PDA

View Full Version : Мили жестове



Shupidub
05-01-2013, 19:02
С приятеля ми ходим от половин година и през това време той е правил много мили неща за мен, аз също за него, но моите са по-малко и далеч не толкова романтични; той идва в нас със закуска, аз отивам в тях с бира....
Напоследък искам да направя нещо за него, което наистина да му покаже, че го обичам, обаче нямам идеи какво да му направя, затова и искам съветите ви :D
Вие какви мили жестове сте правили за половинките си? А те за вас?

anonymous708973
05-01-2013, 19:05
И двата жеста означават: "Хей, помислих за теб и за това какво обичаш, ето ме!"

- Организирай по-романтична вечеря само за вас двамата. Изглади една хубава покривка, избери готини салфетки, приготви салата, основно и десерт :) Храната е ключът към всичко :д

- Заведи го някъде като изненада. Дали ще е на пикник, на излет в планината, да скочите с бънджи, да яздите кон или да карате кънки на лед - няма значение :)

marilyn
05-02-2013, 06:53
Дам, можеш да му сготвиш нещо, сигурна съм, че много ще се зарадва. Не е нужно да е нещо кой знае колко специално, зависи какво можеш, той ще оцени жеста, че си се постарала.

Като се видите му подари шоколадче или някакво десертче, което обича. (моя много се радва като му цъфна на среща с една Милка :D )

Направи му албумче с ваши снимки.

anonymous708973
05-02-2013, 15:42
МИЛКА <3

Измислям реклама в движение: Ключът към сърцето ми... в 100 грама нежен алпийски шоколад! (една мадама гледа замечтано, а на фона една лилава кравичка мучи :д)