PDA

View Full Version : Пистов мотор



goShee
05-03-2013, 16:03
Здравейте!
Значи от няколко дена реших да си купя пистов мотор, но имам един проблем и той е че си нямам, и грам представа от мотори!Коя марка е хубава, коя е лоша и т.н. и затова реших да се обърна към вас с надеждата, че някой ще ме насочи към определен модел.Според вас до 2000 лева ще мога ли да си намеря втора ръка пистов мотор?И ако мога точно към коя марка трябва да се насоча според вас, аз не наблягам да е нещо с повече конски сили, също така бих искал да е нещо, което да не гори много, защото не съм от най-богатите.Също така бих искал да ви попитам и за подръжките им, дали са много скъпи или не, примерно едно масло на един мотор за колко пари се сменя и такива работи.Ше съм ви много благодарен, ако грубо ми обобщите как стоят нещата!

xXxAngerfisTxXx
05-03-2013, 16:16
решил... ти книжка за кат. АM имаш ли

goShee
05-03-2013, 19:25
Не, нямам!Нещо по темата?

Je7
05-03-2013, 23:17
гоше, гоше... и като нямаш книжка, ко ше прайш с тоз мотор? Ще си го гледкаш или ще се трепеш с него?

goShee
05-04-2013, 10:44
Искам да си гарантирам място за гробищата!Айде някой да напище нещо по темата!

sToyAncHo
05-07-2013, 08:28
Как така си нямаш представа от мотори, а искаш мотор?! То се интересуват хората първо и тогава решават, че ще купуват.. С 2000 лева не мисля, че ще си купиш нещо хубаво или нещо изобщо.

Supermassive____
05-07-2013, 09:15
За 2000 лева много трудно ще намериш читав и поддържан мотор, който да не е под 2000 година . По добре сложи една 1000 отгоре и можеш да си намериш някое kawasaki Zzr 250; suzuki srad 750; yamaha fzr 600; honda cbr 1000 f2 нещо такова но старо. Само докато го купиш ти бягат едно 500 лв. за регистрация за консумативи - гуми, спирачки, масло към 100лв, филтри, верига с предни и задни пиньони, свещи, накладки и пр.. Като цяло скъпо удоволствие си е мотора. А за тези пари даже и рисковано.

nosferatu23
05-07-2013, 10:44
Здравейте!
Значи от няколко дена реших да си купя пистов мотор, но имам един проблем и той е че си нямам, и грам представа от мотори!Коя марка е хубава, коя е лоша и т.н. и затова реших да се обърна към вас с надеждата, че някой ще ме насочи към определен модел.Според вас до 2000 лева ще мога ли да си намеря втора ръка пистов мотор?И ако мога точно към коя марка трябва да се насоча според вас, аз не наблягам да е нещо с повече конски сили, също така бих искал да е нещо, което да не гори много, защото не съм от най-богатите.Също така бих искал да ви попитам и за подръжките им, дали са много скъпи или не, примерно едно масло на един мотор за колко пари се сменя и такива работи.Ше съм ви много благодарен, ако грубо ми обобщите как стоят нещата!
Що не си купиш ендуро , може да го караш в града , и в гората ,комбинейшън тъй да се каже ;) 600 кубика си вземи ще се изкефиш много
и вземи нещо евтино и в гаден външен вид но в изправно техн.състояние , защото ще падаш тъй да се каже , дори и с пистов ;)