PDA

View Full Version : И двамата имаме вина за случващотото се.....



oburkanata_001bgg
04-27-2013, 18:14
Историята е доста объркана.Кой е повече виновен дали аз или той ще решите вие.Всичко стана набързо ,много харесах един свой съученик.Преди не го бях забелязала големите му и кафеви очи ,докато ме не заговори първи той и така започна закачката между нас.Докато не се...влюбих в него като луда и вече всеки път когато го виждах треперях като лист ,през тялото ми преминаваше ток ,говорех някакви безмислици....и той ме усети.Доста е странен веднъж се държи дистанцирано особено в училище,друг път мило даже сам идва и ми говори ,смее се на шегите ми,но избягва погледа ми гледа повечето в земята.И тъй като на мен ми писна да гадая какво става ,а и той нищо да не ми казва и в отчаянието си направих друг профил във фб и там се представих за друга,като приятелката ми ме съветваше как да се сприятеля с него и да науча какво иска от мен самата.Да ама не нещата се объркаха излязоха извън контрол и взе че иска "нея" , като заговорихме за мен самата ми каза ужасни неща ,че никога не би ми проговорил ,никага не би тръгнал с мен,никога не би говорил с мен за 2рото не знам ,но 1вото и 3тото вече бяха ставали.А аз не знаех на какво да вярвам.Съучениците ми не ме харесват никак даже,а той ме накара да повярвам ,че не е като тях,че не съм лош човек даже ми каза че съм супер.Аз се почуствах наранена защото ми даваше напразни надежди ,ходехме заедно на училище и т.н. И му бях признала че не ми е безразличен, той си поигра с мен и сега уж иска "нея".Нямате представа как страдах и колко зле се чуствах и сега н знам дали да му призная ,че аз и "тя " сме 1 личност или просто да я накарам да изчезне?Най-лошото е ,че още имам чуства към него..,но му нямам голямо доверие вече ,ами ако не ми казва истината и е като останалите?Ами ако ме е лъгал?Приятелката ми ме съветва да не му казвам ,че ще стане по-лошо...и аз не знам вече....Иначе винаги ме ислушва ,гледа ме доста често в час,като не чуе какво съм казала пита после....пфф и аз не знам вече :(

stafbul
04-27-2013, 19:07
Може да те е харесал само като приятел пък ти сама да си влезнала в този филм.

stafbul
04-27-2013, 19:30
А вие на колко сте ?

dianna1997
04-28-2013, 09:39
Според мен не унищожавай втората си самоличност, а му разкрий че си, и тогава да му видим физиономията!!! ;)

lubopitna_123
04-28-2013, 15:08
Според мен не унищожавай втората си самоличност, а му разкрий че си, и тогава да му видим физиономията!!! ;)

Не е лоша идея ,щом той се държи детински дръж се и ти така.

balu4ka
04-28-2013, 18:39
Тя се е държала също детински ,според мен.Това със създаването на чужди профили,не мога да го разбера.Защо не си си писала от твое име по същият начин по който си ,вместо да се представяш за съвсем различна личност.Грозно е ,а и незряло.След като казва,че не би тръгнал с теб,нещо не трябва ли да ти говори?Може нещо да не е харесал във външността ти,да е повърхностен,да е лицемер...много фактори има.То да ти кажа,ако му признаеш ще е най-добре.Може нищо да не излезе,но и не виждам особен смисъл да става,запази достойноството си.Виж само реакцията му,това много трябва да ти каже.
ПС:Друг път нека това да ти е за урок,че от игрички нищо добро няма да излезе.
Успех.

girlwithblueeyes
04-29-2013, 06:18
Може да те харесвал като приятел .

AngelAntichrist
04-29-2013, 15:12
Излез от ситуацията с достойнство, бе девойче. Не му казвай, че си ти, че утре като отидеш на училище жална ти майка...И малко да са те харесвали ще го унищожиш с едно разкритие на психопатките си изцепки. И за к'во? Заради някъв пикльо.

Просто изтрий профила. Приеми, че това не е човека за теб. И си продължи живота, а на него му лепни як игнор - ако/като пита защо му кажи, че Х (фейк профилът) ти е добра приятелка и ти е споделила какво е казал по твой адрес, а ти не си общуваш с хора като него. Да му видим физиономията тогава.

shmatarok
04-29-2013, 15:21
Изтрий профила без да му казваш, че е бил твой и спри да се занимаваш с него.

rusokoska7
04-29-2013, 17:44
Според мен не унищожавай втората си самоличност, а му разкрий че си, и тогава да му видим физиономията!!! ;)

Това!Ако имаш смелост да му признаеш ,със сигорност няма да се почуства добре

antoniq_96
05-03-2013, 11:35
Изтрий профила без да му казваш, че е бил твой и спри да се занимаваш с него.

И така става.