PDA

View Full Version : Несподелена любов ли... ?



mrs.scott
05-01-2013, 11:35
Здравейте. Значи има едно момче, с което не се познаваме изобщо. Две мои много билзки приятелки са от неговия клас и една друга, с която се познават и са приятели. Тоооооолкова много са ми говорили за него... Просто вече имам чувстовото, че го познавам от години. Той е точно това, което търся в едно момче. Бях почнала да се занимавам с един друг, но му казах, че няма да стане, защото усъзнавах, че някъкви силни симпатии започват да се появяват към въпросното момче...
Отначало знаех, че до скоро беше ходил с едно момиче около 7 месеца. Мислех,че са скъсали. А и тази моя приятелка,която е приятелка с него, е притателка и с това момиче(ОХА,обърквация). Та тя ми каза, че попринцип много не им пукало един за друг, тя си излизала с други момчета и тн(но той не). Аз си казах, че са свършили тва онова,ще ме запознаят с него и ще видим. Обаче се оказа, че още ходят и тя сега решила, че много го обича. Аз съм от хората, които като искат нещо много,трябва да го получат(понякога е лошо качество). А както всеки знае искаш това което не можеш да имаш. Чувствата ми се засилват. Това вече ме убива и не знам какво да правя.Вярно е, че дори не сме говорили, но все пак си има гадже.Ако се запознаем, знам че ще се влюбя...Heeeelp

Amore-Mio*
05-01-2013, 19:54
Няма някоя магическа пръчица да те бутне, че да стане това, което искаш.
Отиваш и се запознаваш с него.
Реално, ще имаш шанс, ако тия неща, които са верни, са наистина така. И можеш да му привлечеш вниманието, щом нещата във връзката му не са както трябва.

Mary_Jane_69
05-01-2013, 20:50
Тези приятелки, дето почнат да говорят за някой и най накрая неволно се влюбиш в него... и ти викат... ми то ти си си виновен, мен не ме намесвай... Не им се връзвай, хич, хич, хич, а относно тях.. остави ги да си се радват, ако тряа да те забележи, все някога ще го направи...........

melany94
05-01-2013, 22:14
Здравейте. Значи има едно момче, с което не се познаваме изобщо. Две мои много билзки приятелки са от неговия клас и една друга, с която се познават и са приятели. Тоооооолкова много са ми говорили за него... Просто вече имам чувстовото, че го познавам от години. Той е точно това, което търся в едно момче. Бях почнала да се занимавам с един друг, но му казах, че няма да стане, защото усъзнавах, че някъкви силни симпатии започват да се появяват към въпросното момче...
Отначало знаех, че до скоро беше ходил с едно момиче около 7 месеца. Мислех,че са скъсали. А и тази моя приятелка,която е приятелка с него, е притателка и с това момиче(ОХА,обърквация). Та тя ми каза, че попринцип много не им пукало един за друг, тя си излизала с други момчета и тн(но той не). Аз си казах, че са свършили тва онова,ще ме запознаят с него и ще видим. Обаче се оказа, че още ходят и тя сега решила, че много го обича. Аз съм от хората, които като искат нещо много,трябва да го получат(понякога е лошо качество). А както всеки знае искаш това което не можеш да имаш. Чувствата ми се засилват. Това вече ме убива и не знам какво да правя.Вярно е, че дори не сме говорили, но все пак си има гадже.Ако се запознаем, знам че ще се влюбя...Heeeelp
Не се занимавай с заети момчета, че току виж си изяла шамарите.

Tsukuda_Hiroshi
05-02-2013, 20:02
Според мен момчето не е този, за когото го мислиш. Това кой какво ти говори за някого е едно. А това какъв е въпросния човек - съвсем друго. Ако искаш - запознай се с момчето, пообщувайте си, пък виж: може да не е идеала ти за момче, както каза. Може да се окаже дразнещ или нещо такова...

DENKAZ
05-02-2013, 20:54
Не се зарибявай с обвързани хора.

prosto_chovek
05-02-2013, 21:29
Първо, той е обвързан. Второ, ти не го познаваш. Ако разчиташ на метода на анализ ЕЖК (Една Жена Каза) за съставяне на мнението си за даден човек, си в голяма заблуда. Ако искаш, иди и се запознай с момчето, виж какъв е случая. Обаче е глупаво да режеш някой, защото таиш симпатии към непознат, който не подозира за твоето съществуване, като по този начин губиш възможността да имаш, може би, връзка с някой, който има нещо към теб.