото и те се оправяха

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали?

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях? Не

fenkaaa
05-09-2013, 08:31
Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат? Случвало ми се е 1 път и да хората бяха будни и бяха на същото легло,само че в стаята беше тъмно. :D
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D Същите хора,които бяха на това легло,си правеха и те техните работи до нас,но си бяхме само по 2ки.

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях? Не.Единствено по бельо мога да ходя пред приятелКИТЕ ми,а съвсем гола пред приятелят ми,това е.

Rabalka
05-12-2013, 05:26
равили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат? Имаше едно момиче и момче на другото легло, но и те го правеха пък и беше тъмно.Иначе съм правила свирки и са ни заварвали и са хвърляли по някой и друг лаф.
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли- Да

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали?

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях?Ми май не

Да, не, бих , не бих, -- разучавам какви са тенденциите.

Amore-Mio*
05-12-2013, 08:40
1.Не съм правила секс в присъствието на друг човек/други хора. Самата идея нещо не ми допада и даже изобщо не бих се замисляла да правим секс с приятеля ми.

2. На една екскурзия, да.
Стараех се да не слушам, но беше невъзможно. На сутринта деликатно им казах нещата и те се съобразиха, де.

3. Не, гола не ме е виждал някой, с който нямам нито връзка, нито роднинска връзка.
Не обичам и не мога свободно да се разхождам гола пред някого.

XTREMEFREERIDE
05-12-2013, 14:04
Правила съм секс с бившия ми в палатка с още една двойка вътре. Нямам идея обаче дали са били будни другите двама. Аз не съм ставала свидетел, защото усещам кога нещата тръгват натам и се изнасям на секундата. :Д Иначе голотата за мен е нещо много свято и съм се събличала абсолютно чисто гола само и единствено пред сегашния си приятел без да се притеснявам. (:

PainInTheAss
05-21-2013, 21:19
Хелоу,

Правили ли сте секс, когато има още хора в стаята - при това будни, че дори и да ви гледат?
Или, били ли сте в стаята, когато някакви други хора са се оправяли :D

Ако не сте - харесва ли ви идеята, бихте ли го пробвали?

Подвъпроси: Виждали ли са ви голи хора, от срещуположния пол, с които нямате интимни отношения? Т.е. ходите ли си свободно голи пред други хора, които не са ви роднини и не спите с тях?

Да, не, бих , не бих, -- разучавам какви са тенденциите.

Спомням си как едно време гаджето ми ми направи свирка под чаршафа в присъствието на един приятел ( Който и без това е гей де :D ) :D