PDA

View Full Version : момчета



ani76
05-02-2013, 19:25
Здравейте, на 15 съм, но все още не съм харесвала момче като нещо повече от приятел, предпочитам за сега да си гледам приятелите, семейството и уроците, а мисля, че за момчета има време, нормално е нали?

Amore-Mio*
05-02-2013, 19:34
Нормално е.
Въпросът е, защо ти си мислиш, че е ненормално или имаш някакви съмнения относно това?

ani76
05-02-2013, 19:51
Нормално е.
Въпросът е, защо ти си мислиш, че е ненормално или имаш някакви съмнения относно това?

Не, какви съмнения да имам, просто всички момичета, когато видят момче и започват- "оо, колко е як", а аз все още се чувствам като дете, излизам със семейството си, приятелите си, просто не се чувствам готова за приятел още

prosto_chovek
05-02-2013, 19:52
Тръгвай по момчета, когато си готова за това, нормално е.

Tsukuda_Hiroshi
05-02-2013, 19:54
Абсолютно нормално си е!!

NomNomNom
05-02-2013, 19:55
Здравейте, на 15 съм, но все още не съм харесвала момче като нещо повече от приятел, предпочитам за сега да си гледам приятелите, семейството и уроците, а мисля, че за момчета има време, нормално е нали?

Ами, няма нищо лошо, но според мен не е нормално.

ani76
05-02-2013, 19:56
Ами, няма нищо лошо, но според мен не е нормално.

А защо мислиш така?

prosto_chovek
05-02-2013, 19:57
Всеки гледа от собствената си камбанария. Познавам момиче, което хвана първото си гадже на 17 и двамата се ваче 4та година заедно и са щастливи, така че не се притеснявай.

ani76
05-02-2013, 19:58
Всеки гледа от собствената си камбанария. Познавам момиче, което хвана първото си гадже на 17 и двамата се ваче 4та година заедно и са щастливи, така че не се притеснявай.

Благодаря ;)

NomNomNom
05-02-2013, 19:59
А защо мислиш така?
Току-що питах и майка ми, и тя каза, че не е нормално :D

Защото на 15 би трябвало да ти бушуват хормоните и да си мислиш за момчета. Ако не си мислиш за момчета, или го пресираш, или кой знае за какво друго мислиш :D

NomNomNom
05-02-2013, 19:59
Всеки гледа от собствената си камбанария. Познавам момиче, което хвана първото си гадже на 17 и двамата се ваче 4та година заедно и са щастливи, така че не се притеснявай.

Едно е да си мислиш за момчета, друго е да си имаш гадже.
Можеш да си мислиш за момчета, без да си имаш гадже.

ani76
05-02-2013, 20:00
Току-що питах и майка ми, и тя каза, че не е нормално :D

Защото на 15 би трябвало да ти бушуват хормоните и да си мислиш за момчета. Ако не си мислиш за момчета, или го пресираш, или кой знае за какво друго мислиш :D

И аз съм говорила с моята майка, на моята възраст тя все още не е ходила по момчета, но си е напълно нормална

ani76
05-02-2013, 20:02
Едно е да си мислиш за момчета, друго е да си имаш гадже.
Можеш да си мислиш за момчета, без да си имаш гадже.

Е аз мисля за момчета, просто не се чувствам готова за гадже

NomNomNom
05-02-2013, 20:03
А защо мислиш така?

Ааа, и извинявай, че няма да подкрепя останала част от форума, не знам на кого искаш да се харесваш с това " не си мисля за момчета".

Или вероятно вече не получаваш достатъчно висока социална оценка и реши и тук да пробваш с този лаф.
Съжалявам, че си мислиш, че е си прекрасна и различна, и правилно мислеща.

Не, не е нормално да си в пубертета и да не си мислиш за хора от другия пол.
И не, не казвам да правиш секс, и да си имаш гадже.
Но не е нормално да не си мислиш за мъже.

И сериозно, дори не бих спорила по темата.
Бих ви пуснала майка ми да пише, напоследък е станала трол. За съжаление смята форумите за място, пълно със загубеняци, и не мога да я накарам :D

NomNomNom
05-02-2013, 20:04
Е аз мисля за момчета, просто не се чувствам готова за гадже

Здравейте, на 15 съм, но все още не съм харесвала момче като нещо повече от приятел?

Малко се разминават нещата, следи си как пишеш

prosto_chovek
05-02-2013, 20:09
Едно е да си мислиш за момчета, друго е да си имаш гадже.
Можеш да си мислиш за момчета, без да си имаш гадже.

Тук си права.

marilyn
05-02-2013, 20:10
Аз не разбрах мислиш ли за момчета или не мислиш?

Както каза НомНомНом, не е нормално ако не мислиш, не те интригуват и тн. Никой не е казал, че от утре трябва да си намериш гадже и да се праскате от другиден. Щом не си готова за това, ок.

Абе.. присъединявам се към мнението на Ева, тя го каза по-добре от мен, а и ме мързи да пиша.

ani76
05-02-2013, 20:13
Аз не разбрах мислиш ли за момчета или не мислиш?

Както каза НомНомНом, не е нормално ако не мислиш, не те интригуват и тн. Никой не е казал, че от утре трябва да си намериш гадже и да се праскате от другиден. Щом не си готова за това, ок.

Абе.. присъединявам се към мнението на Ева, тя го каза по-добре от мен, а и ме мързи да пиша.

Мисля, но просто не искам връзка от сега, иначе съм имала симпатии към тях, но не се чувствам готова за гадже

DENKAZ
05-02-2013, 20:56
И аз съм говорила с моята майка, на моята възраст тя все още не е ходила по момчета, но си е напълно нормална

Да, ама майка ти е 75-и набор.

Бъдеща лесбийка си според мен.

lanchera
05-02-2013, 23:39
Не го слушай ^ , напълно нормална си щом имаш симпатии към момчета , и да нормално е да не искаш още връзка , има време за всичко :)

SurfSky
05-03-2013, 00:14
Току-що питах и майка ми, и тя каза, че не е нормално :D

Защото на 15 би трябвало да ти бушуват хормоните и да си мислиш за момчета. Ако не си мислиш за момчета, или го пресираш, или кой знае за какво друго мислиш :D
Е нали знаеш че при всеки е различно ... :D

girlwithblueeyes
05-03-2013, 07:27
Не е нормално

Chacho
05-03-2013, 07:32
Айде и тая ревна за внимание. :D

ani76
05-03-2013, 07:34
Да, ама майка ти е 75-и набор.

Бъдеща лесбийка си според мен.

Не знам от къде си се сдобил с такава информация, но майка ми не е 75 набор...

girlwithblueeyes
05-03-2013, 07:36
Все тая ами наистина не нормално нищо че според аморето е нормално:lol:

alix7
05-03-2013, 08:54
Едно е да си мислиш за момчета, друго е да си имаш гадже.
Можеш да си мислиш за момчета, без да си имаш гадже.

това обаче много те разсейва и пречи на уроците, не ти трябва това е моето мнение

Chacho
05-03-2013, 08:55
това обаче много те разсейва и пречи на уроците, не ти трябва това е моето мнение

Въобще не пречи на уроците, а ги стимулира.

NomNomNom
05-03-2013, 08:59
това обаче много те разсейва и пречи на уроците, не ти трябва това е моето мнение

Хахуахуа, на 15 колко ги бях навъртяла :D
Имах си гадже в друг град, спях с някакъв и за да не разбере никой, че спя с него, излизах с 3ти за пред останалите :D
И имах 6.00 :D

alix7
05-03-2013, 09:01
Едно е да си мислиш за момчета, друго е да си имаш гадже.
Можеш да си мислиш за момчета, без да си имаш гадже.

това обаче много те разсейва и пречи на уроците, не ти трябва това е моето мнение има време както каза lanchera..

alix7
05-03-2013, 09:06
Въобще не пречи на уроците, а ги стимулира.

Да може но аз съм на същото мнение все още, понеже на тези години може да е много драма много нещо.. ако е такава ситуацията вероятно пречи..

NomNomNom
05-03-2013, 09:10
Да може но аз съм на същото мнение все още, понеже на тези години може да е много драма много нещо.. ако е такава ситуацията вероятно пречи..

Не пречи, явно не си разпределяш времето правилно, какво да ти кажа.
На същите години при мен основно имаше драма, ама уроците нямаха нищо общо -- като трябва си уча, в останалото време -- а имах много свободно време - се чудех каква мизерия да свърша.

DoubleDMG
05-03-2013, 09:31
ти пък няма смисъл от малка курва да я правиш.. теб те знаем, с тракащата челюст ти се подразних щото немое се целуфаш кат хората и трябва да станеш ментор на някоя малка пръдла.

alix7
05-03-2013, 09:32
Не пречи, явно не си разпределяш времето правилно, какво да ти кажа.
На същите години при мен основно имаше драма, ама уроците нямаха нищо общо -- като трябва си уча, в останалото време -- а имах много свободно време - се чудех каква мизерия да свърша.

Дам вярно е, всичко ми е каша и нищо не мога да довърша :D , обаче за мен да харесваш някой е емоционално проблем понеже лично на мен ми пречи да се концентрирам и по цял ден ми се въртят някакви купидони в главата.. XD