PDA

View Full Version : Как да я впечатля



DiDy1
04-28-2013, 19:51
Добър вечер ! :)

Предполагам , сте разбрали г/д какво ще пиша в темата , така че карам направо..

На скоро се запознах с едно момиче във фб , тя ми прати приятелство и си писахме малко , обаче тя е много заета и не пише много .. Какво да направя,според вас, за да я впечатля и да и хвана вниманието като ми пише другия път (който се надявам са е скоро..) и да я помоля да излезем някъде. И към момичетата - къде бихте искали най - много да ви заведът на 1 среща така да го нарека .. разходка из парка или на кино или някъде другъде. Ще ви бъда много благодарен ако ме посъветвате малко ! :))

fenastz
04-28-2013, 19:57
На живо не се ли виждате?

DiDy1
04-28-2013, 20:00
Не

Ospi
04-28-2013, 20:37
Където и да е. Каквото и да е. Импровизирай малко, освен ако не си в малък град. Тогава е трудно :D. Впечатли я с това какъв готин пич си.

nosferatu23
04-28-2013, 22:08
Добър вечер ! :)

Предполагам , сте разбрали г/д какво ще пиша в темата , така че карам направо..

На скоро се запознах с едно момиче във фб , тя ми прати приятелство и си писахме малко , обаче тя е много заета и не пише много .. Какво да направя,според вас, за да я впечатля и да и хвана вниманието като ми пише другия път (който се надявам са е скоро..) и да я помоля да излезем някъде. И към момичетата - къде бихте искали най - много да ви заведът на 1 среща така да го нарека .. разходка из парка или на кино или някъде другъде. Ще ви бъда много благодарен ако ме посъветвате малко ! :))

Или може да се праи на заета всъщност и да те игнорира , тва е по логично ,и за чии ти е момче да я впечатляваш ? самия факт че правиш планове няма да ти донесе нищо , еби и майката , ако иска тя да те търси , ако не - не и играй игричките . има и други

valdesbg
04-28-2013, 22:40
Мадамата те ползва за да си гали егото. Котето и го гали някой друг :)

Duhast
04-29-2013, 11:51
Покани я на среща,сложи си тесни панталони и един голям картоф отпред в гащите и е твоя!Но запомни,сложи го отпред! :)

melany94
04-29-2013, 21:14
Или може да се праи на заета всъщност и да те игнорира , тва е по логично ,и за чии ти е момче да я впечатляваш ? самия факт че правиш планове няма да ти донесе нищо , еби и майката , ако иска тя да те търси , ако не - не и играй игричките . има и други

Абсолютно съм съгласна, заеби я тая.

marilyn
04-30-2013, 09:54
Ти от къде знаеш, че е толкова заета. Може да не ѝ се занимава с теб.

И все пак ако решиш да я каниш, заведи я в някое симпатично кафенце, после ако ви потръгне разговора и нещата са ок, разходете се, изпрати я и такам.

DiDy1
04-30-2013, 16:45
Да добре.. благодаря на всички , но всичко свърши.... но все пак благодаря за отделеното време и да знам за напред !

klimatronik
04-30-2013, 17:04
Да добре.. благодаря на всички , но всичко свърши.... но все пак благодаря за отделеното време и да знам за напред !

ДА не ти пука! ше си намери някоя 100 пъти по-яка ;)