PDA

View Full Version : Търся името на най - добрата козметика за коса



BeautyOne
05-03-2013, 05:24
Здравейте!
Чета форума от много време и мисля, че можете да ми дадте съвет. Имам дълга и здрава коса до дупето, дори малко под дупето, понякога я защипвам с дънките. Права е, гъста и обемна. Проблемът е, че не съм сигурна дали козметиката, която използвам е достатъчно добра. Шампоанът ми е Dove с арганово масло (4 - 5 лв.), а маската за коса Gliss Kur (с масло от ший и кашмир за 10 лв.);
Някой, някъде беше казал, че специално маската е най - добрата от магазините, защото е гъста и по - качествена и затова си купувам нея. Другите били като вода и нямали полезни съставки или нещо такова. Не знам.

Та... можете ли да ми кажете кой шампоан и коя маска за вас са най - добрите?

weheartiit
05-03-2013, 06:37
На всеки различните продукти действат по различен начин.
На мен може нещо много да ми харесва и да ми влияе добре на косата,а на друг
точно обратното.
Може да се насочиш към някоя професионална марка:
Макадамия,Лореал,Шварцкоп и етц.

Тази маска много я хвялеха в темата за косата :http://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/maska-za-suha-i-iztoshtena-kosa-macadamia-natural-oil-deep-repair-100-ml

Но имай в предвид,че професионалните неща са и по-скъпи.
Ако си си доволна от сегашните,няма смисъл да ги сменяш за момента. :)

strawberry88
05-03-2013, 08:09
Някой, някъде беше казал, че специално маската е най - добрата от магазините, защото е гъста и по - качествена и затова си купувам нея. Другите били като вода и нямали полезни съставки или нещо такова. Не знам.

И кой ти я каза тази глупост? :lol: Има много професионални маски, които са супер гъсти.

Hayashi
05-03-2013, 08:23
Щом косата ти е хубава къде се буташ? Не бих сменила нещо, което ми върши отлична работа.

strawberry88
05-03-2013, 08:26
^Точно!Имам една позната, която е с уникална коса.Толкова дълга и перфектна.Единственото нещо, което използва е шампоан Тео. :Д

weheartiit
05-03-2013, 15:43
^ ох най-завиждам на такива хора на които съм и генетично заложени тези неща
и почти не трябва да полагат грижи :Д

BlackMeow
05-03-2013, 19:49
На всеки различните продукти действат по различен начин.
На мен може нещо много да ми харесва и да ми влияе добре на косата,а на друг
точно обратното.
Може да се насочиш към някоя професионална марка:
Макадамия,Лореал,Шварцкоп и етц.

Но имай в предвид,че професионалните неща са и по-скъпи.
Ако си си доволна от сегашните,няма смисъл да ги сменяш за момента. :)

Марките, които си изброила са професионални само на надпис. Най-добрите неща не се продават под път, над път и във Фантастико. На последното място има шварцкопф...
Имай предвид, че ако не четеш и не се интересуваш, ще ти пробутват всичко, което струва над 10 лева за "професионално". Много популярна стана тая дума. :)

FuCKkK13
05-03-2013, 19:55
^ не съм съгласна.. имам маската на макадамия,масло,гребен и балсам за след баня - от всичките съм доволна ( без гребена - не че нещо ама си е чист пластмасов гребен) .. и определено виждам разлика от тях и Глис примерно ( въпреки,че и те много ми харесват и съм супер доволна)

weheartiit
05-03-2013, 21:40
Марките, които си изброила са професионални само на надпис. Най-добрите неща не се продават под път, над път и във Фантастико. На последното място има шварцкопф...
Имай предвид, че ако не четеш и не се интересуваш, ще ти пробутват всичко, което струва над 10 лева за "професионално". Много популярна стана тая дума. :)

Няма да споря ,никога не съм се интересувала от състав и такива неща
общо взето гледам рекламата,което знам,че не е добре.
Но в случая дадох пример с неща,които съм чувала,че другите са доволни,
изпитани са и т.н.

пAteNцЕ
05-04-2013, 18:01
виж козметиката като цяло на DSM - скъпичко е, но си струва!

Franzellka
05-04-2013, 18:16
виж козметиката като цяло на DSM - скъпичко е, но си струва!

Откъде може да се намери? :)

Hilary_
05-05-2013, 08:48
След като косата ти е здрава, гъста и нямаш проблеми с нея за какво ти е да сменяш козметиката?
И не, не е по - различна от останалите маски, предлагани в масовата козметика, но щом ти върши работа, не се охарчвай повече.

пAteNцЕ
05-05-2013, 13:40
Откъде може да се намери? :)

ами поръчва се, доставят ти ги от Благоевград :D
може дори да се обединиш с няколко приятелки да си купите заедно по нещо и да ги пробвате, тамън да видите кое как ви пасва (то има три шампоана, просто трябва да видиш кой ти пасва) пък и като количество не са малкоо ;)