PDA

View Full Version : Хранителна добавка ---- Какво ще ми препоръчате?



Illusion772
04-28-2013, 17:28
Здравейте. Въпроса както може да сте се сетили от заглавие е - Каква хранителна добавка ще ми препоръчате за сваляне на кг.
Първо не съм много тежък (80кг) , занимавам се с войлебол(3-4 пъти седмично), фитнес (3 пъти), тичане (почти всеки ден), миналото лято вземах л-карнитин , но не много редовно , но въпреки всичко имах голям напредък с фитнеса. Скоро си въведох хран. режим (-500 cal от общия енергиен баланс). Та идеята ми е , като имате предвид всичко това какво ще ми препоръчате да вземам класически l-carnitine (течен или на капсули) , Creatine monohydrate или някаква друга добавка от семейството на креатин. Целта с която ще го взимам е финално изчистване на мазнините около корема , които не са много.

Mladenoff
04-28-2013, 21:21
BCAA

Ukhtar
04-29-2013, 12:25
бца, да

Но ако мазнините наистина не са много, един добър хранителен режим би трябвало да те оправи...

Konna baza Dragalevci
04-30-2013, 06:35
Ако се спреш на употребата на карнитин по-добре да бъде течен. Причината е, че капсулната форма е изградена от л-карнитин тартрат, което означава че едва 60 % от съставката е карнитин. Аз лично съм много доволен от течния на Експлоуд. Понеже споделяш, че имаш доста активен тренировъчен режим, добър варинат е добавянето на синефрин, освен термогенен ефект той ще допринесе за това да се чувстваш доста по-енергичен, което също ще те накара да чистиш допълнително. С кафе и обикновен аспирин пък добавени към синефрина постигаш уникален термогене ефект.

marrcandy
04-30-2013, 06:47
А сигурен ли си че това са мазнини? Защото може да е подкожна вода.Ама едва ли си чак толкова малко мазнини.

firstdiesel
05-01-2013, 11:43
stanozolol :D :D

Fisherman
05-01-2013, 15:15
L-карнитин вика

Illusion772
05-04-2013, 13:28
Спрях се на ВСАА , искам да благодаря на всички ви и особено на Mladenoff за съветите

bali
05-23-2013, 09:26
L-carnitine е добър вариант. При твоето активно натоварване , ако използваш L-carnitine преди всяка тренировка бързо ще свалиш килограмите. Л-карнитина освен че изгаря мазнините и съдейства за укрепване на мускулатурата,дава енергия и жизненост.Така ,че ако го съчетаеш и с хранителем режим-няма да се чувстваш отпаднал. Аз използвах L-carnitine на AboPharma, на капсули.
Успех!

SmIx
05-25-2013, 16:24
Аз използвам BIOTECH USA Liquid L-Carnitine + Chrome .. Течен е и го взимам 30 мин преди тренировка.. С хранителен режим(не толкова строг) и тренировка всеки ден свалих 4 кг за 2 седмици!! Доволна съм, а и не е никак скъп. Повече за добавката можеш да прочетеш тук http://www.silabg.com/bg/1190-BIOTECH-USA-Liquid-LCarnitine-Chrome-500-ml-.html .. УСПЕХ!

valentão
05-25-2013, 16:36
Карнитина не е ли морално остарял , вече има по яки работи за качване и сваляне ;) комбинации.........по разбиращите да се намесят.

DownloadVirus
05-25-2013, 17:00
Карнитина не е ли морално остарял , вече има по яки работи за качване и сваляне ;) комбинации.........по разбиращите да се намесят.

Абсолютно си прав. Комбинации като месо с ориз работят и за качване и за сваляне винаги :))

valentão
05-25-2013, 17:02
абе да бе ама аз имах друго предвид за по бърз резултат , примерно барнарите комбинират повече от 5 съставки и даже вътре има карнитин , тва имах предвид ;)

аз сега си поръчах едни простотии , дано не пукна преждевременно , ако се спомина искам паметник с моето име отгоре позлатено и може да идват мацките да палят свещи

yakuza_
05-25-2013, 17:10
А ти пробва ли първо с диета и крадио, че ще си буташ парите за прахове ?

valentão
05-25-2013, 17:14
А ти пробва ли първо с диета и крадио, че ще си буташ парите за прахове ?

когато стигнеш до сетпоинта е мноо трудно оттам нататъка , НВД-то спира да работи , след като минеш тиинейджарството се получава като златан среда,организма намаля метаболизма АГРЕСИВНО когато се опиташ да свалиш от тая стойност която ти е зададена,също намаля апетита когато качиш над някаква малка граница........който е с прокъсан менискус трябва да фърли бързо което е гадно щото ще стана малко клечунгер , пък кардиото ми изяжда коляното ;) и не ми се оперира сега ако тряя да съм честен,тъй че върху краката не мога да натоварвам с бягане и т.н. прищипва се и боли си ебало майката

yakuza_
05-25-2013, 17:17
Айде да ми покажеш това с факти ? Че нещо не го вярвам аз.

valentão
05-25-2013, 17:20
Айде да ми покажеш това с факти ? Че нещо не го вярвам аз.

добавих че кардиото ми не е много интензивно поради причината от горе ,а то идва от краката основно нали тъй ? да не бъркам само нещо

D*Rose
05-25-2013, 20:43
oxyelite pro

DownloadVirus
05-25-2013, 21:09
абе да бе ама аз имах друго предвид за по бърз резултат , примерно барнарите комбинират повече от 5 съставки и даже вътре има карнитин , тва имах предвид ;)

аз сега си поръчах едни простотии , дано не пукна преждевременно , ако се спомина искам паметник с моето име отгоре позлатено и може да идват мацките да палят свещи

Знам к'во имаш предвид,ама е твоите ръце да оправиш всичко.Метаболизъм с добавки не се оправя,а ако е както са повечето да трябва да избират между добра храна и хранителните добавки , трябва да се избере храната(бедна държава сме със скъпи хр.добавки) С храна много неща стават,ама с добавки нищо не става.

ararat
05-26-2013, 00:24
абе да бе ама аз имах друго предвид за по бърз резултат , примерно барнарите комбинират повече от 5 съставки и даже вътре има карнитин , тва имах предвид ;)

аз сега си поръчах едни простотии , дано не пукна преждевременно , ако се спомина искам паметник с моето име отгоре позлатено и може да идват мацките да палят свещи

Като те гледам си попаднал в капана на индустрията за добавки. Това че нещо звучи по-сложно, не означава, че е по-добро. Имало 101 вида креатин вътре, пълни глупости, ще си взема само монохидрат вместо това. А специално за много добавки, примерно като тези предтренировъчните, много хора имат грешна представа за това какъв им е ефекта. Дано успея ти спестя някой и друг лев от добавки....

valentão
05-26-2013, 09:13
ами взех си от липотропните барнари и ако няма ефект ще пробвам от термогенните и ако пак няма ефект ще заеба , общо взето всички зависим от нещо , дори и да не са добавките да не си мислиш че храните които ги ядем са полезни ? доматите са само гмо нали ги задължиха да ползват еди кви си семена ;)