PDA

View Full Version : ЗЕЛЕН ЧАЙ



pepepe997j
04-27-2013, 14:51
Имам точно един месец да отслабна. Правя си тренировките, ям си правилно, дори днес съм на сандвич. Искам да ви попитам има ли наистина ефект от зеленият чай? Възможно ли е с фитнес, много разходки, правилно хранене и зелен чай (евентуално) да се отслабне за месец? А зеления чай действа ли като разхлабително? Повръща ли се от него? Кажете ми повече да знам дали да го почвам

POLLINA
04-27-2013, 15:00
Toва,че си днес на сандвич далеч няма да ти помогне да отслабнеш.
Храни се по-често по малко и здравословно, не яж вечер, тренирай.
Зеленият чай има ефект само ако е истински и не, не се повръща от него.
Колко кг имаш да сваляш? И след като имаш да сваляш защо не се сети малко по-рано?

tonssy
04-27-2013, 15:25
днес съм на сандвич.
правилно хранене

?!
Това е далеч от правилно.

BonnieandClyde666
04-27-2013, 15:48
^Мухахаха. Взехте ми думите направо из устата! :D

Ninitoo
04-27-2013, 18:57
От зеления чай наистина има ефект . Както вече казаха от него не се повръща , само дето по-често ще ходиш до тоалетната ако ме разбираш . А сандвича изобщо не е препоръчителен , ако искаш да отслабнеш . По-добре спри хляба и изобщо всичко тестено , мазно , пържено и газирано . Сладко си позволявай , но съвсем малко и то най-добре черен шоколад . Наблягай повече на салатите , зеленчуците , супите и плодовете . Пий страшно много вода , забрави соковете , степчетата и тем подобни . Само вода . Яж само ако усетиш истински глад , а не само защото ти е скучно . Но ако все пак между яденията ти се похапне нещо може да ядеш малко кисело мляко , сушени или пресни плодове , слънчоглед дори или пък морков . И задължително , ама задължително прави някакви упражнения . Мога да ти препоръчам нещо много ефективно , всъщност две неща пък ти избери едно от двете - зумба и каланетика , и двете ги има в замундата . Аз с каланетиката в началото и после със зумбата свалих 10 килограма за почти три месеца - като понякога бях в застой или си правех почивка за да свиква организма с поемането и на повече храна . Но все тая ... главното е че тези съвети ти ги давам от личен опит и знам че помагат и ти пожелавам успех в отслабването .

Но да те предупредя -не пий тоя чай много често - после можеш да имаш лениви черва . Така , че не разчитай много много на него , но ако все пак искаш пий го два-три пъти в седмицата .

daniela.
04-27-2013, 22:45
Апък някакъв Зелен чай да предложите, който според вас е добър ? :)

rebeldef1
05-04-2013, 14:37
Всъщност колко често трябва да се пие този чай ? Аз го пия всяка вечер или през вечер , дали ще има ефект? Някъде четох,че за да има ефект трябва да се пие около 3-4 пъти дневно,а на мен това ми се струва много ..

tonssy
05-04-2013, 14:40
Някъде четох,че за да има ефект трябва да се пие около 3-4 пъти дневно,а на мен това ми се струва много ..

Толкова.
Не е вредно. Започва се с 1-2 чаши на ден, като постепенно увеличаваш количеството. Знам, че повече от 5 чаши за деня, няма да са особено благоприятни.

FuckingFreak
05-04-2013, 18:01
Зеления чай разлабва, но вие какво искате да правите - да изкарвате водата и храната от тялото си, или да сваляте мазнини? Ако е второто, зеления чай няма да ви помогне. ;)
Като гледам "правилното" ти хранене (сиреч един сандвич), си правя изводи и за това колко са качествени тренировките. Вместо да търсиш магически отвари, промени първо тия двете неща.

Mary_Jane_69
05-04-2013, 18:48
Чая е гаден. Бях си взела някъв обикновен, но е гаден. Не мога да го пия, а и ефект, честно не забелязах.