PDA

View Full Version : Какво ли изпитва всъщност?



lolipop_girl_34
04-29-2013, 00:57
Така историята е такава от 3-4 месеца започнах да общувам с едно момче от училището ми попринцип се познаваме отдавна , но сега започнахме да общуваме. През тези месеци се опознахме доста. Споделя ме си, всеки ден в училище сме заедно всяка вечер чатим или говорим по скайп като почти всеки път до сега той е започвал първи разговора( не че аз не започвам разговора нарочно просто той ме изпреварва). Споделяла съм му като имам проблем и той всеки път ми е помагал опитва се да ме разсмее или просто да ме разведри. С него мислим горе долу по еднакъв начин което ни помогна доста да се сближим. Той казва , че много трудно ще си намери момиче което да харесва , защото всички още не са били пораснали и са се държали като 12-13 годишни и че аз съм била първата , която е като него, но за него било по-добре да сме приятели защото много повече му харесвало да си говорим и да си споделяме отколкото да сме гаджета (това според мен си е чист намек , че не ме харесва като нещо повече от приятел). Просто се опитвам да разбера дали ме харесва или не понеже с времето аз започнах да изпитвам чувства и да се привързвам към него и ми е чудно какво го кара да се държи толкова добре с мен и да иска едва ли не постоянно да общуваме това ,че ме харесва или , че просто е добър човек и се отнася така с повечето хора...

Amore-Mio*
04-29-2013, 11:53
Не е задължително да те харесва различно от приятелска, за да иска да контактува с теб.
Харесваш му, но само като сестра, да кажем. На човек, който може да споделя и с който да си говори нормално.

Duhast
04-29-2013, 12:26
...какво го кара да се държи толкова добре с мен и да иска едва ли не постоянно да общуваме това ,че ме харесва или , че просто е добър човек и се отнася така с повечето хора...

Труден въпрос..мисля,че е добър човек. :)

lolipop_girl_34
04-29-2013, 18:15
Честно казано вобще не знам колкото повече общуваме толкова повече ме обърква и не мога да го разбера просто наистина се отнася прекалено добре не знам дали има такива хора вече които се отнасят с всички така
Дори и днес пак бях мен цял ден заедно по него инициатива сега няма да се вижда през почивните дни и се надявам да си проясня нещата