PDA

View Full Version : Шофьорски изпити



KuTaPa
04-30-2013, 21:27
Така както са направили изпитите с по 2,3 верни отговора как ще се процедира?
Ако например имаш въпрос с 2 верни отговора и ти дадеш един верен и един грешен.... какво става дава ли ти точки?

Sorry ако ми е тъп въпроса, но не съм мн запозната..

crips
04-30-2013, 21:48
Ако дадеш 1 верен и 1 грешен не ти дават никакви точки, трябва да дадеш задължително 2 верни, но все пак, защо питаш тук, а не попиташ инструктора си.

lamer4e7o
04-30-2013, 22:43
Как ще се процедира? Ами учиш, докато не научиш правилника и така… :) Просто е. ^^

prosto_chovek
05-01-2013, 12:37
Да ти кажа, тия листовки са направени като за малоумен - само да си прочел правилника. Горе под номера на въпроса ти пише броят на верните отговори, между другото. Малоумен да си, ще изкараш листовките. Виж за кормуването се иска и да можеш да приложиш наученото.

granger
05-01-2013, 12:39
Ако има 2 верни отговора, и двата,които зачертаеш трябва да са верни,ако е 1 верен и 1 грешен не ти го признават.
Ако са 3 и си улучил 2 отново не го признават.

Сядай и учи,не е толкова зор.

anonymous708973
05-01-2013, 15:42
Да ти кажа, тия листовки са направени като за малоумен - само да си прочел правилника. Горе под номера на въпроса ти пише броят на верните отговори, между другото. Малоумен да си, ще изкараш листовките. Виж за кормуването се иска и да можеш да приложиш наученото.

Да бе, затова на външния от 13 човека (9 момчета и 4 момичета) ги взехме трима (1 момче и 2 момичета).

lamer4e7o
05-01-2013, 16:02
Трябва и да ти идва отвътре просто. Не може човек, който няма желание за това, да седне и колкото и да учи, да ги вземе листовките, въпреки че и на мен ми бяха хипер лесни.

Знаците пък са най-лесната част от тях. Ситуациите с предимството и те са лесни, но трябва четене на правилника, няма как.

granger
05-01-2013, 16:26
Да бе, затова на външния от 13 човека (9 момчета и 4 момичета) ги взехме трима (1 момче и 2 момичета).
Мм, Инка, не е толкова от незнание, а от мързел и самонавиването "аз знам всичко и съм бъдещия Шумахер"

anonymous708973
05-01-2013, 18:50
Знаците пък са най-лесната част от тях. Ситуациите с предимството и те са лесни, но трябва четене на правилника, няма как.

Съгласна съм. Майка ми като един типичен нешофьор смята, че най-трудното нещо са знаците и наличието на съединител. Точно както смятах и аз преди да схвана нещата в дълбочина :д

prosto_chovek
05-01-2013, 19:37
Да бе, затова на външния от 13 човека (9 момчета и 4 момичета) ги взехме трима (1 момче и 2 момичета).

Еми аз ги взех всичките без грешка, така че говоря от моята камбанария, ама лично според мен при наличието на даден брой отговори и малко над ниската интелигентност и метод на изключването, ще направиш листовките. Права си, че има много хора, които си мислят, че всичко знаят и могат без дори да погледнат, само че си мисля, че ако сравниш сегашните листовки със старите, ще намериш сегашните в порядък по - лесни.