PDA

View Full Version : Проблем с IPHONE



emostylegirl
04-29-2013, 21:40
Имам iphone и винаги си го пазя и внимавам какво свалям и не съм го jailbreak-нала и редовно си обновявам програмите и софтуера.От скоро ,когато влизам в играта temple run 2 и минавам дадено ниво или там просто играя и после като натиска ''skip'' и да пробвам наново и ми излиза автоматично от играта и ми показва екрана и аз наново я пускам и така постоянно.Одеве си свалих ново приложение и отново стана така.Рестартирах настройките ,но не се оправи.Телефона ми е от няколко месеца и до сега не е правил проблеми и ме е страх да го нося на ремонт ,за да не стане по-зле ,а и наще ще се карат,че съм го развалила. Моля само хора с айфони да коментират,защото са по-добре запознати.

notjustteen
04-30-2013, 01:05
Зависи с какъв Айфон си. Ако е в гаранция го давай на техния сервиз. Много Айфони го имат тоя дефект с рестартирането. А може и да е от кофти приможение. Ако нямаш гаранция пробвай да върнеш заводските настройки заедно с ресет

emostylegirl
04-30-2013, 09:02
С петицата съм.В гаранция е,но ме е страх ,защото наще ще ме убият,че му има нещо а и да не ми се изгубят всички файлове или в сервиза да му сменят някой части и после да е като стар.Върнах всички настройки и рестартирах целият телефон,но пак си е така.

desi.ivanova
05-10-2013, 16:02
Аз имах същия проблем на определени приложения (най-често игри). С времето се оправи. Не знам какво да те посъветвам. Най-добре го дай на ремонт щом е с гаранция. :)

GeGaSa
05-10-2013, 16:47
Аз имам всичките версии на Temple Run и нямам проблем.
Значи ако "игрите" или "приложенията" ти са кракнати, и от това може да те изхвърля от тях.
Начина да се оправи, е или да влезнеш в файловата система на телефона и от там да се оправи играта или приложението, ама си е голям филм или да ресторнеш телефона..

И бъди спокойна, на телефонът ти му няма нищо, проблема не е от него, а от приложението. Според мен не го карай на сервиз, направи ми рестор или направо изтрий играта от телефона, и пак я качи на ново, това е.

.Beez
05-13-2013, 20:13
Купи си телефон с андроид :D / та по темата ако от Фабричен Ресет не се оправи, или отиди на поправка или натопи че някой друг го е счупил..

D*Rose
05-16-2013, 20:07
Проблемът с iPhone е започнал още при закупуването му... сорка, ама минавай на другия бряг при android.

MaGuSs
05-16-2013, 22:18
http://img534.imageshack.us/img534/1182/iphonetg.jpg

Това е решението, не се таш*акам ;)

GeGaSa
05-16-2013, 22:25
http://img534.imageshack.us/img534/1182/iphonetg.jpg

Това е решението, не се таш*акам ;)

Ако си имал или си боравил със такъв телефон през живота си, едва ли щеше да сложиш тая снимка.
Ако няма критици, няма и парици.

MaGuSs
05-17-2013, 19:11
Ако си имал или си боравил със такъв телефон през живота си, едва ли щеше да сложиш тая снимка.
Ако няма критици, няма и парици.

Да боравил съм с такъв телефон. Пълен ужас е. Мразя iOS, мразя Apple от както съм се родил.

.Beez
05-18-2013, 16:14
:D много силно, единствено таблетите им бачкат ок г/д :Д 20-30% иначе другото трябва само камерата да му използваш :Д