PDA

View Full Version : Не разбирам какво се случва



anonimkata95
04-29-2013, 18:30
Ще започна с това, че цикълът ми закъснява с 10 дни. Трябваше да ми дойде на 19ти, но го чакам все още.
Малко ме боли корема от време на време, но съм наистина притеснена, макар и да правя обезопасен секс, всеки път всичко излиза точно (имам предвид презервативите, нищо им няма, проверяваме ги). Правих си тест за бременност - sure check и той показа, че не съм бременна. Но не разбирам защо ми закъснява с толкова време, дали е от промяната в климата, не съм употребявала някакви лекарства. Доста съм притеснена, ще се радвам на мнения.

MarkKnight
04-29-2013, 19:46
Седи мирна,нищо ти няма

melany94
04-29-2013, 21:06
Мене ми закъснява с по половин месец всеки път, а понякога и ми прескача и аз така в началото се шашках ама то се свиква. Иначе до сега да съм си отрязала ръката от притеснение.

marilyn
04-30-2013, 08:07
Мене ми закъснява с по половин месец всеки път, а понякога и ми прескача и аз така в началото се шашках ама то се свиква. Иначе до сега да съм си отрязала ръката от притеснение.

Иди на лекар, това не е нормално!

Авторке, щом ти е отрицателен теста, значи си ок, явно заради времето или ако си преживяла някакъв стрес.. може да повлияе.

Dollie
04-30-2013, 22:54
А тоя тест след 7 дни ли го направи?

sweetycherry33
05-02-2013, 09:23
Седи мирна,нищо ти няма

+ 1

Amore-Mio*
05-02-2013, 21:57
Щом тестът е бил отрицателен, за какво се притесняваш.
Реално, да, от климата може да ти закъснее, от стрес и нерви, също. Така, че вземи се успокой и имай търпение. Понякога се случва така и да прескочи. Независимо дали ти харесва или не.
В краен случай потърси мнението на гинеколог.

А по принцип редовен цикъл ли имаш?