PDA

View Full Version : Спешно се нуждая от съвет



baby12655
04-28-2013, 20:39
Имах си приятел с който се разделихме поради изневяра от негова страна.Момчето не е от моя град,разделени сме от декември месец и през цялото това време не съм спирала да мисля за него.Той идва в града само през ваканциите и не го виждам,той сякаш остана наранен от това че се разделихме и ме премахна от всякъде в интернет пространството.Скоро пак ми поиска приятелство в мрежата,започна да пише някакви статуси(че не е могъл да ме забрави и т.н).Скоро той идва в града и имам усещането че искам отново да съм с него,но и на двамата сякаш "гордостта" ни е в повече за да си признаваме че сме сгрешили,че си липсваме и т.н. Проблемът ми е че ако евентуално искам отново да съм с този човек и виждам че и той иска,трябва да си изясним всичко очи в очи,а това някак няма как да стане,защото аз не смея дори да спомена на моите приятели,че може би искам пак да съм с него,понеже те смятат че не трябва да му прощавам ,а като излизаме с него(в една компания сме) все ще съм с приятелите ни и някак не виждам как ще се отделим,за да поговорим.И от няколко дни се опитвам да се изясня със себе си: Какво искам точно?,Защо искам да му простя?,Правя ли грешка?,Той как се чувства? И в момента се плета в собствените си мисли,затова реших да споделя,ще се радвам ако ми дадете каквито и да е съвети.

Amore-Mio*
04-29-2013, 11:49
Правиш грешка, да!
Той ще ти изневери, а ти ще му простиш? Достойнство и уважение към самата теб нямаш ли?

Duhast
04-29-2013, 11:59
Ти пък от къде знаеш,че пак ще изневери?baby12655,постъпи както чувстваш,че трябва,не слушай приятелите,все пак ти си най-наясно със себе си!

shmatarok
04-29-2013, 15:17
ако ти се занимава с т'ва - давай, авторке.
Аз не бих се цакала така обаче:
първо, да се събирам с човек, който ми е изневерил - веднъж си му показала, че можеш да му простиш, що да не го направи пак?
второ, връзка от разстояние? Какъв е смисъла, щом си идва само за ваканциите?

AngelAntichrist
04-29-2013, 15:23
Мъже ли не останаха, че с боклуци се занимавате? Щом те кара да се чувстваш зле и объркана значи нещо не е наред - без значение дали е изневяра или друго.

Stray
04-29-2013, 16:59
Имах си приятел с който се разделихме поради изневяра от негова страна.
Стигнах до тук и започнах да чета през ред. Заслужаваш да ти изневери отново, ако му простиш.

Angeleyes
04-29-2013, 20:25
За такива хора прошка да няма! Колкото и да ти е тежко, ако му простиш това ще се повтаря отново и отново...

melany94
04-29-2013, 20:33
Ако ти допада някой да те мачка и да не те оценява се върни при него. За да ти изневери очевидно нещо му е липсвало, нещо което ти нямаш, а някоя друга има или по-скоро нещо което ти не правиш, а някоя друга прави. Така, че махни го този гъз неблагодарен и си намери читаво момче.

fenastz
04-29-2013, 20:42
Не ви ли идва на ум, че тя точно това иска? Да има кой да я лъже, да ѝ изневерява, защото това го прави интересен. Ако само ѝ стоеше до полата, едва ли щеше да го харесва толкова.

melany94
04-29-2013, 20:54
Не ви ли идва на ум, че тя точно това иска? Да има кой да я лъже, да ѝ изневерява, защото това го прави интересен. Ако само ѝ стоеше до полата, едва ли щеше да го харесва толкова.
Разни хора, разни интереси. Въпреки, че аз тея не ги разбирам.

Lovedream
05-03-2013, 13:06
Щом веднъж го е направил мисля,че ще го повтори.Очевидно нещо не му е било достатъчно..не знам. Просто психиката на момчетата/мъжете е изградена така,когато видят малко трудност тичат към лесното и това в което намират решение или спокойствие им е нещо свято.Не би трябвало да му прощаваш.