PDA

View Full Version : Имеал и Скайп



vqra
04-28-2013, 16:27
Имам скайпът на една приятелка, но тя никога не влиза. Живеем в различни градове и не сме се чували от дълго време. Незнам какво стана с нея. Преди си пишехме всеки ден, а сега не е влизала от две три седмици. Можете ли да кажете как да намеря имеалът и през скайп. Звучи малко странно, но станахме доста близки приятелки и скам да се чуя с нея. Общували сме само през скайп. Виждали сме се само 2 пъти. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете.

Sh@d0w
04-28-2013, 17:08
Мейла в скайп трудно ще намериш ако е скрит, но фейсбук има една опция търсене на приятели по скайп може да я пробваш. Не е гаранция че ще я намериш ако не си го е добавила но все пак е възможност.

anonymous908491
04-28-2013, 20:29
Имаш и скайпа, но тя никога не влиза, а преди често сте говорили там.
Как въобще решаваш, че влиза по-често в пощата си.

vqra
04-28-2013, 21:25
1. Мнението й за файсбук не е много добро...... :)
2. Ами говорили сме си и съм останала с впечатлението, че предпочита имейлите пред скайп :)

Stray
04-28-2013, 22:27
Не обещавам нищо, но дай:
име, фамилия, години и никовете, които използва. Поне каквото знаеш от тях! :)

vqra
04-29-2013, 18:31
Мога ли да ти имам доверие като ти кажа тези данни??

vqra
04-29-2013, 18:32
Не може ли да ми кажеш как става? :)

Auriss
04-29-2013, 18:44
как става ;д Почваш я първо по никнейм да търсиш - ако се пише 'мими тъпото' - пишеш го в кавички в гугъл и се надяваш да излязат някакви нейни профили из нета. Ако не намериш нищо - пробваш следващия. И с името можеш да пробваш, пак в кавички.
Винаги можеш и по профилната й снимка в скайп да я търсиш през гугъл изображения.

Ако знаеш от кой град е, особено ако е малък, и къде учи - винаги можеш да намериш някой във фейса от там, да го аднеш и да го питаш за номера й.

Вкарай малко въображение ;д Мейла обаче доста трудно ще й изкопаш, освен ако я нямаш адната във фейсбук.

vqra
05-01-2013, 20:53
Ами да имейлът ми трябва... А и снимката на скайп й е с анимационни герой. Как бух могла да я намеря по снимката? Невъзможно е..... все пак продължавам да опитвам. И благодаря за помоща. :)