PDA

View Full Version : Дайте мнения за скандалът с подслушванията



Oy7ofCon7roL
04-27-2013, 21:39
Държавата се тресе от скандали вече сумати време, какво ви е мнението, какво ще се случи от тук нататъче, кой клати държавата, ясно е, че всичко, включително и протестите, които свалиха правителството са били един сценарий... кой стои зад всичко това, изобщо какви са вашите разсъждения по темата.. ?

ShtrudeL
04-27-2013, 21:42
По принцип ми е кеф да гледам сеир, но в случая е досаден и не особено забавен.

pistolet
04-27-2013, 21:48
Алексей Петров и Маргините посредством Иво Прокопиев ебаха майката на Бойко и Цветанов с тези компромати...

Oy7ofCon7roL
04-27-2013, 21:51
То сеир сеир ама държавата се разпадна направо, видя се, че нямаме нито правителство нито президент и единствената институция, която в момента крепи държавата е прокуратурата и ако се окаже, че Цацаров не се е еманципирал от герб става много страшно, аз не знам кви избори ще прави сега след няколко дни

Oy7ofCon7roL
04-27-2013, 21:51
Алексей Петров и Маргините посредством Иво Прокопиев ебаха майката на Бойко и Цветанов с тези компромати...

А кой стои зад протестите тогава ?

Oy7ofCon7roL
04-27-2013, 21:56
Аз лично смятам, че има руска намеса в цялата тая работа, мисля, че руснаците свалиха герб, обаче сценария на герб да си направят служ. правителство и след 2 месеца на изборите пак те да управляват не проработи. Никой не очакваше да се изкарат такива компромати, герб са в патова ситуация каквото и да кажат или направят всичко е против тях.

pistolet
04-27-2013, 22:00
А кой стои зад протестите тогава ?
Мафията. Оказа се отново, че е по-силна от държавата. Неговото идване на власт беше единствено с цел да получи имунитет и да не ходи на очна ставка срещу Сретен Йосич. Затова излови Килърите и ги вкара в пандиза. Малко преди това вкара и Алексей Петров в ареста и атакува Маргините. Последния беше Таки, който беше обявен за издирване от Европол. Таки се върна преди седмица и стрелбите почнаха наново.
Бойко е бита карта вече, но за да му спасят кожата, ще го направят президент.

Oy7ofCon7roL
04-27-2013, 22:09
Мафията. Оказа се отново, че е по-силна от държавата. Неговото идване на власт беше единствено с цел да получи имунитет и да не ходи на очна ставка срещу Сретен Йосич. Затова излови Килърите и ги вкара в пандиза. Малко преди това вкара и Алексей Петров в ареста и атакува Маргините. Последния беше Таки, който беше обявен за издирване от Европол. Таки се върна преди седмица и стрелбите почнаха наново.
Бойко е бита карта вече, но за да му спасят кожата, ще го направят президент.

Има логика в това което мислиш, но все пак защо и е на мафията( която е с бойко) да организира протестите?
Бойко отдавна си разчисти сметките, с който трябва още докато беше главен секретар

pistolet
04-27-2013, 22:19
Има логика в това което мислиш, но все пак защо и е на мафията( която е с бойко) да организира протестите?
Бойко отдавна си разчисти сметките, с който трябва още докато беше главен секретар
Той тогава си навлече проблемите с Йосич. На техен мафиотски език това се нарича неизпълнени ангажименти. Няма прошка.
По време на управлението си Бойко атакува всички, помисли си, че може да се справи, след като МВР и цялата държавна машина е в ръцете му. Но Алексей Петров се оказа толкова силен, че е нещо като държава в държавата. Той не дели нищо с Маргините, но в лицето на Бойко виждат общ враг и си помагат.
Решаващо ще е изказването на Доган след 1 седмица, което ще определи изхода на всичко, както се случи точно преди 4 години, когато каза, че властта е в неговите ръце и помогна на Бойко да вземе пълно мнозинство в Парламента. Това беше договорката между двамата. Доган и Алексей Петров са в конфликт, така че до този момент Бойко и Доган бяха заедно.

yakuza_
04-27-2013, 22:53
Всъщност с/у Маргините делата започнаха преди да дойде това правителство на власт, а просто при това свършиха, ясно по какъв начин :D

Supermassive____
04-28-2013, 01:13
Цецо в дупката седи, със слушалки на уши. И слухти, слухти. Бойко там буботи, Кокинов бучи. Найденов се нещо дави, чудят се кой кого ще ги избави. Цвък насреща им обаче, готви трапове с бодли. Герб светинята голяма, оказа се бездънна яма за народните пари,изградена от лъжи - напълни се догоре и смърди. Кой виновен е не знаем, всеки другия топи, истината някога дали ще победи?

pistolet
04-28-2013, 09:53
За Кенеди истината още не е излязла, макар и да станат 50 г тази година откак го няма сред живите. Така че, търпение :D

Mary_Jane_69
04-28-2013, 11:23
boli me fara.

pistolet
04-28-2013, 11:42
boli me fara.Пичока искаш да кажеш.

Mary_Jane_69
04-28-2013, 11:54
същото

pistolet
04-28-2013, 11:56
Добре, мацко.

anonymous895156
04-28-2013, 11:59
искаме станишев
искаме първанов

LovEsIckk
04-28-2013, 12:24
Не,мерси.
Българина ще е много прост ако избере БСП пак.
Общо взето мафията управлява България. БСП и ДПС им помагат и са им гръб, ГЕРБ тръгна срещу тях и ето ти СРС-та, ето ти компромати, ето ти всичко..
Колко още помия ще се излее срещу ГЕРБ не знам, но е факт, че са единството правителство, което скочи срещу мафията и ги излови..Нищо, че присъди няма..То е ясно съдебната власт е в ръцете на мафията.

pistolet
04-28-2013, 14:12
Когато правителството на Бойко падна, той се обажда на ген. Гоцев и го пита: "Защо ме изоставихте?"
Генералът му казва: "И ти ни изостави" и му затваря телефона. :)

Oy7ofCon7roL
04-28-2013, 16:20
Той тогава си навлече проблемите с Йосич. На техен мафиотски език това се нарича неизпълнени ангажименти. Няма прошка.
По време на управлението си Бойко атакува всички, помисли си, че може да се справи, след като МВР и цялата държавна машина е в ръцете му. Но Алексей Петров се оказа толкова силен, че е нещо като държава в държавата. Той не дели нищо с Маргините, но в лицето на Бойко виждат общ враг и си помагат.
Решаващо ще е изказването на Доган след 1 седмица, което ще определи изхода на всичко, както се случи точно преди 4 години, когато каза, че властта е в неговите ръце и помогна на Бойко да вземе пълно мнозинство в Парламента. Това беше договорката между двамата. Доган и Алексей Петров са в конфликт, така че до този момент Бойко и Доган бяха заедно.

Абе според мен нито Доган, нито А. Петров са толкова силни, колкото смяташ, естествено си имат техните позиции, но според мен повече могат да са инструмент и помагачи, отколкото инициатори на всичко това. Според мен няма 2 страни в спора, в смисъл не може да се каже, че има едни хора, които искат да свалят герб от власт, а по-скоро, може да се каже, че имам много групи, които искат герб да не са фактор, примерно засегнати бизнесмени, смачкани престъпни организации, които не са били под крилото на герб, руската енергийна мафия, отделни партии и т.н и т.н. Но и това според мен не са всички страни в цялата тази битка, има и вътрешни лобита в герб, които са поне три, на бойко, на Плевнелиев и на Цветанов, които стоят зад различни бизнес интереси. Обърни внимание, че Плевнелиев при състава на служ. правителство беше атакуван от герб, понеже се опитваше да лобира за хора, които не са удобни на бойко и цецо или по точно на хората, които стоят зад тях.... другото което прави впечатление, е че ударите до сега бяха срещу срешу мвр и цецо, а последния в петък по-скоро беше срешу прокуратурата и бойко, което не може да не остави съмнения, че може би има и компромати, които излизат от партията, за да удрят срешу бойко или цецо, които уж са заедно, но дали е така, дали бойко не се опитва да се откачи от цецо, дали цецо не го държи с нещо, та общ взето има толкова много страни в тая война, че на никой нищо не му е ясно или поне на мен..

Oy7ofCon7roL
04-28-2013, 16:23
Не,мерси.
Българина ще е много прост ако избере БСП пак.
Общо взето мафията управлява България. БСП и ДПС им помагат и са им гръб, ГЕРБ тръгна срещу тях и ето ти СРС-та, ето ти компромати, ето ти всичко..
Колко още помия ще се излее срещу ГЕРБ не знам, но е факт, че са единството правителство, което скочи срещу мафията и ги излови..Нищо, че присъди няма..То е ясно съдебната власт е в ръцете на мафията.

Ако бях някъде извън Бг щеше да ми е смешно да чета такива работи и да ви гледам сеира ако пак герб дойдат на власт, ама за съжаления живея тук

yakuza_
04-28-2013, 16:30
Както би казал Нютон - от толкова ебане отзад, кура ми е в лайна. Работите са твърде дълбоки за да говорим за нещо повече от теории. А защо никой, не каза нищо за това, че ТИМ купи 89% от инвестор за 16 млн. лева ? В чийто сайт пишем :D
http://www.plovdiv-online.com/koj-kakvo-kaza/item/46228-tim-kupi-investorbg-z%D0%B0-16-mln-lv

Oy7ofCon7roL
04-28-2013, 16:35
Както би казал Нютон - от толкова ебане отзад кура ми е в лайна. Работите са твърде дълбоки за да говорим за нещо повече от теории. А защо никой, не каза нищо за това, че ТИМ купи 89% от инвестор за 16 млн. лева ? В чийто сайт пишем :D
http://www.plovdiv-online.com/koj-kakvo-kaza/item/46228-tim-kupi-investorbg-z%D0%B0-16-mln-lv

Глобала беше писал май за тва, ма аз го бях чел и в офнюс, иначето ТИМ изкупи миналата година останалите 33% държавен дял в ЧЕЗ за няква смешна сума, а само да вметна, че искаме да вземем лиценза именно на ЧЕЗ, е колко тъпи трябва да сме за да загреем за кво иде реч

yakuza_
04-28-2013, 17:00
Не му следя мненията, да не кажа, че дори ги отбягвам :D

pistolet
04-29-2013, 09:07
Абе според мен нито Доган, нито А. Петров са толкова силни, колкото смяташ, естествено си имат техните позиции, но според мен повече могат да са инструмент и помагачи, отколкото инициатори на всичко това. Според мен няма 2 страни в спора, в смисъл не може да се каже, че има едни хора, които искат да свалят герб от власт, а по-скоро, може да се каже, че имам много групи, които искат герб да не са фактор, примерно засегнати бизнесмени, смачкани престъпни организации, които не са били под крилото на герб, руската енергийна мафия, отделни партии и т.н и т.н. Но и това според мен не са всички страни в цялата тази битка, има и вътрешни лобита в герб, които са поне три, на бойко, на Плевнелиев и на Цветанов, които стоят зад различни бизнес интереси. Обърни внимание, че Плевнелиев при състава на служ. правителство беше атакуван от герб, понеже се опитваше да лобира за хора, които не са удобни на бойко и цецо или по точно на хората, които стоят зад тях.... другото което прави впечатление, е че ударите до сега бяха срещу срешу мвр и цецо, а последния в петък по-скоро беше срешу прокуратурата и бойко, което не може да не остави съмнения, че може би има и компромати, които излизат от партията, за да удрят срешу бойко или цецо, които уж са заедно, но дали е така, дали бойко не се опитва да се откачи от цецо, дали цецо не го държи с нещо, та общ взето има толкова много страни в тая война, че на никой нищо не му е ясно или поне на мен..От Плевнелиев нищо не зависи. Той е само фиктивна фигура.
Алексей Петров беше в шах, но постави много други хора в шах като заплаши Бойко със съд в Италия.

Oy7ofCon7roL
04-29-2013, 11:05
Не му следя мненията, да не кажа, че дори ги отбягвам :D

:lol: паднах от смях

От Плевнелиев нищо не зависи. Той е само фиктивна фигура.
Алексей Петров беше в шах, но постави много други хора в шах като заплаши Бойко със съд в Италия.

Е недей така Плевнелиев има да брани интереси къде на Огнян Донев, къде на Иво Прокопиев и т.н

Иначе ето още малко конспирацций от легия "Антимафия" тия между другото не хвърлят кьорфишеци като Яне подлогата, а явно имат сериозни източници на информация

http://offnews.bg/index.php/189089/grigor-zdravkov-mitko-karatista-me-zavede-pri-bojko-borisov

pistolet
04-29-2013, 21:11
Я ми дай линк към интервюто, което си посочил.

Oy7ofCon7roL
04-29-2013, 22:05
Я ми дай линк към интервюто, което си посочил.

Интервюто е за същия сайт, към който съм дал линк, няма видео