PDA

View Full Version : Изрусяване на косъмчетата по коремчето ...



vikenceto1212
04-30-2013, 11:56
Здравейте. От доста време имам косъмчета на корема...Те са навсякъде по него, не само от пъпа надолу. Като бях по-малка ми бяха русички, но явно с напредването в пубертета започнаха да потъмняват и на слънце много си личат. Аз тренирам, имам доста стегнат корем, но ме е срам да го покажа, защото имам косъмчета.Времето се затопли и ми се ходи на басейн вече. Бихте ли ми дали съвети за изрусяването им, продукти с които се изрусяват и да ми обясните как става, защото изобщо не съм запозната. И не не искам да ги махам с кола маска или епилатор не мога да търпя болка, плъс това е досадно на всеки 2 седмици да се занимаваш с това.. Според мен изрусяването е безобидно, пак ще са си там и няма да ми пречат изобщо...Чакам вашите отзиви

strawberry88
04-30-2013, 12:14
Чувала съм, че косъмчетата изсветляват с кислородна вода.

IvyLoo
04-30-2013, 12:52
^Обаче май ставали и по-твърди(само съм чувала).

Miss.Miranda.Kerr
05-01-2013, 05:32
Аз лично съм пробвала с кислородна вода,но нищо не стана..По 60 ст. в аптеките можеш да я намериш.

Dagichka
05-01-2013, 07:09
е то се прави на серии по 2-3 пъти в седмицата, за да има видим ефект ^
иначе аз си ги махам с епилатора, адски боли, ама шанс :Д

SuNsEt
05-01-2013, 07:19
Купуваш си ЛИЧИЯ за изрусяване на косъмчетата над горната устна. Те помагат и за всякакви други 'косъмчета' , 'мъхчета' и тн на различни места по тялото. Аз си изрусявам така тези по корема и ми държи около седмица-две . Много добре действа,но искам да предупредя ,че трябва да внимаваш за леки алергии. Пакетчето струва 1.30 лв и се състои от две неща,които се смесват.После се нанасят на даденото място и се чака около 15-20-30 мин докато се изрусят. След това се измива със вода . Ефектът е доста голям,но горещо препоръчвам след измиването на крема да се нанесе хидратиращ ,омекотяващ или някакъв друг крем върху кожата , против зачервяване(може и 'Бочко' или 'Здраве' ) .

http://img08.taobaocdn.com/bao/uploaded/i8/T1Fl8GXa8BXXXixek7_064311.jpg ето това представлява,ако те попитат дали искаш ваничка кажи,че искаш,много е удобна и се измива лесно след ползване.Дори и да не те попитат,пак можеш да поискаш,безплатна е.