PDA

View Full Version : Меки глезени?? Помощ!!!



T-Rawww
05-03-2013, 11:35
Здравейте, някъде преди една година си изкълчих глезена за пръв път. Поду се ужасно много, посиня - не можех да ходя, да стъпвам. Ходих на лекар, каза ми че имам частично скъсани връзки или нещо такова и да си почивам. Проблемът е, че тренирам футбол и въобще не исках да отсъствам от тренировки, почивах 1 седмица и започнах да тренирам пак.. След това не знам какво стана, но в тая една година най-малко 20 пъти съм си изкълчвал глезените и на двата крака... Не знам какво става някаква хронична контузия ли, меки глезени ли какво е при най-малкия натиск и огъване се изкълчват. Ето сега пак, вчера стъпах накриво на трен и отново съм с изкълчен глезен и трябва да почивам.. Треньорът ми ме съветваше да ги връзвам винаги с плетен бинт, но не мисля, че това ще помогне с нещо..
Не искам да отида на доктор, защото много ме е страх да не ми каже, че трябва да приключа с футбола.. Помогнете ми моля :(

Slobbery
05-03-2013, 12:09
Не сме лекари.Няма как да ти помогнем.Бързо на лекар. :)

magneticfields
05-03-2013, 18:13
Според мен е хронична контузия, тъй като си почнал да тренираш твърде рано. Върви на ядрено-магнитен и след като лекарите го разчетат ще ти кажат.

AliceSw
05-03-2013, 18:47
мойте са същите, номерът с ластичния бинт върши работа....