PDA

View Full Version : Имам голям проблем



askadas
05-01-2013, 14:39
Здрасти.
Имам много голям проблем, и страх от интимни отношения със половинката си до мен.

Имам страхотно момиче до мене, от 6 месеца, но още не сме стигнали до интимните отношения.
Защо ли ?

Може малко налудничиво да звучи, но до сега аз съм имал интимен контакт без чувства, направих го преди (8 месеца) със друго момиче просто ейтака, за "кефа".(Два пъти)

И от тогава ме е облада някакъв страх, че след като го направим със приятелката ми, чувствата ще отлетят.
Страх ме е да го направя със моето момиче, не съм сигурен какво чувствам все още.
Страх ме е тази чуства да не си отидат само заради този интимен контакт.

И двамата сме на 17 години

shmatarok
05-01-2013, 15:39
Не го мисли толкова, а се отдайте на момента. Това си е твоето момиче все пак, предполагам си я обичаш, дрън-дрън. Притесненията ти са малко странни и според мен излишни, не ги мисли нещата прекалено много, наслаждавай се на връзката и бъди щастлив с момичето си. :)

marilyn
05-01-2013, 16:24
Много му мислиш. Всичко ще е наред, връзката ви ще стане по-пълноценна.

askadas
05-01-2013, 16:28
Много му мислиш. Всичко ще е наред, връзката ви ще стане по-пълноценна.

И аз това съм чувал!,

Но винаги си задавам няколко въпроса
По-пълноценна ли? - Как, със какво?

Какво ще промени това във нашата връзка?

Изпитвам някакъв страх от вътре.
За този контакт, й незнайно защо. Говорил съм със приятелката си, но и тя не може да ми обясни.

askadas
05-01-2013, 20:49
Никой ли не може да си обясни това,
та дори и аз не мога.

Amore-Mio*
05-01-2013, 20:51
^ Просто ти е хубаво да знаеш, че тоя човек е готов да ти се отдаде изцяло - и физически, и психически. Тия интимни отношения заздравяват връзката, защото именно вече сте едно цяло.

Та, няма от какво да се притесняваш.
Ако я искаш - действай. Чувствата не отлитат току-така.

askadas
05-01-2013, 20:58
Аморе- какво имаш предвид под едно цяло. :) :?

Tsukuda_Hiroshi
05-02-2013, 20:57
Ако "твоето момиче" е момичето на снимката - ти си идиот! Аз не бих й простил... Не казвам, че не бих я чакал (ако е девствена), напротив. Но ако води полов живот и иска да е интимна с теб - наистина си многоЗле.ком, ако й се дърпаш. Любовта не идва и не си отива заради секса. Или я има, или не. Ако сега я обичаш, то няма причина да спреш да я обичаш, след като правите секс. Ако и в момента не я обичаш - тогава какво ти пука: правете го и толкоЗ.
Единственото, което трябва да направиш, ако искаш да я задържиш е ДА ПРАВИШ СЕКС С НЕЯ!!

askadas
05-02-2013, 21:04
Ако "твоето момиче" е момичето на снимката - ти си идиот! Аз не бих й простил... Не казвам, че не бих я чакал (ако е девствена), напротив. Но ако води полов живот и иска да е интимна с теб - наистина си многоЗле.ком, ако й се дърпаш. Любовта не идва и не си отива заради секса. Или я има, или не. Ако сега я обичаш, то няма причина да спреш да я обичаш, след като правите секс. Ако и в момента не я обичаш - тогава какво ти пука: правете го и толкоЗ.
Единственото, което трябва да направиш, ако искаш да я задържиш е ДА ПРАВИШ СЕКС С НЕЯ!!


По твоето мислене, до никаде не се стига! :?
Това на снимката не е моето момиче, а й аз не правя се*с само за да задържа момичето си до мен, а имам проблем.

Мисля, че коментарът ви беше доста излишен :)