PDA

View Full Version : Много кофти проблем...:(



Mane4kotoy
04-28-2013, 00:36
Здравейте. От известно време,имам много гаден проблем който се опитах сама да лекувам със някъкви капсули ''Вагизан''. Когато го правиме с моя приятел ми тече гъста,бяла течност,която мирише ужасно и изпитвам непоносима болка,все едно нещо ме буде или ме реже,не мога да я упиша...Пробвах с тези капсули,но не ми помогнаха,и тези дни напипах вътре във влагалището,на около 7-8-9 см. дълбочина,Някакво топче голямо,по точно е подутина,не знам,но го чувствам огромно и много се уплаших.Знам,че задължително трябва да ходя на гинеколог,обадих се,но ми казаха,чак след празниците да отида...А дотогава ще се побъркам.Затова моля някой,ако има представа какво може да е,да сподели.

Rabalka
04-28-2013, 05:24
Ще повърна....За какво не отидеш на гинеколог ми чакаш да се усложни повече проблема, а и същевременно може да отвратиш приятеля си?!

Dollie
04-28-2013, 06:07
Лекар,моме,лекар .. не форуми!

Mane4kotoy
04-28-2013, 07:34
Да знам,че трябва да ходя на лекар,но ми казаха,че може да отида след празниците,по нагоре съм го написала...

DarkTemplar
04-28-2013, 07:35
Тук има не повече от 1-2ма души с медицинско образование, останалите не можем да ти помогнем с друго, освен да ти препоръчаме посещение при лекар (което и сама си знаеш).

Mane4kotoy
04-28-2013, 07:36
Ще повърна....За какво не отидеш на гинеколог ми чакаш да се усложни повече проблема, а и същевременно може да отвратиш приятеля си?!

Ами първо,това е нещо човешко,което може да се случи на всеки.И второ няма как да отвратя приятеля си,защото той не е малък и ограничен пикльо,като теб:) А и работи във сферата на медицината ;)

granger
04-28-2013, 10:48
Клиники на частно няма ли? Утре е работен ден - заминаваш , ще кихнеш някаква сума,ама по-добре така,отколкото да си стоиш с инфекция.
Отиди утре първо при личен, за някакъв съвет и евентуално направление,ако прецени. Все пак има и частни кабинети, това не е за отлагане, не знаеш какви гадории още могат да ти дойдат до главата.

Slobbery
04-28-2013, 10:57
Определено трябва да отидеш моментално на лекар...

pisss111
04-28-2013, 11:06
Как ще ти кажат след празниците, когато звучи толкова сериозно. Обаждай се на друг, ходи по кабинети и си оправи положението, в никакъв случай не чакай!

Djara
04-28-2013, 11:14
Подбери си лекар и отивай частно. Докато ти излезе резултат от секрета, така или иначе ще загубиш още няколко дни и се получава голямо протакване. В това време бактериите или паразитите увеличават броя си непрекъснато. Ако се самолекуваш само ще си доусложниш положението, защото може да убиеш част от нормалната флора или да създадеш устойчивост към даден антибиотик.
Не се притеснявай, просто времето е важно в случая.
Кажи на лекаря да ти изпише лекарства и за партньора и докато се лекувате едновременно ползвайте презерватив, за да избегнете реинфекция. Когато приключиш лечението, обезателно пак отиди за секрет, защото може и да трябва продължаване с други медикаменти и т.н.
С "Вагизан" не си си навредила, но е било безмислено, защото нямаш никакви лактобацили.

Fisherman
04-28-2013, 11:28
8-9 сантиметра викаш,да не си напипала шийката на матката си?

marilyn
04-28-2013, 11:34
Отиди на частен лекар, не знам до сега защо не си отишла?

Mane4kotoy
04-28-2013, 13:21
8-9 сантиметра викаш,да не си напипала шийката на матката си?
Да точно това е било днес отидох във майчин дом,прегледаха ме и ми казаха,че нямам нищо подуто,това ми било шийката.За жалост лабораторията не работеше днес и нямаше как да ми вземат секрет,но ми казаха,че няма от какво да се притеснявам и само да отида да ме изследват.

Rabalka
04-28-2013, 15:04
Ами първо,това е нещо човешко,което може да се случи на всеки.И второ няма как да отвратя приятеля си,защото той не е малък и ограничен пикльо,като теб:) А и работи във сферата на медицината ;)

:D :D :D :D :D :D :D


Колко лошо това говори за него, че не може да те напътства какво да направиш.Дано само не е лекар, че ...аман от такива!