PDA

View Full Version : Търся си телефон? :)



JoLLiE92
04-28-2013, 14:58
Здравейте. Моля ви да ми помогнете, търся си нов телефон, искам да има хубава камера за снимки (с хубава оптика), видеото въобще не държа да е качествено, тъй като няма да го използвам. Не ми трябва да има прекалено много екстри, защото няма да се хвана да хаквам сайта на ЦРУ с него. Иначе би било хубаво да има wi-fi, но не държа на някакъв много велик и бърз процесор. По възможност да НЕ Е една торба пари. :D

telephoncho
05-02-2013, 17:33
Кажи до какви пари? Можеш да си вземеш Samsung Galaxy Ace за 250 лв http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2196/. Има си GPS, Wi-Fi, 5 MP камера :).

prosto_chovek
05-02-2013, 17:40
Галакси, Лумиа. Аз имам галакси С единицата, имам сносен интернет, добра камера, върши ми работа, доста познати с лумии, които също са доволни от тези параметри, а нокиата си е и здрава.

JoLLiE92
05-02-2013, 18:24
Не искам Галакси, защото знам какви камери правят и са некадърни. :) Снимки с Галакси с3 са все едно правени с VGA камерата на SE k300 едно време..
Освен това не гледам мегапикселите, държа на оптика. Замислих се за Нокиа н9, н8, 808 Pureview , защото са с оптика на Карл Цайс, но ... тоя Symbian всички ми казват да не си вземам.. Ако ще се прежаля да е Symbian, ще е SE Satio, а не някаква Нокиа. Какво ще кажете за Xperia S ?
telephoncho чак 1000+ да не е, но ми е ясно, че няма да е особено евтин :Д просто нямам нужда от нещо кой знае колко мощно :)

prosto_chovek
05-02-2013, 18:34
Xperia S - двуядрен процесор на по 1.5гхц, 12 мегапиксела камера, 32гб, екран със защита против надраскване, тънък, широк. Малко са чупливи, та ще трябва да го пазиш малко повече. Иначе би трябвало камерата му да прави хубави снимки, интернетът да е сравнително бърз. Моят съвет е да си набележиш няколко модела и да отидеш на място да ти ги покажат и да ги подържиш, да поцъкаш, ще видиш кой ще ти пасне най - много.

JoLLiE92
05-02-2013, 18:46
Тънък широк какво значи? Като керемидата С3 или не чак толкова? :D Тоя процесор ..... ко значи :cool: гледах и някакви 4ядрени, някакви едноядрени ... 2х1.5 добре ли е :? :D
що чуплив? Хората писали защита против надраскване :D една приятелка си взе Xperia GO с не знам си какви защити против надраскване, счупване, намокряне и т.н. - телефон за палачори :cool:

prosto_chovek
05-02-2013, 18:56
Тънък широк какво значи? Като керемидата С3 или не чак толкова? :D Тоя процесор ..... ко значи :cool: гледах и някакви 4ядрени, някакви едноядрени ... 2х1.5 добре ли е :? :D
що чуплив? Хората писали защита против надраскване :D една приятелка си взе Xperia GO с не знам си какви защити против надраскване, счупване, намокряне и т.н. - телефон за палачори :cool:

Едно по едно :D Чак като С3 не е, ама 128 na 64mm са му съответно дължина и широчина и е по форма почти правоъгълен. 2 по 1.5 е добре за телефон. Процесорът най - общо определя колко бързо ще ти вървят разни приложения, колко неща ще можеш да пускаш едновременно и прочее. Има влияние и върху интернета, само че този модел има добри характеристики за уай фай. Защита против надраскване означава, че като си сложиш телефона 2 3 пъти в джоба с ключовете, няма д аму се надере екрана. Обаче ако 2 3 пъти го изпуснеш, докато говориш, може да го надраскаш до счупване :D В се пак не е титаниев. Ако искаш смартфон, приготви се да го пазиш. Това не са старите телефони, които спираха влака :D Сонито е около 600 лева. Не знам за проблеми с операционната система. Аз лично харесвам галакситата, едно заради джелийбийнс ОС - а, на андроид, доста са бързи и честно казано, не са лоши камерите. Казвам го и като човек, който не е фен на айфона. Смартфоните от среден клас, като xperia, galaxy ace и прочее, са стабилни.

JoLLiE92
05-02-2013, 19:03
Търся си точно нещо средно, Галакси хем ми е прекалено мощен процесор, който ще остане неизползван и прекалено скъп, хем няма основното, което аз търся - камерата. Моя приятелка има такъв и вечно и се подигравам, че е дала прекалено много пари за него, а не е нещо кой знае какво. Не мисля, че си заслужава да дадеш 1200лв, за да имаш скъпа елка, на която да си изчисляваш месечния цикъл... :D
Добре си беше едно време с Нокиите 1100.... :lol:
Това windows phone също ли е много зле ? :D Нокиа н9, която загледах, е с такова.
Като цяло май искам xperia , склонна съм да им се доверя.. въпросът е коя..
Защо точно е лошо symbian? Мисля, че трябва да ти платя вече за урока :D

prosto_chovek
05-02-2013, 19:15
Търся си точно нещо средно, Галакси хем ми е прекалено мощен процесор, който ще остане неизползван и прекалено скъп, хем няма основното, което аз търся - камерата. Моя приятелка има такъв и вечно и се подигравам, че е дала прекалено много пари за него, а не е нещо кой знае какво. Не мисля, че си заслужава да дадеш 1200лв, за да имаш скъпа елка, на която да си изчисляваш месечния цикъл... :D
Добре си беше едно време с Нокиите 1100.... :lol:
Това windows phone също ли е много зле ? :D Нокиа н9, която загледах, е с такова.
Като цяло май искам xperia , склонна съм да им се доверя.. въпросът е коя..
Защо точно е лошо symbian? Мисля, че трябва да ти платя вече за урока :D

Симбиян лошото е това, че е вече малко поостаряла система и рядко се намира поддръжка за нея. Windows phone се използва най - вече от нокиите като лумия. Удобна е, бързо върви, но иска свикване с нея, както всяко нещо. Има недостатъците на уиндоус за компютър в общи линии. Разгледай снимки на ОС - а и разгледай уиндоус 8 като интерфейс, ще намериш прилики. Не е лошо, има поддтъжка за него. Има доста недостатъци спрямо андроид, обаче. А това с месечния цикъл знам, че е приложение, което си се сваля :D Което е другото хубаво нещо на айфоните и на телефоните с андроид, че в гугъл плей е пълно с приложения за тях.

ledenakrasota
05-02-2013, 19:24
Нокия Лумия 710 снима страхотно. Аз исках телефон за снимки и да си върша елементарните неща по интернет. Много съм доволна. Бърза е и операционната система. Исках да е с Андроид, но ме изненада приятно този телефон :)

JoLLiE92
05-02-2013, 19:28
Тея приложения мога ли винаги да си намирам безплатни, или ще ми се налага да плащам? Не ми е толкова за 1 долар или нещо такова, ама не искам да си давам кодове на карта и подобни :D Половината познати ми обясняват, че намират безплатни приложения за каквото им е потрябвало, другите "Ау, не си взимай айфон (примерно) на него трябва да му плащаш за всичко, дори да си смениш сигнала за звънене".
Аз като не съм имала някакъв смартфон, не съм свикнала на андроид или ай-рян, така че не ми е проблем свикването, ще го има с всичко :D
Мисля, че Андроид е на Гугъл, което ме кара да им се доверя по някаква странна женска логика. :D
Да , тя тая плочка за баня (с3) не я ползва за друго, освен да си изчислява цикъла, да се отбелязва къде е пила кафе и т.н., което като за 1300лв е излишно удоволствие. :D Телефонът може и да може да хакне сайта на НАСА, но тя не го прави, нито аз ще го правя. Като да караш Ферари с 30км/ч.

prosto_chovek
05-02-2013, 19:32
https://play.google.com/store?hl=en&tab=w8 ето от тук аз си свалям приложения, има много безплатни. Иначе да се отбелязваш във фейсбук, можеш с всеки телефон, който поддържа фейсбук, дори не е нужно да е смартфон или на андроид.

ledenakrasota
05-02-2013, 19:34
Тея приложения мога ли винаги да си намирам безплатни, или ще ми се налага да плащам? Не ми е толкова за 1 долар или нещо такова, ама не искам да си давам кодове на карта и подобни :D Половината познати ми обясняват, че намират безплатни приложения за каквото им е потрябвало, другите "Ау, не си взимай айфон (примерно) на него трябва да му плащаш за всичко, дори да си смениш сигнала за звънене".
Аз като не съм имала някакъв смартфон, не съм свикнала на андроид или ай-рян, така че не ми е проблем свикването, ще го има с всичко :D
Мисля, че Андроид е на Гугъл, което ме кара да им се доверя по някаква странна женска логика. :D
Да , тя тая плочка за баня (с3) не я ползва за друго, освен да си изчислява цикъла, да се отбелязва къде е пила кафе и т.н., което като за 1300лв е излишно удоволствие. :D Телефонът може и да може да хакне сайта на НАСА, но тя не го прави, нито аз ще го правя. Като да караш Ферари с 30км/ч.

Свалям почти всичко безплатно, което други плащат. На Епъл някои неща са по-ограничени за сваляне и се плащат, а при мен са безплатни. Играх си с един таблет и се разочаровах, защото като каже някой Епъл и си викам "малиииии". Това с цикъла го пробвах. Има приложение за сваляне на теглото ти, за регулирането му, огледало и всякакви простотии. Таймер за печката, пералнята. Една програма ти изчислява калориите. Друга на колко си години по отпечатъка на пръста ти. Аз си свалих тестови задачи с английската граматика. Има хубави речници. Свалих си китайски с много хубава система на организация. Има доста неща. :)

Това е мое мнение. Не съм голямата разбирачка. Само споделям.

JoLLiE92
05-02-2013, 19:41
Мнението на момиче е много полезно за мен! :D Мъжете не могат да разберат, че не, понякога нямаме нужда от най-великия смартфон, който може да клонира хора сам. :D Пускала съм подобна тема и преди и отговорите бяха "вземи си галакси с3, те са най-добрите" и когато обясних, че не ми е необходим, те ме заклеймиха, че не разбирам от телефони и че съм смотана и че готините в тяхното училище имали само галаксита. :lol: :razz:
Дам, видях го сайта вече. Знам, че има платени и безплатни, но дали ще са ми от полза тея безплатните.. вероятно да :D Явно не е чак като съвсем за всичко да плащам.
За windows phone откъде си намираш приложения? Не са ли по-малко разпространени от андроидестите?
HTC на какво са? Те как са? Върху тях нямам пък въобще никакъв поглед :D

ledenakrasota
05-02-2013, 19:44
Мнението на момиче е много полезно за мен! :D Мъжете не могат да разберат, че не, понякога нямаме нужда от най-великия смартфон, който може да клонира хора сам. :D Пускала съм подобна тема и преди и отговорите бяха "вземи си галакси с3, те са най-добрите" и когато обясних, че не ми е необходим, те ме заклеймиха, че не разбирам от телефони и че съм смотана и че готините в тяхното училище имали само галаксита. :lol: :razz:
Дам, видях го сайта вече. Знам, че има платени и безплатни, но дали ще са ми от полза тея безплатните.. вероятно да :D Явно не е чак като съвсем за всичко да плащам.
За windows phone откъде си намираш приложения? Не са ли по-малко разпространени от андроидестите?
HTC на какво са? Те как са? Върху тях нямам пък въобще никакъв поглед :D

Свалям ги направо от Маркетплейс на телефона. Ако желаеш, можеш и от компа да си качиш какво ти хареса. Аз също така пуснах тема тук преди и казах, че просто искам еди какво си, а не да ми говорят с техните си термини и сложнотии, и като започна един спор коя марка е по-добра, и...... :D:D:D:D:D:D:D:D

ledenakrasota
05-02-2013, 19:47
Мнението на момиче е много полезно за мен! :D Мъжете не могат да разберат, че не, понякога нямаме нужда от най-великия смартфон, който може да клонира хора сам. :D Пускала съм подобна тема и преди и отговорите бяха "вземи си галакси с3, те са най-добрите" и когато обясних, че не ми е необходим, те ме заклеймиха, че не разбирам от телефони и че съм смотана и че готините в тяхното училище имали само галаксита. :lol: :razz:
Дам, видях го сайта вече. Знам, че има платени и безплатни, но дали ще са ми от полза тея безплатните.. вероятно да :D Явно не е чак като съвсем за всичко да плащам.
За windows phone откъде си намираш приложения? Не са ли по-малко разпространени от андроидестите?
HTC на какво са? Те как са? Върху тях нямам пък въобще никакъв поглед :D


Повечето ми приятелки имат ХТЦ и мн им завиждам само за подредбата на екрана, защото им излизат приложенията като на десктопа на компа с часовник, дата, иконките. Доста добро мнение чувам и са доста доволни от тази марка.
Аз знаеш ли какво направих? Питах всяка позната за плюсовете и минусите на телефона й. Всяка си каза мнението, но, разбира се, ми даде малко да си поиграя на него. Така се става джаджагърл. :lol:

prosto_chovek
05-02-2013, 19:51
ХТС не са изобщо лоши телефони, между другото, чудя как не се сетих да ти го дам и него като идея.

JoLLiE92
05-02-2013, 20:06
Аз също така пуснах тема тук преди и казах, че просто искам еди какво си, а не да ми говорят с техните си термини и сложнотии, и като започна един спор коя марка е по-добра, и...... :D:D:D:D:D:D:D:D
мъже .... :cool:
prosto_chovek поне схвана какво искам и не ми пробутва върха на научно-техническия прогрес, а е от полза. :)
Само че приятелката ми с с3-ката си е влюбена в него и не мога и не мога да я убедя, че не си заслужава двете торби пари, които му даде. А да не казвам колко пъти съм и го измъквала "незабелязано" от чантата докато си вървим и чантата и е отворена :Д ако не е толкова гигантически, нямаше да е така, а и лесно може да го изпусне докато говори .. Другите ми приятелки са с обикновени телефони, само едната с xperia go-то, останалите са си с телефони..
Харесах си Лумиа 800!!!! Хем е готин външно (женичка .. :cool: ) хем има карл цайс и т.н.. Мисля, че трябва да си набележа и да отида да видя вече.
А вашите как си ги взехте? Аз ще го вземам намален като преподписвам договора към мобилния оператор, та не съм сигурна дали не трябва да избера само от наличните там на място или от някакво ограничено количество оферти .. което би било спънка :(

ledenakrasota
05-02-2013, 20:08
мъже .... :cool:
prosto_chovek поне схвана какво искам и не ми пробутва върха на научно-техническия прогрес, а е от полза. :)
Само че приятелката ми с с3-ката си е влюбена в него и не мога и не мога да я убедя, че не си заслужава двете торби пари, които му даде. А да не казвам колко пъти съм и го измъквала "незабелязано" от чантата докато си вървим и чантата и е отворена :Д ако не е толкова гигантически, нямаше да е така, а и лесно може да го изпусне докато говори .. Другите ми приятелки са с обикновени телефони, само едната с xperia go-то, останалите са си с телефони..
Харесах си Лумиа 800!!!! Хем е готин външно (женичка .. :cool: ) хем има карл цайс и т.н.. Мисля, че трябва да си набележа и да отида да видя вече.
А вашите как си ги взехте? Аз ще го вземам намален като преподписвам договора към мобилния оператор, та не съм сигурна дали не трябва да избера само от наличните там на място или от някакво ограничено количество оферти .. което би било спънка :(

На изплащане за две години, но с безплатен интернет. Мама е имала някакви точки и са й смъкнали от цената. Ти за новия квадратен бял ли говориш? Той е велик! Вземи си бял. :)

prosto_chovek
05-02-2013, 20:16
Лумия 800 лошото е само, че скоро ще излезе от съответствие като модел по характеристики, но никак не е лош като телефон. 400 лева, има всичко, което ти трябва. Имай предвид, че не можеш да му добавяш мисля карта памет, ама 16ГБ вградени трябва да ти стигнат. Аз галаксито си го получих като подарък, но ако трябваше аз да си го взема, щях да преподпиша договор, но да платя парите накуп, а не разсрочено


А най - новата лумия е 920, която се предлага на нашия пазар. Реално ако нямаш претенции да носиш най - свърх технологичния телефон, Галакси ace, лумия 800, са ти идеален избор.

ledenakrasota
05-02-2013, 20:18
Лумия 800 лошото е само, че скоро ще излезе от съответствие като модел по характеристики, но никак не е лош като телефон. 400 лева, има всичко, което ти трябва. Имай предвид, че не можеш да му добавяш мисля карта памет, ама 16ГБ вградени трябва да ти стигнат. Аз галаксито си го получих като подарък, но ако трябваше аз да си го взема, щях да преподпиша договор, но да платя парите накуп, а не разсрочено.

Моята също е вградена. 5 ГБ май е, но пак е супер.

prosto_chovek
05-02-2013, 20:20
То моят има слот за карта памет, само че във вградените 5Гб, които имам и аз, се вместват всичките файлове, които имам, даже имам останали още цели 3.

JoLLiE92
05-02-2013, 20:23
Четох мнение на някакъв човек, че има Лумия 800 и Експериа арк ес и снимките на Лумията куцали пред експерията .... много странно .. оптики уж??
новия е 920, аз загледах 800, той не е много нов, но е квадратен , да :Д
мога ли да отида в Глобул, да им кажа точно какво искам и дори да го няма в офертите им на месеца, да го получа? :D

ledenakrasota
05-02-2013, 20:26
Нищо не пречи да попиташ.

prosto_chovek
05-02-2013, 20:26
Четох мнение на някакъв човек, че има Лумия 800 и Експериа арк ес и снимките на Лумията куцали пред експерията .... много странно .. оптики уж??
новия е 920, аз загледах 800, той не е много нов, но е квадратен , да :Д
мога ли да отида в Глобул, да им кажа точно какво искам и дори да го няма в офертите им на месеца, да го получа? :D

Имай предвид, че ако не отидеш с набор модели, които искаш, ще почнат да те навиват да си вземеш нещо, което просто струва повече, дори да нямаш нужда от него. Лично аз не мисля, че експирията води пред лумията нито като надеждност, нито като работа и функции, освен, че сонито има андроид, обаче ти каза, че не те бъркат много разните приложения от сорта на календар за месечния цикъл. Нокията си е нокия. Иначе си намерих едно много безумно приложение, появява ти се една крава на екрана и започваш да я доиш :D Та определено нокията за твоя случай е по - добре според мен, но иди, поискай и двата и виж кой ще ти хареса повече. Принципно ако го нямат като оферта, май не може да го вземеш на оферта.

ledenakrasota
05-02-2013, 20:29
Лумията си е Лумия! Дори има готварски книги. И четеш книги на по-голям екран супер.

prosto_chovek
05-02-2013, 20:30
Готварски книги ли са сложили? Това не го знаех. Обаче аз си свалих ръководство за сгъване на оригами, случва се да впечатля някоя девойка със засукано цвете от салфетка от нищото :D

ledenakrasota
05-02-2013, 20:32
Готварски книги ли са сложили? Това не го знаех. Обаче аз си свалих ръководство за сгъване на оригами, случва се да впечатля някоя девойка със засукано цвете от салфетка от нищото :D

Това е мн романтично. :lol: Аз харесвам пеперудите като форма. Иначе и това видях. Има и пищови по химия и физика.

JoLLiE92
05-02-2013, 20:34
Не, мен ме бъркат приложения, ама казах, че не си заслужава да дам две торби пари само за играчка :Д иначе ще си взема някое приложение там :D ще се ползват :Д
готварски книги НЯМА да бъдат. :D

prosto_chovek
05-02-2013, 20:34
Има и инженерни калкулатори, пищови по програмиране, доста свободни за сваляне книги и добри приложения ако си шофьор като карти и навигации.

ledenakrasota
05-02-2013, 20:36
Не, мен ме бъркат приложения, ама казах, че не си заслужава да дам две торби пари само за играчка :Д иначе ще си взема някое приложение там :D ще се ползват :Д
готварски книги НЯМА да бъдат. :D

Аз година по-късно разгадах какво има в този телефон. :lol: С Viber не може да звъниш, но може да пращаш есемеси.

prosto_chovek
05-02-2013, 20:37
Че той вайбър го има за всяка платформа мисля.

JoLLiE92
05-02-2013, 20:39
Добре, реших да отида да ги накарам да ми покажат xperia s и lumia 800 , но мисля, че ги няма и двете в месечните им оферти :) те имат само най-най-най-най-новите модели, които след един месец са на половин цена, но след един месец ги няма в офертите им ....

ledenakrasota
05-02-2013, 20:44
Че той вайбър го има за всяка платформа мисля.

Но не мога да звъня, защото съм с прозореца. :D

prosto_chovek
05-02-2013, 20:46
Нищо не пречи да ги питаш. Иначе

Специално за ledenakrasota:

http://i.imgur.com/aNA2lZj.jpg

Персонализирано, снимано с телефона :D

SpiritInBlack
05-02-2013, 20:51
Да е евтин , за да можеш да си го позволиш и да е достатъчно устойчив , че да не го строшиш с дебелите си кебапчета...няма такъв. Помоли се на баща си

ledenakrasota
05-02-2013, 20:58
Да е евтин , за да можеш да си го позволиш и да е достатъчно устойчив , че да не го строшиш с дебелите си кебапчета...няма такъв. Помоли се на баща си

Твоите кюфтета счупиха ли го?

ledenakrasota
05-02-2013, 20:58
Нищо не пречи да ги питаш. Иначе

Специално за ledenakrasota:

http://i.imgur.com/aNA2lZj.jpg

Персонализирано, снимано с телефона :D

:oops: Не подбираш.

JoLLiE92
05-02-2013, 21:00
хихииииииии ^^
май xperia s е по-добра от 800 и 720 по принцип, но цени не съм гледала :Д
п.с. айде къш от темата ми, боклук. ;)

prosto_chovek
05-02-2013, 21:01
:oops: Не подбираш.

Подбирам само най - доброто ;)

prosto_chovek
05-02-2013, 21:01
хихииииииии ^^
май xperia s е по-добра от 800 и 720 по принцип, но цени не съм гледала :Д

Сега ще ги прегледам специално за теб по характеристики и ще ти кажа чисто технически кой е по - добър.

ledenakrasota
05-02-2013, 21:02
хихииииииии ^^
май xperia s е по-добра от 800 и 720 по принцип, но цени не съм гледала :Д
п.с. айде къш от темата ми, боклук. ;)

Четецът ми е Сони. Щом е Сони, Нокия може да си гледа работата.

ledenakrasota
05-02-2013, 21:03
Подбирам само най - доброто ;)

асл :oops:

prosto_chovek
05-02-2013, 21:07
тис. Виж каква пеперудка ти измислих.

Иначе според техническите характеристики на двата телефона (експирия с и лумия 800):
- Нокията има по - добра батерия;
- Сонито има по - голям екран, по - чувствителни сензори на тъчскрийна, по - добър плейър за музика, по - добра камера;
- Нокията е по - тънка и можеш да водиш по - дълъг разговор, което е от батерията;
- Сонито има по - бърз процесор.

Източник - http://geekaphone.com/compare-phones

ledenakrasota
05-02-2013, 21:11
Моята батерия бързо пада. Значи моята издържа два дни на пълен работен ден, а Cонито една ден? :/

prosto_chovek
05-02-2013, 21:12
Галаксито ми, ако ползвам интернет и приложения, тоест всичко, освен да говоря или да слушам музика, се зарежда всеки ден. Това е недостатъкът на този тип телефони. Ако батерията ти е 1200 милиампер часа, смятай, при положение, че консумацията ти при разни приложения не е малка. Разрежда се все едно да сложиш две батерии по волт и половина в една от онези играчки с екранчетата и да играеш цял ден на нея.

JoLLiE92
05-02-2013, 21:14
Четецът ми е Сони. Щом е Сони, Нокия може да си гледа работата.
ко каза, ко? :D

ledenakrasota
05-02-2013, 21:14
Аз имам предвид не да му допълниш батерията, а да се изтощи съвсем и тогава да го заредиш.

prosto_chovek
05-02-2013, 21:15
До ниво ако не го заредя, на сутринта да го отключвам с пин код, вместо с приплъзване по екрана ;)

ledenakrasota
05-02-2013, 21:16
ко каза, ко? :D

Сони=Япония= най-високо качество.

prosto_chovek
05-02-2013, 21:17
Сони=Япония=качество.

Нокия = класика. Самсунг > Сони в момента. Нокия > Сони по презюмпция.

ledenakrasota
05-02-2013, 21:20
Нокия = класика. Самсунг > Сони в момента. Нокия > Сони по презюмпция.

Самсунг е на Южна Корея.

JoLLiE92
05-02-2013, 21:24
Нокия > Сони по презюмпция.
бъркаш са.
по логиката на сайта, който ми даде, с3 (керемидата) е по-добра от xperia s и бяха дали като + повечето неща, които ме отблъскват в керемидата :Д

prosto_chovek
05-02-2013, 21:25
Това не пречи на самсунг в момента да е може би водещата фирма за мобилни устройства в света, пряка конкуренция на епъл в това отношение, че и в производството на лаптопи (моят е самсунг и досега не съм имал проблем с него). А нокия по начало са си специализирани конкретно в производството на мобилни телефони, което ги прави една идея по - изпипани от доста други устройства. Тук идва личният елемент, че принципно сони не ми е любима марка, но в конкретния случай експирията е по - добра от тази лумия 800.

ledenakrasota
05-02-2013, 21:29
Това не пречи на самсунг в момента да е може би водещата фирма за мобилни устройства в света, пряка конкуренция на епъл в това отношение, че и в производството на лаптопи (моят е самсунг и досега не съм имал проблем с него). А нокия по начало са си специализирани конкретно в производството на мобилни телефони, което ги прави една идея по - изпипани от доста други устройства. Тук идва личният елемент, че принципно сони не ми е любима марка, но в конкретния случай експирията е по - добра от тази лумия 800.

Южна Корея и САЩ се съдиха, и всяка марка спечели делото в своята страна. Пълна пародия.

prosto_chovek
05-02-2013, 21:31
Това е вече маркетинг и фирмени политики. Аз говоря като бъдещо техническо лице. За мен това е телефон, а не марка, принципно. Ако трябва да избирам между айфона и самсунга ,при равни други условия, пак ще избера самсунг.

ledenakrasota
05-02-2013, 21:33
Това е вече маркетинг и фирмени политики. Аз говоря като бъдещо техническо лице. За мен това е телефон, а не марка, принципно. Ако трябва да избирам между айфона и самсунга ,при равни други условия, пак ще избера самсунг.

Никой нищо не ти оспорва. Но една пеперудка звезди не сваля да знаеш. [-(

prosto_chovek
05-02-2013, 21:34
Иначе ето нагледен пример за американската кретения или как се троша два телефона, за да се покаже кой е по - здрав.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aB2wZET_SKs

prosto_chovek
05-02-2013, 21:49
Никой нищо не ти оспорва. Но една пеперудка звезди не сваля да знаеш. [-(

А една звезда пеперудки сваля ли? :D

http://i.imgur.com/oMrRf15.jpg

ledenakrasota
05-02-2013, 21:52
А една звезда пеперудки сваля ли? :D

http://i.imgur.com/oMrRf15.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=QJpm5As40oI

prosto_chovek
05-02-2013, 21:53
А, нали знаеш, че не съм по чалгата!

ledenakrasota
05-02-2013, 21:53
А, нали знаеш, че не съм по чалгата!

Ама това е само поздрав, че се сетих. :D

prosto_chovek
05-02-2013, 21:55
А аз се сетих за тази, понеже трябва да се вдигне така или иначе нивото на това място:

http://www.youtube.com/watch?v=8bD4QZIXk1Y

ledenakrasota
05-02-2013, 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=6FEDrU85FLE

prosto_chovek
05-02-2013, 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=54DMWdzROH0

ledenakrasota
05-02-2013, 22:02
http://www.youtube.com/watch?v=Z-W8YRnNPVA

prosto_chovek
05-02-2013, 22:04
http://www.youtube.com/watch?v=f1PsG9vRGRc

ledenakrasota
05-02-2013, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=hO2wA0Te0wM

prosto_chovek
05-02-2013, 22:17
http://www.youtube.com/watch?v=NPtfi-zpskE

ledenakrasota
05-02-2013, 22:19
http://www.youtube.com/watch?v=f26b5CW1_U0&list=FLjwj12W65s1aq2iIhIhhX5A

prosto_chovek
05-02-2013, 22:21
Ооо, българска музика?

http://www.youtube.com/watch?v=PWucksvcWJI

ledenakrasota
05-02-2013, 22:24
Музиката е гръцка, ама карай.


http://www.youtube.com/watch?v=iZst_2xJHAI&list=FLjwj12W65s1aq2iIhIhhX5A

prosto_chovek
05-02-2013, 22:26
Но е българско това, което аз постнах!

http://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY

ledenakrasota
05-02-2013, 22:29
http://www.youtube.com/watch?v=sF8SJmd0xWk&list=FLjwj12W65s1aq2iIhIhhX5A

prosto_chovek
05-02-2013, 22:32
http://www.youtube.com/watch?v=fQZEMdV-moU

ledenakrasota
05-02-2013, 22:37
http://vbox7.com/play:md3e5d723b

prosto_chovek
05-02-2013, 22:49
http://www.youtube.com/watch?v=ASO_zypdnsQ :D

OoVasKoO
05-03-2013, 05:07
Оспамихте темата :D Що направо не се вземете :D
Аз ти препоръчвам Sony Xperia U
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2629/
Не е лош, има си двуядрен процесор ;) Един от класа ми си го взе наскоро, батерията държи цял ден ако играеш игри, а и откакто е с него не може да се захване с нещо друго :D

Sony Xperia U - 3,5 инча екран, Xperia S - 4,3 , Lumia 800 - 3,7
Xperia U-5MP камера, 1320 батерия, процесор - 2 x 1GHz
Xperia S-12MP камера, може да записва full HD видео, 1750 батерия, процесор - 2 x 1,5GHz
Lumia 800-8MP камера, 1450 батерия, процесор - 1,4 GHz

От трите очевидно най-добрият е Sony Xperia S. Ако имаш възможност си го вземи. Но според мен Sony Xperia U(цена около 300 лв.) > Nokia Lumia 800.

JoLLiE92
05-03-2013, 08:18
Бива, но камерата не ме изпълва достатъчно. :) Иначе ми е пределно ясно, че Сони ще е по-добър от Нокиа. Най-малкото и аз съм пристрастна към тях, но Нокиата ме привлича с оптиката си. :)

Green Flamingo
06-02-2013, 17:40
аз искам да попитам (ако има някъде тема се извинявам предварително , но не мога да намеря специално за този телефон) какво мислите за HTC BUTTERFLY X920D?! спрях се на него, та се чудя дали си заслужава парите или има и по добър избор на пазара в момента?! Благодаря