PDA

View Full Version : Как да се харесаме на момче



esenno_cvete
05-01-2013, 18:05
реших да направя такава тема защото има как да се харесаме на момиче но не и на момче мисля че ще е полезна на нас младите, които бъкел не разбираме (ако мога така да се изразя)

та по въпроса има ли точна рецепта? Какво харесват момчетата... изобщо всичко по темата

П.С. надявам се да запазим добрия тон на разговора. :)

gugenceto2
05-01-2013, 18:33
Ква рецепта кво нещо. Или те харесва или не. Ако си направила лошо впечатление или си му антипатична няма как.

FuCKkK13
05-01-2013, 18:34
точна рецепта - каква е тая глупост ?

какво харесват момчетата - цици и дупета 8-)


добре,сега сериозно ... всеки харесва различни неща .. бъди себе си пък който те хареса - хареса,който не те - изпуснал е и толкова

ShtrudeL
05-01-2013, 18:46
ампф
Никога не съм се напъвала да впечатлявам когото и да било преди да 'тръгнем' или каквото и да било.. просто не се е налагало.
А ако чак пък толкова си харесвам някой и ме е забелязал, но не проявява интерес да общуваме по някакъв начин, също не бих се втурнала да го печеля. Или ме харесва каквато съм - или не.

klimatronik
05-01-2013, 19:22
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rsyiYbi1wLg ей като тази бъди

Positive_SouL
05-01-2013, 19:29
Ето ти няколко от многото неписани правила:
1. Уважавай мъжете
2. Проявявай интерес към тях
3. Бъди мила и никога не казвай че можеш и без тях
4. Говори за хубавите им качества
5. Ако не знаеш какво искаш от мъжа не казвай че той не знае как да се отнася с тебе
6. Не критикувай мъжете, критикувай себе си
7. Смей се на смешките им дори и да не са забавни
8. Когато общуваш с мъжете винаги бъди с изправена уверена стойка. Когато се почувстваш притеснена няма проблем да си усучеш краката и да си извъртиш таза накъдето си поискаш. Покажи колко си гъвкава. Задължително е да го гледаш задълбочено, леко мръснишко. Тонът ти трябва да бъде ясен. Ако имаш нормални или големи гърди винаги трябва да ги показваш. Много впечатляващо ще е ако ги раздрусаш докато се смееш.

В момента съм настроен да помагам ако искаш мога да помисля и за други тайни :)

DoubleDMG
05-01-2013, 20:33
8. Ако ги раздруса докато се смее, най-много да й се изсмея във лицето и да си тръгна.

Всички сме различни и харесваме различни неща в момичетата , така-че, преспокойно може да си дигате полите и да гледаме, без друго знаем за вас достатъчно.

SpiritInBlack
05-01-2013, 20:45
1) Изглеждай добре.
2) Изглеждай дори по-добре
3) Прави хубави свирки

Mary_Jane_69
05-01-2013, 20:48
Това е глупост. Вместо да се чудиш, дръж се напълно естествено. Правилния ще ти хареса и кусурите.

prosto_chovek
05-01-2013, 21:10
Много е субективно. За да се харесаш на мен, трябва да изглеждаш добре, да имаш хубаво дупе и да може да се води смислен разговор с теб. За други може да трябва да притежаваш други качества. основното е да изглеждаш добре и да има нещо в главата, както се казва.

marilyn
05-02-2013, 06:47
Няма точна рецепта.
Недей да му ходиш по задника, но все пак проявявай интерес. Дръж се прилично, грижи се за външния си вид. Не се старай на всяка цена да му се харесаш и не се прави на такава, каквато не си.

leonnamay
05-02-2013, 15:02
Апф! :D Много ми е притрябвало гадже....още един човек,който да мисля! :D В днешно време повечето хора се "обвързват" с някой само и само за да не са сами и да се водят "обвързани". Не че имам нещо против това,разбира се! :D Но "истинската любов"...все по-малко хора я търсят. Всеки гледа да "забие някое яко парче" :D Но в никакъв случай няма да се опитвам да впечатля някое момче. Или ме харесва,а ако не-здраве да е! Той губи! :D

lipecek
05-03-2013, 22:20
leonnamay възраста дето си написала в профила вярна ли е ? и ако те харесва и дойде да ти каже две приказки и ти го отебеш :D много яко можеш си и без него

Muaythaifighter
05-03-2013, 22:24
Ако ходиш на зала, това е моя критерий

nosferatu23
05-16-2013, 05:16
Това е глупост. Вместо да се чудиш, дръж се напълно естествено. Правилния ще ти хареса и кусурите.

Колкото и тъпа материалистка да си , тоя път ще се съглася с теб

gabe
05-16-2013, 19:56
Това е ужасяващо сложен въпрос. Дори и нищо да не правите, пак имате голям шанс да се харесате на някого. Бих казал, че проблем имат "вървежните" мадами, щот всички ги харесват и биват ухажвани от всякакви простаци, тъпанари, имбецили, келеши и оръфляци.

Затова, бъдете красивички, но не много :D