PDA

View Full Version : Объркана ситуация. Помощ :)



InfinityLife
04-30-2013, 19:48
Сега... историята може да е малко дълга така че... зимайте пуканки :D
Така не знам как да започна точно, може несвързано да пиша но дано ма разберете. Има едно момиче от моя клас... до преди 1 година с нея бяхме доста добри приятели.. В началото тя ме харесваше ( не ми го е казвала до сега даже... но си личеше по начинът по който ме гледаше.. ако си засичахме погледите винаги си го махаше първа, като прегръщах друго момиче винаги се нацупваше, като целувах друго момиче (по бузата) се сърдеше веднага и аз тогава и виках недей се сърди ето ти и на тебе една и като бях я целунал цялата беше станала червена но .... това беше доста преди време та както и да е... нямах абсол. никакви чувства към нея тогава даже си имаше приятел и даже се радвах за нея. И сега идва ''ВЕСЕЛАТА ЧАСТ'' Миналата година към края почна да ми се забива в погледа, почнах да имам симпатии към нея вече, даже се нервих като се някой я прегръщаше, тя малко по-малко симпатии имаше към мене вече ( смисъл срама и изчезна вече директно можеше да ме гледа в очите, вече спокойно можеше да говори с мене но пак от време на време я беше срам, постоянно я прегръщах говорихме и тн..) Та както и да е.. докато един ден решихме да правим класно събрание в едно заведение, та аз се натоках доста добре ония ден :D и нали влезнах вътре и като ме видя тя направо заби в мен буквално, но същата ситуация беше и при мен... Та цяла вечер купон пиене и тн... ( Алкохола изобщо не ме хвана... искам да кажа че не бях под влиянието на алкохол и всички решения си ги взимах сам просто малко ме отпусна 200гр пих но това няма значение..) Танцувахме забавлявахме се много... беше ми една от най-яките нощи на целия свят... и накрая на купона почнах да я гледам продължително и накрая събрах смелост и казах и: Искаш ли да спиш в нас тази нощ ? ( Казах го това защото чух че говорят с нейна приятелка че нямала къде да спи защото имала вечерен час там на хотела ли... нз ... ) И тя в началото беше за твърдо не, но си говорихме и се съгласи накрая. Но преди това ходихме на 1 автър парти но беше много скучно и си тръгнахме директно към нас. Нали си бяхме в стаята и аз нали влезнах взех си душ и тн... и дойде време за лягане вече и аз и викам искаш ли да гледаме филм заедно ? И тя се съгласи ( BTW гледахме най-тъпия филм на всички времена... ) и цяла вечер се чудих дали да я целуна но не го направих защото съм пълен п**** Но пък цяла вечер се гушкахме тя беше с един клин.. аз с анцузи и ми беше доста трудно да си контролирам aaham :D но се въздържах!!!! ......... Събудихме се сутринта ( беше най-готиното чувство да заспиш и да се събудиш до момичето което обичаш <3 ) Борихме се 5 минути на леглото докато се събудим смях и тн... и накрая нали я изпратих до спирката и нали трябваше да си кажем чао защото след това бяхме в ваканция.. И тя ме прегърна аз исках много да я целуна но ПАК НЕ ГО НАПРАВИХ ... След това като ми се появиха такива силни чувства .... ма прекално силни всеки ден, минута мислих за вечерта в която спа с мен.. и постоянно с усмивка но дойде време за училище. И като се видяхме тя се отдръпна от мен, сякъш не ме познаваше .... почна грубо да се държи с мен и това ме караше направо да се побъркам. И накрая един ден решихме да поговорим за това и викам защо по-дяволите се държиш с мен като бившо гадже, това е защото спа в нас ли ? И тя нали вика не ... държа се с тебе както винаги и тн... И казах или се дръж с мене както преди или изобщо недей да ми говориш ( защото ме нараняваше доста с това нейно държание) И тя каза ок ще се държа с тебе както преди... 1-2 дена го правеше и след това пак същото.. И накрая го изгубих единия ден защото и казах да ме гушни за чао и тя вика няма махни се от мен и тн... и казах добре дай ми поне поздрав за чао и тя като даде и аз и стиснах ръката силно и тя там ми се расърди ( само това чакаше.. ) и ме подлуди после и звъннах и казах че не искам да ми говори повече, нито да ме гледа нито нищо... ТАА за днешното време почна да ми говори от време на време да се усмихва пак, да се базика с мен другите хора ми казват че постоянно ме зяпа и тн... Даже и звънях от скрити номера само и само да и чуя гласа.. :@ Но в момента моята гордост не ми позволява да се държа с нея мило.. защото като се сетя за болката която имах ( Все още ме боли но не чак толкова... даже пропуших заради нея... ) Но... Не знам не знам.. вече какво да правя просто не издържам някакви съвети моля... Искам повече женско мнение.. Доста голям роман стана но нищо.. в началото казах че ще е голямо!

Mary_Jane_69
04-30-2013, 20:55
Просто е, мой човек. Ти си я наранил. Тя е била влюбена в теб, а ти не си й отвърнал на чувствата. И няма причина, за която да се обвиняваш, тъй като просто нещата са се случили така. Така е трябвало.
Както и да е, минало му е на момичето, но трудно. Постопили са се тия главозамайващи емоции, и тогава ти си я потърсил. Ако наистина в този момент се е отърсила от теб, вашия пик на сближаване през онази вечер, е бил ключов фактор.
Можел е или да я отвори откъм чувства и всичко заспало да се пробуди пак, или да се чувства наистина... хммм сякаш вече завършила нещо, към което се е стремяла и с две думи, интереса е нормално да спадне.
Но но но но. Може би дори се е опитала да запази себе си от емоции, за да не се влюби пак в теб, а у. Знае ли човек... Много вариянти има, но разбира се никой не е виновен в случая как са се стекли обстоятелствата.
Щом отново сте започнали да се сближавате ту приятелски, ту малко по-така, явно има шанс да върне доверието си към теб, което може да прерасне в една много здрава и силна любов! Успех!

InfinityLife
04-30-2013, 21:30
Mary просто в началото не знаех/ не бях сигурен по точно че ма харесва но си права ся... аз я нараних първи.... А иначе никога не съм го мислил тоя вариант за запазването на емоции ... даже съм го правил това и беше ми помогнало. А иначе мисля че има минимален шанс да стане това.... но все пък мерси :)

Mary_Jane_69
05-01-2013, 09:18
Дори минимален, отново го има. Старай се да бъдеш щастлив, защото така ще привличаш само хубави работи. :)

Amore-Mio*
05-01-2013, 20:04
И не виждам къде и с какво си я наранил?
Човек не контролира чувствата си, което означава, че не си я наранил, като в самото начало просто си я имал за приятелка. Това, че след време нещата са се развили в друга посока и тя не е знаела, не е искала или просто я е било страх от нещо, не означава автоматично, че ти си виновен за нейното държание и така нататък.

InfinityLife
05-02-2013, 20:05
Хмм... и ти си прав/а наистина човек не контролира чувствата си.. и да наистина в началото я имах за приятелка. Но като се замисля че тя по онова време си имаше приятел... даже като се скарахме пак си хвана друг приятел. Хмм..... доста ма накарахте да си замисля :)