PDA

View Full Version : Бързо и ефикасно отслабване!



close_2u
04-29-2013, 15:29
Привет на всички! Сигурна съм, че има много други теми по повод отслабването, чета вече повече от час такива, но все не мога да намеря подходяща диета. Аз съм момиче на 18 години, 1.67 съм и съм 63кг., но определено искам да сваля около 10-тина от тях. Околните ме харесват такава, каквато съм, но не мисля, че това е от голямо значение, когато аз самата не харесвам фигурата си. Ще помоля някой, който е запознат добре с тези неща, да ми даде съвет-някакви упражнения, диети, каквото и да било. От доста време насам предприемам някаква диета (плодове през деня и вечерям нещо леко), но винаги на 3-тия ден най-късно се отказвам, дори и аз не знам защо.

black pearl
04-29-2013, 16:03
За да отслабнеш не ти трябва диета ,а спорт !Времето вече е хубаво -чудесна възможност да бягаш навън .. Фитнеса също няма да е излишен :) Може и да си намериш клипчета от интернет с най различни тренировки , упражнения и т.н.. :)
От към храненето ограничи консумацията на бял хляб, ориз, картофи и царевица ( не ги премахвай напълно, но да не са в неограничени количества ;д) Предполагам за пакетираните храни знаеш , че трябва да ги сведеш до минимум в менюто си. Наблегни на плодове , зеленчуци (вече има по-голямо разнообразии), риба и т.н .Но най-важното са тренировките :)

close_2u
05-10-2013, 08:19
Благодаря ти, но работата е там, че не мога да държа на диети повече от 3 дена, а за упражненията-нямам време, тъй като съм прекалено заета с ученето. Бих искала да попитам, какво е мнението Ви за хапчетата за отслабване? Пробвали ли сте и доволни ли сте? Препоръчайте ми някои... Благодаря предварително! :)

MagicSmiles23
05-10-2013, 08:27
Хапчета за отслабване.Не е най-доброто решение , но ако искаш да отслабнеш 10 килограма за няколко дни , то решението е МАЗИНДОЛ.Трябва да видиш дали още се продава , защото по едно време беше спрян от производство.Има ДОСТА странични ефекти , но цената е доста приемлива -5 лева за 1 месец /не съм сигурен за периода/.Не помня дали беше с рецепта или не... (:

close_2u
05-10-2013, 08:47
Какво е мнението ви за хапчетата Slim Weight Pro?

black pearl
05-10-2013, 08:55
Хапчетата зя отслабване са пълна боза.По-добре изобщо не ги пий. Пробвах веднъж, като ги спреш и си връщаш всичко обратно. Диета = хранителен режим. Това , че спазваш хранителен режим , не значи че трябва да гладуваш.Заместваш едни храни с други, а някои ги свеждаш до минимум. Например - белия хляб може да го замениш с ръжен, пълнозърнест , има такива и без брашно. Обикновения шоколад го замени с черен. Друг заместител на сладкото са плодовете..Не трябва и дя пиеш газиряно, защото от него също много се пълнее.
И не, , няма как да нямаш време. Ако искаш да отслабнеш -ще намериш време. Няма как да няче можеш да отделиш поне 1 час на ден за себе си.! Има ли желание , има и начин.

MagicSmiles23
05-10-2013, 09:13
Хапчетата зя отслабване са пълна боза.По-добре изобщо не ги пий. Пробвах веднъж, като ги спреш и си връщаш всичко обратно. Диета = хранителен режим. Това , че спазваш хранителен режим , не значи че трябва да гладуваш.Заместваш едни храни с други, а някои ги свеждаш до минимум. Например - белия хляб може да го замениш с ръжен, пълнозърнест , има такива и без брашно. Обикновения шоколад го замени с черен. Друг заместител на сладкото са плодовете..Не трябва и дя пиеш газиряно, защото от него също много се пълнее.
И не, , няма как да нямаш време. Ако искаш да отслабнеш -ще намериш време. Няма как да няче можеш да отделиш поне 1 час на ден за себе си.! Има ли желание , има и начин.
,но все пак са помогнали на много хора...Аз лично ти препорчвам хранителен режим и спорт.Благодарение на тези две наща свалих 45 килограма...Бях 105 КИЛОГРАМА /преди 3 години/ сега съм 63...Воля трябва само.. (:

BonnieandClyde666
05-10-2013, 10:56
Я, си земи едни хапченца. Що пък да спортуваш?! Плюскай си тортички и чипсове пред телевизора, нагъвай си хапченцата и ше си бомба и половина!

tonssy
05-10-2013, 11:07
Благодаря ти, но работата е там, че не мога да държа на диети повече от 3 дена, а за упражненията-нямам време, тъй като съм прекалено заета с ученето. Бих искала да попитам, какво е мнението Ви за хапчетата за отслабване? Пробвали ли сте и доволни ли сте? Препоръчайте ми някои... Благодаря предварително! :)

Нямаш 30-40 свободни минути?
(минимум).....
Само оправдания по тия теми.
Щом търсиш лесния начин, нямаш достатъчно желание и воля.

MagicSmiles23
05-10-2013, 11:28
То ако можеше да ям с тонове каквото си поискам и да отслабвам с по 2 килограма на ден.... ;D

strawberry88
05-10-2013, 11:51
Благодаря ти, но работата е там, че не мога да държа на диети повече от 3 дена

Тук вече само ти можеш да си помогнеш.Какво искаш от нас, да сме на хранителен режим вместо теб ли?

tomboy
05-10-2013, 14:28
Тае бо брат , тае бо!..
http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8
+1 час енергично каране на колело на ден и по-малко сладки работки и газирано...

stelkastel
05-10-2013, 16:41
Ей, как обичам ей такива темички за отслабване и да се обяснявам в тях. :D Не прави диета, не гълтай хапове, това е съветът ми. Като казвам диета имам предвид, разбира се, някакви драконови от типа на две ябълки днес, три моркова утре и подобни. Чудиш се защо се отказваш на третия ден? Прочетох, че се опитваш да ядеш само плодове през деня. Няма как да стане само с това, мила. Плодовете са въглехидрати, па макар и полезни. Наистина трябва да наблягаш на тях и на зеленчуците, които тепърва ще стават все повече и повече, а и лятото иде - тогава се ядат най-много. Яж също някакви по-леки меса като рибешкото и пилешкото. Има тема във форума за вкусни и здравословни храни, която е много интересна и полезна, разгледай я. Най-важното е да ограничаваш пърженото, панираното, белия хляб и подобни (нещо, което вече ти написаха в темата и нещо, което вероятно си чувала). Да, трябва воля за това, не отричам. Но не мисли, че ТРЯБВА да го правиш, за да си слаба и че някой ти го налага, мисли си, че го правиш, за да си здрава и да чувстваш добре в кожата си. Не можеш да минеш без спорт, разбира се. Оправдания от типа ''няма време'' не важат. По този начин се опитваш едва ли не да те оправдаем, че искаш да пиеш хапчета ли? Не разбирам (не се заяждам, надявам се да не го приемеш така). Дори и да ти помагат те са излишна химия, с която ще си натровиш организма. Да се върна на упражненията. Не ти трябват пет часа на ден, за да правиш упражнения. Има един сайт, не помня точно формулировката му, но като напишеш ''фитнеинструктор'' в гугъл ще ти излезе. Казваше се фитнесинструктор.нещо си, не се сещам сега. Там има упражнения, които са достатъчно изморителни и за които ти трябват не повече от десет свободни минути. Не можеш да намериш десет свободни минути? Отново оправдания. Не те познавам, вероятно наистина си заета с учене, но мисля, че все пак ще отделиш толкова време за фигурата си.
Извинявам се за дългия и напоителен пост, мислите ми са доста разхвърлени, не ме мрази и се надявам да съм ти била полезна.

BonnieandClyde666
05-10-2013, 17:08
Абе, айде! Не могла да намери време?! Пак казвам:"Размърдайте си задниците, щото от въздуха, пиенето на хапчета и подлагането на диети не се отслабва!!!!!!!!!! Move your fat asses!!!!

strawberry88
05-10-2013, 19:07
Абе, айде! Не могла да намери време?! Пак казвам:"Размърдайте си задниците, щото от въздуха, пиенето на хапчета и подлагането на диети не се отслабва!!!!!!!!!! Move your fat asses!!!!

Да!Те искат без никакви усилия и ставане от дивана да стане.Еми не. :D

BonnieandClyde666
05-10-2013, 19:32
Дразнещо е!

maria37171
12-19-2013, 04:23
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Hayashi
12-19-2013, 04:38
^ Направо ти повярвахме.

Dam Yeo Wool
12-19-2013, 05:03
Вероятно сте чули за 90 дневната диета,много хора са доволни от нея и изглежда се хранят добре - в смисъл не се гладува.
Ако искаш опитай с нея,но задължително трябва да спортуваш - това е най-добрия вариант.

Хапчетата за отслабване са безнадеждни,единствените за които съм чула добро са Витастлим,но дори и с тях ти трябва да се храниш по-малко и здравословно,каква полза ще има от хапчетата ако се тъпчеш!

strawberry88
12-19-2013, 08:15
Аз пък чух, че тая 90 дневна диета като я спреш, и си връщаш всичко обратно.

Cloud9
12-19-2013, 08:49
Аз пък чух, че тая 90 дневна диета като я спреш, и си връщаш всичко обратно.

Няма режим,при който да не качиш ако го спреш.Ако спреш да тренираш-качваш.Ако започнеш с хамбургерите и чипсовете пак ще качиш та дори и да си бил на най-добрата диета на света.Айде не диета,режим както е модерно в днешно време.Аз сега съм на 90 дневната и съм най-доволна,защото съчетавам всички видове храна и отслабвам.Ако вкарвам и малко повече спорт резултатите ще са муцка.И я препоръчвам винаги на лакомници като мен.Но след края й трябва да се направи хубаво захранване от още 90 дни и после да се повтаря.

lubovvv
12-19-2013, 14:49
Хапчетата зя отслабване са пълна боза.По-добре изобщо не ги пий. Пробвах веднъж, като ги спреш и си връщаш всичко обратно. Диета = хранителен режим. Това , че спазваш хранителен режим , не значи че трябва да гладуваш.Заместваш едни храни с други, а някои ги свеждаш до минимум. Например - белия хляб може да го замениш с ръжен, пълнозърнест , има такива и без брашно. Обикновения шоколад го замени с черен. Друг заместител на сладкото са плодовете..Не трябва и дя пиеш газиряно, защото от него също много се пълнее.
И не, , няма как да нямаш време. Ако искаш да отслабнеш -ще намериш време. Няма как да няче можеш да отделиш поне 1 час на ден за себе си.! Има ли желание , има и начин.

това

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 16:26
Няма режим,при който да не качиш ако го спреш.Ако спреш да тренираш-качваш.Ако започнеш с хамбургерите и чипсовете пак ще качиш та дори и да си бил на най-добрата диета на света.Айде не диета,режим както е модерно в днешно време.Аз сега съм на 90 дневната и съм най-доволна,защото съчетавам всички видове храна и отслабвам.Ако вкарвам и малко повече спорт резултатите ще са муцка.И я препоръчвам винаги на лакомници като мен.Но след края й трябва да се направи хубаво захранване от още 90 дни и после да се повтаря.

Напълно съм съгласна с теб и аз съм на тази диета в момента и свалих 6 кг. за има-няма месец.

sladkomami
04-27-2015, 11:28
Аз отслабнах много бързо и лесно, без да пазя диети или да си правя хранителен режим, без дори и да спортувам.
С тези хапчета за отслабване Липоин, които си поръчах от тук http://lipoin.com/otslabvane/, отслабнах с 4 килограма за 2 седмици.

Имат голям ефект, пробвайте и вие !!

Pug_306
04-27-2015, 12:41
Остави тея Липоин, ала бала. Ако искаш да отслабнеш без да тренираш много, вземаш си Ацетил Карнитин и това е. Обаче трябва да се спреш малко с храната - никакво брашно, никакви мазнотии, никакво сладко и алкохол !

tochko
04-27-2015, 13:04
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575437-%D0%94%D0%98%D0%95%D0%A2%D0%90-%D0%98-%D0%A4%D0%98%D0%A2%D0%9D%D0%95%D0%A1-%D0%9C%D0%9E%D0%9C%D0%98%D0%A7%D0%95