PDA

View Full Version : Болки в глава



ani76
05-02-2013, 18:37
Здравейте, от време на време (най-често вечер) имам болки в главата, търпими са, не са силни, имам и ниско кръвно, пия доста кафе, но аз винаги съм го пиела, а болките са от скоро, но се чувствам много добре, майка ми също е така като мен, та въпросът ми е има ли място за притеснение, имам познати доктори, казаха, че е нормално от шума, преумората, недоспиването?

vladyman
05-02-2013, 20:02
Ако е сравнително често и/или ако ти създава проблеми отиди на доктор. Няма как ние да знаем дали ти има нещо, камо ли пък какво точно.

Още нещо, "безпричинно" глаовболие няма. Така, че със сигурност нещо в теб не функционира нормално. Най-вероятно не е сериозно, но все пак недей просто да махаш с ръка сякаш всичко е наред. А ако причината е наистина "шума, преумората, недоспиването", то това също не е добре и трябва да го коригираш защото ще прерасне в по-сериозни проблеми.

ani76
05-02-2013, 20:07
Ако е сравнително често и/или ако ти създава проблеми отиди на доктор. Няма как ние да знаем дали ти има нещо, камо ли пък какво точно.

Още нещо, "безпричинно" глаовболие няма. Така, че със сигурност нещо в теб не функционира нормално. Най-вероятно не е сериозно, но все пак недей просто да махаш с ръка сякаш всичко е наред. А ако причината е наистина "шума, преумората, недоспиването", то това също не е добре и трябва да го коригираш защото ще прерасне в по-сериозни проблеми.

Не, не е много често0, не ми създава проблеми, отминава за 10 минути

Hayashi
05-02-2013, 21:58
На очен лекар ходила ли си?

ani76
05-03-2013, 08:43
На очен лекар ходила ли си?

да, аз съм ходила и при личната, на изследванията не се видя нищо притеснително, каза ми да вземам хапче, когато ме заболи и да не се притеснявам