PDA

View Full Version : Защо сте толквоа надути (момичетата)



marin_9867
05-03-2013, 20:10
Въпроса е ясен кво ве кара да си дигате летвите до небесата не ми е ясно, казал ви е някъв мангал, че сте красиви и вече хвърчите дори и така да е за чийй х*й ви е тва голямо самочуствие не ми е ясно. Чакам мнение :)

LadyDi
05-03-2013, 20:13
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbjwc2CLWk1rcd86lo3_250.gif

Не отново...

prosto_chovek
05-03-2013, 20:15
Очаква се огромна вълна с размерите на малък град коментари като в онази тема.

Котка
05-03-2013, 20:15
Въпроса е ясен кво ве кара да си дигате летвите до небесата не ми е ясно, казал ви е някъв мангал, че сте красиви и вече хвърчите дори и така да е за чийй х*й ви е тва голямо самочуствие не ми е ясно. Чакам мнение :)
let me handle this haahuahauahu

Защото жените сме много по-яки и умни от мъжете, научно доказано е.
Все пак вие сте създадени да се грижите за нас и ние ви избираме

Котка
05-03-2013, 20:15
Очаква се огромна вълна с размерите на малък град коментари като в онази тема.

indeed

LadyDi
05-03-2013, 20:16
Очаква се огромна вълна с размерите на малък град коментари като в онази тема.

чудя се...
обаче ми е толкова скучно напоследък, а и няма кой да ми се скара, за тва си мисля да го допусна :lol:

marin_9867
05-03-2013, 20:16
Ние сме създадени да се грижим за вас ама вие пък не можете ли да си го наврете в г**а (със извинение) ?

LadyDi
05-03-2013, 20:17
Ние сме създадени да се грижим за вас ама вие пък не можете ли да си го наврете в г**а (със извинение) ?

Можем. А на някои даже им харесва.
Проблем?

Котка
05-03-2013, 20:17
Ние сме създадени да се грижим за вас ама вие пък не можете ли да си го наврете в г**а (със извинение) ?

Олеее, колко си вулгарен, ето заради това си нямаш приятелка, защото не си знаеш място, пък.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:19
Е, стига, де, концепията - жено, режи салатата и сипи ракията, докато оправям москвича (и комшийката) и тихо по време на мач, не остаря ли малко? Нали са равноправни жените, мога да се грижат за себе си в днешно време.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:19
От сега казвам, че ако темата тръгне в посока разправии, ще я залея с много офтопик :D

LadyDi
05-03-2013, 20:20
Нали са равноправни жените, мога да се грижат за себе си в днешно време.
И съвсем спокойно могат да си го слагат сами.
Не концепцията остаря, жените се еманципираха, изкарват си парите сами, а с мащабното навлизане на пазара на вибратори, мъжете вече са по-скоро въпрос на престиж, отколкото на необходимост :D

Котка
05-03-2013, 20:20
Е, стига, де, концепията - жено, режи салатата и сипи ракията, докато оправям москвича (и комшийката) и тихо по време на мач, не остаря ли малко? Нали са равноправни жените, мога да се грижат за себе си в днешно време.

Ами не точно, за какво ти е мъжа, ако не се грижи за теб?
Съответно, ако е мъж на място, ще ти дава да правиш каквото искаш и ще те глези като принцеса

LadyDi
05-03-2013, 20:20
Котке, ние сме в двете противоположности в момента :)

prosto_chovek
05-03-2013, 20:21
И съвсем спокойно могат да си го слагат сами.
Не концепцията остаря, жените се еманципираха, изкарват си парите сами, а с мащабното навлизане на пазара на вибратори, мъжете вече са по-скоро въпрос на престиж, отколкото на необходимост :D

Дали? Или е същото като надуваемите кукли? :D

LadyDi
05-03-2013, 20:22
Дали? Или е същото като надуваемите кукли? :D

не знам вие как приемате надуваемите кукли...

prosto_chovek
05-03-2013, 20:23
Аз си предпочитам жени, но въпросът е в това, че може да се съотнесе 1:1 с хипотезата за вибраторите.

Котка
05-03-2013, 20:23
Котке, ние сме в двете противоположности в момента :)
Лейди, гротеската явно не личи достатъчно, но поне се очертава да е забавна тема

marin_9867
05-03-2013, 20:24
Олеее, колко си вулгарен, ето заради това си нямаш приятелка, защото не си знаеш място, пък.
Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...

LadyDi
05-03-2013, 20:24
Аз си предпочитам жени, но въпросът е в това, че може да се съотнесе 1:1 с хипотезата за вибраторите.

Така е, но аз тръгнах в друга посока.
В смисъл, мъжът не ти е необходим, за да съществуваш и да се оправяш в живота. Въпрос на избор е дали да переш и чужди мръсни гащи, или да се грижиш само за своите :)

LadyDi
05-03-2013, 20:25
Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...

Като мразиш просто не им пиши. Елементарно е. Дръж се за тази, дето ти се е вързала.

И междувпрочем, България се пише с главна буква, а български - с малка.
You're welcome.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:27
Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...

Според това, което каза, оставам с впечатлението, че предпочиташ фалша и преструвките в междучовешките отношения, пред истината и директността. Тоест се радваш, че излизаш с момичета, които знаеш, че не те харесват, но са с теб само от учтивост и го приемаш за по - добро да бъдеш като един вид човека, който всеки чака да се усети сам, че не е искан?

Котка
05-03-2013, 20:27
Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...

това е защото нямаш пари

LadyDi
05-03-2013, 20:27
Според това, което каза, оставам с впечатлението, че предпочиташ фалша и преструвките в междучовешките отношения, пред истината и директността. Тоест се радваш, че излизаш с момичета, които знаеш, че не те харесват, но са с теб само от учтивост и го приемаш за по - добро да бъдеш като един вид човека, който всеки чака да се усети сам, че не е искан?

ха!
мислиш ли, че ще те разбере?!

prosto_chovek
05-03-2013, 20:28
Така е, но аз тръгнах в друга посока.
В смисъл, мъжът не ти е необходим, за да съществуваш и да се оправяш в живота. Въпрос на избор е дали да переш и чужди мръсни гащи, или да се грижиш само за своите :)

Принципно си права. Обаче друго си е като се справяш финансово, да имаш и човек до себе си, с който да споделяш всичкото, което постигаш.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:28
ха!
мислиш ли, че ще те разбере?!

Не, но винаги съм длъжен да опитам, всеки има проблясъци.

LadyDi
05-03-2013, 20:30
Принципно си права. Обаче друго си е като се справяш финансово, да имаш и човек до себе си, с който да споделяш всичкото, което постигаш.

А, не споря.
Въпросът беше дали е необходим, а не дали го искаш. Защото има разлика.

shmatarok
05-03-2013, 20:30
Като си имаш приятелка, к'во се занимаваш с други тогава? Че им се и ядосваш?

marin_9867
05-03-2013, 20:31
това е защото нямаш пари От къде знаеш, че нямам пари ? И на бас, че имам повече възможности от теб ? Аз не съм в чужбина да работя а просто живея тук и уча ?
БТВ не съм казвал, че момичетата не ме харесват (има ги и такива) Просто ти дадох пример, че дори и някое момиче да не те хареса ще се пробва...

LadyDi
05-03-2013, 20:31
що ли си знаех, че ще се хване точно в коментара на Котката... другите дори не ги е проумял...

Slobbery
05-03-2013, 20:32
Незаинтересовани и надути са съвсем различни понятия.

Котка
05-03-2013, 20:32
От къде знаеш, че нямам пари ? И на бас, че имам повече възможности от теб ? Аз не съм в чужбина да работя а просто живея тук и уча ?
БТВ не съм казвал, че момичетата не ме харесват (има ги и такива) Просто ти дадох пример, че дори и някое момиче да не те хареса ще се пробва...
комплексиран си че си беден и не те харесват хахаха

ledenakrasota
05-03-2013, 20:33
Защото манталитет им е по-различен. Кое ти е чудното? Тук всяка д*исла се мисли за великата, а когато си отворят устата говорят на ма и бе. Колкото по-голяма им е простотията, толкова по-велики са. Не върви да си скромна. Малко като ги поочука животът и си сядат на гъзовете. У нас само има подобна грандомания и изкривена ценностна система.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:33
По - добре човек да коментира това, за което е поне малко компетентен, отколкото да се изказва неподготвен, донякъде е прав.

LadyDi
05-03-2013, 20:35
:lol:

marin_9867
05-03-2013, 20:35
Беден съм да... Нямам 2 лева и цял месец събирам за един хляб да си купя пък другото на аванта го карам... И квото искате си мислите.. Не знам LadyDi Как знаеш какво съм проумял и какво не ?

prosto_chovek
05-03-2013, 20:35
Относно наблюденията му, аз си правя извода, че в България е ходил главно по кандидат - кроасанки, но очаква държание като от висшето общество и в чужбина всичко му се струва рай, защото му обръщат фалшиво внимание. Бие ми на поекемон.
Или дори на форест гъмп.
Или обикновен отчаян чекиджия.
Да не изпадам в подробности.

Tsukuda_Hiroshi
05-03-2013, 20:36
Олеее, колко си вулгарен, ето заради това си нямаш приятелка, защото не си знаеш място, пък.

Котке, тук съм склонен да не се съглася с теб. Аз не съм вулгарен и пак си нямам...
От друга страна... към автора: е тЕ заради такива като тебе, дето им пука!!! :lol:

LadyDi
05-03-2013, 20:36
Не знам LadyDi Как знаеш какво съм проумял и какво не ?
Нямам ни най-малка представа, всъщност.
Беше просто... an educated guess :)

prosto_chovek
05-03-2013, 20:38
Между другото, идва ми наум и въпроса в коя държава живее, защото в западна Европа жените знам, че режат не по - малко, може би в близкия изто, понеже там мъжете са с предимство и жените нямат много право да шават?

marin_9867
05-03-2013, 20:39
Относно наблюденията му, аз си правя извода, че в България е ходил главно по кандидат - кроасанки, но очаква държание като от висшето общество и в чужбина всичко му се струва рай, защото му обръщат фалшиво внимание. Бие ми на поекемон.
Или дори на форест гъмп.
Или обикновен отчаян чекиджия.
Да не изпадам в подробности. Заблудил се си и то сериозно не очаквам внимание като висшето общество просто някой момичета им е в много повече самочуствието ;)

ledenakrasota
05-03-2013, 20:40
Между другото, идва ми наум и въпроса в коя държава живее, защото в западна Европа жените знам, че режат не по - малко, може би в близкия изто, понеже там мъжете са с предимство и жените нямат много право да шават?

В Западна Европа жените са мн по-нахални от мъжете и не мисли, че са по-малко развратни от нас. Бразилките са още по-настъпателни. Обвързан нищо не означава, особено, ако е някой убавец.

prosto_chovek
05-03-2013, 20:42
Именно, там жена може да изнасили мъж (и да му разбие устата, цитат от песен). Дори мога да твърдя от косвени наблюдения и много малко преки, че жените им са по - мъже от мъжете им.

klimatronik
05-03-2013, 20:47
Kой беше казал,че жените може ли да се гледат сами в днешно време?
Ами да .. можете.... , но в повечето случаи тогава живеете в мизерия .
Като се разхождам по улицата често се случва да бъда сгазен от жени с коли. Обаче тези жени шофират някакви супер скъпи коли . Въпросът е, благодарение на кои ги имат тези коли?
В 90% от връзките жените са зависими.

marin_9867
05-03-2013, 20:47
prosto_chovek Незнам в коя държава си мислиш, че живея обаче и ти не си на 6 със всички неща за това недей да говориш много ( не го казвам да се заяждам ! )

prosto_chovek
05-03-2013, 20:48
Kой беше казал,че жените можели да се гледат само в днешно време?
Ами да .. можете.... , но в повечето случаи тогава живеете в мизерия .
Като се разхождам по улицата често се случва да бъда сгазен от жени с коли. Обаче тези жени шофират някакви супер скъпи коли . Въпросът е, благодарение на кои ги имат тези коли?
В 90% от връзките жените са зависими.

Колко пъти през последния месец те сгазиха жени със скъпи коли? Какви коли? Колко скъпи? Какви жени? С какви цици?

prosto_chovek
05-03-2013, 20:49
prosto_chovek Незнам в коя държава си мислиш, че живея обаче и ти не си на 6 със всички неща за това недей да говориш много ( не го казвам да се заяждам ! )

Е, че никой не е на 6, докато не си уреди сам живота, това е ясно, въпроса е да не се излага наляво и надясно.

nosferatu23
05-03-2013, 20:51
Въпроса е ясен кво ве кара да си дигате летвите до небесата не ми е ясно, казал ви е някъв мангал, че сте красиви и вече хвърчите дори и така да е за чийй х*й ви е тва голямо самочуствие не ми е ясно. Чакам мнение :)

повечето да , така са , защото искат да видят дали всеки ще им се върже на игричките , проблема е че жените са доста първо сигнални и елементарни и всеки съобразителен мъжага може да забележи тия работи и да обърне игричката срещу тях , и вярвай ми , тогава им се присира , и се надъхват още повече с нескопосаните си опити да си върнат контрола и да се докажат :smt023

klimatronik
05-03-2013, 20:51
Колко пъти през последния месец те сгазиха жени със скъпи коли? Какви коли? Колко скъпи? Какви жени? С какви цици?
:x ммне питай.. Както казах... въпросът е друг.... Че мъжете им купуват тези коли.

ledenakrasota
05-03-2013, 20:52
:x ммне питай.. Както казах... въпросът е друг.... Че мъжете им купуват тези коли.

Нещо против или това е престъпление?

prosto_chovek
05-03-2013, 20:52
:x ммне питай.. Както казах... въпросът е друг.... Че мъжете им купуват тези коли.

Между другото, познавам жена, която сама си купи бмв 750 2010та година.

klimatronik
05-03-2013, 20:56
Нещо против или това е престъпление?

мне.. просто на скоро много жени се опитват да злоупотребяват със достойнството на мъжете и техните им качества , че мъжете са водещите в това отношение

Котка
05-03-2013, 20:56
Kой беше казал,че жените може ли да се гледат сами в днешно време?
Ами да .. можете.... , но в повечето случаи тогава живеете в мизерия .


хауахуаахауа мда, живея доста мизерно със заплатата си

pifiella
05-03-2013, 20:57
Kой беше казал,че жените може ли да се гледат сами в днешно време?
Ами да .. можете.... , но в повечето случаи тогава живеете в мизерия .
Като се разхождам по улицата често се случва да бъда сгазен от жени с коли. Обаче тези жени шофират някакви супер скъпи коли . Въпросът е, благодарение на кои ги имат тези коли?
В 90% от връзките жените са зависими.

Свръхдоза тестостерон и самочувствие долавям тук,а?
Според мен,имат коли,защото имат цици,а ти нямаш...завиждаш!:D
Жените са неспособни да имат собствени скъпи коли,ок.Но защо мъжете им ги подаряват?Та нали са толкоз начетени? Може би,защото не знаят как да ги задържат до себе си по друг начин и осъзнават,че това е единствената възможност те да стоят с кретени като теб,опа ТЯХ,обърках се,защото съм тъпа и имам цици.Нищо друго!
:D

klimatronik
05-03-2013, 20:58
Между другото, познавам жена, която сама си купи бмв 750 2010та година.

тези случаи са една много малка и нищожна част от нормалното

Котка
05-03-2013, 20:59
тези случаи са една много малка и нищожна част от нормалното
'Ма вие бягате от тези жени, защото се депресирате от тях, дам ..

prosto_chovek
05-03-2013, 21:00
тези случаи са една много малка и нищожна част от нормалното

Между другото, тя може и да кара.

А в момента мисля, че официално се обявява начало на спора: Дали жените са с мъже заради колите, какви мъже подаряват коли на жените си и какви жени седят с мъже заради подарените им от тях коли. :D

prosto_chovek
05-03-2013, 21:01
'Ма вие бягате от тези жени, защото се депресирате от тях, дам ..

Има една много вярна мисъл - истинските мъже обичат само мъжките момичета. Тълкувайте го кой както иска.

Котка
05-03-2013, 21:03
Има една много вярна мисъл - истинските мъже обичат само мъжките момичета. Тълкувайте го кой както иска.

Е, значи малко истински мъже съм видяла. ( Впрочем, снощи един колега -- [5/3/2013 1:34:45 AM] : има нещо мноого мъжко в отношението ти, и тва ме кефи)

Ще ме накарате да си вляза от другия профил :D

marin_9867
05-03-2013, 21:03
Свръхдоза тестостерон и самочувствие долавям тук,а?
Според мен,имат коли,защото имат цици,а ти нямаш...завиждаш!:D
Жените са неспособни да имат собствени скъпи коли,ок.Но защо мъжете им ги подаряват?Та нали са толкоз начетени? Може би,защото не знаят как да ги задържат до себе си по друг начин и осъзнават,че това е единствената възможност те да стоят с кретени като теб,опа ТЯХ,обърках се,защото съм тъпа и имам цици.Нищо друго!
:D Когато казвате, че парите не са най-важното нещо защо всички примери са ви свързани с пари ?

prosto_chovek
05-03-2013, 21:04
Посочи един мой пример, свързан с пари, с изключение на този за жената с бмв - то, който пак не е свързан пряко с пари.

klimatronik
05-03-2013, 21:04
Свръхдоза тестостерон и самочувствие долавям тук,а?
Според мен,имат коли,защото имат цици,а ти нямаш...завиждаш!:D
Жените са неспособни да имат собствени скъпи коли,ок.Но защо мъжете им ги подаряват?Та нали са толкоз начетени? Може би,защото не знаят как да ги задържат до себе си по друг начин и осъзнават,че това е единствената възможност те да стоят с кретени като теб,опа ТЯХ,обърках се,защото съм тъпа и имам цици.Нищо друго!
:D
:D кви цици са ти в главата

Кви кретени балнуваш?
Въобще къде отиваш?
На жената само й кажи посока да върви ... та да не се загуби.

Мъжете им подаряват колите по простата причина ,че ги обичат. Тук тамо някое изключение. Но аз ако имам супер богатство мн ясно ,че ще го споделям с жена си...

Котка
05-03-2013, 21:04
Когато казвате, че парите не са най-важното нещо защо всички примери са ви свързани с пари ?

Моите, лично, за да си правя гаргара с теб, другите започнаха да говорят за пари покрай мен сякаш.

ledenakrasota
05-03-2013, 21:05
мне.. просто на скоро много жени се опитват да злоупотребяват със достойнството на мъжете и техните им качества , че мъжете са водещите в това отношение

В 21. век половете са равни и кой ще доминира във връзката е без значение. Щом жената го води за носа, то той й го е позволил. Ако се чувства кофти, сам да си оправя проблема. Никой не го е насилвал.
Никой не се опитва да злоупотребява с никого. Хора всякакви. Мн тесногръди изводи и възгледи имаш.

pifiella
05-03-2013, 21:06
Когато казвате, че парите не са най-важното нещо защо всички примери са ви свързани с пари ?

Защото примера беше даден с коли,тоест пари и беше даден от мъж.Аз просто го използвах в подкрепа на тезата ми!

marin_9867
05-03-2013, 21:09
Аз лично никога не бих купил кола на женами без причина или пък ако това е единствения начин да остане с мен :D

prosto_chovek
05-03-2013, 21:11
А какъв е проблема да й купиш, ако можеш да си го позволиш и ако сте стабилна двойка?

pifiella
05-03-2013, 21:11
:D кви цици са ти в главата

Кви кретени балнуваш?
Въобще къде отиваш?
На жената само й кажи посока да върви ... та да не се загуби.

Мъжете им подаряват колите по простата причина ,че ги обичат. Тук тамо някое изключение. Но аз ако имам супер богатство мн ясно ,че ще го споделям с жена си...

Защото човек,който твърди,че жените живеят мизерно без парите на мъжeте,е тестогръд и е кретен.Просто и ясно!
А И ВЕЧЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН.Можете да ме поздравите.
Коли,пари,всичко приемам :D

klimatronik
05-03-2013, 21:13
В 21. век половете са равни и кой ще доминира във връзката е без значение. Щом жената го води за носа, то той й го е позволил. Ако се чувства кофти, сам да си оправя проблема. Никой не го е насилвал.
Никой не се опитва да злоупотребява с никого. Хора всякакви. Мн тесногръди изводи и възгледи имаш.

Кой кого да е насилвал?
Аз съвсем друго имам предвид.
Спорът беше относно изкарването на пари , а не кой какво иска и води..

ledenakrasota
05-03-2013, 21:13
Защото човек,който твърди,че жените живеят мизерно без парите на мъжeте,е тестогръд и е кретен.Просто и ясно!
А И ВЕЧЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН.Можете да ме поздравите.
Коли,пари,всичко приемам :D

ЧРД! :)

Котка
05-03-2013, 21:14
Защото човек,който твърди,че жените живеят мизерно без парите на мъжeте,е тестогръд и е кретен.Просто и ясно!
А И ВЕЧЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН.Можете да ме поздравите.
Коли,пари,всичко приемам :D

bloody_f има рд днес, ти копираш от нея

prosto_chovek
05-03-2013, 21:15
Защото човек,който твърди,че жените живеят мизерно без парите на мъжeте,е тестогръд и е кретен.Просто и ясно!
А И ВЕЧЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН.Можете да ме поздравите.
Коли,пари,всичко приемам :D

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/546027-%D0%A7%D0%A0%D0%94-pifiella?p=10683828#post10683828

така? :D

-не си заслужава честитките тук, при положение, че темата е доста осрана от самото й начало и не отива в различна посока.

klimatronik
05-03-2013, 21:17
Защото човек,който твърди,че жените живеят мизерно без парите на мъжeте,е тестогръд и е кретен.Просто и ясно!
А И ВЕЧЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН.Можете да ме поздравите.
Коли,пари,всичко приемам :D
ЧРД да си жива и здрава и да имаш добър мъж до себе си винаги :)
Иначе.. баш мизерно не. но по-трудно - да. Защото вие сте заети да гледате деца.... и тва е по природа.. не сте за суровия живот сами

Котка
05-03-2013, 21:20
Иначе.. баш мизерно не. но по-трудно - да. Защото вие сте заети да гледате деца.... и тва е по природа.. не сте за суровия живот сами
Айе ила да ми го кажеш в очите :*

pifiella
05-03-2013, 21:22
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/546027-%D0%A7%D0%A0%D0%94-pifiella?p=10683828#post10683828

така? :D

Е точно така не очаквах,ама като за виртуална честитка е много добре!
Мерси на всички,не знам как се сетихте за мен :D

prosto_chovek
05-03-2013, 21:23
Моментът на изненадата :D

klimatronik
05-03-2013, 21:23
Айе ила да ми го кажеш в очите :*

Аз сум момченце още . нема се трогнеш :д :*

lipecek
05-03-2013, 22:04
Мноо яка тема. Изобилства :D

Към автора: мой ако ти имаш готино кръгличко стегнато дупе и плоско коремче и мека кожа с ефирни руси косъмчета и дълга коса почти до кръста и стегнати цицки като лисички и зелени оченца и всичкото това ти е природно дадено и не си пролял/а една капка пот във фитнеса или под операционната маса е НЯМА ЛИ ДА СЕ НАДУЕШ ПОНЕ МАЛКО БЕ ПИЧ ?

Muaythaifighter
05-03-2013, 22:16
Със сигуpност нямат по-голямо самочуствие от моето, поне при мен е покрито.

LadyDi
05-04-2013, 06:49
Със сигуpност нямат по-голямо самочуствие от моето, поне при мен е покрито.

То винаги при всички е.

tori
05-04-2013, 06:59
Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...
Работата е от проста, по-проста. Сваляш някоя, тя няма същите чувства и те реже.

LadyDi
05-04-2013, 07:05
Работата е от проста, по-проста. Сваляш някоя, тя няма същите чувства и те реже.

Не може да няма същите чувства?!
От къде на къде няма да ги има, щом ТОЙ е избрал НЕЯ сред всички останали!
Длъжна е да ги има! И с ниски поклони да се подчинява!!!

tori
05-04-2013, 07:27
Не може да няма същите чувства?!
От къде на къде няма да ги има, щом ТОЙ е избрал НЕЯ сред всички останали!
Длъжна е да ги има! И с ниски поклони да се подчинява!!!
Мда, и трябва да го чака на вратата с леген топла вода да му мие краката.

LadyDi
05-04-2013, 07:45
Мда, и трябва да го чака на вратата с леген топла вода да му мие краката.

http://media.tumblr.com/tumblr_m926lkWAY21rruasp.gif

prosto_chovek
05-04-2013, 09:56
Добро утро, как сте днес? :D

granger
05-04-2013, 10:12
Надути и гледаме отвисоко, тиии? :D

prosto_chovek
05-04-2013, 10:16
Супер съм си аз. Вие какво си мислите, че аз не мога да гледам от високо? :D

girlwithblueeyes
05-04-2013, 10:17
Аз пък не знам защо тукашните мъже си мислят, че жените са длъжни да им слугуват а те да ги командват . И когато някоя им тропне по масата я обявяват за надута .

LadyDi
05-04-2013, 10:19
аз тъкмо свърших с боядисването на яйцата :D

prosto_chovek
05-04-2013, 10:20
Не всички.

prosto_chovek
05-04-2013, 10:21
аз тъкмо свърших с боядисването на яйцата :D

Аз гледах как са ги направили тук :D

ledenakrasota
05-04-2013, 10:29
Аз пък не знам защо тукашните мъже си мислят, че жените са длъжни да им слугуват а те да ги командват . И когато някоя им тропне по масата я обявяват за надута .

Аз на 8-ми декември станах свидетел на друго. Две компании в една хижа: едната е от София, другата - от околните градове. Момчетата от провинцията приготвят масата за купона, а мадамите пушат и се гласят. В нашата компания момичетата си разпределихме работата, като помагаха и момчетата. Тази разлика направи впечатление на всички.

klimatronik
05-04-2013, 10:34
Аз на 8-ми декември станах свидетел на друго. Две компании в една хижа: едната е от София, другата - от околните градове. Момчетата от провинцията приготвят масата за купона, а мадамите пушат и се гласят. В нашата компания момичетата си разпределихме работата, като помагаха и момчетата. Тази разлика направи впечатление на всички.
тези жени от провинцията заслужават пердах :Д

ledenakrasota
05-04-2013, 10:38
тези жени от провинцията заслужават пердах :Д

Това просто ни се наби в очите и стана тема на разговор. Не, че казвам, че сигурно е така навсякъде. :D

babity
05-04-2013, 11:05
Когато казвам на някого, че не е за мен, го казвам не за его бууст, а защото наистина оценявам че е така. Попадала съм на такива индивиди... Защо да ме е срам да отрежа някой неграмотен, например. Не съм длъжна да давам шансове и да пазя егото на всеки, който ми се изпречи на пътя. Когато не желая дори да говоря на някой, то си е просто защото си темерутствам.

anonymous708973
05-04-2013, 11:11
И съвсем спокойно могат да си го слагат сами.
Не концепцията остаря, жените се еманципираха, изкарват си парите сами, а с мащабното навлизане на пазара на вибратори, мъжете вече са по-скоро въпрос на престиж, отколкото на необходимост :D

:lol: :lol:


докато оправям москвича (и комшийката)

:lol:


Аз си имам гадже и точно това ме дразни когато пиша на някое момиче те се праят, че никой не им е писал.. Нека дам един пример.. Не живея в българия вече една година и тука момичетата не са като Българките и красивите са здраво стъпили на земята когато отидеш да говориш с тях те са добронамерени дори и да не те харесват като човек пак ще говорят с теб и ще излизат.. А българките директно ти бият шута и се правят на някви, известни и важни пък всъщност са една гнила круша... Много мразя такива момичета ...

Ти сериозно ли? Искаш някоя да излиза с теб дори ако не те харесва?
Естествено, че няма да отговоря на подобно малоумие като "здр", "здр, може ли да се запознаем". Знаеш ли колко такива са ми писали? МНОГО. Защо да им отговарям? С какво са ме заинтригували, прочела ли съм тяхно мнение, че да са ми интересни? След като не са ми интересни, няма да им отговоря. Точка.
За теб е гнила круша, за мен е липса на губене на време и класа. Гледни точки.

anonymous708973
05-04-2013, 11:17
Аз на 8-ми декември станах свидетел на друго. Две компании в една хижа: едната е от София, другата - от околните градове. Момчетата от провинцията приготвят масата за купона, а мадамите пушат и се гласят. В нашата компания момичетата си разпределихме работата, като помагаха и момчетата. Тази разлика направи впечатление на всички.

Въпрос на компания е, но и на човек. С бившия ходехме на палатки, била съм единствено момиче. Няколко момчета цепеха дърва, палеха огън и т.н., едното момче ми помагаше да режем мезета и салатки. Ходили сме и на вила, където момчетата пак вършеха някаква работа, аз и една девойка слагахме масата, една друга се оплакваше от махмурлук от предната вечер, чупеше китки и питаше дали имало сламка (?!).

Ако изляза в компания с приятели на моя сега, картинката ще е съвсем различна. Момчетата са доста по-малки и все още смятат, че момичетата са маминка номер 2, която трябва да сложи масата, да нареже салатата и да извика малкото момченце, когато всичко е готово.

Chacho
05-04-2013, 11:18
Заключвам ви темата, хахахаха :D

kalpazanka
05-04-2013, 11:19
^Опа, простатата! Ще хвърчи перушина!

:D

Chacho
05-04-2013, 11:33
Виж как замлъкнаха. ^^

klimatronik
05-04-2013, 12:23
:lol: :lol:



:lol:



Ти сериозно ли? Искаш някоя да излиза с теб дори ако не те харесва?
Естествено, че няма да отговоря на подобно малоумие като "здр", "здр, може ли да се запознаем". Знаеш ли колко такива са ми писали? МНОГО. Защо да им отговарям? С какво са ме заинтригували, прочела ли съм тяхно мнение, че да са ми интересни? След като не са ми интересни, няма да им отговоря. Точка.
За теб е гнила круша, за мен е липса на губене на време и класа. Гледни точки.
здр.

klimatronik
05-04-2013, 12:39
Ейй не ми отговаря това чудо.. изпуска си късмета ... :D

melany94
05-04-2013, 13:31
Въпроса е ясен кво ве кара да си дигате летвите до небесата не ми е ясно, казал ви е някъв мангал, че сте красиви и вече хвърчите дори и така да е за чийй х*й ви е тва голямо самочуствие не ми е ясно. Чакам мнение :)

Може и да не е надуто едно момиче, ако не ти пише, а просто да си се държал малоумно и да не и допадаш. Хората подбират бе не всеки се занимава с куцо, кьораво и сакато.

nosferatu23
05-04-2013, 13:53
Може и да не е надуто едно момиче, ако не ти пише, а просто да си се държал малоумно и да не и допадаш. Хората подбират бе не всеки се занимава с куцо, кьораво и сакато.


Мелани , дебелами , меланж , а ти подбираш , или мастурбираш :?: Мисля че е добре да подбираш , и да не се занимаваш с куцо кьораво и сакато :smt077

melany94
05-04-2013, 14:07
Мелани , дебелами , меланж , а ти подбираш , или мастурбираш :?: Мисля че е добре да подбираш , и да не се занимаваш с куцо кьораво и сакато :smt077

Брат не си прави тъшак само с името ми, че ме дразниш, а днес не смятам да съм груба.

Котка
05-04-2013, 14:33
тъшак
Аа, днес смяташ да си неграмотна.
Колко сладко

melany94
05-04-2013, 14:39
Да тъшак ме кефи повече. Проблем? Нали не съм ти казала на тебе, че си тъшак кво се обясняваш?

Котка
05-04-2013, 14:44
Да, тъшак ме кефи повече. Проблем? Нали не съм ти казала на тебе, че си тъшак, к'во се обясняваш?
И малко препинателни знаци липсваха.

А, бтв, наистина ли се казваш Мелани, ахуахаухауахуа :D

melany94
05-04-2013, 14:44
Да, а ти наистина ли се казваш Котка?

Котка
05-04-2013, 14:45
Да, а ти наистина ли се казваш Котка?
Не, но явно мозъчето ти не може да го побере :(

melany94
05-04-2013, 14:47
Извинявай.

klimatronik
05-04-2013, 14:52
Не, но явно мозъчето ти не може да го побере :(

zdr

nosferatu23
05-04-2013, 14:52
Да, а ти наистина ли се казваш Котка?


не , ама дере като котка :smt077

и забие ли зъбки.........влиза много надълбоко :smt077 внимавай , мелани , дебелани , ставаме комбина и ще ти е трудно ;)

DENKAZ
05-04-2013, 14:56
let me handle this haahuahauahu

Защото жените сме много по-яки и умни от мъжете, научно доказано е.
Все пак вие сте създадени да се грижите за нас и ние ви избираме

Пхахах. Абе вие честно ли сте толкова задръстени тука бе?!

melany94
05-04-2013, 15:01
не , ама дере като котка :smt077

и забие ли зъбки.........влиза много надълбоко :smt077 внимавай , мелани , дебелани , ставаме комбина и ще ти е трудно ;)

ШИТ. ЯЖ ЛАЙНА. НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СТИГНЕТЕ.

nosferatu23
05-04-2013, 15:05
хахахахахах ядоса ли се :smt077

ако си послушна може и да ти дам да си излееш агресията

melany94
05-04-2013, 15:06
Пхахах. Абе вие честно ли сте толкова задръстени тука бе?!
Да по-добре не влизай, че ще те залеят с комплекси и после ще ти викат простак. Иначе ако искаш да си праиш гавра с мишките тука е мястото.

melany94
05-04-2013, 15:08
хахахахахах ядоса ли се :smt077

ако си послушна може и да ти дам да си излееш агресията

Много се ядосах мамка му. Отивам да си извадя ноктите с клещи.

klimatronik
05-04-2013, 15:10
Много се ядосах мамка му. Отивам да си извадя ноктите с клещи.

здр

melany94
05-04-2013, 15:14
здр

Няма да си говоря с тебе бе човек, прекалено надута съм ,за да ме познаваш.

klimatronik
05-04-2013, 15:21
Няма да си говоря с тебе бе човек, прекалено надута съм ,за да ме познаваш.

phahahhaha

klimatronik
05-04-2013, 15:22
phahahhaha .. ангелче..

...

nosferatu23
05-04-2013, 15:24
Много се ядосах мамка му. Отивам да си извадя ноктите с клещи.

знаеш ли как най добре се изпуска парата :?: със опит за сексуална доминация , вече друг въпрос е опита дали ще е успешен :smt116 мухахах

melany94
05-04-2013, 15:24
Боже дано не си толко ограничен................................ .................................надявам се разбираш.

melany94
05-04-2013, 15:25
знаеш ли как най добре се изпуска парата :?: със опит за сексуална доминация , вече друг въпрос е опита дали ще е успешен :smt116 мухахах
Искаш да те чукам с вилици в ректума, за да се почувствам по-добре ли?

klimatronik
05-04-2013, 15:29
Боже колко те обичкам....

melany94
05-04-2013, 15:30
Дааааааааа.

nosferatu23
05-04-2013, 15:34
Искаш да те чукам с вилици в ректума, за да се почувствам по-добре ли?

Обичаш ли да яздиш :?:

klimatronik
05-04-2013, 15:37
Обичаш ли да яздиш :?:
аз обичам, кво ще стане?

melany94
05-04-2013, 16:11
И мен ме интересува.

nosferatu23
05-04-2013, 16:15
И мен ме интересува.

мога да ти позволя да опиташ за кратко да се изкефиш , обаче по принцип не разрешавам понеже съм много доминантен :smt077

melany94
05-04-2013, 16:20
Не благодаря, ще пропусна този път.

Котка
05-04-2013, 17:10
Ооо кво праите без мене, мелани/селяни пак ли се ежи

Ospi
05-04-2013, 17:32
Тва, че някой "мъже" ви слагат на пиедестала далеч не означава, че се отнася за всички. :P Вижте, не става дума да сте роби и да ни слугувате докато си бараме хуя и оправяме москвича и съседката, но в никакъв случай лично аз няма да се моля на някоя да ме избере и да я направя центъра на вселената си. Пък като можете да си се издържате и си живеете добре без мъже, правете си го. Никой не ви кара на цигански сборове да ви избират за булки на някой мангал.

Ospi
05-04-2013, 17:40
повечето да , така са , защото искат да видят дали всеки ще им се върже на игричките , проблема е че жените са доста първо сигнални и елементарни и всеки съобразителен мъжага може да забележи тия работи и да обърне игричката срещу тях , и вярвай ми , тогава им се присира , и се надъхват още повече с нескопосаните си опити да си върнат контрола и да се докажат :smt023

+1!


мне.. просто на скоро много жени се опитват да злоупотребяват със достойнството на мъжете и техните им качества , че мъжете са водещите в това отношение

Ние сме си виновни за тази работа, понеже типичния асоциален олигофрен ще ги боготвори едно хубаво и те им се качват на главата. Напоследък има такова промиване на мозъците, че не се знае момчетата момчета ли са, жени ли са, травестити ли са...


Пхахах. Абе вие честно ли сте толкова задръстени тука бе?!

Indeed, my friend. Retards.

granger
05-04-2013, 17:42
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6874578_700b.jpg
Чачо...познато? :lol:

nosferatu23
05-04-2013, 17:57
Ооо кво праите без мене, мелани/селяни пак ли се ежи
предложих и яка оферта , тя обаче предпочете да търка сливката сама пред компа :smt077

ще и се прииска на мелани-застреляни ама ще е късно :smt077 офертите ми не важат вечно

klimatronik
05-04-2013, 17:58
+1!



Ние сме си виновни за тази работа, понеже типичния асоциален олигофрен ще ги боготвори едно хубаво и те им се качват на главата. Напоследък има такова промиване на мозъците, че не се знае момчетата момчета ли са, жени ли са, травестити ли са...



Indeed, my friend. Retards.
нии сме армия от травестити !
///
кОЙ се присъединява в моята кампания - Да изчисти Българя от жените за един ден?!

melany94
05-04-2013, 18:39
Какво бе момчета, пак ли ядете на Мелани гъза? Коте ходи си направи една шпакла, и не говори за мене, защото съм много над тебе, и нямаш тва право.

Котка
05-04-2013, 18:58
Какво бе момчета, пак ли ядете на Мелани гъза? Коте ходи си направи една шпакла, и не говори за мене, защото съм много над тебе, и нямаш тва право.

Ела ми направи ти, много съм дебела и не си стигам котака

Котка
05-04-2013, 19:00
нии сме армия от травестити !
///
кОЙ се присъединява в моята кампания - Да изчисти Българя от жените за един ден?!
тоя па се подава изпод чехъла

melany94
05-04-2013, 19:00
Оо не, не се занимавам с такива неща.

Котка
05-04-2013, 19:02
Оо не, не се занимавам с такива неща.
всички ти повярвахме

klimatronik
05-04-2013, 19:05
тоя па се подава изпод чехълапървата в списъка ми :D

melany94
05-04-2013, 19:09
всички ти повярвахме

Не се и съмнявам.

Ospi
05-04-2013, 19:18
Niggah wut is this bullshit?

LadyDi
05-04-2013, 19:21
И тая тема е станала за заключване.

prosto_chovek
05-04-2013, 19:34
Само шеста страница е, има още поле за изява.

LadyDi
05-04-2013, 19:45
На селска простотия ли? Това знам, че го има в излишък.

prosto_chovek
05-04-2013, 19:50
Ако се заключат всички такива теми още в зародиш, форумът ще остане наполовина.

prosto_chovek
05-04-2013, 19:53
Нека направим тази тема красива.

prosto_chovek
05-04-2013, 19:53
Както казах още в началото, че ако се закучи, както стана, ще я напълня с безсмислен офтопик, и ето.

nosferatu23
05-04-2013, 19:56
За да не бъда обвинен в подстрекаване на масови безредици , както обикновено става , ще питам , може ли разрешение да всея смут :?: Там където съм минал , там нормална дискусия не се е развила :smt077

Очаквам поне кредит затова че съм честен :smt077

prosto_chovek
05-04-2013, 19:57
В това хубаво време намирам тези неща за красиви:
http://www.klassa.bg/images/pictures/cross_1143385.jpg
http://vanqignatova.files.wordpress.com/2011/11/zagorka3.jpg

И преди женската аудитория да каже "простак", ще поздравя всички момичета, жени, девойки и останали същества от женски пол с песента по - долу:


http://www.youtube.com/watch?v=8bD4QZIXk1Y :-)

LadyDi
05-04-2013, 19:57
За да не бъда обвинен в подстрекаване на масови безредици , както обикновено става , ще питам , може ли разрешение да всея смут :?: Там където съм минал , там нормална дискусия не се е развила :smt077

Очаквам поне кредит затова че съм честен :smt077

На тоя кредит тука му викаме бан.

Illusion772
05-04-2013, 19:57
Тва, че някой "мъже" ви слагат на пиедестала далеч не означава, че се отнася за всички. :P Вижте, не става дума да сте роби и да ни слугувате докато си бараме хуя и оправяме москвича и съседката, но в никакъв случай лично аз няма да се моля на някоя да ме избере и да я направя центъра на вселената си. Пък като можете да си се издържате и си живеете добре без мъже, правете си го. Никой не ви кара на цигански сборове да ви избират за булки на някой мангал.
+1 Точно , много момчета са си виновни за това положение
-"Аз я обичам , аз не мога да живея без нея" някакви такива глупости са ми говорили
И просто няма някои да им удари един як бой за да се осъзнаят и да не поставят конкретното момиче на пиедестал, сякаш тя е някакво "мистично създание" дошло да огрее тъмния му изпълнен с CS свят.

klimatronik
05-04-2013, 20:00
Еми жените кат нямате чувства

melany94
05-04-2013, 20:02
Не е така, аз примерно извирам от чувства и обичам всички.

nosferatu23
05-04-2013, 20:02
На тоя кредит тука му викаме бан.

Бан защото искам разрешение :?: Това е студено дори и за човек като мен :smt077 Значи да разбирам ли че трябва да го правя на принципа взимам без да питам :?: :smt077

LadyDi
05-04-2013, 20:03
Бан, защото "всяваш смут" и където си минал тема не се е развила нормално.
Не че някой те бие по главата да си признаваш и не че ако не си признаеш, то не се вижда.
И не, не се шегувам. Вземи се запри.

nosferatu23
05-04-2013, 20:09
Бан, защото "всяваш смут" и където си минал тема не се е развила нормално.
Не че някой те бие по главата да си признаваш и не че ако не си признаеш, то не се вижда.
И не, не се шегувам. Вземи се запри.

Може да се вижда но да има съмнения , аз ги разсейвам с моята честност която се среща рядко , не е ли тъй :?: :smt023

Аз мога и да спра , но трябва да знам докъде :?: Ще бъдеш ли така любезна да ми начертаеш линийката :?: Примерно , по колко мнения на ден са ми разрешени , мога ли да изразявам свободно чувствата си или трябва първо да минат през одобрение през върховния съд :?: :smt023

Мисля че е забавно , иначе ако не беше нямаше да има толкова много последстващи мнения , не мисля че е редно да бъдеш толкова сурова с "новака" , лейди Ди. Не сме ли над тия неща с "новият трябва да бъде респектиран" :?: :smt023

granger
05-04-2013, 20:17
Аввв... яко идиоти тук.

LadyDi
05-04-2013, 20:18
Не сме над тия неща. Поне аз :cool:
И стига си дрънкал глупости, за тва си имаме Кофата.

prosto_chovek
05-04-2013, 20:19
Специално за всички, които са на линия в момента:

http://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY

nosferatu23
05-04-2013, 20:21
Не сме над тия неща. Поне аз :cool:
И стига си дрънкал глупости, за тва си имаме Кофата.

Добре , тогава да изчакам 5-6 месеца и пак да дойда или :smt077 ще се смекчиш пред чара ми :?: Сигурен съм че е второто и че няма да издържиш :smt077

ledenakrasota
05-04-2013, 20:22
http://www.youtube.com/watch?v=442FGB74IV4

granger
05-04-2013, 20:22
Подмокрила се е вече for sure!

xwhitecarnationx
05-04-2013, 20:23
Не всички момичета са надути.

prosto_chovek
05-04-2013, 20:24
Щом сте казали, че трябва да е на балкански ритми:


http://www.youtube.com/watch?v=nDazS2B5-v0

klimatronik
05-04-2013, 20:44
you are too sexyyy ladies

draid
05-05-2013, 10:20
Знаете, че никога няма да има равенство между половете нали ? Винаги жените ще трябва да се доказват много повече и на тях ще се гледа с лека доза недоверие. Най-малкото жените раждат, а никой работодател например, не желае да губи време и средства в някой, който много скоро след това може да изчезне за 2г.

Относно надутите жени, много са ми забавни и няма да си кривя душата, че често се е случвало да се изгавря с някоя.

Темата е тотална боза станала иначе, чак се изненадвам модераторите спят ли или са станали прекалено мекушави.

anonymous708973
05-05-2013, 10:48
E, то темата поначало не беше за надутите жени, а за тези, които просто подминават селските свалки на автора с грация и достойнство :д

nosferatu23
05-05-2013, 11:02
Знаете, че никога няма да има равенство между половете нали ? Винаги жените ще трябва да се доказват много повече и на тях ще се гледа с лека доза недоверие. Най-малкото жените раждат, а никой работодател например, не желае да губи време и средства в някой, който много скоро след това може да изчезне за 2г.

Относно надутите жени, много са ми забавни и няма да си кривя душата, че често се е случвало да се изгавря с някоя.

Темата е тотална боза станала иначе, чак се изненадвам модераторите спят ли или са станали прекалено мекушави.
добре лек , съгласих се с теб , наистина жените трябва да се доказват , С ВИЗИЯ и усмивка ;) ти с кво ше се докажеш :?: ще се бъхтиш 10 години за работно място , докато колежката ти ще намигне закачливо и ще налапа нещо евентуално и работата и е вързана в кърпа. а да , и всеки гледа като си наема момиче на пост че ше надуе корема.не всяка иска да има деца сеш ли се , лек :?: ;)

draid
05-05-2013, 12:10
добре лек , съгласих се с теб , наистина жените трябва да се доказват , С ВИЗИЯ и усмивка ;) ти с кво ше се докажеш :?: ще се бъхтиш 10 години за работно място , докато колежката ти ще намигне закачливо и ще налапа нещо евентуално и работата и е вързана в кърпа. а да , и всеки гледа като си наема момиче на пост че ше надуе корема.не всяка иска да има деца сеш ли се , лек :?: ;)

В моята сфера се получава със знание, не с намигване ;) Иначе по принцип съм доста досетлив, лек.

nosferatu23
05-05-2013, 12:14
В моята сфера се получава със знание, не с намигване ;) Иначе по принцип съм доста досетлив, лек.

и коя е твоята сфера в която става със знание :?: авто тенекеджийски услуги , Лек:?: :smt077 щото само там жените ще са дебелани изцапани с масло и ще компенсират със знание :smt077

klimatronik
05-05-2013, 12:29
и коя е твоята сфера в която става със знание :?: авто тенекеджийски услуги , Лек:?: :smt077 щото само там жените ще са дебелани изцапани с масло и ще компенсират със знание :smt077

ти си много тъпо лапе
По-тих си по-умен.

anonymous708973
05-05-2013, 12:34
и коя е твоята сфера в която става със знание :?: авто тенекеджийски услуги , Лек:?: :smt077 щото само там жените ще са дебелани изцапани с масло и ще компенсират със знание :smt077

Просвети ме, моля те, в коя сфера става с намигване? Ако съм сервитьорка и искам бакшиш - може би, ама ония истории, в които една мадама спи със шефа си, за да получи повишение, са само в твоята глава и холивудските филми.

nosferatu23
05-05-2013, 13:53
Просвети ме, моля те, в коя сфера става с намигване? Ако съм сервитьорка и искам бакшиш - може би, ама ония истории, в които една мадама спи със шефа си, за да получи повишение, са само в твоята глава и холивудските филми.

Ся тва може да ти прозвучи много тъпо , ама мен не ме ебе особено и ще го разбереш ;)

В смисъл , реалността в която живеем е . Търся си секретарка в момента , която да ми дига телефоните и да записва разни простотии , получавам от джобса на имейла хиляди оферти , всеки е прегладнял в момента. И знаеш ли че тия без снимка , или с гадна снимка ги хвърлям в коша моето момиче :?: А готините мацки , с хубава снимка в молбата , нали най горе на молбата то е като уорд файл , има много маняшка информация , за образование и т.н. тия неща много не ме интересуват , гледам само визията. Все пак кое е по представително и на коя ще се изкефят клиентите , на някоя царвуляна с 30 години професионален стаж , владеене на 20 езика и визия като на оръфана вмирисана скумрия ;) Или на някое младо готино котенце , без толкова стаж , и тия неща ще си ги научи с времето с малко наставления . И не ти говоря само за това да я извикам за да чука шефа си редовно , ами и за външната визия и представителност , те. кво искат да видят хората ;) Това е истината и винаги ще бъде така !!! Може да се опитваш да преуспееш с много интелект , и дърпане , да видим докъде ще стигнеш.Ако комбинираш нещата обаче , двете , ще си много желана вярвай ;)


ти си много тъпо лапе
По-тих си по-умен.

"лапето" ми е тъпо , ама и много голямо и обемисто , ако се досещаш , клима ланге :smt077
ела да ми изкосиш райграса в двора , вързляк :smt077 евтина работна ръка приемам както казах

draid
05-05-2013, 14:02
Хахаха, това може да стане само ако си търсиш някоя "секретарка" иначе отдавна работодателите не си търсят безмозъчни женуря да са около тях, по простата причина, че на всеки идеята му е да изкарва пари. Просто ми се струва безмислено да ти обяснявам. А каква е моята сфера няма никакво значение.

nosferatu23
05-05-2013, 14:05
Хахаха, това може да стане само ако си търсиш някоя "секретарка" иначе отдавна работодателите не си търсят безмозъчни женуря да са около тях, по простата причина, че на всеки идеята му е да изкарва пари. Просто ми се струва безмислено да ти обяснявам. А каква е моята сфера няма никакво значение.


Откога стана работодател ве лек :?: Довчера беше работник :?: Откога работника става работодател :?: Идеята ми е да изкарвам пари - много , и начинът е като не си изгоня клиентите и гостите , т.е. да останат ИЗКЕФЕНИ , не да гледат тъпо и да се чудят ква съм шматка да си набера за секретарка ШМАТКА , ясно ли е :?: Не ме интересува дали е ултра умна , не ми трябва да ме лъже и да ми върти маняшки номера , нали знаеш някога по глуповатите хора изпълняват много добре разпореждания. Трябва ми изпълнение , не размишление :?: Ако исках бизнес съвет щях да си наема СЪВЕТНИК , ясно ли е :?:

klimatronik
05-05-2013, 14:07
голям мизерник.. но от теб може да излезе хъбава проститутка на пазара

nosferatu23
05-05-2013, 14:09
голям мизерник.. но от теб може да излезе хъбава проститутка на пазара

Ти от чий го раздаваш :?: От засегнал се работник , или от умна секретарка :?: :smt077 КЛИМА ЛАНГЕ

klimatronik
05-05-2013, 14:29
Да не ти казвам,че и най-простия циганин има по-голямо достойнство и уважение от проститутката, която си изкарва парите слугувайки на местния чорбаджия.

nosferatu23
05-05-2013, 14:36
Да не ти казвам,че и най-простия циганин има по-голямо достойнство и уважение от проститутката, която си изкарва парите слугувайки на местния чорбаджия.

мисля че всъщност няма да искаш да разбереш на кого слугувам :smt077 момента в който разбереш ще получиш пеперудки в коремчето , тъй както казват мацките , все едно си влюбен , ма по скоро ще си уплашен :smt077 ще искаш да се върнеш на топло вкъщи и баба да ти стопли чорбичката :smt077

tireheb
05-05-2013, 14:44
момента в който разбереш ще получиш пеперудки в коремчето , тъй както казват мацките , все едно си влюбен , ма по скоро ще си уплашен


дай ножа да гръмна

klimatronik
05-05-2013, 14:46
Новото форумно мафиотче :D :D :D
Недей ни плаши така >) молим :D

nosferatu23
05-05-2013, 14:47
Новото форумно мафиотче :D :D :D
Недей ни плаши така >) молим :D

мафиотите са клоуни , но щом това те впечатлява , вече съм сигурен че ще насереш :smt077

молиш ли ме :?: ще ти простя ако кажеш на твоя роднина от женски пол да ми се извини подобаващо :smt077

мини на лично че пак ще ми пуснат предупреждение , в смисъл да не те стряскам толкова , децата се плашат лесно тъй да се каже :smt077

justsomeone
05-05-2013, 14:48
Има си причина, да са толкова надути момичетата и това е Фейсбук без никакво съмнение.Не го отричайте защото познавам много момичета с които съм имал социална връзка извън фейса ама вече неможе да се приказва с тях 'щото са ''фейсбук звезди''.. жалка работа :) Освен това на едно 80 % от момичетата във фейса ,на които пиша - се правят на недостъпни, на важни или пък прочитат написаното от мен и не им се отговаря (това което най-мразя) и не не съм от ония досадните които не спират да пишат.

draid
05-05-2013, 15:58
Откога стана работодател ве лек :?: Довчера беше работник :?: Откога работника става работодател :?: Идеята ми е да изкарвам пари - много , и начинът е като не си изгоня клиентите и гостите , т.е. да останат ИЗКЕФЕНИ , не да гледат тъпо и да се чудят ква съм шматка да си набера за секретарка ШМАТКА , ясно ли е :?: Не ме интересува дали е ултра умна , не ми трябва да ме лъже и да ми върти маняшки номера , нали знаеш някога по глуповатите хора изпълняват много добре разпореждания. Трябва ми изпълнение , не размишление :?: Ако исках бизнес съвет щях да си наема СЪВЕТНИК , ясно ли е :?:

Хаха, ти нещо много яко се бъркаш. Колко са местата за секретарки ? И кво мислиш си, че това е желаната професия ли ? А ти мен няма никога да разбереш, работник ли съм, работодател ли или пък даже не ми се налага да работя. Това като цяло няма и никакво отношение към тезата която защитавам ;) Успех с изкарването на много пари.

kalpazanka
05-05-2013, 16:18
Айде баста и на тая тема.