PDA

View Full Version : Сутрешна ерекция



GRMypsilon
05-03-2013, 11:03
Здравейте, от няколко месеца сутрешната ерекция е рядкост при мен. Това ме притеснява защото явно съм намалил съдържанието на тестостерон в тялото, и губя либидото си. На 20 години съм и тежа 75кг. Не пуша, не пия. Физическата активност е средна. Храня се г/д добре. Избягвам бързи закуски, хапвам храни с достатъчно съдържание на цинк и протеин (нещата нужни за поддържане на здрава полова система) и въпреки това сутрешна ерекция ми се случва рядко. Преди не беше така (5-6месеца), а лайфстайл-а не съм си го променял от години. Проблемът можеби е, че си лягам към 4-5 сутринта и ставам към 1-2 следобяд, но не виждам причина това да е така при положение, че този режим не съм го променял от години. Продължавам да се чудя каква може да е причината за изчезване на сутрешната ерекция, и това силно ме притеснява.

Дайте предположения каква може да е причината, и как да си върна здравословното състояние.

Ahcy
05-03-2013, 11:08
Нямаш желание за секс? И секса не ти се получава ли?

GRMypsilon
05-03-2013, 11:13
Комбинация от двете. Понякога е само едното, друг път само другото.

Ahcy
05-03-2013, 11:21
Причините може да са много.. Може нещо на психическа основа да те тормози, някакво скорошно събитие, което ти влияе без да осъзнаваш. Може приятелката ти, да ти е омръзнала (ако имаш такава). Иначе за сутрешната ерекция, тя с времето става все по-рядка(но ти си млад още :Д). Не би трябвало толкова да те притеснява изчезването на сутрешната ерекция, колкото ниското либидо и проблемите с секса, но от това което си написал не мога да си обясня, защо може да е така.

GRMypsilon
05-03-2013, 11:48
Ами приятелка нямам от 2 месеца. Но като се замисля проблемите станаха сериозни последните 2 месеца. Но и докато бях с нея към края на връзката също изпитвах проблеми с продължителността на ерекцията по време на секс. Желанието си го имах, но в момента даже и желание нямам. Това страшно много ме притеснява. Немога да разбера причината поради която организма ми се разпада малко по малко. Преди година ако ми беше казал че ще имам такива проблеми щях да ти се изсмея, но ето че това сега е реалност.

DENKAZ
05-04-2013, 14:55
Промени си режима на спане и виж дали ще има резултат.

skok
05-04-2013, 15:58
На тия години ерекцията и целанието за секс рядко са свързани с физически фактори, а почти винаги с психически. Така че вместо да търсиш проблема в тва кво ядеш и колко спортуваш по добре се замисли за психологическата част. Може да е от тва че си скъсал с приятелката ти примерно

KokoDjambo
05-05-2013, 19:02
Спри мастурбацията!

anonymous908491
05-06-2013, 22:43
Нямаш проблеми, защото се казва 'сутрешна ерекция' , а не следобедна.

tireheb
05-06-2013, 23:10
Нямаш проблеми, защото се казва 'сутрешна ерекция' , а не следобедна.

/thread
реално сутрешна ерекция ИМАШ, но я проспиваш
щото тя се появява по определено време на денонощието (ако познаеш кога получаваш бонбонче), а не когато се събудиш

Duhast
05-07-2013, 04:18
И аз нямам ерекция,преди малко станах,но до кенефа ми се ходи,а по каква нужда....ако някой иска да знае да ми пише лично :)

fuk.em
05-07-2013, 04:26
Станах, отидох по малка нужда и съм READY BICHEZ ( нищо лично ) :cool:, сега се тъпча с мюсли :X

Max Poweer
12-06-2013, 15:29
Всеки си мисли, че на него няма да му се случи, но ето че се случва..АЗ прибегнах към хапчетата, защото имах еректилна дисфункция. По време на секс ми омекваше, ерекцията ми не беше достатъчно добра. Не се чувствах като истински мъж. Радвам се, че успях да намеря моето решение с Vita Gra .Нищо не ти пречи да опиташ , защото те са на билкова основа и не водят до пристрастяване , нито пък до други странични ефекти ;) Аз си ги поръчвам от www.sexshop.bg . Успех от мен !