PDA

View Full Version : Лятото дойде



prosto_chovek
05-01-2013, 21:04
а с него и голите жени по улиците, както коментирахме в другата тема, шейковете за някои, за други студената бира, която не е спирала. Как прекарвате вие ранното лято и какво ще правите по празниците? :D Между другото, много се радвам как байерн се изгавриха с барселона, много не ги обичам.

Naive
05-01-2013, 21:38
Да, бе, бахти жегите. :Д Аз не помня през април (вече май) да е била такава жега, да съм спала на широоооооооко отворен прозорец. Не се търпи. :Д

prosto_chovek
05-01-2013, 21:41
Абе търпи си се. Имаш ли ледена биричка и къси гащи, е идеално. :D

Naive
05-01-2013, 21:44
Ми не знам, на мен и с къси гащи, и с поли, и с рокли, и с ледена бира, пак ми е топло. :Д
А най-много хейтвам жегите заради насекомите, които кръжат.

prosto_chovek
05-01-2013, 21:47
В китай насекомите ги ядат.

LovEsIckk
05-02-2013, 02:44
Mnogo rano, ne mi xaresva tva... Obicham mejdinnite sezoni mejdu zima i liato.Jalko, che veche gi niama.

vankovvv
05-02-2013, 03:25
КЕРЕЛИЦА МОФО

li0n
05-02-2013, 06:02
Между другото, много се радвам как байерн се изгавриха с барселона, много не ги обичам.

Сашо, просто.... не. :?

prosto_chovek
05-02-2013, 10:14
Сашо, просто.... не. :?

Аз не знам на теб дали не ти казвах още преди доста време, че ще е немски финал. Само че бях склонен да пусна за 0:4 снощи, тия пък как няма да вкарат още един гол, та да направят огледален резултат :D Реал и барселона са отбори, които не понасям. Дори и челси, дори интер да играят с тях, пак няма да съм за реал или барса. Сега се надявам дортмунд да спечелят титлата, ама ще им е доста трудно.

li0n
05-02-2013, 10:40
Аз не знам на теб дали не ти казвах още преди доста време, че ще е немски финал. Само че бях склонен да пусна за 0:4 снощи, тия пък как няма да вкарат още един гол, та да направят огледален резултат :D Реал и барселона са отбори, които не понасям. Дори и челси, дори интер да играят с тях, пак няма да съм за реал или барса. Сега се надявам дортмунд да спечелят титлата, ама ще им е доста трудно.

Да, беше ми казал, обаче все пак не разбирам от какво точно се поражда такава омраза към тях в теб.. :D

prosto_chovek
05-02-2013, 10:48
Не обичам този тип отбори, които имат пари да си купят всеки играч и всичко, да имат всеки треньор, целият им състав е най - големите световни звезди и така нататък. Кога си ме чула да съм за отбора, който има повече пари? Сега съм за дортмунд :D

yakuza_
05-02-2013, 10:49
пуснал съм щорите и няма да се покажа до 4 навън :D нямам търпение да стане 30 градуса, да се потим като свине и да миришем на овце
най - обичам лятото в градския, като всеки пенсионер пести от вода и се къпе само на четните недели, миризмата ми напомня на евреиски лагер в Германия през лятото на 42-ра. Обичам лятото !

prosto_chovek
05-02-2013, 10:51
И това го има, че лятото се чудиш някои хора чували ли са за баня, ама друго си е четворка белот край басейна на по бира и пържени картофи и да мяташ жените във водата :D

Pedigree
05-02-2013, 13:58
Ходя на барчета и клубчета вечерта, а през деня си почивам. Много ми е доволно и си мисля, че времето е само за една почивка извън града. Уикенда мисля да си подаря 2 дни релакс с басейн и ментички. 8-)