PDA

View Full Version : Моля ви помогнете!



miley9
04-29-2013, 12:17
Аз съм момиче на 12. Миналата година започнах да мастурбирам и да се задоволявам. В началото ми доставяше удоволствие само да се галя, после започнах малко по грубичко, а сега дори и като бъркам и бутам пръста не ми доставя никакво удоволствие. Първо искам да ви попитам как да се задоволя, след като с пръст не става и второ искам да ви попитам дали мастурбирането е вредно, дали води до някакви заболявания и дали може да ми повлияе, след като нямам цикъл? Пишете моля виииии.

Duhast
04-29-2013, 12:41
Щом не става с пръст вземи си котка (ако нямаш) намажи си путето с млекце и дай да ближе,мисля,че това е хубав начин да изпиташ удоволствие,все пак си много малка още да го правиш с момчета

П.С:Мастурбирането не е вредно

ValLoveYa
04-29-2013, 12:46
OMG!!!

DarkTemplar
04-29-2013, 12:47
Първо искам да ви попитам как да се задоволя, след като с пръст не става
Пробвай с член.

miley9
04-29-2013, 12:48
аз съм на 12..

NomNomNom
04-29-2013, 12:50
аз съм на 12..
Питай баща ти да ти услужи

DarkTemplar
04-29-2013, 12:50
Като си на 12 занимавай се с нещата, характерни за възрастта ти, сексО не е едно от тях. И не се кахъри толкова, всички сме карали на ръчна в тоя период. Не съм чул да има умрели от това.

npp
04-29-2013, 12:58
по-добре недей, 12 години е твърде рано за такива неща, след като навършиш 18 и си имаш приятел ще можеш да правиш любов с него

ubuntureload
04-29-2013, 13:09
хаха какви 18 , аз на 14 я виждам с пръсната саксийка... Успокой се малко пиленце, не е нормално да си играеш с барби и да мислиш за пишки... като оставиш куклите тогава :) Сега ходи играй на ластик на двора, гледай днес колко е хубаво времето.

marilyn
04-29-2013, 17:51
искам да ви попитам дали мастурбирането е вредно, дали води до някакви заболявания и дали може да ми повлияе, след като нямам цикъл?

Ослепява се.

Dollie
04-30-2013, 22:57
Добре ве, аз на твойта възраст се чудих с децата пред блока на к'ва игра да играем, не в коя дупка да си вра пръстите. И за това ще му дойде времето, не бой се.

Duhast
05-01-2013, 00:15
..Първо искам да ви попитам как да се задоволя, след като с пръст не става..

Пробвай с кочан от царевица.Това съм го чул от един професор,дано да ти помогне! :)

AngelAntichrist
05-01-2013, 01:19
Онанизмът у момичетата е също развит, макар не в такава степен, както у момчетата, и има същите вредни последствия.

Причини: Нечистоплътност, влагалищно възпаление, екзема, нараняване, краста, неправилно развитие на половите органи, употреба на възбуждаща храна с алкохол и никотин, разхлабителни средства, психични заболявания, леност, безделен живот, импотентен мъж или продължително отсъствие на мъжа, лошо влияние от филми, списания и т. н.

Признаци: Повяхнал цвят на лицето, подпухнали зачервени очи с тъмни краища, безжизнен поглед, умърлушеност, главоболие, сърцебиене, неспокоен и тягостен сън, понякога бяло течение, силна чувствителност на клитора. Любов към усамотение, печал, мълчаливост, срамежливост, слаба памет, умствена западналост, привична лъжа, равнодушие към игрите и забавленията, слаб интерес към мъжете.

Обикновено жените онанират, като трият половите си органи с ръце или трият бедрата си. Често се употребяват и различни инструменти, които се вкарват във влагалището. Чувствителни места у жените са външните полови органи (клиторът), гръдните зърна и влагалището.

Усложнения, предсказание и предпазване. Както при онанизъм у мъжете.

Лечение. Общо за засилване на организма и по начина, изложен за онанизъм у мъжете.

-Петър Дънов

Слушай Учителят, Майли9. :)

li0n
05-01-2013, 08:23
Само като видях ник-а на авторката щях да я питам на колко е. Добре, че си е казала предварително.

xToxiic
05-01-2013, 20:13
Аз съм момиче на 12. Миналата година започнах да мастурбирам и да се задоволявам. В началото ми доставяше удоволствие само да се галя, после започнах малко по грубичко, а сега дори и като бъркам и бутам пръста не ми доставя никакво удоволствие. Първо искам да ви попитам как да се задоволя, след като с пръст не става и второ искам да ви попитам дали мастурбирането е вредно, дали води до някакви заболявания и дали може да ми повлияе, след като нямам цикъл? Пишете моля виииии.


Не очаквай "бутането на пръсти" да ти достави удоволствие, малка си още. Гали си се там и не се притеснявай, не е вредно.

Erinmvohhh
05-01-2013, 22:03
Олелелеее...