PDA

View Full Version : Проблем на психическа основа.



Emanuela911
05-01-2013, 19:09
Искам да споделя следния проблем със вас.От скоро ми се случва доста често мисленето ми да влияе и на организма ми.Примерно като съм някъде навън и със приятели ме обзема притеснение и не знам защо.Когато стане така имам чувството ,че трябва да отида до WC възможно най-бързо и като отида нищо. Примерно съм била до тоалетна в училище и се кача в градския и почвам да мисля как в момента няма как да отида и пак изпитвам нужда да уринирам.Не знам на какво се дължи , даже когато няма дадена основна причина пак ми става така.Мислих си ,че имам цистит ,но си направих изследвания и ми казаха ,че всичко ми е наред.Много е гадно ,защото понякога имам чувството ,че ще се напикая даже.. Единствено това чувство не го изпитвам само когато съм си у нас. Излезна ли и след има няма 10 минути пак ми става така.Преди никога не съм била в такова положение и не знам как изведнъж се случи това.. въпроса ми е на някого случвало ли му се е и как мога да си помогна сама на себе си? Опитвам да си внушавам ,че не е така и само се залъгвам ,но без никаква полза.. Също съм забелязала,че ако съм навън и съм сама ми няма нищо , но ако съм с някоя приятелка и това гадно чувство пак се появява..

Zui
05-01-2013, 20:45
Възпаление на простатата най-вероятно или си внушаваш .

ameli
05-02-2013, 10:57
^Аз що нямам простата бе :(

vladyman
05-02-2013, 12:24
Бог като ви даваше простатите ти що не си била там, а ? лол.

До авторката, не се притеснявай, такива моментни проблеми се случват на всеки. Не го мисли много. Почти със сигурност ще отшуми бързо.