PDA

View Full Version : Тен



butterflyyy
05-01-2013, 16:07
Здравейте! Имам един " проблем ". МНОГО СЪМ БЯЛА, но имам много релефни бенки и пигментни петна и козметичката ми каза, че не мога да отида на солариум или да използвам продукти за по-бърз тен на кожата, защото мога да хвана някои болести. Освен тези има ли как по-друг начин без да навредя на себе си да хвана тен.

bababa7
05-01-2013, 16:10
Ти и без да си бяла и да имаш бенки пак ще си навлечеш болест от този солариум. Едно време беше на мода, но поне сега момичетата се осъзнаха и не ходят толкова. Вече е виждам почти никакви момичета със солариумен тен. И по - добре. Бягай от това зло!
После като ти дойде рак, недай си боже, ще съжаляваш!
Не ти трябва да си с тен за да си хубава!

FuCKkK13
05-01-2013, 16:19
почвай от сега да се печеш на терасата и готово..

gosh01
05-01-2013, 17:19
Не че слънцето няма да и скапе кожата също... За какво ти е тен? Дали магарено е черно или бяло няма значение. Същото важи и за хубавите неща. Приеми се такава каквато си! Най - добре!

FuCKkK13
05-01-2013, 17:41
Не че слънцето няма да и скапе кожата също... За какво ти е тен? Дали магарено е черно или бяло няма значение. Същото важи и за хубавите неща. Приеми се такава каквато си! Най - добре!
дай да не излизаме 3 месеца тогава :? :? :? нали ще ползва защитни лосиони бе :?

black pearl
05-01-2013, 18:59
Аз се чудя как да не почернея повече , защото ацки бързо ме хваща слънцето и ставам мега черна, а понякога ми се появяват пъпчици по лицето ;хх .. Иначе вече има какви ли не лосиони и масла за почерняване - малко или много ще ти помогнат

xToxiic
05-01-2013, 19:54
Здравейте! Имам един " проблем ". МНОГО СЪМ БЯЛА, но имам много релефни бенки и пигментни петна и козметичката ми каза, че не мога да отида на солариум или да използвам продукти за по-бърз тен на кожата, защото мога да хвана някои болести. Освен тези има ли как по-друг начин без да навредя на себе си да хвана тен.

Аз също съм много бяла като теб. Ходи на плаж и се печи умерено (без да се пържиш като шаран), като се мажеш с висок фактор плажно мляко и постепенно намаляш фактора. Така ще хванеш равномерен тен без да вредиш много на кожата си. Аз вече започнах с фактор 30, но ако си мнооого бяла препоръчвам по-висок! Успех!



Аз се чудя как да не почернея повече , защото ацки бързо ме хваща слънцето и ставам мега черна, а понякога ми се появяват пъпчици по лицето ;хх .. Иначе вече има какви ли не лосиони и масла за почерняване - малко или много ще ти помогнат


Най-вероятно ако се мажеш с много висок фактор плажно мляко няма да почернееш толкова. (или поне аз така си мисля) :D