PDA

View Full Version : ревност



InsertDumbNickHere
04-29-2013, 15:58
Здравейте :) Имах преживявания с едно момиче което много харесвах, но обстоятелствата бяха такива, че не сме се виждали от 2 месеца и скоро ни предстои среща (приятелска). Та това момиче ме friendzone-на и аз го приех доста тежко, но за тези 2 месеца, дори за 1 ми мина и всичко беше ок. щастлив съм, че вече не ми е тежко за нея, но забелязвам, че като качи някоя снимка с някое момче примерно, ми става доста гадно, мисля, че я ревнувам :/ някакви разсъждения по въпроса ? Дали според вас това е причината, или :?

AngelAntichrist
04-29-2013, 16:48
Това не е ревност дори.
Завиждаш, че други й бъркат в котето и те е яд, че дава на други да й помпат сливката, а ти можеш само да седиш отстрани и да слушаш за това на срещата ви. Нормално, приятел.
Унизително е да й бъдеш приятелка и да знаеш как други я челастрят, докато ти седиш с ръка в гащите и й гледаш снимките в лицето-книга.
Няма френдзоун, няма курзоун. Като я искаш и покажи, че имаш пенис, и ставаш (И искаш!) за повече от това да си пиете кафето.
Ако имаш достойнство ще се пробваш и ако не стане ще й теглиш един здрав игнор. Тя, ако осъзнае, че желае твоя пенис ще те намери...
Аз не бих се подложила на нещо такова. Не сме на 12, ако имам чувства - или налазвам, или ако ме отрежат всеки да си продължи пътя по живо, по здраво.
Какво е това аз да имам чувства и да искам да съм с някой, а да седя и да гледам как всичко освен аз го имат...
Имам си и приятели, и кандидати в любовта - за какво ми е някой да си чеше егото с мен. Да седи пред мен, да знае, че искам да му бъркам в гащите и да му готвя закуска, докато си взима душът, и този човек да ме гледа в очите и да ми говори, че ще е най-добре да сме приятели. Хахаха, ебаси вица, мой човек.
Няма такъв филм, няма такова приятелство.
Тц, прекалено се ценя, че да се подлагам на такива неща.
По-добре да заведа майка си на обяд, отколкото да изляза с човек, който ме поставя в такова положение, по-смислено ще е поне.

Amore-Mio*
04-29-2013, 20:15
Не че е ревност.
По - скоро някакво чувство, което е породено от това, че нещата, които си искал да правиш и имаш с нея, ги нямаш. И следователно леко те боли и те дразни факта, че тя е щастлива без теб.

anonymous708973
04-29-2013, 20:20
Имам си и приятели, и кандидати в любовта - за какво ми е някой да си чеше егото с мен. Да седи пред мен, да знае, че искам да му бъркам в гащите и да му готвя закуска, докато си взима душът, и този човек да ме гледа в очите и да ми говори, че ще е най-добре да сме приятели. Хахаха, ебаси вица, мой човек.

Абсолютно.
Особено от женска гледна точка е просто абсурдно. Съгласна съм с целия пост въпреки грубостта :)

fenastz
04-29-2013, 20:47
Защо изобщо общуваш с нея?

InsertDumbNickHere
04-30-2013, 17:04
Общувам е много силно казано... просто нещата стоят така, че ще трябва да се засечем на 1 място, няма да е среща между нея и мен...

DiDy1
04-30-2013, 18:14
Ако искаш да си с нея просто и го покажи , бъди себе си . Казваш и го кратко точно и ясно , ако те разбере добре мисли или не мисли заедно сте ако го искате и 2мата де .. ако ли не тя губи зарязвай я колкото и да е трудно .. знам но просто такъв е живота :) А има и момичета хиляди и точно една от тези хиляди след време ще е с теб заради това,което си а не заради това което изглеждаш или заради парите ти или заради нещо друго .. Горе главата и успех !