PDA

View Full Version : момче да неиска секс



dryndryn
05-02-2013, 21:35
с приятеля ми сме от няколко месеца заедно и сме правили веднъж секс. намеквам му, виках го в нас и неидва.предполагам че ако не му е харесало или сам била отвратителна като правихме секс щеше да ме зареже а той не го прави. немога да си обясня засхто неиска пак . На някои случвало ли му се е подобно нещо? как да постъпя ?

KadifWerewolf
05-02-2013, 21:38
в цикъл е

dream1707
05-02-2013, 21:38
Ебати колко си грамотна. Говори с него, не питай нас, може да има много причини да не иска, може да се притеснява от нещо. Не е казано, че ти си виновна.

DragonLady
05-02-2013, 21:41
Ебати колко си грамотна. Говори с него, не питай нас, може да има много причини да не иска, може да се притеснява от нещо. Не е казано, че ти си виновна.

+1
Може и наистина нещо да не му е харесало, но да не иска да ти го каже, защото те обича.

Duhast
05-02-2013, 21:43
Хм...след като той не идва у вас защо ти не отидеш у тях?Вземете си по един сладолед,пуснете си приятна музика (примерно King Crimson) и така,няма как да не го направите... :)

ledenakrasota
05-02-2013, 21:44
Да не би да е издържал няколко секунди и сега да се притеснява, че пак ще се изложи?

dryndryn
05-02-2013, 21:46
A възможно ли е ако си мисли че не се е представил добре и затова да не иска

Duhast
05-02-2013, 21:52
Глупости,и да се е 'изложил',това би трябвало само да го стимулира да се представи по-добре следващия път

Amore-Mio*
05-02-2013, 21:52
A възможно ли е ако си мисли че не се е представил добре и затова да не иска

Да, възможно е. Даже това ми беше първата мисъл, когато ти прочетох темата.
Но в крайна сметка - седни и поговори с него. Вие сте във връзка и щом сте стигнали до този етап, не би трябвало да има някакви граници в общуването ви. Говорите си, чисто и спокойно, и разбираш какъв е проблема.
Но е нужно да се проведе този разговор, за да може да се оправи проблема, ако има реално такъв.

dryndryn
05-02-2013, 21:55
Минаха около 2 месеца оттогава и се притеснявам да говоря с него.

DragonLady
05-02-2013, 21:59
Осмели се да поговориш с него, друг вариант няма. Ако трябва започни по заобиколно темата.

Duhast
05-02-2013, 22:01
Минаха около 2 месеца оттогава и се притеснявам да говоря с него.


Изчакай още два,ако държи на теб ще те заговори...

П.С:Заглавието на темата е написана грешно-слято и само с малки букви...Друг път обърни внимание на това,защото иначе рискуваш да не ти отговоря! :)

EinGutesKind
05-02-2013, 23:46
Много просто - не му е харесало, ама не смее да ти каже. Ще те помотае още малко време и ще ти бие шута :D

dryndryn
05-03-2013, 13:28
Невиждам смисъл да ме мотае 2-3 месеца след като не му е харесало и чак тогава да ме зареже

Котка
05-03-2013, 14:01
Ооо, докато не се научи да е мъж, няма да има секс.

Писна ми от някакви шубета-импотентни-притеснителни мъже.
Родителите явно вече не считат за нужно да обучат момчетата да бъдат мъже, и момичетата да бъдат жени.

Само ходят на работа, дават пари и ти се карат/и те наказват

Така дете не се гледа, и после " защо синът ми е гей" в бг мама.

Ahcy
05-03-2013, 15:02
Ооо, докато не се научи да е мъж, няма да има секс.

Писна ми от някакви шубета-импотентни-притеснителни мъже.
Родителите явно вече не считат за нужно да обучат момчетата да бъдат мъже, и момичетата да бъдат жени.

Само ходят на работа, дават пари и ти се карат/и те наказват

Така дете не се гледа, и после " защо синът ми е гей" в бг мама.

Точно тия мами дето си "обучават" децата как да стават мъже после пишат тия теми. Може и да сложат задължителен предмет в училище за това как децата да се държат спрямо пола си, ако искаш? Просто няма качествен материал в тая държава и това е, всичко с малко акъл в главата се е изнесло.

prosto_chovek
05-03-2013, 15:03
в цикъл е

Това.

Котка
05-03-2013, 15:04
Точно тия мами дето си "обучават" децата как да стават мъже после пишат тия теми. Може и да сложат задължителен предмет в училище за това как децата да се държат спрямо пола си, ако искаш? Просто няма качествен материал в тая държава и това е, всичко с малко акъл в главата се е изнесло.

Аха, имаш предвид, че всичко тук е с ниско IQ, защото така се ражда, и това е проблемът, мда.
Много научно издържано.

Slobbery
05-03-2013, 15:06
Гей?

Ahcy
05-03-2013, 15:10
Аха, имаш предвид, че всичко тук е с ниско IQ, защото така се ражда, и това е проблемът, мда.
Много научно издържано.

Освен, че така се ражда и така се възпитава. Което е дори по-важно.

Котка
05-03-2013, 15:14
Освен, че така се ражда и така се възпитава. Което е дори по-важно.
Както не си забелязал, мотивът за възпитанието е посочено по-горе в поста ми, като не е използвано възпитание, ами обучение и е засегната частта, където родителите не обръщат внимание на децата са.

Тук не се раждат по-различно различно развити мозъци, съответно аргумента ти с "материала" е невалиден.

Сериозно, научи се да четеш какво е дадено в условието на задачата, след това отговаряй по него, моля, и не повтаряй каквото е казано вече.

Някакви елементарни правила в полемиката ви липсват.

Ahcy
05-03-2013, 15:22
Както не си забелязал, мотивът за възпитанието е посочено по-горе в поста ми, като не е използвано възпитание, ами обучение и е засегната частта, където родителите не обръщат внимание на децата са.

Тук не се раждат по-различно различно развити мозъци, съответно аргумента ти с "материала" е невалиден.

Сериозно, научи се да четеш какво е дадено в условието на задачата, след това отговаряй по него, моля, и не повтаряй каквото е казано вече.

Някакви елементарни правила в полемиката ви липсват.

говорих за "специалното обучение по това как да бъдем мъже/жени" а ти се хвана за последното ми тъпо изречение в поста.

но в крайна сметка с IQ си е точно така.
- някакво балансирано население > липса на възможности в България > адекватното население се изнася > остава само отпадъка > той ражда и възпитава (представи си как възпитава) > и ето го новото поколение възпитавано под съпровода на чалгата

playboyche125
05-03-2013, 15:30
Аз също имам този проблем,с моя приятел може да не правим секс и 2 седмици,винаги трябва аз да го подканвам,че да почнем,почнем ли обаче го спуквам от удоволствие и остава много доволен,незнам каква е причината ,обичаме се ,показва ми го , и ми казва ,че секса не му било най-важното нещо и че държи най-вече да се гушкаме и т.н.,но стигне ли се до секса той е на последен ред,а както знаем секса е много важен в една връзка

Auriss
05-03-2013, 15:42
Родителите явно вече не считат за нужно да обучат момчетата да бъдат мъже, и момичетата да бъдат жени.
Ако имам дъщеря някой ден обезателно ще я уча как да бъде жена. По няколко пъти на ден.

Някакви съвети да предложиш ?

Котка
05-03-2013, 15:50
Ако имам дъщеря някой ден обезателно ще я уча как да бъде жена. По няколко пъти на ден.

Някакви съвети да предложиш ?

Сериозно ли трябва да пиша обвиъс неща

Явно визрам да им бъдат представени общоприетите норми за това какво поведение трябва да имат, за да бъдат социално приети и да са "в играта".
Тъй като масовото поведение на хората е свързано с това да се чувстват приети и ценени, то ако не покажеш на дете това-онова, как да бъде прието в средата му, без да му се подиграват се сещаш, че може да бъде отхвърлено още от малко, и после да депресва асоциално в емо корнера, да добие навици, вредни за организма, или дори за обществото ( ако развие някаква фаза на психопатия, и реши да избива масово, което не казвам, че е лошо, но не е толкова удовлетворяващо ).

Или сигурно съм имала предвид с това банално звучащо изречение, което написах, че някой трябва да учи малките пикли да се гримират.
Или сигурно съм имала предвид, като нейн баща, да я оправяш и да ти смуче.

Айе лифтнете малко, че ми е скучно

FuCKkK13
05-03-2013, 15:51
Ебати колко си грамотна. Говори с него, не питай нас, може да има много причини да не иска, може да се притеснява от нещо. Не е казано, че ти си виновна.

+ разговор бе хора,разговор - не е сложно !

Auriss
05-03-2013, 16:00
Сериозно ли трябва да пиша обвиъс неща



Фууууууууууу ;д И к'во общо имаше с т'ва фактът, че на пича не му се ебе просто ?


Или сигурно съм имала предвид, като нейн баща, да я оправяш и да ти смуче.
Храних някакви надежди впрочем

Котка
05-03-2013, 16:05
Фууууууууууу ;д И к'во общо имаше с т'ва фактът, че на пича не му се ебе просто ?


Храних някакви надежди впрочем

ка' ше не му се ибе

Според мен се е поиздънил, нещо "девойката" спомена, че не е изкарал дълго, бла бла
И е сдухал

Тез по-притеснителните младежи просто не искат секс от теб.
Особено, ако ти си ги забила, а не те теб.
Просто, не са настоятелни, и изобщо не могат да си представят да покажат, че искат секс.

Не им се прави секс, кой знае защо - шубе ги е и им е по-лесно да си ударят една, от колкото да изживеят стреса на това да натиснат момиче и да го чукат както трябва :D


Това ми беше мисълта

Едит: Ако дъщеря ти е супер яка и някакво дребно такова, и умно, на 15-16-19, баси якото

Ahcy
05-03-2013, 16:10
Майка към сина си: сине слушай сега отиваш при някоя мацка и яко я натискаш, и след това яко я чукаш. Трябва да си много корав, много мачо да го раздаваш. и не приемаш "не" за отг. те така обичат да се правят на недостъпни, ти давай накрая ще и хареса.
Добре мамо

Котка
05-03-2013, 16:15
Майка към сина си: сине слушай сега отиваш при някоя мацка и яко я натискаш, и след това яко я чукаш. Трябва да си много корав, много мачо да го раздаваш. и не приемаш "не" за отг. те така обичат да се правят на недостъпни, ти давай накрая ще и хареса.
Добре мамо
http://alltheragefaces.com/img/faces/png/misc-are-you-fucking-kidding-me-clean.png

Auriss
05-03-2013, 16:20
:D

tireheb
05-03-2013, 16:24
па нищо чудно да е от страх и притеснение
яз първите няколко пъти се дърпах също, щото ме беше страх, че нема стане раотата

каи му там да не се коси и толко

EinGutesKind
05-03-2013, 16:41
Невиждам смисъл да ме мотае 2-3 месеца след като не му е харесало и чак тогава да ме зареже

А може да го отблъсква и неграмотността ти.

Ahcy
05-03-2013, 16:46
Като почнете с тая грамотност.. те завършват магистратури неграмотни вие тука гледате на лапетата правописа. Във всяка тема 10 поста за грамотността, неграмотни са и толкова, не го ли приехте?

EinGutesKind
05-03-2013, 16:50
Като почнете с тая грамотност.. те завършват магистратури неграмотни вие тука гледате на лапетата правописа. Във всяка тема 10 поста за грамотността, неграмотни са и толкова, не го ли приехте?

Лапе, лапе, ама вече дава дупето.

Котка
05-03-2013, 17:03
Лапе, лапе, ама вече дава дупето.
Хахуахауа ти завърши ли психология бре :D

EinGutesKind
05-03-2013, 18:52
Хахуахауа ти завърши ли психология бре :D

Завършвам Българска филология и Философия след месец :cool:

marilyn
05-04-2013, 06:59
Не иска да те чука, защото си неграмотна.

Говори с него, ние няма как да знаем защо не иска.

babity
05-04-2013, 11:10
Много е долно т'ва нещо. Адски гадно ми се спука сапунения мехур, когато в един хубав миг ми се показа практически, че не всеки мъж ще мога да манипулирам със секс. :(

Ahcy
05-04-2013, 11:13
Много е долно т'ва нещо. Адски гадно ми се спука сапунения мехур, когато в един хубав миг ми се показа практически, че не всеки мъж ще мога да манипулирам със секс. :(

Не всяко "малоумно куче не видяло путка" искаш да кажеш?

babity
05-04-2013, 11:15
Мхм. Нормалния контингент. :D

LaPavleta
05-04-2013, 11:21
Задължително разговор. И да ти е неудобно, преодолей го. Започне ли нещо да те притеснява във връзката и не го ли изясните двамата, краят неизбежно идва.

Auriss
05-04-2013, 11:29
Мхм. Нормалния контингент. :D

Sup http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ITulPeuVpYw#t=42s

It's a FIREBALL :O !!!

Ahcy
05-04-2013, 11:34
Sup http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ITulPeuVpYw#t=42s

It's a FIREBALL :O !!!

На тоя викам да му пращаме някакви служби в тях, щото кой знае какво прави в мазето...

Fisherman
05-04-2013, 11:47
ъхъхъхъхъхъ ауриса всеки ден го пращаме да лоча цицня

Chacho
05-04-2013, 11:56
Не им се прави секс, кой знае защо - шубе ги е и им е по-лесно да си ударят една, от колкото да изживеят стреса на това да натиснат момиче и да го чукат както трябва :D


Не им се прави секс, защото са научени, че трябва да избягват темата и акта, за да са културни и да ги приема обществото. Това е толкова нормално за пубертета, колкото и акнето. С времето се осмислят нещата.

Та бая младежи си мислят, че като се правят на непорочни и асексуални, всъщност впечатляват девойките, щото не са като онея батковци, които само ги ебат и ги зарязват.

babity
05-04-2013, 12:41
Деам, аз наистина си мислех, че все още говорим за мъже... ;(