PDA

View Full Version : Объркана ситуация



yamahayz125
04-30-2013, 19:39
Здравейте,излизам с едно момиче,вече за втори път да се разхождаме и на мене ми харесва мацката обаче искам да и предложа да ходим но все не ми изпада момент понеже съм си доста срамежлив.Иначе повечето ми приятели викат да я хващам какво чакам,ама незнам.Ние се познаваме с нея от година и нещо понеже тренираме заедно.Иначе тя е много пекана,точна и готина и незнам изобщо дали изпитва нещо към мен или просто да си запълваме времето.И другото което е,че като я изпращам до у тях тя веднага влиза във входа без да спрем нещо да си договорим незнам вече много съм объркан.Утре вечер се разбрахме ако има въмможност ще се обади да излезем ако излезем как да постъпя да се мъча ли нещо или да оставя нещата така както са??

yamahayz125
04-30-2013, 19:50
Здравейте,излизам с едно момиче,вече за втори път да се разхождаме и на мене ми харесва мацката обаче искам да и предложа да ходим но все не ми изпада момент понеже съм си доста срамежлив.Иначе повечето ми приятели викат да я хвакам какво чакам,ама немнам.Ние се познаваме с нея от година и нещо понеже тренираме заедно.Иначе тя е много пекана,точна и готина и незнам изобщо дали изритва нещо към мен или просто да си запълваме времето.И другото което е,че като я изпращам до у тях тя веднага влиза във входа без да спрем нещо да си договорим незнам вече много съм объркан.Утре вечер се разбръхме ако има въмможност ще се обади да излезем ако излезем как да постъпя да се мъча ли нещо или да оставя нещата така както са??
Извинявам се за грешките които съм допусна но пиша от гсм...

lanchera
04-30-2013, 21:22
friendzoned?

kammi
04-30-2013, 22:58
Ако тя изпитва нещо към теб ще го усетиш,дори и тя да е много срамежлива пак ще си проличи.
Изчакай още малко преди да и предложиш.
Разходката не е нищо особено искам да кажа,че по написаното ми изглежда като обикновена приятелска разходка.
Зависи за какво си говорите,ако сте си говорили само общи неща опитай да задълбочиш разговорите ви,карай я да ти споделя,но не я карай насила ;) И две разходки не са достатъчни,за да и предложиш,но зависи от годините ти.

yamahayz125
05-01-2013, 11:49
Хайде давайте някакви идеи за довечера евентуално?? :D