PDA

View Full Version : Гаден сън



gorski17
04-27-2013, 19:17
Здравейте, незнам дали темата ми е за тук, но от доста време насам сънувам почти еднакви сънища. Проблема е, че много харесвам едно момиче от класа, но нещата между нас не вървят в реалността. Почти не си говорим с нея, но интересното е, че когато го правим ни е приятно и на двамата. Странно наистина. Но тя постоянно си общува с едно момче което също го сънувам. Общо взето сънищата са ми как тя си говори с това момче, а аз стоя встрани. И така всеки път тя си говори с него, а аз само гледам. Знам че не трябва да обръщам внимание на сънищата ама наистина ми става кофти така. И незнам как мога да спра да сънувам тази ситуация. Искам да я забравя, а нестава :(

Enchanting
04-27-2013, 19:31
Явно изобщо не ти е приятно той да е около нея..
Просто започни повече да я заговаряш.
Щом и на двама ви е приятно няма какво да те спира.

stafbul
04-27-2013, 19:49
Давай по-бързо заговаряй я защото другия действа,но момичето просто може да и е приятна компанията ти и да не те харесва.

gorski17
04-27-2013, 20:02
Давай по-бързо заговаряй я защото другия действа,но момичето просто може да и е приятна компанията ти и да не те харесва.

Там е въпроса, че и е приятна и неговата компания и за капак това момче си има сериозна приятелка, тя знае това и пак се закача с него :(

tireheb
04-27-2013, 20:03
убий го

Tsukuda_Hiroshi
04-28-2013, 13:56
Пробвай да поговориш с нея в съня си.

adelinaa_
04-28-2013, 18:59
Щом и е приятна компанията и на двамата значи действай постарай се повече да и обръщаш внимание и ако тя има повече от само приятелски симпатии към теб ти сам ще разбереш

Amore-Mio*
04-28-2013, 19:07
Прекалено много я мислиш и нея, и другия.
Просто действай.
Заговори я.

balu4ka
04-29-2013, 05:44
Вместо да се тръшкаш,защото сънуваш нещата ,които са част от действителността-направи нещо по въпроса.След като си я заговарял вече,можеш да стиснеш зъби ,да позабравиш срамът и ниското си самочувствие и да действаш,защото друг вече го прави вместо теб.Няма значение дали си има сериозна приятелка,лошо за него,но лошо и за теб ,защото и е спечелил вниманието.Направи го и ти ,преди да е станало много късно.

Duhast
04-29-2013, 12:19
Пробвай да поговориш с нея в съня си.

Сериозно?Много филми гледаш,Хирошко :) По темата:Зарежи я тази,такива като нея (курвички) могат сериозно да ти смъкнат самочувствието!Ако те харесваше щеше да иска с теб да си прекарва времето,а не често да общува с друг

AngelAntichrist
04-29-2013, 12:29
Сериозно?Много филми гледаш,Хирошко :) По темата:Зарежи я тази,такива като нея (курвички) могат сериозно да ти смъкнат самочувствието!Ако те харесваше щеше да иска с теб да си прекарва времето,а не често да общува с друг

Да, авторе, вече си направил всичко възможно - сънувал си я, говорили сте си за времето и колко е тъпа даскалката по математика, а тя още не си е разтворила крачетата, и не е надала любовен вик....Какво повече можеш да направиш, тя губи. :)