PDA

View Full Version : Влюбена или загубена!?



BuBiiiiiiiii
04-30-2013, 19:57
Здравейте, аз съм едно 19-годишно момиче... и мисля че започвам да се влюбвам. Всичко е мн странно, защото преди не бях поглеждала на него по този начин....но изведнъж той започна да се държи различно. Доста пъти ме беше канил да излизаме и веднъж се съгласих. Първата среща беше страхотна....но към края й той ме целуна, а след това започнахме да се натискаме...той искаше да стигнем по-далеч...но го спрях. На 2-рата среща ми пусна ръка....и впоследствие му направих свирка, защото той успя да ме убеди....а на 3-тата....ами сещате се. Това което ме притеснява е, че е добър приятел с др 2 момчета, с които направих грешка, накратко през различни етапи от живота си бях влюбена в едното, а др го харесвах...но и 2-та се възползваха от мен..и след това ми се подиграха.....и момчето с което се занимавам сега се държи с мен безразлично когато има хора около нас...а когато сме 2та....иска само да правим секс....Говорих с него и той естествено ми каза че тва са накакви глупости и че драматизирам. Ноо сериозно започвам да се влюбвам в него....и нз какво да правя :Х ...

melany94
04-30-2013, 21:00
Един съвет, понеже съм минавала през подобно нещо. Зарежи го на момента, защото ако не го направиш сега, после се влюбваш и ще почнеш да позволяваш на един смешник да се гаври с тебе. Определено предишните с които си сгрешила са му казали, че си лесна и в момента момчето си прави ташак с теб.

tireheb
04-30-2013, 21:51
впоследствие му направих свирка, защото той успя да ме убеди....

КАК ?!
МОЛЯ ТЕ, КАЖИ МИ КАК ?!

AngelAntichrist
04-30-2013, 22:04
Извинявай, но ти малоумна ли си?

Моля те виж нещата отстрани:
Група от три момчета, които са приятели. Един от тях те минава и после ти се подиграва, и заебава като парцал. Хубаво, минало-заминало. Вторият от тях те минава....След това ти се подиграва и те захвърля. Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me, but whatever it's all gone now, man. Тук се очаква да се отдръпнеш от тези хора и да схванеш какъв е единственият възможен сценарий, да си продължиш живота and what not. НО НЕ! Трябва и третият да те мине, пък ти да минеш по същият път отново.
А аз съм сигурна, че не са само трима и ако продължаваш така до няколко години ще станеш "Буби общата" и даже аз ще съм чувала за теб.
Младежите на тази възраст са доста........на тези теми..."Брат, тя много лесно пуска, мини я и ти; еби и за мен, нашето приятелство над всичко, тая е просто неква курва".... Ама като си слаб ще се възползват от теб, както си искат - и т'ва си е лично твой проблем.

Реално няма лошо да правиш секс. Дори и много секс. Дори и с много хора.
Ако знаеш как да го правиш и имаш правилната нагласа за нещата.
Но при теб случаят определено не е такъв...

Може да съм груба, но искам да ги осъзнаеш тия неща, за твое добро. :)

girlwithblueeyes
04-30-2013, 22:18
Тъпа си те това е
Момчетата се ебават най-нагло с тебе ,а ти им играеш по свирката
Или се оправяш, и спираш да им обръщаш внимание, или ще те минават един през когато си пожелаят.

HollyGolightly
05-01-2013, 00:18
Определено си повече загубена, отколкото влюбена. Пък и не си някое малко момиченце да се оставяш да те въртят по този начин, поне според мен на 19 трябва да имаш малко повече усет за тези неща. Но преполагам е по-лесно да се гледа по този начин на ситуацията от страни, за това послушай хората писали преди мен и го остави този, за твое добро е всичко това. Самото му държание към теб пред хора говори много. Ако наистина държи на теб не би се интересувал кой е наоколо.

marilyn
05-01-2013, 10:11
Загубена.

не се занимавай с тоя. Отговорът се крие в изречението "(момчето) се държи с мен безразлично когато има хора около нас...а когато сме 2та....иска само да правим секс..."

granger
05-01-2013, 10:16
http://25.media.tumblr.com/29a6f794227ea76a681502366f33cdfe/tumblr_mll1t876Xq1r1yym9o1_400.jpg