PDA

View Full Version : Бойко Борисов????



Страници : [1] 2 3 4 5

PLEYGIRL
05-02-2013, 21:45
Често да си кажа съм много възмутена и направо отвратена от последните 4 години управление на ГЕРБ. Не стига ,че те буквално сринаха икономиката на страната, принудиха хората да излязат на улицата да протестират заради непосилните си разходи и минимални доходи,подадоха оставка и избягаха от отговорност ами сега отново са на избори??? Това е най-голямото лицемерие което съм виждала някога .... А и на всичкото отгоре 50% от населението е с размътени мозъци и не могат да се опомнят и пак ще гласуват за тях .... А какво мислят хората от този форум?

Aeternal
05-03-2013, 06:34
боко е най-тъпия комунист управлявал България

Supermassive____
05-03-2013, 06:40
Бесилки на жълтите павета за Боко тиквата и компания.

magneticfields
05-03-2013, 18:35
Както казаха по-горе Боко е най-тъпия КОМУНИСТ управлявал ни досега. Играе с мафията, колкото и на хората да не им се вярва.

nosferatu23
05-03-2013, 18:44
Често да си кажа съм много възмутена и направо отвратена от последните 4 години управление на ГЕРБ. Не стига ,че те буквално сринаха икономиката на страната, принудиха хората да излязат на улицата да протестират заради непосилните си разходи и минимални доходи,подадоха оставка и избягаха от отговорност ами сега отново са на избори??? Това е най-голямото лицемерие което съм виждала някога .... А и на всичкото отгоре 50% от населението е с размътени мозъци и не могат да се опомнят и пак ще гласуват за тях .... А какво мислят хората от този форум?

дори и след скандалните записи , пак ще го изберат , народа ни е прост и селски. да не говорим че показно купуват гласове , цели тумби с мангусти бяха докарали от герба
дори и той да падне , ще дойдат следващите лапачи на негово място , ситуацията не е само тука такава , не само нашия народ е тъп ако някой тва си мисли , и боко тиквата не действа сам , наредбите и правилата идват от много по горни и властни хора

в русия и сащ и други държави дето са по 100-200-300 милиона не успяват да си оправят икономиката и изтичането на пари , кво остана за тука

радвайте се докато все още е добре , в момента е много добре , ще се случат по лоши неща , скоро , и не питайте щото не ви трябва да знаете ;) нищо няма да се промени ;)

DieselBlood
05-03-2013, 20:03
Фуй за Боко! Фуй и за ония, дето подслушва!

PLEYGIRL
05-03-2013, 20:31
дори и след скандалните записи , пак ще го изберат , народа ни е прост и селски. да не говорим че показно купуват гласове , цели тумби с мангусти бяха докарали от герба
дори и той да падне , ще дойдат следващите лапачи на негово място , ситуацията не е само тука такава , не само нашия народ е тъп ако някой тва си мисли , и боко тиквата не действа сам , наредбите и правилата идват от много по горни и властни хора

в русия и сащ и други държави дето са по 100-200-300 милиона не успяват да си оправят икономиката и изтичането на пари , кво остана за тука

радвайте се докато все още е добре , в момента е много добре , ще се случат по лоши неща , скоро , и не питайте щото не ви трябва да знаете ;) нищо няма да се промени ;)

Силно се надявам това да спре,но силно се съмнявам ,че ще го доживея!!! :X ...

pifiella
05-03-2013, 21:33
Грозната истина,пред която ние сме едно голямо нищо,безгласно нищо,което всеки използва за свои си нужди...Нема оправия!

nosferatu23
05-03-2013, 21:37
вариант е да минете от другата страна , или да стоите неутрални , за мен няма голяма разлика

по добре отколкото да се правите на праведни и все пак нищо да не променяте

Fisherman
05-03-2013, 22:19
ау така ли,пак по добре от 70 годишното ебане от комунистите.на моята фамилия всичко ни взеха тия нагли свини,дядо ми е бил успешен търговец,идват комунистите 1945 година взимат му 200 овце,2 трактора,2 камиона,редосеялка,буквалн о всичко.изгорил е 1 милион стари пари в реката.Парите за апартамент на майка ми и те заминаха,раздадоха ги в куфарчета след 90та година.

Просто един куршум в челото на Сергей и тва е

Ambiguous
05-03-2013, 23:23
ITT:Хора които употребяват думата 'комунист' дори без да знаят значението и.

http://store.picbg.net/pubpic/52/9A/8596336488b0529a.jpg

Aeternal
05-03-2013, 23:58
ITT:Хора които употребяват думата 'комунист' дори без да знаят значението и.


На старите партийни кадри от БКП как да им викаме? Или като си сменят партията си сменят и главата?

Ambiguous
05-04-2013, 00:39
Комунизъм е строй целящ създаването на безкласово общество и елиминирането на частната собственост.

Не виждам как Бойко Борисов или някой от отминалите политици са поставили като политическа цел това което назовах като комунизъм.

Chacho
05-04-2013, 09:06
И пак ще гласувам за Бойко.

Aeternal
05-04-2013, 10:04
Комунизма е утопия. Но не променя факта, че партията им се казва комунистическа.
Chacho, имах по-високо мнение за тебе. Борисов е гротеска на Живков.
Както казваше моята класна, ГЕРБ ще спечели изборите само защото има много незадоволени жени в България.

Oy7ofCon7roL
05-04-2013, 10:25
Комунизъм е строй целящ създаването на безкласово общество и елиминирането на частната собственост.

Не виждам как Бойко Борисов или някой от отминалите политици са поставили като политическа цел това което назовах като комунизъм.

То Борисов няма кат да ти вземе частната собственост, ама ако изкара още един мандат на практика щеше да върне член 1 от конституцията на Народна Република България.

За мене няма по-големи комунисти от Герб, тва си е мое мнения, няма да влизам в безсмислени спорове.

п.п.

Който смята, че гербаджиите са демократична партия много моля много ама много внимателно да прочете това (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D 1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC) и това (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0%D 1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC)

Auriss
05-04-2013, 10:39
И пак ще гласувам за Бойко.

http://2.bp.blogspot.com/-MZjfsAd4bvQ/ULVmZXwi4TI/AAAAAAAACjY/AwZHHI5ktww/s1600/bitch+slap.jpg

Fisherman
05-04-2013, 10:41
И пак ще гласувам за Бойко.

май май и аз


Комунизма е утопия. Но не променя факта, че партията им се казва комунистическа.
Chacho, имах по-високо мнение за тебе. Борисов е гротеска на Живков.
Както казваше моята класна, ГЕРБ ще спечели изборите само защото има много незадоволени жени в България.

нито ти нито даскалката ти сте вървежни

Fisherman
05-04-2013, 10:42
Ауриса не се съмнявам че е изтривалка

anonymous708973
05-04-2013, 10:44
Често да си кажа съм много възмутена и направо отвратена от последните 4 години управление на ГЕРБ. Не стига ,че те буквално сринаха икономиката на страната, принудиха хората да излязат на улицата да протестират заради непосилните си разходи и минимални доходи,подадоха оставка и избягаха от отговорност ами сега отново са на избори??? Това е най-голямото лицемерие което съм виждала някога .... А и на всичкото отгоре 50% от населението е с размътени мозъци и не могат да се опомнят и пак ще гласуват за тях .... А какво мислят хората от този форум?

Тамън днес си мислех що за промит мозък ще гласува за БСП, турците или привидно зелените партийки.
Вземи се опомни, че говориш пълни глупости. Страната ни имаше много добра политика като за държава в криза, изчистихме си дълговете, повиши се БВП-то, минималната, съответно и средната работна заплата... просто замълчи, че се излагаш. Точно преди 2 часа четох 26 страници с политиката на ГЕРБ в различни области, ама нея колко хора ще я прочетат? Шматкенска история. Прост народ, братче.
Никой не ви кара да гласувате за идеалния политик, в нашата държава се гласува на принципа на по-малкото зло, едва ли само при нас е така.

Много ми е интересно ти за кого ще гласуваш.

Auriss
05-04-2013, 10:47
На кура са ми сичките. Дори няма да отида да гласувам. Ако и останалите 7 милиона направят същото ще стане интересно.

Fisherman
05-04-2013, 10:48
На кура са ми сичките. Дори няма да отида да гласувам. Ако и останалите 7 милиона направят същото ще стане интересно.

незадоволена ли си

Auriss
05-04-2013, 10:49
Епа зачезна нещо вчера и на ръчна я карах.
Клякай вече и стига се обяснява.

anonymous708973
05-04-2013, 10:56
На кура са ми сичките. Дори няма да отида да гласувам. Ако и останалите 7 милиона направят същото ще стане интересно.

Пълна срамота.
Докато цикълът на живота не се завърти и червените бабички значително намалеят, а младите захванат да гласуват... няма да се оправим. Човек, който не е гласувал, няма право да мрънка.

Fisherman
05-04-2013, 11:03
Епа зачезна нещо вчера и на ръчна я карах.
Клякай вече и стига се обяснява.

обичаш ли да събираш семе от балатум

Auriss
05-04-2013, 11:04
Че кога съм мрънкал - аз си хейтвам просто, колкото да има. ;д Дигнал съм ръцете от тая държава отдавна и нито се чувствам българин, нито имам желанието да живея тук. Да не беше семейството отдавна да съм си събрал куфарите.

Не знам как не ви е противно да отивате да си давате гласа за пресъпници. Чела си декларацията за правата на човека и гражданина предполагам. Влез сега в Уикито (http://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_the_Rights_of_Man_and_of_the_Citize n) и я прочети пак. Мен ме е гнус само при мисълта, че тия хора се разхождат свободно по улиците. Айде без 'по-малкото' зло, моля.

Fisherman
05-04-2013, 11:13
обичаш ли да събираш семе от балатум

за спорта

Auriss
05-04-2013, 11:14
мързи ме братле :( айде за някой друг път да го оставим.

Donnie.Yen
05-04-2013, 11:18
На кура са ми сичките. Дори няма да отида да гласувам. Ако и останалите 7 милиона направят същото ще стане интересно.


Кой ти е на кура бее, ахйахах айде мълчи, пънкар, баща ти е заклет фанатик на БСП, тихо тихо че ако те чуе ще си направи гъза "Емоциите на Ван-Гог" с някой гьостерица, паляк

Donnie.Yen
05-04-2013, 11:19
за спорта

тва е семейна традиция при тях .. той самият той... е просъществувал така.. когато майка му го е събрала с лъжица от килима, а брат му на шпагат от мозайката са го поели

Oy7ofCon7roL
05-04-2013, 11:31
Страната ни имаше много добра политика като за държава в криза, изчистихме си дълговете, повиши се БВП-то, минималната, съответно и средната работна заплата... просто замълчи, че се излагаш.

?

Просто си толкова зле, че е по-добре да те оставя да си вярваш отколкото да се опитвам да те убеждавам, че грешиш, вече за втори път те засичам да говориш откровени глупости по политически теми. Майната му, че се излагаш ама говориш неща, дето някой може да ти се върже, просто спри да пишеш глупости и преди да напишеш нещо вземи се поинтересувай първо, за втори път ти го казвам

иначе:
http://offnews.bg/index.php/185530/vanshniyat-dalg-porasna-s-4-3-miliarda-leva-pri-gerb

http://www.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/netniiat-dyrjaven-dylg-na-bylgariia-se-uvelichava-s-248-za-4-godini,148746/

Fisherman
05-04-2013, 11:32
мързи ме братле :( айде за някой друг път да го оставим.

естрогена си казва думата

Aeternal
05-04-2013, 11:42
Тамън днес си мислех що за промит мозък ще гласува за БСП, турците или привидно зелените партийки.
Вземи се опомни, че говориш пълни глупости. Страната ни имаше много добра политика като за държава в криза, изчистихме си дълговете, повиши се БВП-то, минималната, съответно и средната работна заплата... просто замълчи, че се излагаш. Точно преди 2 часа четох 26 страници с политиката на ГЕРБ в различни области, ама нея колко хора ще я прочетат? Шматкенска история. Прост народ, братче.
Никой не ви кара да гласувате за идеалния политик, в нашата държава се гласува на принципа на по-малкото зло, едва ли само при нас е така.

Много ми е интересно ти за кого ще гласуваш.
(rofl) Аз съм потресен... Защо му е на някой да чете пропагандните глупости на ГЕРБ? Ето ти тъжната истина:
http://www.economynews.bg/root/f/uploads_new/comparison.jpg
Данните могат да се потвърдят от няколко места, мързи ме в момента, обаче ако някой тръгне да ги оспорва ще го направя.

Пак ела и разказвай кви глупости си чела в предизборните бюлетини на ГЕРБ. Белким излъжеш някой по-тъп от тебе.
240 хиляди загубени работни места, това направи Бойко.
И върха на иронията е да говориш за повишено благосъстояние на народа(вдигнали заплатите), като правителството падна понеже хората нямаха с какво да си платят сметките.
Тука съм с Аурис, няма избор. Всички са за затвора.
А Цветанов, дари при неработещата съдебна система, пак се насра да си свали имунитета. Нали е невинен, от какво го е страх?

Ahcy
05-04-2013, 11:58
Пълна срамота.
Докато цикълът на живота не се завърти и червените бабички значително намалеят, а младите захванат да гласуват... няма да се оправим. Човек, който не е гласувал, няма право да мрънка.

Това пък, че човек който не гласува нямал право да мрънка е пълната простотия. Точно тия дето ги избират олигофрените да ни управляват нямат право да мрънкат, имат право само да си траят и да ги гледат как големците, които избират серът пред камерите. малко логика, бе. човек който не гласува(или по-точно гласува, но с празен глас) не е виновен за помията в българия и само той има право да мрънка

Aeternal
05-04-2013, 12:01
Това пък, че човек който не гласува нямал право да мрънка е пълната простотия. Точно тия дето ги избират олигофрените да ни управляват нямат право да мрънкат, имат право само да си траят и да ги гледат как големците, които избират серът пред камерите. малко логика, бе. човек който не гласува(или по-точно гласува, но с празен глас) не е виновен за помията в българия и само той има право да мрънка

Виновни са всички. Трябваше преди 24 години да е минало времето на колективната безотговорност.

nosferatu23
05-04-2013, 12:02
с младо население като такива алкохолици като фишърмен , как очакваш някой да направи разлика :?: ще си ни тъпчат и тва е ;)

приел съм го , и няма да гласувам повече никога

anonymous708973
05-04-2013, 12:16
?

Просто си толкова зле, че е по-добре да те оставя да си вярваш отколкото да се опитвам да те убеждавам, че грешиш, вече за втори път те засичам да говориш откровени глупости по политически теми. Майната му, че се излагаш ама говориш неща, дето някой може да ти се върже, просто спри да пишеш глупости и преди да напишеш нещо вземи се поинтересувай първо, за втори път ти го казвам

иначе:
http://offnews.bg/index.php/185530/vanshniyat-dalg-porasna-s-4-3-miliarda-leva-pri-gerb

http://www.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/netniiat-dyrjaven-dylg-na-bylgariia-se-uvelichava-s-248-za-4-godini,148746/

Баща ми спи в съседната стая, след 2-3 часа си взимам книжката и ще ти цитирам числа, после пак ми кажи, че говоря глупости. ИСКАМ да се противопоставиш на числа. Аз съм се поинтересувала. ТИ за кого ще гласуваш, като си толкова информиран?

Ahcy, eстествено, че ако нямаш мнение за политиката по време на избори, нямаш право да имаш мнение и по никое друго време.
Имат право да мрънкат точно тия, които са гласували за една партия, избрана е опозицията обаче и нищо не върши. Щото хората имат мнение и топки да го защитят.

Oy7ofCon7roL
05-04-2013, 12:20
PinkPan7her
Направих си труда да намеря няколко видеота по които горе долу да се ориентираш накъде ни е тласкало управлението на герб, никой не те кара да вярваш ама поне се позамисли малко



http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/2057931796-Nasledstvoto_na_GERB.html

http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/437500164-Ima_li_chuvaemost_za_signalite_za_koruptsiya.html

http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/1577348208-Darjavata_v_pat__koy_e_na_hod.html




ТИ за кого ще гласуваш, като си толкова информиран?


аз за кого ще гласувам си е моя работа, просто съм гербофоб пък и не ми харесва някой да защитава нещо с цената на собственото си незнание или лъжа, защото по този начин може да внуши нещо на някой, което да не е вярно затова се намесвам понякога

therichbitch
05-04-2013, 13:22
240 хиляди загубени работни места, това направи Бойко.
И върха на иронията е да говориш за повишено благосъстояние на народа(вдигнали заплатите), като правителството падна понеже хората нямаха с какво да си платят сметките.
idd .

Няма да подхващам темата за благосъстоянието, че ще стане дълга и широка, факт е, че то не се определя само от няколко показателя .
А Бойко.. той не е близко до народа, той просто е умопомрачително тъп, толкова тъп, че и за пожарникар сигурно не става, камо ли да управлява държава .

Chacho
05-04-2013, 13:31
Откакто Бойко дойде на власт, някак си почна да звучи много обидно да си пожарникар. Когато кандидатствах, в тая специалност влизаха най-добрите математици, които познавам.

anonymous708973
05-04-2013, 13:36
Докато не ми излезеш име на партия, за която ще гласуваш, плюс аргументи, благодаря съм да те чета.
Спорих с един като тебе и когато накрая ми изтресе Кунева, която съм проучила подробно, защото самата аз бях за нея допреди месеци, ми идваше да цвиля от смях.

За останалите - някои неща от управлението на ГЕРБ - юли 2009-март 2013
Ръст на БВП
2009- -5.5%,
2010- 0.4% (забележете колко бързо се постига каква разлика - полугодие или една година трябва да е)
2011- 1.8%
2012- 0.8%

За същия период износът като процент от БВП се е повишил от 33.5% на 52.5%. Вносът от 45.4% на 61.6%.
Инфлацията се е повишила едва с 0.2%. Само ще спомена, че БСП искат да махат валутния борд (и плоския данък, бтв). Безработицата от 9.1% на 11.4%, което спрямо световния мащаб си е супер.

- Средна работна заплата 2009 - 240 лв, същото от 1.1.2013 - 310 лв. Разбира се, според Воленчо можело да е 1000 лв. :д

- За първи път е договорена цена с 20% отстъпка при договор за природен газ, досега тенденцията е била само растеж.

- През 2011 година се създава Единен орган за управление на подземните богатства - досега дейността е била разпределяна между 3 институции, което, както сами се сещате, си е сложно. Приходите от концесии и проучвания са 186 млн. лв. - сумата е 5х сумата от 2010 г.

- Във връзка с опазването на околната среда: рязко увеличение на рециклираните отпадъци.
През 2008 - 0% битови отпадъци, през 2011 - 160 000 тона.
През 2008 - 152 000 тона опаковки, през 2011 - 205 000 тона.

- Промяна и изграждане на ВИК мрежа - 5050 км общо!

- Пътищата няма да ги споменавам, достатъчно разпространена е тази информация. На Бойко му дават пари, за да строи пътища, той не може да прави друго с тия пари, така че народът е хубаво да мисли преди да плюе.

- През 2008: ПТП - 8045, загинали - 1061... тенденция на спад до 2012, когато: ПТП - 6717, загинали - 599.

- увеличение на пенсиите без дефицит в НОИ

- Разбита група "Наглите", "Килърите", "Октопод", печатници за фалшиви пари и винетки.

- В сравнение с управлението на "тройната коалиция": 126 пъти повече пари по програма "Конкурентноспособност" - 1 млрд спрямо 8 млн. (това във връзка с малкия и среден бизнес)

- Някои нововъведения: свързване на касовите апарати към НАП; въвеждане на камери по време на изпит кормуване; забраната за пушенето; програми за кариерно ориентиране; въведена максимална цена на таксиметровите шофьори; успешни занимания по интереси, програма УСПЕХ, например.

Изброявам само тези, които мен ме впечатлиха. Те са една камара повече.

Бойко не е идеален, далеч съм от мисълта, че образът на българския политик трябва да е пожарникар, който има видна прилика с едни други дебеловрати хора и чиято реч представлява искрено препятствие пред преводачите за Берлин. Но е най-доброто, с което разполагаме. Да не говорим, че определено се въздържа от... не знам как да ги нарека... по адрес на другите партии. Ще дам пример: На центъра на Пловдив няква привидно зелена, но явно червенееща партийка обяснява пред микрофон (цитирам): "Пловдив трябва да се отърве от боклука (при което аз си представям... боклук!)... съжаляваме, господин Тотев, но всички пловдивчани мислим така за Вас." о.О Аз за такава партия не бих гласувала, за вас не знам.
И това е само един пример. Друг такъв е брилянтното обвиняване на Бойко за икономическата криза. Все едно тя не е световна и тръгна от Америка, ама нали... Бойко и Баракчо са спретнали една конспирацийка явно.
Много е лесно да се плюе по ГЕРБ - били ни оставили в бедност и т.н., но коя друга партия е управлявала във време на подобна мащабна криза?

Aeternal
05-04-2013, 13:49
Откакто Бойко дойде на власт, някак си почна да звучи много обидно да си пожарникар. Когато кандидатствах, в тая специалност влизаха най-добрите математици, които познавам.

Такова парвеню е нормално да оставя тегаво впечетление в хората.

Fisherman
05-04-2013, 13:56
Единствено Борисов,видях с очите си как прави нещо.А тва кой колко е краднал,няма как да го докаже простолюдието,да ми изнасяш данни от фейсбук е все едно да учиш биофизика от българската уикипедия.

therichbitch
05-04-2013, 14:01
Откакто Бойко дойде на власт, някак си почна да звучи много обидно да си пожарникар. Когато кандидатствах, в тая специалност влизаха най-добрите математици, които познавам.

Съгласих се . Не омаловажавам професията . Зад другата част от изкаването си заставам обаче.

Ahcy
05-04-2013, 14:35
Единствено Борисов,видях с очите си как прави нещо.А тва кой колко е краднал,няма как да го докаже простолюдието,да ми изнасяш данни от фейсбук е все едно да учиш биофизика от българската уикипедия.

Гледаш по българските медии, как реже лентички ли?

anonymous708973
05-04-2013, 14:45
Добре, сериозно, ЗАЩО отричаш очевидни неща?
Искаш имената на 11-те спортни зали,които направи (eдна баш пред моето училище, УНИКАЛНА е), на пътищата, на училищата и болниците?! Нямаш проблем, само кажи.
Боже, ако спра да се дразня на войнстваща простототия, ще съм толкова спокоен човек.

Ahcy
05-04-2013, 15:04
Велик, след години ще му викат Бойко Строителя.

Aeternal
05-04-2013, 15:15
Боже, ако спра да се дразня на войнстваща простототия, ще съм толкова спокоен човек.
Най-вече ще спреш да се дразниш на себе си.

Това, че тука копираш оная синя брошурка на ГЕРб, която раздават предизборно няма да убеди никой.

Над 100хиляди закрити малки и средни фирми, 240 хиляди повече безработни, намален фискален резерв от 8 на 4 милярда, 17 закрити болници за тея 4 години.
Това ли му е успешното управление?
И най-смешното в крайна сметка е че Бойко Борисов построи по-малко магистрали от Тройната коалиция – 111 км на Борисов срещу 121 км на Тройната коалиция.

Говориме за клоун, който лети с хеликоптер 250 километра за да пререже лентата на 16км път. И то не нов път, а просто преасфалтиран. Няма друг такъв медиен батман по света. И казваш, че имал поведение на политик - наскоро ми се наложи да го слушам 20 минути на живо, той 10 говори за Станишев и Доган(Местан). Поведението му е абсурдно, а като почне с "Ние дадохме .. милиона"... Какво си дал ти, бе? Да не си дал твой пари пари?

А провалите в МВР, а подслушванията? Само те, без друготе свинщини са напълно достатъчни в коя да е адекватна държава да падат шапки и министри да полежат на топло. Само при нас има хора които четът партийни хартийки и викат "радвайте се и на това, че можеше и да е по-зле".

anonymous708973
05-04-2013, 15:48
Замълчи, че се излагаш.
АЗ НЕ ТВЪРДЯ, че той е идеален, казвам само, че направи една камара повече неща от предшествениците си.

- Хубаво ми изтъкваш намаления фискален резерв. А наясно ли си какво точно е то? Откъде държавата взима пари в момент на криза, гений? От "белите пари за черни дни", закътани в по-добри времена. Намален фискален резерв, но за пръв път излишък от текущата сметка от 14 години насам, включително 8.18 млрд евро през 2008, м? Вашите 100% имат спестени пари настрани. Ако един от тях хване рак (не дай си, Боже!), откъде ще вземат пари? Ами от скътаните. Ще се оплакваш ли, че накрая са по-малко?!
Намален резерв и покрити дългове - аз съм окей с това.

Нямаше да убедя никого с ОБЕЩАНИЯТА от предизборната кампания, каквито в мен имам в момента на БСП. Те са смешни и несигурни като всяко обещание. От друга страна, факти и цифри говорят нещо, не мислиш ли?

Леле... това младият човек в България наистина не мисли, бе. Ужас. Дано не идва БСП-то пак, че тогава я втасваме, съвсем умните хора в чужбина няма да искат да се връщат.

lqlq_f
05-04-2013, 15:57
Замълчи, че се излагаш.
АЗ НЕ ТВЪРДЯ, че той е идеален, казвам само, че направи една камара повече неща от предшествениците си.

- Хубаво ми изтъкваш намаления фискален резерв. А наясно ли си какво точно е то? Откъде държавата взима пари в момент на криза, гений? От "белите пари за черни дни", закътани в по-добри времена. Намален фискален резерв, но за пръв път излишък от текущата сметка от 14 години насам, включително 8.18 млрд евро през 2008, м? Вашите 100% имат спестени пари настрани. Ако един от тях хване рак (не дай си, Боже!), откъде ще вземат пари? Ами от скътаните. Ще се оплакваш ли, че накрая са по-малко?!
Намален резерв и покрити дългове - аз съм окей с това.

Нямаше да убедя никого с ОБЕЩАНИЯТА от предизборната кампания, каквито в мен имам в момента на БСП. Те са смешни и несигурни като всяко обещание. От друга страна, факти и цифри говорят нещо, не мислиш ли?

Леле... това младият човек в България наистина не мисли, бе. Ужас. Дано не идва БСП-то пак, че тогава я втасваме, съвсем умните хора в чужбина няма да искат да се връщат.

Мила объркана девойко,
знам, че си сигурно си много привлечена от внушителните вторични полови белези на г-н Борисов, но спри да пишеш глупости. 80 % от нещата, които е направило уж неговото правителство, са по препоръка или по настояване на Европейския съюз. Други 10 % пък са естествено следствие от факта, че сме негов член и че ГЕРп е първата и засега единствена партия, управлявала почти цял мандат, откакто сме в ЕС.
Повярвай ми, тези 26 страници, които си ги прочела, някой треторазряден драскач може да седне и да напише за Тройната коалиция, за Царя, за Костов и прочие. Тоест, ако разглеждаме само позитивите, всяко едно управление до този момент ще изглежда толкова лъскаво.
Но защо така умело пропусна да напишеш за все по-неефективната работа на митниците и все по-малките количества наркотици, които се хващат по границите?! Защото повярвай ми трафикът не е намалял.
А пък за скандалите с подслушването дори не ми се иска да говоря. С подобни мерки Бойко искаше да се превърне в подобие Путин или поне Виктор Орбан - ако не знаеш кой е ,вземи научи. Ама не ми се почва темата, защото нямам желание да пиша романи.
И виждам, че много обичаш да се позоваваш на някакви статистики - предполагам на НСИ, което подлага истинността им под съмнение, но все пак. Разгледай докладите на Transparency International - световноизвестно НПО, борещо се с корупция, ако не знаеш и се опитай да ми обясниш тенденцията на спад в антикорупционния рейтинг на България по време на пожарникарското управление.

anonymous708973
05-04-2013, 16:15
Да, сигурна съм, че глупости пиша. Защо не прочетеш поста, който си цитирал/а, и да ми кажеш къде в съвсем логичните и безпристрастни разсъждения бъркам?
Къде казах, че е идеален?! Къде казах, че няма минуси управлението?

През 2012 - разбити са "Кокаинови крале" в съдействие с Италия. Същата година е прекратена и група за пренос на наркотици от Южна Америка за Европа. А корабът "Свети Николай" с 3 т. кокаин. 2012 - иззети са 46 кг хероин, 3 700 кг кокаин, 16 000 кг хашиш, 3 081 метаамфетамин.

Аз говоря в числа, а не "по-малките количества, които се хващат по границите". Пробвай и ти.
Чета в момента тези доклади, не виждам нищо суперпритеснително. 100% е имало липса на организация и единна мярка за статистически данни и преди Бойко, моля ти се. За сметка на това виждам някои положителни неща.

И няма как да не попитам - за кого ще гласуваш? Кой е по-подходящ в момента от ГЕРБ? Може би госпожа Пръмова? Червените? Турците? Светльо от "Хиподил"? Някоя новоизлюпенка зелено-червенееща партийка?

Aeternal
05-04-2013, 16:31
Намален резерв и покрити дългове - аз съм окей с това.

Брутен държавен дълг като процент от БВП според НСИ:
2008 - 13.7
2009 - 14.6
2010 - 16.2
2011 - 16.3
2012 - 18.5
Та, кой дългове са върнати?

Ето ти и държавния дефицит/излишък
2008 2009 2010 2011 2012
1.7 -4.3 -3.1 -2.0 -0.8



Не знам защо си мислиш, че като не съм от ГЕРБ съм за БПС. Презирам ги еднакво, даже ме боли повече, че трима чужденци(родения в СССР Станишев, немеца Кобург и турчина Доган) се справиха по-добре от наш'та квадраната тиква боко.
Чудно, как освен с кризата не взе да се оправдаваш и с прехода, той от '44та насам не се е изтъркал.

anonymous708973
05-04-2013, 16:44
Горе видя ли какво написах за БВП?

Държавен дефицит преди - под допустимата от Маастрихт норма. Сега - трети след Швеция и Германия.

И не ми отговори - попитах за кого ще гласуваш, а не за кого няма да гласуваш.

Ahcy
05-04-2013, 16:52
може би Светльо от "Хиподил" не е лош вариант, така де, като сме ги почнали на проба-грешка и "по-малкото зло", какво му мислим толкова едното правителство,
ще управлява държавата
само 4г.

Aeternal
05-04-2013, 17:23
И не ми отговори - попитах за кого ще гласуваш, а не за кого няма да гласуваш.
До идването на ГЕРБ беше излишък, иначе да в сравнение с първата година на управление(2009), имат напредък в тая посока.
Проблема е, че се забихме в цифри, а те реално нищо не значат. Външия дълг на САЩ е почти 100% от техния БВП.
Най-големия провал на ГЕРБ бяха стоте хиляди закрити малки предприятия(другия голям провал беше обещаното ни влизане в шенген). Икономиката се гради върху малък/среден бизнес, не ми се мисли още колко ще окапят. Голям праз че сме "финансов отличник" като хората нямат с какво да си платят сметките и се палят по улиците.

Това, че в момента избора е между две еднакво полирани лайна(БСП и ГЕРБ) не означава трябва да седим с превити глави и да се успокояваме че няма нищо по-добро. Никаква разлика няма дали ще управлява Борисов или Станишев. Царя няма да го коментирам, дойде човека прибра си ~200 милиона и повече няма да го чуем, друг смисъл влагал в "Ще ви оправя..."

Това не е демокрация. Не знам до колко си запозната с принципа на разделение на властите, обаче при нас Бойко упражнява контрол или натиск освен върху основните три (изпълнителна, законодателна ,съдебна) и върху четвъртата власт.
Няма да гласувам за престъпници, няма да гласувам за Цветанов, дето го е страх да си махне имунитета, защото подслушва като разпран и не може да си понесе последствията като мъж.

До някъде те разбирам, сигурно са ти първи избори и кипиш от ентусиазъм да упражниш новопридобитото си право на глас.
Сигурно ще се разочароваш след като видиш, че на 12ти няма да могат да формират кабинет и ще трябва да гласуваш пак есента, така че няма голямо значение за кого ще се гласува на 12ти.

Иначе бих гласувал за Витков умно момче е, обаче е абсурд да се мисли, че ще успее да събере достатъчно кадърни с които да направи кабинет, възможно е да направи по-големи поразии от боко, обаче ми се ще да си мисля че е отишъл на избори по правилните причини, а не да се облагодетелства като всички.

therichbitch
05-04-2013, 17:29
Аз имам само 1 въпрос .
Всички тези статистики, извадки, показатели, конвергентни критерии, които ние според Бойко покриваме на хартия, (няма да се учудя, ако дори не знае къде е Маастрихт)... та с всички тези неща от колко време си наясно? защото от начина, по който пишеш, ми изглежда, че наскоро си се запалила да разучваш (не че в гражданската позиция и развиването ѝ има нещо лошо). Просто съм на мнение, че за да може човек адекватно да защити тезата си, трябва да е навътре със случващото се, със самата динамика на събитията, а не да се поинтерсува, да отвори една книжка, да прочете нещата в нея, данните, да прочете понятията какво значат, кой договор за какво е бил, там ако има нещо неясно, и него да разучи и да каже: вие нищо не разбирате.

П.П. Преди да си попитала, аз лично не одобрявам тактиката "това е най- малкото зло", затова се колебая дали изобщо да давам гласа си.


Голям праз че сме "финансов отличник" като хората нямат с какво да си платят сметките и се палят по улиците.

good point .

Fisherman
05-04-2013, 17:50
Велик, след години ще му викат Бойко Строителя.

Сам виждаш колко си прост Бай Ганьовец

Ahcy
05-04-2013, 17:53
Сам виждаш колко си прост Бай Ганьовец

това отива на бодигарда, който избираш за премиер

anonymous708973
05-04-2013, 17:54
Най-лошата тактика е да не даваш гласа си. Интересувам се от политика от половин година може би, смятам, че след една определена възраст всеки трябва да почне да надава ухо на каквото се случва в собствената му държава. Покрай протестите четях всичко наред, слушах радио почти постоянно, но факти, не думите на сульо и пульо.
Като цяло е малко, да, но смятам, че с динамиката съм наясно. Доста от познатите си слушам и си правя изводи - интересни хора, все в различни сфери на различна възраст, та... определено е любопитно.


Проблема е, че се забихме в цифри, а те реално нищо не значат. Външия дълг на САЩ е почти 100% от техния БВП.

Иначе бих гласувал за Витков умно момче е, обаче е абсурд да се мисли, че ще успее да събере достатъчно кадърни с които да направи кабинет, възможно е да направи по-големи поразии от боко, обаче ми се ще да си мисля че е отишъл на избори по правилните причини, а не да се облагодетелства като всички.

Тук съм съгласна и за двете.
В моменти на криза обаче въпросът буквално е сини или червени. Не трябва да се разсейват гласове за партии, за които е абсурдно изобщо да влязат в парламента. За сформирането на кабинет може и да си прав, не съм врачка, нито достатъчно вряла и кипяла, за да кажа, но според мен ще си има мнозинство и ще изберат който трябва.

П.П. Това с имунитета е просто малоумно, отдавна трябва да се свали това право.

Ahcy
05-04-2013, 17:57
Те 24г. си избират когото трябва, вярвай си.

OoVasKoO
05-04-2013, 17:58
Велик, след години ще му викат Бойко Строителя.

Повече му приляга "Боко тиквата" и "Бойко праните гащи" ;)

"Добре, сериозно, ЗАЩО отричаш очевидни неща?
Искаш имената на 11-те спортни зали,които направи (eдна баш пред моето училище, УНИКАЛНА е), на пътищата, на училищата и болниците?! Нямаш проблем, само кажи.
Боже, ако спра да се дразня на войнстваща простототия, ще съм толкова спокоен човек."

dafuq
А колко болници бяха закрити? "ГЕРБ"="Граждани за Европейско Развитие на България" Те обещаха средно-европейски доходи, къде са ? И най-важното - нови работни места, а какво стана 400 000 нови безработни... Пътищата и спортните зали са важни, но за обикновените хора е най-важно да имат работа, за да си осигурят поне малко спокойствие.

nosferatu23
05-04-2013, 18:04
Най-лошата тактика е да не даваш гласа си. Интересувам се от политика от половин година може би, смятам, ч

гледай леопардче в розово , ще ти го кажа веднъж пък ти ако искаш го асимилирай , ако искаш недей!!! :smt023 всички са вкопали на толкова сериозно равнище с мафията , ТИМ и прочее , всичко се движи отгоре , просто ще се хванат ТИМ и руските босове , ще ударят рамо на следващия , и ще минат следващите 4 години докато някой се усети какво е станало , капиш :?: :smt023 дори и да стане гражданска война , олигарсите ще се покрият първи и после ще се върнат да вкопаят отново , в новото правителство и новата система , виж как е в африка с гражданските войни , сиера леоне сомалия водят се войни по 20 години и само се менкат лордовете , виж в русия путин и медведев как се сменят , и по целия свят е така

единствения начин е да се избие всичката орг.престъпност от гражданите , но това няма да стане заради 2 причини ->

1-тези хора не ги ебе дали ще те пречукат , те нямат морал , за разлика от теб и твоите роднини примерно ;) демек нормалния гражданин , цял живот следвал нечии правила , е свикнал дотолкова да ги следва , че като стъпи накриво и го хващат угризенията
2-полицията и армията ще се намесят и ще изкъртят ако съпротивата е малка и смешна , демек без автоматични оръжия и други средства

бойко е просто мишок , най долното стъпало ;)

аз нямам угризения нито от законите , нито от господ , ако повече бяха като мен , можеше и да се промени нещо ! :smt023 това с мирните преговори е доказало с годините че никога не е успяло ! преговори ли са спряли хитлер :?: преговори ли спряха КАДАФИ :?: успешни размисли отсега нататък:smt023

Ahcy
05-04-2013, 18:10
аз нямам угризения нито от законите , нито от господ , ако повече бяха като мен

Пази, боже

anonymous708973
05-04-2013, 18:24
Готин, амплоато на свалящия наред и неподбиращия, но въпреки това мастурбиращия, ти отиваше повече, върни се към него.

nosferatu23
05-04-2013, 18:29
Готин, амплоато на свалящия наред и неподбиращия, но въпреки това мастурбиращия, ти отиваше повече, върни се към него.

Ако това трябваше да е отправено към мен , не го схванах , ще ми поясниш ли по-добре :?: Кефи ме как сладко приказваш :?:

Fisherman
05-04-2013, 21:14
Чиста проба нещастник

ledenakrasota
05-04-2013, 21:17
Икономиката ни е зле от 20 години. Какво ревеш все едно е от вчера? До сега почти всеки да е подал поне по 10 пъти оставка, заради скандал, както е редно. У нас е нормално да се краде и никой да не носи отговорност за това.

Fisherman
05-04-2013, 21:19
Са гледам е модерно всичко и всеки да се плюе наред.Плюйте ма гледайте да не спечели Боко,защото ще се наложи да попивате сълзите си с вестник Силистренска трибуна.

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/309956_524535287610969_1632681701_n.jpg

Fisherman
05-04-2013, 21:22
Може и със земеделско знаме

LadyDi
05-04-2013, 22:01
- Промяна и изграждане на ВИК мрежа - 5050 км общо!

- Пътищата няма да ги споменавам, достатъчно разпространена е тази информация. На Бойко му дават пари, за да строи пътища, той не може да прави друго с тия пари, така че народът е хубаво да мисли преди да плюе.

- В сравнение с управлението на "тройната коалиция": 126 пъти повече пари по програма "Конкурентноспособност" - 1 млрд спрямо 8 млн. (това във връзка с малкия и среден бизнес)
Само за тези трите неща искам да те опровергая. И трите щяха да бъдат постигнати независимо коя партия управляваше.
Всички знаем, че оперативните програми в България действат от 2007-ма година, след влизането ни в Европейския съюз. Отпишете я тая първата година за усвояване на средствата, защото никой не беше наясно какво точно се случва.

Подменената и изградена ВиК мрежа - Оперативна програма "Околна среда".
126 пъти повече пари по програма Конкурентоспособност - за 3 години повече в сравнение с управлението на Тройната коалиция и вече отъпкан път на създаване на проекти.
Парите за магистралите си бяха договорени с Брюксел много преди Бойко да дойде на власт.

Който и да беше на негово място, щеше да запише ей тия трите работи в брошурката си.

anonymous708973
05-05-2013, 06:32
Интересно защо тогава европейските фондове бяха стопирани допреди ГЕРБ.

Ahcy
05-05-2013, 06:37
Вредно е да се гледа много телевизия

LadyDi
05-05-2013, 06:53
Интересно защо тогава европейските фондове бяха стопирани допреди ГЕРБ.

Интересно защо сме сред последните по усвояване на европейски пари... Имаме едни от най-ужасните изисквания за проекти... Необмислени, неконтролирани както трябва. Лилито Павлова през ден се объркваше милата и накрая сътвори такива каши...
Не съм наясно защо са били стопирани фондовете преди боговете от ГЕРБ да дойдат на власт, но знам какво беше докато управляваха. Манджа с грозде...

lqlq_f
05-05-2013, 08:41
Скъпа ,''PinkPan7her'',
много жалко,че едно младо момиче не възприема абсолютна никаква друга гледна точка и е като кон с капаци!
Отвори си малко очите и вникни в това,което се опитват да ти обяснят тук няколко човека вече!Твърдиш смешни и абсурдни неща,повечето от които са прочетени от предизборни диплянки.Отвори си очите за случващото се в страната,може би имаш оправдание и за скандала с подслушванията,избухнал съвсем наскоро.Много жалко ,че отсега си с толкова промито,първично и едностранно мислене!

pifiella
05-05-2013, 08:56
Бойко не направи пътища,а просто обра лаврите.Всички знаем кога са били приети проектите за тия магистрали,много преди Бойко да ни управлява.Всичко е било заложено от другите правителства,имаше 1-2 години на осъзнаване,след като ни приеха в ЕС,после дойде ГЕРБ и се започна строенето на магисталите,но не те са го постигнали,просто при тях трябваше да се случи.Същото щеше да стане и ако БСП,ДПС,СДС или някоя друга партия ни управляваше,те просто изпълняват желанията и "заповедите"на ЕС.
Аз така го разбирам,а може и всъщност да не ги разбирам.Въпрос на гледна точка!

Ahcy
05-05-2013, 09:58
Са гледам е модерно всичко и всеки да се плюе наред.Плюйте ма гледайте да не спечели Боко,защото ще се наложи да попивате сълзите си с вестник Силистренска трибуна.

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/309956_524535287610969_1632681701_n.jpg

Който и да спечели, ще е все тая, то след като такива като Бойко стигат до властта, значи проблема е.. ами сещаш се в такива идиоти като тебе, които гласуват за него. Явно сте много.

Решението е българия да се колонизира! :Д

kinir2
05-05-2013, 10:26
То бива, бива нахалство да говорите за неща, от които не разбирате, но чак път толкова...
ГЕРБ (или по-точно техните лидери) за мен са най-добрата партия, която не говори празни приказки, не обещава големи неща, които не може да изпълни и която постигна най-големите успехи по времето на управлението си (за разлика от БСП, ДПС, разни турчета и други циганета). Явно това не се харесва на някои хора, които яко им завиждат и разбират, че няма как с лъжи, клевети, корупция, изопачаване на нещата и т.н. да победят ГЕРБ и затова всички са се обединили срещу тях. Е, няма да ви стане играта, момченца! ;) Колкото и да е изпростял народът в България, все пак са останали и здравомислещи хора, които ще гласуват за ГЕРБ, за което се радвам и обнадеждавам, че положението ни вероятно може и да си оправи.
Всички, които познавам, ще гласуват за ГЕРБ, за което много се радвам и им благодаря!
Това е първият и последният ми коментар в тази тема. Нека всеки да говори каквито глупости си поиска против ГЕРБ. Надявам се и ще се радвам ако няма кой да ви се "върже"!
Пожелавам успех на ГЕРБ на предстоящите избори и убедителна победа с поне 70% преднина над останалите партийки! :)

anonymous708973
05-05-2013, 10:51
Скъпа ,''PinkPan7her'',
много жалко,че едно младо момиче не възприема абсолютна никаква друга гледна точка и е като кон с капаци!
Отвори си малко очите и вникни в това,което се опитват да ти обяснят тук няколко човека вече!Твърдиш смешни и абсурдни неща,повечето от които са прочетени от предизборни диплянки.Отвори си очите за случващото се в страната,може би имаш оправдание и за скандала с подслушванията,избухнал съвсем наскоро.Много жалко ,че отсега си с толкова промито,първично и едностранно мислене!

Отворена съм към добре обосновани мнения и се съгласих с няколко такива, останалите просто ги пропускам покрай ушите си, защото са само твърдения :)

OoVasKoO
05-05-2013, 12:25
Боже колко мъка има по тоя свят... След като видях коментара на kinir2 не виждам вече смисъл да коментирам.

PLEYGIRL
05-05-2013, 13:15
Тамън днес си мислех що за промит мозък ще гласува за БСП, турците или привидно зелените партийки.
Вземи се опомни, че говориш пълни глупости. Страната ни имаше много добра политика като за държава в криза, изчистихме си дълговете, повиши се БВП-то, минималната, съответно и средната работна заплата... просто замълчи, че се излагаш. Точно преди 2 часа четох 26 страници с политиката на ГЕРБ в различни области, ама нея колко хора ще я прочетат? Шматкенска история. Прост народ, братче.
Никой не ви кара да гласувате за идеалния политик, в нашата държава се гласува на принципа на по-малкото зло, едва ли само при нас е така.

Много ми е интересно ти за кого ще гласуваш.


Ха-ха-ха ... Това което казваш едновременно ме разсмива и ме кара да плача...
Политиката на ГеРБ казваш .. добра??
Ти съвсем не си наред, може и аз да не съм съвсем наред ,но ти си доказателство ,че може и по зле. През тези четири години нещото което в България се промени знаеш ли кое е .. живота стана по-скъп. Първото нещо за което се сещам е ,че цените скочиха петорно и то на всичко. ГЕРБ нищо не направиха а камоли Боко тиквата , просто до усраха това което можаха. О забравих ЧУДЕСНИТЕ НОВИ МАГИСТРАЛИ.. 70% процента от проектите за магистрали за направени доста преди 2009г. Толкова много шум се вдигна около откриването им ,че изглеждаше така сякаш са дело изцяло на ГЕРБ. Мога да ти изредя още хиляди причини поради които ми се повръща от тази политика.. Всичките партии са един дол дренки ама ГЕРБ ми се стрива минаха всичките преди това и даа ще го кажа дори така оплюваната от всички "турска" партия .. Хайде сега кажи ми нещо хубаво де ... което е станало .. защото всичко е един балон ,който продължава да се надува докато някой не го спука...

PLEYGIRL
05-05-2013, 13:20
ау така ли,пак по добре от 70 годишното ебане от комунистите.на моята фамилия всичко ни взеха тия нагли свини,дядо ми е бил успешен търговец,идват комунистите 1945 година взимат му 200 овце,2 трактора,2 камиона,редосеялка,буквалн о всичко.изгорил е 1 милион стари пари в реката.Парите за апартамент на майка ми и те заминаха,раздадоха ги в куфарчета след 90та година.

Просто един куршум в челото на Сергей и тва е


Миличак да ти кажа ли нещо честно. Вярно е ,че комунизма е форма на управление в която няма частност. Твоят дядо незнам си какво.. И моят е имал имот и то много голям. Семейството му е притежавало много земи и още през 1930-те години са имали много техника подобна на тази която ти си изредил. Но въпреки ,че са им взели бизнеса те са живяли добре. Всички са били равни. Имало работа и храна за всички.. Може комунизмът да не е перфектната форма на управление ,но не е и най-лошата.

Auriss
05-05-2013, 14:08
^Имало е то...Я не дрънкай глупости. Не са ти разправяли ваште как години наред са гладували и са живяли на няк'ви купончета за по шепа хляб, зат'ва така мислиш. Смърт за червената сган.

Oy7ofCon7roL
05-05-2013, 14:22
ахахаха пантерката яко е налапала плувката

Пантерке, тия данни, които си представила, повечето са просто добре манипулирани факти да изглеждат добре за хора, които като теб се интересуват от политика едва ли не от вчера. Политиката не може да се разбере от едни сухи числа и факти, тя трябва да се следи с години за да се хване нишката, и нямам предвид, че аз едва ли не разбирам от политика или следя всеки ден какво се случва, напротив, казвам го, защото е така.

Ние сме на предпоследно място по усвояване на еворофондовете, единствено румънците са по зле от нас.

Не ги знам кви програми има герб за развитието на малкия и среден бизнес, но знам, че първото нещо, което Дянков направи е да спре плащанията на фирмите и от там се почна масовото изхвърляне на работна ръка и фалити на фирми. Изобщо да не говорим, че 4 години се правиха лобистки закони в полза на монополите и на големите играчи, които да трепят малкия и среден бизнес, тва беше абсолютен геноцид, нямало е друга такава партия, която буквално да мрази дребния и среден бизнес..

Няма да коментирам увеличението на заплатите, от теб разбирам, че средната работна заплата у нас е 310 лв :д

Увеличението на пенсиите не стига да се покрие дори инфлацията на така наречената малка потребителска кошница, а за сравнение по времето на тройната коалиция пенсиите се индексираха по швейцарското правило, това не ти го казвам да защитавам бсп, казвам ти го защото е така

Относно фискалния резерв- Проблема не е, че са взети пари от него, проблема е, че никой не може да каже, къде са отишли тия пари, стигна се до там Борисов да твърди, че пенсионерите са го излапали заради увеличението от тройната коалиция, което герб трябвало да изплаща. Дори да приемем, че са давани пари от фискалния резерв за пенсии, заради увеличението то това са малко над 1 милиард и половина за целия мандат на герб, а от фискалния резерв липсват 4 милиарда и половина, но това е без да смятаме 2 милиарда отклонени от здравната каса, които също са отидоха във фискалния резерв и може би една от причините заради, които здравеопазването беше сринато. Къде са парите ? И на фона на това расте и външния дълг с над 4 милиарда.


Ти казваш 11 открити спортни зали, аз ти казвам 17 затворени болници без да броим белодробната в Пловдив и oще една болница в Девин.

Относно контрабандата - Виж това (http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/437500164-Ima_li_chuvaemost_za_signalite_za_koruptsiya.html) и прочети това (http://offnews.bg/index.php/157886/kolko-pari-ot-kontrabanda-delyat-gerb-i-mafiyata)

Относно Кокаиновите крале, нямаше как да няма задържани, тая операция беше съвместна с еворопейските служби и трябваше да има задържани. Относно корабът Свети Николай, той беше задържан в Испания от тяхната си полиция и участието на България в цялата тази дълго подготвена операция е, че испанците са ни дали информация кой да арестуваме тука, когато те хванат кокаина.

Разбитите групи Наглите, Килърите и Октопод : Първо, Наглите все още нямат окончателни присъди, второ така и не се доказа кой е мозъкът на групата, трето от хванати 25 човека, в съда влязоха седем осем и отделно единия обвиняем беше изненадващо убит...

Делата Килърите и Октопод също няма окончателни присъди, но по лошото е, че това си бяха 100% репресивни за да се покрие миналото на Борисов и за да бъдат накарани много хора да си мълчат. Делата уксуват от години и е въпрос на време да бъдат спрени или поне Октопод, съветвам те да потърсиш информация в интернет именно по тия две дела.

Не знам що си мислиш, че тука сме се събрали една групичка комунисти, които да плюят против герб просто ей тъй.
В края на краищата всички искаме България да върви напред и предполагам, че повечето хора, които пишат тук както и аз не заставаме твърдо зад някоя партия, но поне за мен нищо не може да е по-зле от герб.

Как ще стане това да гласувам за партия, която 4 години си служеше с милиционерски прийоми, които могат да се сравнят единствено с тези, които са били в най-тъмните години на комунизма. 4 години репресии срещу всеки, който каже нещо против герб, пускаш страница във Фейсбук "Аз няма да гласувам за Б.Б" и после качулките ти разбиват вратата и ти намират 2 стека нелегални цигари или ги забравихме тия работи... Ами репресиите срещу бизнеса, май забравихме как си измислиха обвинения срещу Гриша Ганчев и синът му, щото не иска да плаща на герб, ама то ако човек не гледа телевизия и само чете програмките на герб няма как да ги знае тия работи, забравихме за Мишо Бирата и как удобно умря, когато реши да говори, забравихме как се уволняваха съдии заради 3 забавени дела, които си позволяват да кажат нещо срещу Цветанов. Изобщо да не говорим как се назначаваха калинки на отговорни постове с цел да бъдат манипулирани. Забравихме как се режеха уши на шефове на атомни централи, които не искат да лобират за фирми на герб, ама то тия работи няма да ги напишат в предизборната си програма.
Забравихме как няма седмица без да има скандал в държава и единия скандал се замазваше с друг, забравихме как периодично се хвърляха министри зад борда за да може Борисов да прикрие собствената си некадърност, ако се поразровиш да видиш колко министри зам. министри и висши държавни служители са сменени или уволнени ще се хванеш за главата, ето ти един материал още от преди 1 година с данни за промените, а от тогава още колко уволнения имаше ??? http://btvnews.bg/video/news/kakva-e-ravnosmetkata-za-pravitelstvoto-na-gerb-do-dnes.html и тва е от голяма кадърност ли ?

Как ще гласувам за човек, който смята, че българина бил мързелив и живеел единствено от лихвите на парите, които му са в банката, този ли ще помисли за бедните и за пенсионери, този ли ще се справи с безработицата, дето на жена, която е уволнена от работа и викаше да не се оплаква и и завиждаше на златните пръстени, за кво дебелоочие говорим тука !!!

Има ли друга държава, в която министъра на вътрешните работи се кълне в децата си, а премиера да казва "Да пукна ако лъжа" в интервю по телевизията и се кръсти, колко болен мозък трябва да съм да гласувам за тия хора ?

И точно тия хора ще говорят за нов морал в политиката и политическа отговорност... За къв морал можем да говорим от хора, които 4 години буквално гледаха в очите хората и лъжеха и дори сега след всичките тия скандали продължават да лъжат най-нагло.... какво значи да поемеш политическата отговорност след като те 4 години обвиняваха тройната коалиция за всичко и след като хората ги изгониха от парламента се държаха така все едно не са управлявали те последните 4 години, все едно цялата власт не беше в тях, това ли е новият морал в политиката, това ли е политическата отговорност ?

nosferatu23
05-05-2013, 14:30
Миличак да ти кажа ли нещо честно. Вярно е ,че комунизма е форма на управление в която няма частност. Твоят дядо незнам си какво.. И моят е имал имот и то много голям. Семейството му е притежавало много земи и още през 1930-те години са имали много техника подобна на тази която ти си изредил. Но въпреки ,че са им взели бизнеса те са живяли добре. Всички са били равни. Имало работа и храна за всички.. Може комунизмът да не е перфектната форма на управление ,но не е и най-лошата.

скъпа , това значи ли че аз ще искам да бъда равен с някой циганин примерно , или някоя пиянка блъскаща камъни на кариерата :?: много тъпо ;) надявам се мама да се е кефела да се реди за чепка бабани веднъж на годината ;)

Violenza
05-05-2013, 14:58
Режа си главата, че повечето, които комично са коментирали в темата, не притежават избирателно право. Чули от мама и татко, че няма пари и плюят Бойко. Глупачета.

Аурис, браво за последното изречение.

OoVasKoO
05-05-2013, 15:23
Сега го дават при Кеворкян. Слушайте го какво приказва. Кара се, че другите говорели само за него, а не за себе си. А сега той говори само за тях, а не за него. Тоя наглец със сигурност не иска отново да управлява, за да защитава вашите интереси. Лъже на поразия...
Ако не сте чули, преди малко Боко каза, че не трябва да се коментират нерегламентираните подслушвания :D Баси наглеца, гласувайте будали ;)

Аз съм на 18 и ще гласувам.

therichbitch
05-05-2013, 16:53
ГЕРБ са най-добрата партия, която не говори празни приказки, не обещава големи неща, които не може да изпълни
това не се харесва на някои хора, които им завиждат и разбират, че няма как да победят ГЕРБ
Е, няма да ви стане играта, момченца! ;)
Всички ще гласуват за ГЕРБ, за което много им благодаря!

Гръмни се O.o.

pifiella
05-05-2013, 17:34
Гръмни се O.o.
Няма нужда да се гърми. Като ни лашкат още 4 години ГЕРБ, ще се застрелваме наред, я от глад, я от мъка...

anonymous708973
05-05-2013, 17:36
Добре бе, хора, вие кого искате? Айде, Пифи, давай да чуем. Всеки плюе, а никой не предлага варианти.

Извънконтролния, минималната имах предвид, разбира се, съжалявам за грешката.


П.П. Плейгърл, маце, ЗАСТРЕЛЯЙ се с тоя комунизъм. Това е най-неприложимата форма на управление някога. Точно в моето семейство има толкова ярко противопоставяне, че не е истина. Баба ми е от твърдия електорат на БСП, именно защото идва от бедно семейство и комунизмът й е дал всичко. Дядо ми пък е имал спомен като 15-годишен как баща му, мъж на 40 и кусур, плаче като дете, защото му взимат всички животни, включително и една кобилка, за да били равни всички?! Що за нелепост?!

Животът станал по-скъп, добрутро, КРИЗА Е. Световна, не българска, ако не си забелязала. Пусни си някой друг филм и може и да схванеш, че е леко нелепо да обвиняваш един човек за състоянието на света.

Баси, нямам търпение за 12-ти.

Ahcy
05-05-2013, 17:39
Сега го дават при Кеворкян. Слушайте го какво приказва. Кара се, че другите говорели само за него, а не за себе си. А сега той говори само за тях, а не за него. Тоя наглец със сигурност не иска отново да управлява, за да защитава вашите интереси. Лъже на поразия...
Ако не сте чули, преди малко Боко каза, че не трябва да се коментират нерегламентираните подслушвания :D Баси наглеца, гласувайте будали ;)

Аз съм на 18 и ще гласувам.

То проблема е, че няма за кого да гласуваш.
А тука 40-50 годишните комплексари ще гласуват за бодигарда, за да си го гледат по телевизията и да му се любуват на чертите. ще резне някоя друга лентичка ще минат 4г. и така, кервана си върви кучетата лаят.

therichbitch
05-05-2013, 17:52
Не се хаващайте за размера на минималната работна заплата и не я гледайте едностранно- като номинално покачила се. Беше и 150, и 160, и 180 (не толкова отдавна- 2005/6/7 съответно).

Доколкото другото, ендогенезата на самото общество (в социален и политически аспект) предразполага кръговрата на различните строеве. Има момент, в който и капитализмът сдава багажа особено когато принципите му не са приложени адекватно на капацитета на държава като България. Предпоставките и причните за скапването на строя са описани много добре в едно полезно четиво, което няма да цитирам, че ще се превърне спора в 'комунизъм vs капитализъм' и без това виждам, че има такива тенденции в темата.


за да били равни всички?! Що за нелепост?!

Така е, целта обаче беше по- способните и по- можещите да имат повече, нали? (за да не са всички равни и за да не е 'всекиму според потребностите', а 'всекиму според способностите')
Ако някой застане и ми каже, че това е така в България, ще му кажа, че е бил в кома в последните 20 години.
Просто тук механизмът не бачка, както трябва, няма и да бачка.

pifiella
05-05-2013, 18:08
Аз искам партия,която до момента не е била на власт(самостоятелно).
И тия, и тия са лоши,но ГЕРБ с техните икономии ни довършиха,ама буквално.Търпяхме,търпяхме и изтрещяхме.
Лично аз не бих гласувала за човек,който обяснява как сме мързеливи и как трябвало всички да копаем картофи,а в същото врме бавят парите за земеделие,които вече са отпуснати. Вдигат стандартите за кандидатстване по САПАРД,ДЕ МИМИМИС и другите програми за животновъдство. Отпускат някви кирливи пари за земеделие,животновъдите изнемогват,ама буквално се чудят как да свържат двата края,а в същото време Мирослав Найденов си върти далаверите с парите на хората.Ей тва не одобрявам -подигравката с хората,които се борят да направят нещо,да развиват това,в което сме добри - земеделие,животновъдство.
Знаете ли изобщо каква субсидия се дава на глава добитък, какви умопомрачителни данъци плащат земеделските производители,какви такси и стандарти трябва да покриват,за да могат да си изнасят стоките в ЕС,а в същото време се внасят почти без мита долнокачествени стоки,КАКЪВ РОБСКИ труд е това, и после да ми се изтъпанчи Бойко да каже,че сме мързеливи.НЕ,благодаря!

anonymous708973
05-05-2013, 18:38
Така е, целта обаче беше по- способните и по- можещите да имат повече, нали? (за да не са всички равни и за да не е 'всекиму според потребностите', а 'всекиму според способностите')

Ох, в първия момент помислих, че имаш предвид комунизма тук и щях да припадна. Пиши ми за четивото на лично, моля те :)

OoVasKoO
05-05-2013, 19:01
Аз искам партия,която до момента не е била на власт(самостоятелно).
И тия, и тия са лоши,но ГЕРБ с техните икономии ни довършиха,ама буквално.Търпяхме,търпяхме и изтрещяхме.
Лично аз не бих гласувала за човек,който обяснява как сме мързеливи и как трябвало всички да копаем картофи,а в същото врме бавят парите за земеделие,които вече са отпуснати. Вдигат стандартите за кандидатстване по САПАРД,ДЕ МИМИМИС и другите програми за животновъдство. Отпускат някви кирливи пари за земеделие,животновъдите изнемогват,ама буквално се чудят как да свържат двата края,а в същото време Мирослав Найденов си върти далаверите с парите на хората.Ей тва не одобрявам -подигравката с хората,които се борят да направят нещо,да развиват това,в което сме добри - земеделие,животновъдство.
Знаете ли изобщо каква субсидия се дава на глава добитък, какви умопомрачителни данъци плащат земеделските производители,какви такси и стандарти трябва да покриват,за да могат да си изнасят стоките в ЕС,а в същото време се внасят почти без мита долнокачествени стоки,КАКЪВ РОБСКИ труд е това, и после да ми се изтъпанчи Бойко да каже,че сме мързеливи.НЕ,благодаря!

Аз ще гласувам за точно такава, но не дпс или партията на пръмова(кунева).

therichbitch
05-05-2013, 19:26
Ох, в първия момент помислих, че имаш предвид комунизма тук и щях да припадна. Пиши ми за четивото на лично, моля те :)

изчисти си кутията

Aeternal
05-05-2013, 19:31
В моменти на криза обаче въпросът буквално е сини или червени. Не трябва да се разсейват гласове за партии, за които е абсурдно изобщо да влязат в парламента.
П.П. Това с имунитета е просто малоумно, отдавна трябва да се свали това право.

Дали ще са БСП или ГЕРБ няма реално значение. И двете ще продължат сегашната схема на управление.
Европейско развитие, друг път. Влизането ни в ЕС беше грешка, от 2007ма до сега мисля че само една година сме били на положителен баланс (т.е сме взели повече пари отколкото сме дали), останалите години сме на загуба.
Още 2008ма ни замразиха финансирането по предсъединителните програми:

" При цялостен провал в усвояването на част от еврофондовете, комисията може временно да замрази достъпа на някоя страна членка до полагащите й се пари. Досега това е правено само веднъж в историята на ЕС - с България през 2008 г., когато бяха ефективно замразени над половин милиард евро от ИСПА, ФАР и САПАРД. Впоследствие голяма част от тези средства бяха окончателно загубени поради грешки и измами в проектите и заради изтичане на срока за сключване на договори." - http://www.capital.bg/link_dosie/drugi/2009/04/13/886714_evrofondove/
Бойко казва че строй с евро пари, а никой не се замисля че ние си плащаме членски внос и глоби. Всъщност темата е доста сложна и не искам да навлизам там, информацията е много противоречива, обаче имаме страшно много пропуснати ползи от ЕС, много голяма част по наша вина.
А всъщност голямата загуба не са спрените финанси, а факта че не се възползвахме от основния принцип на ЕС - свободно движение на пари и финанси. Нас всички адекватни западни инвеститори ни избягват като чумави, това е големия проблем, че нямаме индустрия, нищо не произвеждаме. Като държава с нисък стандарт трябваше да има много западни производители които да изнесат производства тук заради по-евтината работна ръка и по този начин да се раздвижи икономиката.
Докато не се направи съдебната система наистина независима и не се спре корупцията нищо няма да се промени. Това са двата най-големи проблема, без тяхното решаване каквото и да се направи ще е по-скоро палеативна грижа.
Докато всички не върха не почнат да носят реална отговорност за действията си, нищо няма да се промени.

А имунитета си е институт на демокрацията, осигурява защита от оказване на натиск от съдебната върху законодателната власт. Цветанов има имунитет като кандидат депутат, иначе до колкото си спомням изпълнителната власт не се ползваше с това право, т.е министрите нямат имунитет.

Fisherman
05-05-2013, 20:00
Миличак да ти кажа ли нещо честно. Вярно е ,че комунизма е форма на управление в която няма частност. Твоят дядо незнам си какво.. И моят е имал имот и то много голям. Семейството му е притежавало много земи и още през 1930-те години са имали много техника подобна на тази която ти си изредил. Но въпреки ,че са им взели бизнеса те са живяли добре. Всички са били равни. Имало работа и храна за всички.. Може комунизмът да не е перфектната форма на управление ,но не е и най-лошата.

храна за всички а,за тва когато дядо ми и баба ми са дошли в софия са гладували и са боядисвали детски градини за да съберат пари за апартамент,лягали са си гладни

Fisherman
05-05-2013, 20:02
Били равни вика,за тва който гъкне заминава в концлагера в Белене да го ръфат прасетата

SpiritInBlack
05-05-2013, 20:04
Не обичам да говоря за политика с идиоти.Но Бойко е нещо друго...днес обаче ме разсмя доста :D

anonymous708973
05-05-2013, 20:07
Влизането ни в ЕС беше грешка

Дотук бях.

Aeternal
05-05-2013, 20:14
За съжаление на практика това се получи. До момента повече губим отколкото печелим.

Дотук бях.
Айде, ако не те мързи намери информация повече сме взели или повече сме дали. При мене информацията излиза винаги различно в зависимост от източника и какви интереси е гонил тоя който я е писал.
От другата голяма полза на ЕС, унификацията ни с европейското право също полза не сме видели и няма да видим реално докато не заработи съдебната система.

therichbitch
05-05-2013, 20:25
когато дядо ми и баба ми са дошли в софия са гладували и са боядисвали детски градини за да съберат пари за апартамент,лягали са си гладни

а сега лесно ли се купува?
аз още утре отивам да си взема едно мезонетче..
Естествено е, че за да си позволиш нещо голямо, ще трябва да 'измизеруваш' нещо. Няма да ти падне отгоре.
Така че описаната ситуация не я отнасяй към дадено време. И сега е така.

OoVasKoO
05-05-2013, 20:53
Айде, ако не те мързи намери информация повече сме взели или повече сме дали.
Напълно те подкрепям ;) Повече сме дали разбира се. Не съм напълно сигурен, но мисля, че давахме по 1 милиард на година и връщаха 300 милиона. Нека някой по-компетентен да ме поправи, ако греша :)

Aeternal
05-06-2013, 11:08
Не казвам че бъдещето на България не е в ЕС. Просто в момента, с тези хора начело не ни е там мястото.

Oy7ofCon7roL
05-07-2013, 10:27
Абе има много странни хора начи !

Хем сте отявлени антикомунисти, хем ще гласувате за герб, как става тва не ми е ясно !

OoVasKoO
05-08-2013, 17:20
За всеки влак си има пътници...


П.С. Имаме воля = Нямаме срам ;)

Aeternal
05-08-2013, 18:18
http://wikileaks.org/cable/2006/05/06SOFIA647.html
Невероятно е, че все още има хора които подкрепят чукундура.
И смешно е че в тая грама на Байърли не се казва нищо което вече да не е известно. Айде на незадоволените жени и имбецилите им е простено, ами другите?

Horrificus
05-08-2013, 18:59
Само БОЙКО!!!
Аз ще гласувам за Бойко!!!
Бойко е умен и не е гладен. Той е човекът, който не крадеше през тези 4 години както правеха МАНГАЛА - КОСтов и гадния педераст ЕВРЕЙН - серГЕЙ.
Бойко е истинският мъж в нашето управление -
той направи:
-магистрали
-кръстовища, цяла метро линия, с която впрочем пътувам всеки ден
-хиляди училища, детски градини, паркове и т.н.
-запази най-ниският данък в Европа - 10% (Вие знаете ли, че в другите страни данъкът достига до 50% бе, мушмули)
-Отворени бяха всички еврофондове - стотици милиони левове бяха излатени на българските зърнопроизводители !!! -това е най-важното за страната - хляб да има, да не се мре от глад!
-това, че имало гладни хора - Ми като учите по 5 години нещо, дето не му знаете името от сорта на - философия или библиотечни науки или някое в УНСС и ходите сяка вечер да се напивате в Мегаденс, Плейхаус, Котън и коя ли друга чалготека и видите ли живеете в публичния дом (студенстки град) си мислите, че като минат тия 5 години и хоп - 5000 лева заплата...
всички сте толкова жалки - само 1% от вас трябва записват изобщо висше образование
кво ви е виновен Бойко, че по времето на циганина костов, бяха продадени Марица 1 и 3 и БАЛКАН авиокомпанията за жълти стотинки??!?!?
Нямало работни места - ми като всяка година излизат по 5 хиляди души, завършили бизнес, как искате да си намерита работа бе?
И видите ли "българите" не искат да работят за 500 лева и да мият, защото била "долна" работа??!?
Стоят гладни и мързеливи и обвиняват управлението на държавата, за това, че те са супер мързеливи и глупави и искат по цял ден гьобеци да фъргат и алкохол да пият, цици да смучат и на отворени бабанки да се правят пред дискотеките.
Ми вие ако отидете в Германия ще умрете от глад бе - там наистина са бачка и няма тинтири минтири като тука и хич не ги ебе за вас.
пък да не почвам за ония полухора - мангалите, дето не си плащат здравните осигуровки по 20 години и ходят да им правят операции за по 20 бона - и после къде отивали парите и как болниците имали дългове - ми точно така - ходят и оперират един получовек, дето не може да си напише името за 20 хиляди лева, без той да е платил стотинка и за да може същият този получовек индиец да отиде вечерта и да ограби баба ви и дядо ви в село.
Тва ми беше поста, не ма ебе ко ма храните, това е истината, само истината и цялата истина. Добре ще е ако някой успее да я осмисли

LadyDi
05-08-2013, 19:06
И видите ли "българите" не искат да работят за 500 лева и да мият, защото била "долна" работа??!?
Не че не искам да работя за 500 лв. Нямам против заплатата ми да е 500 лв. Имам против, при тия 500 лв., 170-200 да давам за ток, 300 за наем (или заем за гарсониерката, която съм си купила) и още 150 лв. за вода, телефон, интернет... И да ми останат колко... ооо, -150 лв., с които да си купувам храна и от време на време някоя дреха, защото все пак.. видиш ли, дрехите и обувките в един момент се износват.

102
05-08-2013, 19:06
"Бойко е умен и не е гладен." АГХАХАХГАЬГЬАХАЬГЬАГЬАГАЬ ГАЬГАЬГЬАГАГЬЬГФАЬЦТФХЦЦФ АЦХЦХАЦХАЖАЦ

Horrificus
05-08-2013, 19:11
Не че не искам да работя за 500 лв. Нямам против заплатата ми да е 500 лв. Имам против, при тия 500 лв., 170-200 да давам за ток, 300 за наем (или заем за гарсониерката, която съм си купила) и още 150 лв. за вода, телефон, интернет... И да ми останат колко... ооо, -150 лв., с които да си купувам храна и от време на време някоя дреха, защото все пак.. видиш ли, дрехите и обувките в един момент се износват.
Веднага ти казвам - мога да ти го докажа и със сметките си. В София съм студент:
Плащам 200 лева наем за Лозенец, което е доста добър квартал - за ток в най-студените дни до 50 лева (стоя на студено и тва е) Става дума за половината от наема и тока, деля с 2ри човек
10 лева е интернета, водата е до 20 лева, телефона 12 лева, къде ги видя тия 150??
Пък това, че сметките са високи за тези 500 лева - ми да си учила нещо, което си заслужава и с което ще взимаш добри пари?
И заплатите в София за обикновенните неща започват от 700 лева...

Aeternal
05-08-2013, 19:12
Аз като прочетох поста на Horrificus си представих Бойко като общ работник как полага асфалт по магистралите...

anonymous908491
05-08-2013, 19:13
Веднага ти казвам - мога да ти го докажа и със сметките си. В София съм студент:
Плащам 200 лева наем за Лозенец, което е доста добър квартал - за ток в най-студените дни до 50 лева (стоя на студено и тва е) Става дума за половината от наема и тока, деля с 2ри човек
10 лева е интернета, водата е до 20 лева, телефона 12 лева, къде ги видя тия 150??
Пък това, че сметките са високи за тези 500 лева - ми да си учила нещо, което си заслужава и с което ще взимаш добри пари?

Веднага мога да ти кажа, че лъжеш за всичко. Ти си някъв див и тъп селянин, в София само с наморник биха те пуснали.

Horrificus
05-08-2013, 19:14
"Бойко е умен и не е гладен." АГХАХАХГАЬГЬАХАЬГЬАГЬАГАЬ ГАЬГАЬГЬАГАГЬЬГФАЬЦТФХЦЦФ АЦХЦХАЦХАЖАЦ
Това го написах като ирония...
Не знам защо точно за това се хвана а не за другите 30 реда след него........ ама това сме българите

anonymous908491
05-08-2013, 19:15
Това го написах като ирония...
Не знам защо точно за това се хвана а не за другите 30 реда след него........ ама това сме българите

Иронията за 'умен' или за 'гладен' е била ?

Horrificus
05-08-2013, 19:16
Веднага мога да ти кажа, че лъжеш за всичко. Ти си някъв див и тъп селянин, в София само с наморник биха те пуснали.

За кое лъжа? Кажи моля ти се и веднага мога да ти документирам със снимки на договора ми за квартира, на сметките за ток и вода, за интернет, за телефона не мога, защото не идват при мен в момента.

Aeternal
05-08-2013, 19:16
Пък това, че сметките са високи за тези 500 лева - ми да си учила нещо, което си заслужава и с което ще взимаш добри пари?
И заплатите в София за обикновенните неща започват от 700 лева...

Значи всички да учат нещо, което си заслужава и да се преселят в София. Решението на всички проблеми

Horrificus
05-08-2013, 19:16
Иронията за 'умен' или за 'гладен' е била ?

За двете

Horrificus
05-08-2013, 19:17
Аз като прочетох поста на Horrificus си представих Бойко като общ работник как полага асфалт по магистралите...
Ем може да не го полага той лично, ама направи ли магистралата и метрото? направи я

Aeternal
05-08-2013, 19:19
Ем може да не го полага той лично, ама направи ли магистралата и метрото? направи я

Коя магистрала щот тракия още не е довършена, а онея тримата тиквеници преди Бойко направиха с 10 км повече магистрали при това без да се хвалят.

Horrificus
05-08-2013, 19:19
Значи всички да учат нещо, което си заслужава и да се преселят в София. Решението на всички проблеми
Точно това имах предвид.

anonymous908491
05-08-2013, 19:20
За кое лъжа? Кажи моля ти се и веднага мога да ти документирам със снимки на договора ми за квартира, на сметките за ток и вода, за интернет, за телефона не мога, защото не идват при мен в момента.

Лъжеш за всичко. В Лозенец под 2000лв наем няма, освен да спиш на палатка я някой двор и за него да плащаш.
Нет за 10лв също, освен да го споделяш с някой, който го краде.
Вода 20лв, ако се къпеш веднъж в месеца и два пъти, когато има празници.

LadyDi
05-08-2013, 19:20
Веднага ти казвам - мога да ти го докажа и със сметките си. В София съм студент:
Плащам 200 лева наем за Лозенец, което е доста добър квартал - за ток в най-студените дни до 50 лева (стоя на студено и тва е) Става дума за половината от наема и тока, деля с 2ри човек
10 лева е интернета, водата е до 20 лева, телефона 12 лева, къде ги видя тия 150??
Пък това, че сметките са високи за тези 500 лева - ми да си учила нещо, което си заслужава и с което ще взимаш добри пари?
И заплатите в София за обикновенните неща започват от 700 лева...

Недей ми сравнява София с провинцията. София е друга България и Бойко си се погрижи за нея. А останалите? Кучета ги яли.
Учила съм, пикльо, достатъчно съм учила и не съм казала, че взимам 500 лв. Но хората, които не са студенти, а си работят? Дето ги няма мама и тате да им плащат сметчиците и нямат с кого да ги делят?
Или да сме по-красиви и да сме се женили навреме, че някой да ни издържа?
Не ми говори смешки. Порасни, грижи се сам за себе си и тогава ходи лижи гъза на Бойко.

Horrificus
05-08-2013, 19:22
Лъжеш за всичко. В Лозенец под 2000лв наем няма, освен да спиш на палатка я някой двор и за него да плащаш.
Нет за 10лв също, освен да го споделяш с някой, който го краде.
Вода 20лв, ако се къпеш веднъж в месеца и два пъти, когато има празници.
ЕМ де да знам, нашият общият е 400, да ти кажа познавам още 3ма души дето им е под 2000 лева наема, интернетът е 19,80 на месец 40 мегабита, разделено на две прави под 10 лева
Вода 20 лева е само студената, защото ползваме бойлер, къпя се всеки ден, понякога ако съм на тренировка по 2 пъти на ден.

anonymous908491
05-08-2013, 19:23
Недей ми сравнява София с провинцията. София е друга България и Бойко си се погрижи за нея. А останалите? Кучета ги яли.


Не се е погрижил за нищо, цените тук са два пъти по-големи от провинцията, което прави смешно твърдението, че с по-големи заплати се оправяли нещата.

Horrificus
05-08-2013, 19:25
Недей ми сравнява София с провинцията. София е друга България и Бойко си се погрижи за нея. А останалите? Кучета ги яли.
Учила съм, пикльо, достатъчно съм учила и не съм казала, че взимам 500 лв. Но хората, които не са студенти, а си работят? Дето ги няма мама и тате да им плащат сметчиците и нямат с кого да ги делят?
Или да сме по-красиви и да сме се женили навреме, че някой да ни издържа?
Не ми говори смешки. Порасни, грижи се сам за себе си и тогава ходи лижи гъза на Бойко.

Не знам как да отговоря по простата причина, че няма въпрос. И кво толкова си учила, нека чуем, щот се оплакваш. Само едно ше ти кажа - човек, който постоянно се стреми към целите, живее, яде и спи за да успее в живота (да забогатее) той успява. Няма човек, който да не го е искал и да не е станал. Не е твоя вината ако си се родила бедна, твоя е вината ако умреш бедна. (за това дето с мамите и татковците им плащали)

LadyDi
05-08-2013, 19:25
Не се е погрижил за нищо, цените тук са два пъти по-големи от провинцията, което прави смешно твърдението, че с по-големи заплати се оправяли нещата.

Смешно ти е твърдението, че трябва да мизерствам. Не, не трябва. Защо да стоя на студено, при абсурдно високи цени на ток и парно?
Защо трябва да се къпя със студена вода? Защо трябва да ям само ориз и картофи?
Айде, много те моля. Като почнеш да си изкарваш сам парите, студентче, тогава ще ми говориш така наперено.

LadyDi
05-08-2013, 19:26
Не се е погрижил за нищо, цените тук са два пъти по-големи от провинцията, което прави смешно твърдението, че с по-големи заплати се оправяли нещата.

Не говоря само за цени. Говоря за инфраструктура.

102
05-08-2013, 19:27
Статистиката сочи, че фенчетата на Бойко са изключително заслепени коне с капаци (конете да не се обиждат) и дори да им обясниш нещата като за тях (малоумници) те няма да вденат нищо и ще си знаят своето.

Horrificus
05-08-2013, 19:29
Статистиката сочи, че фенчетата на Бойко са изключително заслепени коне с капаци (конете да не се обиждат) и дори да им обясниш нещата като за тях (малоумници) те няма да вденат нищо и ще си знаят своето.

Статистиката сочи, че хората, които си пишат никнеймове цифри са слабоумни (да не се обиждат слабоумните хора)

Horrificus
05-08-2013, 19:32
Смешно ти е твърдението, че трябва да мизерствам. Не, не трябва. Защо да стоя на студено, при абсурдно високи цени на ток и парно?
Защо трябва да се къпя със студена вода? Защо трябва да ям само ориз и картофи?
Айде, много те моля. Като почнеш да си изкарваш сам парите, студентче, тогава ще ми говориш така наперено.

Тука отново няма питане и пак не знам какво да отговоря. Пък иначе не трябва да се къпеш със студена вода и да ядеш ориз и картофи, ти все пак си учила нали така... ама той Бойко е виновен, еее пусти му Бойко не ти дава да се къпеш с топла вода

102
05-08-2013, 19:36
Ти правиш ли разлика между числа и цифри....? Тъпичък си.. спри се.

Horrificus
05-08-2013, 19:46
Ти правиш ли разлика между числа и цифри....? Тъпичък си.. спри се.

Глупако, с числа ли си написал името си бе?? С числото 102 на клавиатурата? Не си ли го написал с ЦИФРИТЕ 1,0,2. ТЪПАНАР С ТЪПАНАРИТЕ, нищо не разбираш, отивай да гласуваш за циганина или за оня педал евреина и си махни тъпата снимка с лиулките

102
05-08-2013, 19:51
Глупако, с числа ли си написал името си бе?? С числото 102 на клавиатурата? Не си ли го написал с ЦИФРИТЕ 1,0,2. ТЪПАНАР С ТЪПАНАРИТЕ, нищо не разбираш, отивай да гласуваш за циганина или за оня педал евреина и си махни тъпата снимка с лиулките

Гледам, че се палиш, което ме забавлява.... продължавай.. "които си пишат никнеймове цифри", ако беше "С цифри" щеше да си прав. За "лиулките" няма да коментираме... за сега.. ГАхгаГГ

LadyDi
05-08-2013, 19:52
Не ми е виновен Бойко.
Виновна ми е политиката, която води неговото правителство.
Безумно е да ми казваш, че младите не искат да работят за 500 лв., защото е долна работа за ниска заплата. Да, ниска е заплатата, когато средно се плаща ток по 150-200 лв.
Дразня се и когато някой го хвали, че видиш построил чудеса - магистрали като слънце, метро и т.н. Нищо не е построил, постотвам се като казвам, че който и да беше управлявал на негово място, щеше да ги построи.
Политиката му не е по-добра нито от на Станишев, нито от на Царя. Не ми го оправдавайте, и по неговото управление се крадеше като за световно...
Не хваля никого, нямам никакви политически пристрастия, но ми е смешно да ми се обяснява колко прекраснотии е направил Бойко за България, а да виждам как всеки ден хора, които са се счупвали от труд, взимат 170 лв. пенсия и се чудят този месец сметките ли да платят или да ядат. Това е избор, пред който никой не трябва да бъде изправян.
Прочети новините. Хората изтрещяха. И изтрещяха не защото са презадоволени, а защото не виждат избор вече. Да, лабилна психика, но факт.

Sc0RcH
05-08-2013, 19:54
Тоя Боко ако спечели пак, съвсем ще се отчаям колко тъп народ може да съществува!

anonymous908491
05-08-2013, 20:01
Смешно ти е твърдението, че трябва да мизерствам. Не, не трябва. Защо да стоя на студено, при абсурдно високи цени на ток и парно?
Защо трябва да се къпя със студена вода? Защо трябва да ям само ориз и картофи?
Айде, много те моля. Като почнеш да си изкарваш сам парите, студентче, тогава ще ми говориш така наперено.

Не ме моли, а мисли преди да ми отговаряш, защото явно не схващаш, какво съм написал.

anonymous908491
05-08-2013, 20:05
Глупако, с числа ли си написал името си бе?? С числото 102 на клавиатурата? Не си ли го написал с ЦИФРИТЕ 1,0,2. ТЪПАНАР С ТЪПАНАРИТЕ, нищо не разбираш, отивай да гласуваш за циганина или за оня педал евреина и си махни тъпата снимка с лиулките

Циганин, евреин, турчин и дори някой малоумен, ще са по-добрия избор, защото по управляващите се съди за интелекта на нацията. Тоя пумияр бойко е учил как се държи маркуч, за друго няма достатъчно акъл.
За никнеймовете може да се спори, но за аватарите не. Гледам твоя и разбирам, че е загуба на време да обсъждам нещо с теб. Само пълните дебили харесват тоя сериал, а по-зле от тях са тези, които си го слагат на аватара.

LadyDi
05-08-2013, 20:18
Не ме моли, а мисли преди да ми отговаряш, защото явно не схващаш, какво съм написал.

Моя грешка. Оплела съм твоите и на Horrificus постовете. Извинявам се.

102
05-08-2013, 20:26
Моя грешка. Оплела съм твоите и на Horrificus постовете. Извинявам се.

А можеше просто да кажеш, че Станишев е виновен......

LadyDi
05-08-2013, 20:34
А можеше просто да кажеш, че Станишев е виновен......

:lol:

OoVasKoO
05-09-2013, 05:50
Horrificus, знам от сигурен източник, който е бил в ДАНС, че преди около година Бойко е празнувал първия си МИЛИАРД в тесен кръг от хора ;)

klimatronik
05-09-2013, 10:38
Пълна срамота.
Докато цикълът на живота не се завърти и червените бабички значително намалеят, а младите захванат да гласуват... няма да се оправим. Човек, който не е гласувал, няма право да мрънка.

Е за кой да гласуваме като всички са един дол дренки.
Бойко Борисов и гербаджиите са некадърни управници, ами за кой тогава да гласуваме. За БСП ,които са 100 пъти по-долни мърши ли? За неграмотниците от АТАКА ,които представят най-долните цигани ли? За синята коалиция , която разпродава всичко. За ДПС ли?
Е , другите партии са малки.
Аз няма да гласувам.
Точно вие ,които нямате търпение да гласувате - мрънкате и се оплаквате непрекъснато.

klimatronik
05-09-2013, 10:52
Дали ще са БСП или ГЕРБ няма реално значение. И двете ще продължат сегашната схема на управление.
Европейско развитие, друг път. Влизането ни в ЕС беше грешка, от 2007ма до сега мисля че само една година сме били на положителен баланс (т.е сме взели повече пари отколкото сме дали), останалите години сме на загуба.
Още 2008ма ни замразиха финансирането по предсъединителните програми:

" При цялостен провал в усвояването на част от еврофондовете, комисията може временно да замрази достъпа на някоя страна членка до полагащите й се пари. Досега това е правено само веднъж в историята на ЕС - с България през 2008 г., когато бяха ефективно замразени над половин милиард евро от ИСПА, ФАР и САПАРД. Впоследствие голяма част от тези средства бяха окончателно загубени поради грешки и измами в проектите и заради изтичане на срока за сключване на договори." - http://www.capital.bg/link_dosie/drugi/2009/04/13/886714_evrofondove/
Бойко казва че строй с евро пари, а никой не се замисля че ние си плащаме членски внос и глоби. Всъщност темата е доста сложна и не искам да навлизам там, информацията е много противоречива, обаче имаме страшно много пропуснати ползи от ЕС, много голяма част по наша вина.
А всъщност голямата загуба не са спрените финанси, а факта че не се възползвахме от основния принцип на ЕС - свободно движение на пари и финанси. Нас всички адекватни западни инвеститори ни избягват като чумави, това е големия проблем, че нямаме индустрия, нищо не произвеждаме. Като държава с нисък стандарт трябваше да има много западни производители които да изнесат производства тук заради по-евтината работна ръка и по този начин да се раздвижи икономиката.
Докато не се направи съдебната система наистина независима и не се спре корупцията нищо няма да се промени. Това са двата най-големи проблема, без тяхното решаване каквото и да се направи ще е по-скоро палеативна грижа.
Докато всички не върха не почнат да носят реална отговорност за действията си, нищо няма да се промени.

А имунитета си е институт на демокрацията, осигурява защита от оказване на натиск от съдебната върху законодателната власт. Цветанов има имунитет като кандидат депутат, иначе до колкото си спомням изпълнителната власт не се ползваше с това право, т.е министрите нямат имунитет.

ГЕРБ са малко по-добре от БСП . Спрете да сравнявате комунистите сега с комунизма в миналото, или идеята за комунизъм, защото днешния Станишев е пълен урод .

Aeternal
05-09-2013, 13:43
ГЕРБ са малко по-добре от БСП . Спрете да сравнявате комунистите сега с комунизма в миналото, или идеята за комунизъм, защото днешния Станишев е пълен урод .

С кое минало? С комунизма на Т. Живков ли? За него би ли казал че е истински комунист?

klimatronik
05-09-2013, 14:04
С кое минало? С комунизма на Т. Живков ли? За него би ли казал че е истински комунист?

Не. Но и той е бил по-добър управник от всички днес взети заедно.
Каквото и да говорим на времето е било по-хубаво от сега. Нямало е глад и тнт. И тогава са крали , и тогава са клали, сега е същото, само че става по по-скрит начин.(не държавен) Лошото е ,че сега освен тези неща нямаме и държава.
Демокрация тук и сега няма. Не че някъде има. Всеки гледа собствения си задник. Всички го знам, за кво въобще го пиша..
Ама да даваш пример БСП, които са просто най-долнонасраната партия и се мляксат с ДПС сътрудниците им - е грешно.
Герб може да са кво ли не,ама баш толкова големи боклуци като тези от бсп не са.

Aeternal
05-09-2013, 14:09
Давам ги за пример щото са същия ташак, разликата им е само в името.

klimatronik
05-09-2013, 14:18
Давам ги за пример щото са същия ташак, разликата им е само в името.
Долни мърши , да. За коя партия да гласуваме? Тези малките и новосформираните са същия тшк и няма да влязат във водещите класации. Най-много ДПС да спечеля.. не ми пука. все тая.. Докато не се пролее кръв - нищо няма се промени.
С риск ,че ще ме нападнете ще кажа,че с мирни протести - нищо не става. Дори сега заради тези протести стана хаос и лесно се перат пари....
А тези, които се запалиха в името на промяната...... уважение и почит заслужават , но поне да бяга убили няколко мафиоти преди да слагат край на живота си. Това не е правилно решение.

Aeternal
05-10-2013, 04:35
http://dnes.dir.bg/news/evrofondove-reformi-sporazumenie-izbori-2013-%D0%98liana-%D0%A6anova-13821063
И фондовете заминаха за вечните ловни полета.

darkPaladin
05-10-2013, 14:28
Бойко е сатаната другите са светци!

гласувайте за Доган и Станишката

OoVasKoO
05-10-2013, 14:34
Тука в тоя форум има много будали. Не е без значение за кой ще гласувате. Като избирате партията гледайте членовете кои са, търсете какво са вършели.

therichbitch
05-10-2013, 15:56
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253339_10151601702519889_438579473_n.jpg

OoVasKoO
05-10-2013, 16:10
ХАХХАХХАААААААХАХАХАХХАХХ А

klimatronik
05-10-2013, 17:41
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253339_10151601702519889_438579473_n.jpg

Да гласува бе:) Дали той или аз е все едно, защото няма много избори, а и повечето гласове са фалшиви.

Fisherman
05-10-2013, 18:30
Иаме воля

OoVasKoO
05-10-2013, 19:04
няате срам . . .

Fisherman
05-10-2013, 21:50
Иаме бело,бонбони,копчета за балтони,мери джейн,поста,дамата в зелено,пика,коз,липа,бял прах,жмул и бело

Supermassive____
05-10-2013, 21:59
Да дадем шанс на Волен. Гласувайте за АТАКА с номер 14 в листата.

OoVasKoO
05-11-2013, 06:15
Да дадем шанс на Волен. Гласувайте за АТАКА с номер 14 в листата.
+1
Но хейтърите скоро идват и ще почнат да го наричат фашист, ненормален и т.н. А той и АТАКА имат най-добрия план, стъпка по стъпка. 1-во това, 2-ро онова... Досега не са управлявали.

anonymous708973
05-11-2013, 08:39
Да дадем шанс на Волен. Гласувайте за АТАКА с номер 14 в листата.

Господи, спаси ме.
Ти дал ли си си труд да прочетеш въпросния ясен план на Воленчо? Толкова е дебилен - и той, и планът, че няма накъде повече.
Обяснявам си защо има поддръжници, ама чак толкова ли да сте слепи...

klimatronik
05-11-2013, 08:55
+1
Но хейтърите скоро идват и ще почнат да го наричат фашист, ненормален и т.н. А той и АТАКА имат най-добрия план, стъпка по стъпка. 1-во това, 2-ро онова... Досега не са управлявали.

пхахах....... Запомни едно.
Неграмотни хора не могат да управляват. Всичките му поддръжници са му такива.
Ако ще да гласуваме - синята коалиция. Там поне са умни.

fuk.em
05-11-2013, 08:59
Само знам, че ако Атака се качат на власт, Волен ще смачка много боклуци, но това, което прочетох малко ме нервира:

"Партията предвижда и реформи в образованието - задължително "Вероучение", ... - Атака

Supermassive____
05-11-2013, 09:31
Еми гласувайте си пак за Бойко бе хахах. Няма смисъл да споря с вас. Слепци.

OoVasKoO
05-11-2013, 09:37
Мислите, че Волен е неграмотен хауаххаиуаха. Боже, откакто слушам за политика(2005г.) това е най-добрият оратор. Има дар слово, за да може да обясни и на най-неграмотните на простичък език какви са му идеите. И аз спирам. Не знам защо въобще трябва да спорим с тях. Безполезно е...

Oy7ofCon7roL
05-11-2013, 09:48
Ако ще да гласуваме - синята коалиция. Там поне са умни.

Ти на луната ли живееш бе, синята коалиция се разпадна сигурно преди 1 година и повече


иначе: http://store.picbg.net/pubpic/1A/F3/392dc91351301af3.jpg

anonymous708973
05-11-2013, 09:53
Много ясно, очевидно е Волен как печели последователи - обяснява просто сякаш планът му е прост и суперизпълним, дава вид на надъхан, бунтар, че иска да променя нещо. Елементарна психология.
Моля ви се, как да гласувам за човек, който обещава/ше минимална заплата 1000 лв и пенсия - 500, което можело да се изпълни за 3 месеца?! Германия ряпа да яде пред израстването на родната Българийка.

Oy7ofCon7roL
05-11-2013, 10:03
http://blife.bg/pictures/volen2_400.jpg
http://blife.bg/pictures/volen1_400_01.jpg

Fisherman
05-11-2013, 10:08
Само знам, че ако Атака се качат на власт, Волен ще смачка много боклуци, но това, което прочетох малко ме нервира:

"Партията предвижда и реформи в образованието - задължително "Вероучение", ... - Атака

Вероучението е хубаво нещо,но хората предпочетоха да останат прости

darkPaladin
05-11-2013, 10:18
вземете предизборна реч на Хитлер вместо Германия сложете България и ето Ви реч на Волен

klimatronik
05-11-2013, 10:24
Волен не е тъп. Той е умен манипулатор. Подмамва простите да гласуват за него.. Отидете на някоя сбирка на Атака да видите какви хора има само.

klimatronik
05-11-2013, 10:25
Ти на луната ли живееш бе, синята коалиция се разпадна сигурно преди 1 година и повече


иначе: http://store.picbg.net/pubpic/1A/F3/392dc91351301af3.jpg
Е и? Що пък да не се сглоби?

fuk.em
05-11-2013, 10:34
Вероучението е хубаво нещо,но хората предпочетоха да останат прости

Хубаво е ако изповядваш някаква религия.

Auriss
05-11-2013, 11:12
Мх , елиминира всякакво съмнение, че може да имаш нещо между ушите.

anonymous708973
05-11-2013, 11:27
Волен не е тъп. Той е умен манипулатор. Подмамва простите да гласуват за него.. Отидете на някоя сбирка на Атака да видите какви хора има само.

Абсолютно.
И съм напълно съгласна за приликата с речта на Хитлер :Д

RagioL
05-11-2013, 11:28
Щом сте се разговорили за религия и комунизъм.


http://www.youtube.com/watch?v=0kRAKXFrYQ4


http://www.youtube.com/watch?v=ZT2z0nrsQ8o

fuk.em
05-11-2013, 12:43
Рускиня и българка си пишат. Рускинята: "Дадоха ли ви този месец бонуси?" Българката: "Дадоха... Един голям... ни дадоха!" Рускинята: "А на нас ни дадоха пари, гадовете!..."

therichbitch
05-11-2013, 14:06
вземете предизборна реч на Хитлер вместо Германия сложете България и ето Ви реч на Волен

речите на Хитлер не са предизборни, умник..

OoVasKoO
05-11-2013, 14:11
http://www.novini.bg/news/136393-въоръжен-нахлу-в-къщата-на-иван-костов-(обновена-галерия).html
Баси, тоя що прави цигански номера. Кой ще му повярва хахах Само умните хора ще разберат какво намеквам;)

klimatronik
05-11-2013, 15:02
http://www.youtube.com/watch?v=Bzwv6U4dvqo&feature=player_detailpage

klimatronik
05-11-2013, 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=FWVchUgZzIA&feature=player_detailpage

granger
05-11-2013, 15:38
Определено мислех да избера по-малкото зло,само че след тези идиотии днес със фалшифицираните бюлетини на Ялов е мами /герб/ въобще се замислям ...деба за кого да гласувам? За Пръмова,която все едно си привика НДСВ , за БКП ли и мишоците на Станишев, за мутрягите на Боко или за Иван Костов? То няма за кого. За фанатика Волен ли? За кого? Аз ...идея нямам и докато не стигна до урната сигурно няма да съм решила за кого да си дам гласа,но е факт - ще си го вкараме още повече!

Aeternal
05-11-2013, 16:39
"Демокрацията е застрашена" писна ми да го слушам/чета това. Местан го повтаря от един месец, Цветанов и той я запя тая песен днеска. Май всяка партия като се почуства застрашена я подкарва.

Иначе, много добре премерен удар срещу ГЕРБ, нищо не могат да направят до утре.
Интересно ми е тая на маша Бареков, кой му натиска бутоните? След 4 години лоялно вървене след Бойко, какво стана че се обърна на 180 градуса. Не че някой го взима на сериозно, но все пак.

granger
05-11-2013, 16:59
^ Какво би могъл да направи. Нали и него ще го изядат, ако отрече очевидното.
Не знам, мухльото Цветанов като го видя и ми става зле. Не мога да повярвам каква мишка е.

OoVasKoO
05-11-2013, 17:28
"ГЕРБ сезира властите за нарушаване на деня за размисъл, прокуратурата трябвало да съобщи информацията в петък" от сайта на btv. Боже каква наглост, НАГЛОСТ!

granger
05-11-2013, 17:33
То де факто и това е така...наруши се денят за размисъл, но първоизточникът си е ГЕРБ...
Наглост е първата дума,която изниква в съзнанието ми щом става въпрос за политика в България. Както и мошеничество.

darkPaladin
05-11-2013, 17:45
речите на Хитлер не са предизборни, умник..

вече се чувствам много умен благодаря!

Oy7ofCon7roL
05-11-2013, 19:22
Гласувайте за всеки друг само не за цецо и боко

darkPaladin
05-11-2013, 19:32
Гласувайте за всеки друг само не за цецо и боко
за тях ще гласувам

Oy7ofCon7roL
05-11-2013, 19:34
за тях ще гласувам

а те мислих за 3нтелигентно момче :(

Supermassive____
05-11-2013, 19:40
http://pik.bg/f/news/70/660_b1e8ac6f27655d378880a102ddc8043b.jpg Ех мечти..

OoVasKoO
05-11-2013, 19:47
Ей тва заслужават. Всички гербаджии са или малоумни или гласуват щото са връзкари :D, или са DarkPaladin :D

darkPaladin
05-11-2013, 19:51
от връзкарите съм

все ми е тая ще печеля на ваш гръб вие ми разправяйте колко съм тъп

princo90
05-11-2013, 19:57
ХОРА, МИСЛЕТЕ! Не се вързвайте на евтини лъжи на каквито и да било партии или купени журналисти. Тази цялата бомба днес беше една огромна ЛЪЖА на БСП.

1) направете си труда да прочетете много добре документа, с който се урежда печатането на бюлетините. А той гласи:

"Технологичният брак (макулатура) се съхранява в печатницата, при строг режим на достъпа, в отделно помещение, до приключването на изборите. "
Из обществената поръчка за печатане на бюлетините (стр. 17)
http://www.government.bg/fce/001/0235/files/1203_objavlenie.pdf

ИЛИ иначе казано - част от технологичния процес е това да има остатък с бюлетини. Това се е случвало всяка година, на всички избори. Този път обаче някои партии решиха да го използват, за да вдигнат пушек точно в последния момент, когато истината няма време да излезе наяве.

2) в изявлението на прокуратурата, което е публикувано на сайта и всеки може да го прочете, НИКЪДЕ не се споменава за "незаконни бюлетини", нито пък се споменава за повдигнато обвинение срещу някого

http://www.prb.bg/main/bg/News/3543/

3) замислете се защо точно днес излизат тези обвинения - защото няма закога те да бъдат осмислени от народа, че са пълни ЛЪЖИ, защото за компетентните органи също няма време да реагират адекватно, а и нямат право да оповестяват информация, тъй като днес е ден за размисъл.

4) дори и по някакъв начин да бяха попаднали тези бюлетини в недобросъвестни ръце - НЯМА абсолютно никакъв начин, по който чрез тях може да се фалшифицират изборите. Всяка една бюлетина се подпечатва с уникален за всяка секция печат и няма как да се подмени. Самата процедура е така направена, че това е невъзможно. Фалшификациите могат да станат чрез купуване на гласове, подмяна на изборни протоколи и по други канали, НО НЕ и с подмяна на бюлетини.

Не се хващайте на евтините лъжи на БСП. Нека всеки да гласува по съвест, без да се води от цялата помия, която изля стогодишната партия днес! Знайте, че когато става въпрос за подривна дейност, тя винаги знае как да го направи по най-добрия начин.

102
05-11-2013, 20:08
Здравей Цецо, нямаш ли си по-важни работи...?

Fisherman
05-11-2013, 21:22
Здравей Цецо, нямаш ли си по-важни работи...?

а ти да гледаш комунистическия пенис откъм ташаците.Не ви ли писна бе комунистите да ви ебът 70 години вече и не се махат майка му да еба и нагли яко на всичкото отгоре и готови на всичко,защото виждат,че ГЕРБ не може да ги бутне човек.

OoVasKoO
05-11-2013, 21:22
ОМГ мухата цеце не е толкова грамотна, че да напише такъв пост хаххахахахах

Fisherman
05-11-2013, 21:25
Съгласен съм с принца,тва само комунягите могат да го измислят,на всичкото отгоре гледам във фейсбук няква псевдо разбирачи от политики как постват глупости против ГЕРБ-а по цял ден,ми то всеки може да си измисли нещо в нета нали.
Боли ме мене,с очите си съм видял,как оправиха 60 годишния ми квартал в София,който не беше пипнат същите 60 години от великите комуняги или пък ония паразит Костов

102
05-11-2013, 21:48
Виж ся, утайчице (на галено, шото си малоумник).. ти и колегите ти дебили трябва да разберете час по-скоро, че не всеки против ГЕРБ е за БСП....

lqlq_f
05-11-2013, 23:01
Айдеее,гласувайте за Герб,скъпи представители на клуб ''Широко затворени очи''!Ще цъфнем и ще вържем с бат Боко и Цецо на чело на скъпата ни татковина!Всеки народ си заслужава съдбата.Нас простотията и необразоваността ще си ни води докрай!

Oy7ofCon7roL
05-12-2013, 05:55
Абе вие добре ли сте бе, прокуратурата и ДАНС нахълтват в тая печатница, има образувани няколко досъдебни производства, които са образувани, жандармерията пази печатница и вие ще ми обяснявате, че нямало нищо и едва ли не всичко е нормално, къвто и скандал да гръмне веднага комунистите са виновни, то тва вече е не смешно ами трагично

Ето официално съобщение на прокуратурата:

По повод съобщения в средствата за масова информация относно проведени действия по разследването в печатница в гр. Костинброд, Пресцентърът на прокуратурата уведомява за следното:

След получен сигнал и извършена спешна проверка от органите на Държавна агенция „Национална сигурност", Софийска градска прокуратура е образувала досъдебно производство за престъпления по чл. 282 НК и по чл. 1б9г НК. На 10.05.2013 г. късно вечерта е извършен оглед на местопроизшествие в сградата на печатница „Мултипринт" в гр. Костинброд, както и разпити на свидетели. В складови помещения са открити над 350 000 отпечатани и готови за експедиция бюлетини за гласуване в извънредните парламентарни избори на 12.05.2013 г. До 08.05.2013 г. „Мултипринт" ООД е изпълнило задълженията си по договора с Министерския съвет за отпечатване на бюлетините за изборите и същите са превозени до областните администрации в страната. Откритите през нощта на 10.05.2013 г. бюлетини са извън тези количества.

Разследването по досъдебното производство продължава. По тази причина и с оглед предстоящото гласуване на 12.05.2013 г., прокуратурата ще предостави допълнителна информация през следващата седмица. Бюлетините /общо 10 палета/ са поставени под засилена охрана.


Само искам да кажа, че ако в действителност има брак то той трябва да е предварително описан, а доколкото знам печатницата е продължила да печата след 8 май, когато е крайния срок за предаване на бюлетините, кво искате да ми кажете, че печатницата е печатала брак ли ???

Ou7oFmYhEaD
05-12-2013, 06:13
България все е била бедна и все сме били зле, но хората да се самозапалват това е нечувано... Личното ми мнение е, че ГЕРБ колкото и да се опитва с всички средства власт, пари, институции няма да се добере до властта този път, хората отново ще протестират.

princo90
05-12-2013, 06:44
Абе вие добре ли сте бе, прокуратурата и ДАНС нахълтват в тая печатница, има образувани няколко досъдебни производства, които са образувани, жандармерията пази печатница и вие ще ми обяснявате, че нямало нищо и едва ли не всичко е нормално, къвто и скандал да гръмне веднага комунистите са виновни, то тва вече е не смешно ами трагично


Само искам да кажа, че ако в действителност има брак то той трябва да е предварително описан, а доколкото знам печатницата е продължила да печата след 8 май, когато е крайния срок за предаване на бюлетините, кво искате да ми кажете, че печатницата е печатала брак ли ???

Нито има задържани, нито има повдигнато обвинение срещу конкретен човек, защото няма и основание. Става въпрос за огромен сценарий, дирижиран от Русия - играта за БСП е на живот и смърт. Как така "доколкото знаеш" печатницата била продължила да печата - кой ти го каза това, къде го пише официално? КAКВО ще прави после с тея бюлетини??? Хора, за бога, пак казвам - МИСЛЕТЕ, четете между редовете и не се вързвайте на манипулации!

Oy7ofCon7roL, ще ти предложа отново да прочетеш много внимателно преднишния ми пост, както и първия линк към официалния документ за поръчка на бюлетините.

yakuza_
05-12-2013, 06:53
Какво ги защитаваш все едно си на заплата при тях :lol: ? Гласувах вече, за най - добрия вариант.

princo90
05-12-2013, 06:59
Какво ги защитаваш все едно си на заплата при тях :lol: ? Гласувах вече, за най - добрия вариант.

Не, просто съм потресен от вчерашната история. В началото и аз се бях хванал на манипулацията, както и голяма част от народа. Повечето вече прозряха за какво става въпрос, но други още са заблудени и тънат в недоумение.

Но разбира се, в крайна сметка всеки има право така да действа, както намери за добре. Насила умение за критическо и самостоятелно мислене не може да се насади. Затова една част от хората, не казвам всички, ще продължават и занапред да бъдат жестоко манипулирани, както някой купен журналист си реши.

yakuza_
05-12-2013, 07:02
Да ама човек като мен, остава с впечатлението, че си поредния платен писач. И все още съм на това мнение и то няма да се промени.

princo90
05-12-2013, 07:06
Да ама човек като мен, остава с впечатлението, че си поредния платен писач. И все още съм на това мнение и то няма да се промени.

Пак се раздводни темата... Ако бях платен човек, щях ли да съм регистриран от години тук (даже не знам от кога точно), щях ли да съм писал и по други теми, които са коренно различни от тази? Нито казвам за кого да се гласува, нито нищо, просто цялата тая помия в общественото пространство ми идва в повече.

yakuza_
05-12-2013, 07:31
Което няма да те направи по - малко платен. И бтв 2011 мисля, че бяха изборите за президент.

anonymous708973
05-12-2013, 07:40
Откритите през нощта на 10.05.2013 г. бюлетини са извън тези количества.



Баси, аз пък се надявах, че все още имаш работещо сиво вещество.
Естествено, че бракът е извън тези количества. Мадамата/Пичът горе го написаха много добре. Искам някой да ми обясни как стават измами с подпечатана бюлетина по тоя начин?! Пълен абсурд е. Още вчера се замислих, защото са ми обяснявали как всъщност става маменето и купуването на гласове.
Жалкарски номер от БСП и компания. И защо да не го правят, като знаят, че българинът е първосигнален и неособено интелигентен и при първия компромат ще си смени мнението на 180 градуса без да е проучил въпроса?! И аз да бях, и аз щях да го правя.

Сега ми кажи, че се върза на смешния опит за атентат срещу Доган (българска работа - дори атентат не могат да симулират) или нападението в дома на Костов. Баси смешното.

yakuza_
05-12-2013, 07:47
Брак над 1% ? Звучи добре. Тоя брак не се ли описва някъде, актове за брак чували ли сте ? Като цяло ми е все едно кой е на власт, защото всичките са себични свине. Никога не съм чакал/надявал държавата да ме оправи, не е комунизъм, дето на всеки се намираше работа, няма значение дали има нужда от такъв човек изобщо.

Fisherman
05-12-2013, 07:49
тъпанари,върнете се и прочетете какво написа принцо90,пак и пак и пак,докато не зацепиш за кво стана на въпрос

yakuza_
05-12-2013, 07:56
Да ама откъде е сигурен, че БСП са виновни ? Това е същото като да кажеш, че ГЕРБ са щели да ги използват, предположения и до там. Защо примерно Алексей Петров да не го е направил ? Защо тия сигнали винаги са анонимни ? Защо кюфтетата без лук, са по-вкусни от тия с лук ? Могат ли немите хора да се оригват ?

Толкова много въпроси, а толкова малко отговори.

Едит: Това да обиждаш без причина, не говори особено добре за твоя интелект.

Oy7ofCon7roL
05-12-2013, 08:13
princo90 - изобщо не се опитай да ми вмениш мнението си, пак ти казвам ако има брак той трябва да е описан според договора и прокуратурата ако не бяха открили нищо нередно нямаше да има образувани досъдебни производства, следователно има отпечатани бюлетини извън тези, които са описани като брак.
Ако нямаше откритите нарушения от прокуратурата щяха да го съобщят, а те казаха, че с оглед на предстоящите избори ще дадат информация другата седмица за да не се влияе на вота на гражданите, това какво ти говори ?
До момента няма нито една институция, която да потвърди официално, че това в действителност е брак, дори слж. премиер Райков каза, преди малко, че очаква прокуратурата да се произнесе дали това в действителност е брак

Пантерке за твое сведения още миналия век технологиите толко се развиха, че хора стъпиха на луната, а ти ми говориш за някви свещени печати, дето не могат да се фалшифицират, не се дръж така все едно не си живяла в България
Сигурно и децата от Могилино вече са се усетили за кво иде реч, и че нещо адски намирисва, а ти тука ми обясняваш колко честни били едни хора, които ни лъжат всеки ден(визирам всички политици) щото едва ли има човек, който да не знае, че на всички избори първото нещо е да се дават милиони за купени гласове и явно ти си един от малкото хора, които смятат, че политиците могат да стигнат само дотам, а не да се опитат да направят нещо повече

4 години комунистите са виновни за това, което правят другите

anonymous708973
05-12-2013, 08:23
Поискали са Х броя бюлетини, получили са Х броя бюлетини. Обясни ми как ще използват откритите Y бюлетини.
Обясни ми несъответствието в информацията - единият казва "задържахме Y броя бюлетини", другият казва "само проверяваха качество, няма задържани, няма конфискувани щуротии".

darkPaladin
05-12-2013, 08:23
аз ще гласувам за Бойко за Герб за единственото бъдеще на България всички други сте заблудени

Auriss
05-12-2013, 08:29
Oy7ofCon7roL , що си правиш труда изобщо ? Остави ги мажоретките да си размахват помпоните.
Ник'во значение няма някаква смешна постановка ли е това или действително се е извършило престъпление - и в двата случая става въпрос за корупция на най-високо ниво. Пък те отрепките не се пръкват от нищото на такива постове. Да си припомним коя партия последно беше на власт.
Та така. Мутра, руска подметка или евроизтривалка - избирайте :D

princo90
05-12-2013, 08:41
Ник'во значение няма някаква смешна постановка ли е това или действително се е извършило престъпление - и в двата случая става въпрос за корупция на най-високо ниво.

Ето с това изречение съм на 100% съгласен. Случилото се вчера беше недопустиумо. Сценарий на много високо равнище, може би с външна подкрепа, като има съмнения и за това, че е намесена прокуратурата. Единственият начин това да бъде пресечено е чрез гласуване, и то осъзнато гласуване, а не под въздействие на манипулации.

Иначе също е най-лесно е да се каже - всички са маскари и дотук - няма да участвам, каквото ще да става. С това вече не съм съгласен.

Oy7ofCon7roL, пак ще го кажа - няма абсолютно никакъв начин с подмяна на бюлетини да се влияе на резултата от изборите. Има куп други начини, незаконни, разбира се, но не и с подмяна, и то на цели 350 к бюлетини. Ако тръгна отново да ти обяснявам, има риск да повторя вече казано по темата.

OoVasKoO
05-12-2013, 08:43
Абе вие добре ли сте бе, прокуратурата и ДАНС нахълтват в тая печатница, има образувани няколко досъдебни производства, които са образувани, жандармерията пази печатница и вие ще ми обяснявате, че нямало нищо и едва ли не всичко е нормално, къвто и скандал да гръмне веднага комунистите са виновни, то тва вече е не смешно ами трагично


На някои малоумници не им стига да ги удряш по главата, за да разберат, че не са прави...
Ей тва е, в БГ всички разбираме от политика, ама нищо добро не се случва :D

П.С. Разбрахте ли, че и мангалчето от ДСБ се опита да си довлече някой друг глас с тая постановка в къщата му :D

anonymous708973
05-12-2013, 08:54
П.С. Разбрахте ли, че и мангалчето от ДСБ се опита да си довлече някой друг глас с тая постановка в къщата му :D

Абсолютно, дори не прочетох статията. Дебилизъм и наглост в едно. Наистина ли смятат, че народът се връзва? За съжаление, май са прави да смятат така.

klimatronik
05-12-2013, 08:54
ДПС ще спечелят. :)

yakuza_
05-12-2013, 08:56
Касим Дал, ще им обере малко от гласовете тая година.

OoVasKoO
05-12-2013, 08:59
ДПС ще спечелят. :)
И ти ли си като онзи макензи туркофила :D

klimatronik
05-12-2013, 08:59
Аз съм за нов строй. Волен е човека! ЕС ще падне ще създадем нов източен съюз със Северна КОРЕЯ :)

klimatronik
05-12-2013, 09:05
И ти ли си като онзи макензи туркофила :D
Те интелигентните турци не гласуват за ДПС . Циганите са техните хора ;)

OoVasKoO
05-12-2013, 09:13
Аз съм за нов строй. Волен е човека! ЕС ще падне ще създадем нов източен съюз със Северна КОРЕЯ :)

Волен иска с Русия, Китай, Индия и Бразилия. Досега ЕС само ни пречи. И тва е вярно. Западът винаги ни е мразил и иска да сме зле :(

yakuza_
05-12-2013, 09:16
Запада го боли хуя за държава, която аха да изпадне от картата на Европа :D

klimatronik
05-12-2013, 09:18
Ние сме долните марионетки, които слугуваме на страните от Западноевропейския регион .
Ам. Волен ... не си мислете,че ще направи нещо по въпроса.

anonymous708973
05-12-2013, 09:18
Аз съм за нов строй. Волен е човека! ЕС ще падне ще създадем нов източен съюз със Северна КОРЕЯ :)

Викаш, дай да се върнем с 50 години назад и да влошим положението от тогава 3 пъти.

klimatronik
05-12-2013, 09:24
Викаш, дай да се върнем с 50 години назад и да влошим положението от тогава 3 пъти.

Защо назад ?? ? ? ????? ????????? ??? ? ? ??????
Казах НОВ ноВ ноов Нов НОв нов :p :p :p :p
Явноо е! Заличаваме ме се с демкрацията >>> НА ВОЙНА братя!

klimatronik
05-12-2013, 09:24
ся , кажете.. да отивам ли да гласувам. или не ???

Kristianc95
05-12-2013, 09:44
ся , кажете.. да отивам ли да гласувам. или не ???
Всичко е уредено преди да е почнало няма смисъл да израсходваш калории.

pifiella
05-12-2013, 09:46
Аз гласувах вече,а вчера не знам тия бюлетини фалшивили ли бяха,брак ли ,но имаше толкова много полиция.

Oy7ofCon7roL
05-12-2013, 10:13
Поискали са Х броя бюлетини, получили са Х броя бюлетини. Обясни ми как ще използват откритите Y бюлетини.
Обясни ми несъответствието в информацията - единият казва "задържахме Y броя бюлетини", другият казва "само проверяваха качество, няма задържани, няма конфискувани щуротии".

Понеже съм прост ще ти го обясня по прост начин ако поръчаните х броя бюлетини са 7 милиона и получените бюлетини са равни на поръчаните то тва е нормално да е така, но ако има и други Y броя бюлетини нищо не пречи те да бъдат подменени по време на превозването на реалния вот на избирателите, трябва ли да ти напомням за чувалите, които се разнасяха от членове на една определена партия по време на президентските избори...
Пак казвам ако това е брак нека да го заявят официално от някоя институция

Иначе няма несъответствие на информация бюлетините са под охрана на жандармерията, тва го показаха по всички телевизии, нз за ква проверка на качеството ми говориш при положение, че бюлетините са били разпратени още преди 8 май, а това, което е останало е евентуален брак, нали не ми казваш, че прокуратурата проверява качеството на бюлетините, та даже и на брака ?

принцо ли си мринцо ли си как да няма начин ти бюлетни да се подменят с реалните ти нормален ли си изобщо

Auriss абе да ти кажа честно май съм на път да се откажа, наистина няма смисъл


п.п то вече няма смисъл да се спори http://btvnews.bg/bulgaria/parlamentarni-izbori-2013-34.html

yakuza_
05-12-2013, 10:24
Брак е, брак е :lol:

Fisherman
05-12-2013, 10:36
докато не си изключите телевизорите,заеби нещо да се разбереме

anonymous708973
05-12-2013, 10:45
Заеби. Лошото е, че тия бюлетини баш са си на ГЕРБ, каквото и да казват.
Отивам да гласувам и да става квото ще.

Oy7ofCon7roL
05-12-2013, 10:54
Лошото е, че тия бюлетини баш са си на ГЕРБ, каквото и да казват.


Не ти прави чест ако иронизираш

granger
05-12-2013, 10:55
Аз гласувах вече...видя ми се ,че имаше доста хора. Не знам каква е избирателната активност досега,ама...честно казано то се знае кои малоумници влизат.

klimatronik
05-12-2013, 11:04
Атака или Миглена Кунева?

yakuza_
05-12-2013, 11:05
по - скоро за ГЕРБ :D

OoVasKoO
05-12-2013, 11:05
Атака ;]

klimatronik
05-12-2013, 11:08
щО Бе .. Кунева е душичка :Д

yakuza_
05-12-2013, 11:16
Като тая, която изпусна комшията днес докато минавах покрай него ?

cunt
05-12-2013, 12:38
ВСЕКИ, който гласува за ГЕРБ след всичко, което се случва, е или малоумен, или невменяем!

Fisherman
05-12-2013, 12:41
Пред изгнилите комунисти,разбира се че ще гласувам за ГЕРБ

klimatronik
05-12-2013, 12:54
Пред изгнилите комунисти,разбира се че ще гласувам за ГЕРБ

И защо трябва или за ГЕРБ, ИЛИ за БСП да се гласува?
Половината от гербаджиите са прикрити комунисти.

Kristianc95
05-12-2013, 13:08
ВСЕКИ, който гласува за ГЕРБ след всичко, което се случва, е или малоумен, или невменяем!
и тук-таме мазохисти

OoVasKoO
05-12-2013, 13:38
Баси майката и в любимото ми градче Кюстендил 30 000 бюлетини, намерени в общината. Достатъчно ГЕРБ да фалшифицират изборите там.

amadeuskb
05-12-2013, 14:46
Баси майката и в любимото ми градче Кюстендил 30 000 бюлетини, намерени в общината. Достатъчно ГЕРБ да фалшифицират изборите там.
От МВР съобщиха ,че били под 1000.
По отношение на фалшивите бюлетини ... машините в печатницата никога не могат да дадат толкова много брак.Машините са нови (знам защото работех там на миналите бюлетини и не беше по-рализно от сега).Изборите са опорочение,но за да бъда обективен и от БСП предлагат пари.Тези неща ги знам от 1-во лице.Това може би са най-важните избори от "демократичната" ни история.

Fisherman
05-12-2013, 15:12
И защо трябва или за ГЕРБ, ИЛИ за БСП да се гласува?
Половината от гербаджиите са прикрити комунисти.

щото тва са партиите на първо и второ място,за някви партии от вчера няма да гласувам,както казах видях работа свършена от ГЕРБ,па нека са крадци за разлика от червените душеци крадат и правят а не само крадене

yakuza_
05-12-2013, 15:48
Ти или ваще сте на заплата към тях 100%. Тате кмет ли е ?