PDA

View Full Version : Какво представлява любовта за вас ? Кога за първи път се влюбихте?



klimatronik
05-02-2013, 10:27
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?

NomNomNom
05-02-2013, 10:43
1. Еее, още като дите се влюбвах.
2. Преживявам я, без видими признаци. Не си признавам, когато съм влюбена, пред никого. Веднъж показах, че съм влюбена де, и не ми беше гадно, историята беше много психически извратена и да речем, че 2-3 дни само вървях и не знаех къде се намирам, и си изгубих портмонето, но ми мина и никой не разбра :D Тъй де, защото първо, ако е било споделено, то после е възникнал страх, и човека се е принудил да притъпи чувствата, за да не се нарани лошо, бла бла.
Беше намесено заболяване, и от там драма, която беше ясна, обаче не говорехме за нея.

3. Ами, играят роля. Макар, че ми харесва повече да си играем mind games, от колко да правим секс, и ако имам някого, с когото да правим секс и да сме приятели, и друг, с когото няма нищо повече от приказки - чудно е.
Някак, като спиш с някого, тръпката после се губи и ако няма нещо по-силно от нагон - фъна свършва.

4. У всеки човек харесвам нещо, у сегашния харесвам това, че е интелигентен и отворен към новото.

marilyn
05-02-2013, 10:53
Кога се влюбих за 1ви път? Лятото. Бях на 19.
Кога разбрахте,че сте влюбени. Сега съм влюбена за втори път.. кога разбрах... ами в момента, в който чувствах човека до себе си толкова близък и толкова необходим, колкото кислорода..
Как преживяхте несподелената любов? Не съм се влюбвала в някой, който не се е влюбвал в мен.
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея? Сексуалното и физическо чувство е много важно, важно е човекът, когото обичам да ме привлича, аз него също. Иначе каква връзка ще ни се получи?!
Какво харесваш в половинката си? Интелектът, тялото, очите, излъчването, телепатията, която имаме, гласът му..

klimatronik
05-02-2013, 11:07
Не си признавам, когато съм влюбена, пред никого.
Някак, като спиш с някого, тръпката после се губи и ако няма нещо по-силно от нагон - фъна свършва.


И аз не си признавам, но си личи от 100 км, защото се държа странно. :Д
Има нещо вярно това със спането и тръпката, защото колкото по-големи са въздържането и препятствията , толкова по-силни са чувствата.

klimatronik
05-02-2013, 11:11
Интелектът, тялото, очите, излъчването, телепатията, която имаме, гласът му..

Всъщност последнит ми въпрос беше малко подвеждащ и може да отговаряте с ,,не знам'' , защото при лубовта е така.

Azoria
05-02-2013, 11:57
Кога разбрахте,че сте влюбени.

Когато усетих "пеперудите в стомаха" ;D

Как преживяхте несподелената любов?

Любов е много силна дума. Филмирала съм се там нещо, но не е било кой знае колко тежко сега като се замисля.

Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?

Определено играят огромна роля. Не може да си влюбен без физическо привличане и една връзка просто не върви ,ако секса е лош.

Какво харесваш в половинката си?

Харесвам всичко в него. Има някои дребни нещица, с които ме изнервя понякога, но когато дълго не се виждаме дори те започват да ми липсват. :д

Blab
05-02-2013, 12:10
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?

1. нещо красиво извън съзнанието ми
2. не съм сигурна. струва ми се, че ми отне значително време преди да започна да обичам самия човек, а не идеята за него. дори не съм сигурна, че съм се научила да го правя, но опитвам, да.
3. клише, но - когато неговото благополучие стане по-важно от моето. и тъпата част: когато моето започне да зависи от неговото.
4. сублимирах в писане, пеене, пиене, личностно развитие, етц.
5. дотолкова, че ирационалното привличане считам за по-значимо от рационализираното такова. вярвам в любовта, а в представите ми тя не следва да е обяснима; //в никакъв случай обаче не визирам нагона тук; този тип животинска първичност са ни/ми присъщи, но ме гнусят, когато вземат превес у някого;
6. винаги - това, че ме предизвиква (към движение, промяна; от и към себе си)

bloodyF
05-02-2013, 14:16
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?


Малко след като тръгнах с приятеля ми. Пеперудките, подкосяването на краката, една тъпа усмивка всеки път като си помислех за него :D
Любовта ми, за щастие, е споделена..
Има значение всичко. Просто се правят някакви компромиси, напасват се характерите и си живеете щастливо :)

Ами харесва ми , че е упорит. Нещата, които ги прави им се отдава напълно и ги прави с желание и хъс.
Харесва ми външния му вид, харесва ми когато ме гушне и почне да ми се умилква. Супер сладко е. Не му пука да ме държи за ръка дори пред приятелите му, защитава ме, чувствам се сигурно и спокойно, когато съм с него.

ForzaFelipe
05-02-2013, 14:28
Влюбих се за пръв път в 4ти или 5ти клас ама ясно колко истинско е било :D първата ми истинска и единствена любов беше несподелена и го преживях мноого трудно...може би 2-3 години се опитвах да го преодолея с отдалечаване,заместване или кво ли не,но много трудно го преодолях.Още имам чувства,но не са вече същите и гледам напред като това напред не е много обещаващо за сега :D А какво съм харесвал в нея...това че ме разбираше,това че си приличахме и можех да изляза с нея където и да е и да ни е забавно,а самата тя все едно ми четеше мислите,милиони пъти е казвала това което аз ще кажа секунда преди мен,просто чувствах че сме свързани..

klimatronik
05-02-2013, 14:54
Влюбих се за пръв път в 4ти или 5ти клас ама ясно колко истинско е било :D първата ми истинска и единствена любов беше несподелена и го преживях мноого трудно...може би 2-3 години се опитвах да го преодолея с отдалечаване,заместване или кво ли не,но много трудно го преодолях.Още имам чувства,но не са вече същите и гледам напред като това напред не е много обещаващо за сега :D А какво съм харесвал в нея...това че ме разбираше,това че си приличахме и можех да изляза с нея където и да е и да ни е забавно,а самата тя все едно ми четеше мислите,милиони пъти е казвала това което аз ще кажа секунда преди мен,просто чувствах че сме свързани..

и при моята несподелена - просто все едно мислихме еднакво! :Д Или пък аз си мисля за нещо, случва ми се.. кефя се .. и после гледам във фацебоок... или на другия ден в училище... = и тя говори за това нещо! съдбата си прави 3бавка :Д

shmatarok
05-02-2013, 15:48
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?

Влюбвала съм се само веднъж, когато бях на 15. Пеперудите, тъпите усмивки, станах супер разсеяна и отнесена, не можех да ям само като си помисля за него, честно казано беше малко ужасно. 8-) Разби ми сърцето два пъти, вторият път ми срина и самочувствие, и всичко. Не си спомням точно как го преживях, но всъщност май не ми отне чак толкова време - месец някъде, може би два, през които имах до себе си хора, които ценя. После ролите се обърнаха. :)
Влияят, естествено. Трябва да има някакво привличане.
Нямам половин в момента, но обичам амбициозни хора, които се стремят да се развиват и да надграждат непрекъснато.

ameli
05-02-2013, 17:07
Във всяка връзка съм си мислела, че съм влюбена, ама до момента все съм грешала :D Сега наистина мога да кажа, че съм. Разбрах го след като осъзнах, че не мога и ден без него и единствено заради него си преглътнах егото, което е в наистина огромни количества.
Не съм имала несподелена любов.
Ако няма привличане, каква връзка е?
Всичко, обожавам устните му, начина по който ме докосва и целува.. всииииичко ^^

xoxi
05-02-2013, 17:24
От дете съм си все влюбена. Винаги има някой, не съм оставала с празно.
Несподелената любов я преживявам бързо и безболезнено. Не влагам прекалено много чувства и надежди, когато видя, че отсрещната страна не се интересува. Не си правя илюзии и ми минава бързо.
Физическото/сексуалното привличане има огромна роля. Ако го няма, ще е приятелство, а не връзка.
В половинката си нямам на идея какво харесвам. :D

anonymous708973
05-02-2013, 20:33
От дете съм си все влюбена. Винаги има някой, не съм оставала с празно.


В общи линии...
Несподелена любов не съм имала. Уж имаше в 5.-ти клас, ама момченцето много бързо си промени мнението... за негово щастие, мухах :д (Не, шегувам се.)
Физическото привличане е първото нещо, на което обръщам внимание; смятам, че това е напълно в реда на нещата.
Харесвам... много неща, част от които са интелигентността, специалното отношение към мен, циничността (е, понякога е в повече определено), типично мъжкарските качества (които понякога пак идват в повече), съчетани с известната романтична нагласа, отдадеността, когато реши да я покаже, комуникативността с непознати хора, която ми спестява доста неудобни ситуации, желанието му към мен, overprotectiv e, излъчването, раменете, ръцете (омг, омг), очите, силата, че понякога се вдетинява и му правя "точи, точи, баничка" докато не ме изтърси на пода, че е винаги топличък <3

Mary_Jane_69
05-02-2013, 20:38
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?

Случвало ми се откакто се помня.
Зле.
Много зависи от човека отсреща.
Всичко... всичко бих... IF I HAD ONE.

tori
05-02-2013, 22:17
Любовта е нещотоъ което ме движи. Разбрах, че съм влюбена малко след като започнах да излизам с него. Несподелена любов е силно понятие. Харесвала съм някого и той не е обръщал внимание на чувствата миъ но не е било кой знае какъв проблем. Нагона играе важна роля във връзката. Всичко му харесвам. Има недостатъци като всички, но те са ужасно малко на фона на хубавите неща и моменти.

dream1707
05-02-2013, 22:43
Кога разбрахте,че сте влюбени. Как преживяхте несподелената любов?
Доколко сексуалното и физическото чувство играят роля в нея?
Какво харесваш в половинката си?

Късничко ми започна любовния живот. За първи път се влюбих в 8ми клас, до тогава просто не ми беше до такива работи. Никога не съм имала несподелена любов. Случвало ми се е да искам да съм с някой, но да не ми се получат нещата така, че да се съберем... и все пак не е било несподелено, винаги е имало нещо и от другата страна. Нормално в една връзка сексуалното привличане да има огромна роля. Все пак не сме малки. Няма как да имаш пълноценна връзка, състояща се само от прегръдки, целувки и да се държите за ръчичка по улицата. Двойка сте, не сте приятели.. интимността е нещо нормално. Щом съм с половинката си, значи харесвам в него всичко. Обичаш ли някой наистина, трябва да се научиш да го обичаш плюс всичките му недостатъци.

klimatronik
05-03-2013, 11:13
Всеки ,който не е изживял страданието - не може да твърди ,че е бил влюбен!
Такива коментари от рода - - ,,От дете съм си все влюбена. Винаги има някой, не съм оставала с празно.
Несподелената любов я преживявам бързо и безболезнено.'' -- НЯМА и НЕ СЪЩЕСТВУВА! Това е било просто харесване.

fakesmiles
05-03-2013, 12:32
Май в момента се влюбвам доста сериозно,всякакви други глупости преди това бледнеят и не бих ги нарекла "влюбвания"
Попринцип не казвам почти на никой,даже и на човека,в който съм влюбена не винаги показвам ;д
Най-странното е,че този човек още не съм го виждала наживо,а никога не съм си представяла,че толкова ще залитна по някой само от писане...даже съм се смяла на такива виртуални работи..ужас ;д

reni980
05-17-2013, 19:14
на 15 съм имала съм влюбвания,а може би да е било само харесване но само веднъж срещнах истинската болка от несподелена любов и то когато бях само на 6,естествено тогава не осъзнавах че е любов а само харесване но с времето болката ставаше все по непоносима и така с времето осъзнах че съм лудо влюбена,тази несподелена любов беше в продължение на 8 години,отблъсквах всички момчета имала съм гаджета опитвала съм да го забравя по милиони начини и успях трудно но успях,странно е защото съм само на 15 но съм убедена че това беше голямата ми любов и едва ли някога ще се влюбя пак така,и смея да твърдя че съм склонна пак да го обикна защото все още има някаква тръпка но смятам че е незначителна

AnarchyBoy
05-17-2013, 19:16
на 15 съм имала съм влюбвания,а може би да е било само харесване но само веднъж срещнах истинската болка от несподелена любов и то когато бях само на 6,естествено тогава не осъзнавах че е любов а само харесване но с времето болката ставаше все по непоносима и така с времето осъзнах че съм лудо влюбена,тази несподелена любов беше в продължение на 8 години,отблъсквах всички момчета имала съм гаджета опитвала съм да го забравя по милиони начини и успях трудно но успях,странно е защото съм само на 15 но съм убедена че това беше голямата ми любов и едва ли някога ще се влюбя пак така,и смея да твърдя че съм склонна пак да го обикна защото все още има някаква тръпка но смятам че е незначителна

:lol:А бе, вие малките сте ебати извратеното поколение.. :x
на 6.. "голяма любов" :lol: на 15 "влюбвания" "гаджета" :lol: лице-длан..

fUcKsMiLe
05-18-2013, 14:57
на 15 съм имала съм влюбвания,а може би да е било само харесване но само веднъж срещнах истинската болка от несподелена любов и то когато бях само на 6... Спрях да чета тук.

klimatronik
05-18-2013, 15:00
не сте ли чували,че любовта възрастови граници не признава?

prosto_chovek
05-18-2013, 15:05
Честно казано, любовта е това, което всеки би трябвало да търси. Като си помислиш - работиш, за да имаш пари, с които да гледаш семейството си - любов. Обличаш се добре, за да си привлекателен - любов. Всичко, което правим, е с цел получаване на това чувство по един или друг начин. Зависи само кой как го възприема. В момента половинка си нямам. В процес на издирване е. М да.

paradosou
05-18-2013, 15:39
Макар че ми харесва повече да си играем mind games *blablabla...
Оо, и аз не мога без това. Да ги няма закачливите провокации, игрите на думи, засягащите какво ли не добронамерени спорове 8-), предизвикателствата, изненадите, спонтанните смахнати хрумки... никак не си го представям. За мен са супер естествени тия неща.

Никога не съм имала несподелена любов. Случвало ми се е да искам да съм с някого, но да не ми се получат нещата така, че да се съберем... и все пак не е било несподелено, винаги е имало нещо и от другата страна.
Същото и при мен. Не знам как го правя, ама все успявам да предизвикам интерес и у момчето. На мен самата трудно някой ми привлича вниманието (колкото и високопарно да звучи), но веднъж стане ли непременно следва някакво развитие, дори да не се стигне до връзка :).

anonymous708973
05-18-2013, 20:42
Същото и при мен. Не знам как го правя, ама все успявам да предизвикам интерес и у момчето. На мен самата трудно някой ми привлича вниманието (колкото и високопарно да звучи), но веднъж стане ли непременно следва някакво развитие, дори да не се стигне до връзка :).

Канех се да отбележа същото, ама ми звучеше много нескромно :д

paradosou
05-18-2013, 20:48
Е... отбелязала съм, че е нескромно. Не е като да не осъзнавам нарцистичността си :D.

wartburg353
05-18-2013, 23:53
Честно казано, любовта е това, което всеки би трябвало да търси. Като си помислиш - работиш, за да имаш пари, с които да гледаш семейството си - любов. Обличаш се добре, за да си привлекателен - любов. Всичко, което правим, е с цел получаване на това чувство по един или друг начин. Зависи само кой как го възприема. В момента половинка си нямам. В процес на издирване е. М да.

Любовта не е нещо, което всеки БИ трябвало да търси, а е нещо което всеки търси. Всички имаме инстинкта да се размножаване, а любовта е си е катализатор на процеса.Като цяло всичко, което правим в ежедневието си може да се върже към стремежа ни да си намерим партьор.

Иначе за пръв път изпитах нещо като влюбване беше 3-4 клас, не беше споделено, и чак след няколко години разбрах какво ми се е случило. Иначе през тийн годините никоя не можа да ми завърти главата, на акъл не ме печелеха. И така до ден днешен си карам без половинка.