PDA

View Full Version : Каза ми,че я харесва



sun777
05-03-2013, 08:10
Харесвам най-добрия си приятел... От 6 месеца се чудя как да му го кажа.. Затова реших да го питам кой си харесва (защото сме близки и знаех,че ще каже) Когато го питах се оказа,че харесва приятелката ми.. Бях без думи... Не знаех какво да кажа :( .. Обещах му да не и казвам и си тръгнах (той май усети ,че ми е кофти) Сега спрях да излизам с него.. Не искам да се сближа още и накрая нещата да не се получат.. Като го гледам в очите се разтапям ^^ Не мога повече така... Исках да му кажа какво чувствам, но няма смисъл вече ... Кажете как да си запазя приятелството и да спра да го гледам по такъв начин.. колко е сладък и как може да се получи нещо :(

granger
05-03-2013, 08:16
До това води дългoто протакане,ако му беше казала отрано,нямаше да си в това положение : Или щеше отрано да знаеш,че няма да ви се получи, или щяхте да тръгнете...или нямаше 6 месеца да имаш празни надежди и пак да си прецакана.

marilyn
05-03-2013, 10:59
Да, трябваше по-рано да му кажеш.

Ще ти мине. В тийн годините тия работи са нормални. като пораснете и свикнете как да общувате с представителите на другия пол.. няма да имате такива проблеми.

Amore-Mio*
05-03-2013, 13:34
Хем ти одобрявам постъпката, хем не.
Някак ми се струва глупаво да го зарежеш просто така, когато можеш да си кажеш "той ми каза, че харесва нея и няма смисъл да се боря за една неосъществима цел" и си запазваш приятелството с него. Ясно ми е, че е трудно, но в крайна сметка така излиза, че си била до него, само защото си го харесвала. А и така, ще му внушиш погрешно нещата и той ще си помисли, че те е обидил с нещо, когато си тръгнала и си спряла да говориш с него, без нищо да му кажеш.

balu4ka
05-03-2013, 14:48
Разбирам,много хора сме се чувствали като теб в тийн годините си,но е трябвало да действаш навреме.Може и приятелството ви да е нещо като изпитание за теб,не бива да спираш взаимотношенията си с него,защото нещата ще изглеждат по съвсем друг начин за него,след като си приключила всякакъв контакт,само защото ти е споделил към кого изпитва симпатии.Много нетактично и необмислено.
Помисли дали всъщност имаш силите да преодолееш всичко и дали ще имаш силите да го погледнеш с други очи,само за да запазиш приятелската си връзка с него.

Just a dreamer..
05-09-2013, 08:32
Здравей :)
Аз също мисля,че можеше по-рано да му кажеш,но не можеш да се върнеш назад..
Бъди искрена с него и му признай,ако той не ти отвърне със същото,кажи му колко важно за теб е приятелството ви и го помоли да забрави за този разговор..

Късмет мила
XoXo

polaroid.g
05-09-2013, 11:46
Всичко е до време, ще ти мине.. :*

TheNormalGuy
05-09-2013, 12:23
Да прекъснеш контактите не е много добра идея, но ако наистина ти е проблем да контактуваш с него в бъдеще, може би е по-добре да прекъснете контактите, но един път прекъснеш ли контактите с момче, забрави да ги възобновиш.

Pesho0«●»♥™
05-10-2013, 09:49
Това, че ти е казал коя харесва неозначава, че е истина. ;) А може би те харесва, но е казал че харесва приятелката ти, тъй като го е било страх/срам ??? :confused:

tHe_COolEst_GIrl
05-10-2013, 17:56
Останете си приятели. И аз бях в същата ситуация, но ми мина и сега двамата сме си супер и съм щастливо обвързана с друго момче ^_^ Така че го забрави. Има толкова много други момчета. Все едно ще си намериш ;)

PimKie
05-11-2013, 15:14
Това, че ти е казал коя харесва неозначава, че е истина. ;) А може би те харесва, но е казал че харесва приятелката ти, тъй като го е било страх/срам ??? :confused:

Не търсете под вола теле. Не давайте напразни надежди. Ще стане по-трудно.

Слънце, ако прекъснеш контактите, ще ти стане още по-гадно.Недей.Просто бъди негова приятелка. Колкото и мазохистично да звучи, все пак ще бъдеш до него :)

fenastz
05-11-2013, 15:18
Питай приятелката си дали го харесва и ги събери

sunshine :**
05-19-2013, 12:10
да ти кажа честно често се случва така когато най-добрите приятели са момче и момиче :) но грешката ти предполагам е че не си му казала по-рано , ако го беше направила можеби нещата щяха да са други :) но сега единсвеното което можеш да направиш според мен е отново да се виждаш с него , да останете близки да му кажеш за чувстата си / макар и късно / и той ще се опита да ти помогне след като ти е толкова близък :) най-вероятно няма да говори за момичето което харесва и т.н. за да се чувсташ добре в тази ситуация :)