PDA

View Full Version : Влюбена



elitsa_21
05-03-2013, 23:18
Казват ,че когато се влюбиш понякога вършиш доста неща за другия.И с мен се случи просто се влюбих в своя съученик който на месеци е по-малък от мен.В началото това ме притесняваше ,но после свикнах.От общи приятели разбирах неща за него и той разбра за това и ми го каза , аз не отрекох напротив потвърдих.Започна се едно и аз не знам как да го нарека приятелство или не както и да е.Понякога нещата с него вървяха доста добре , а най-хубавото си беше ,че цял ден бяхме заедно ^^ друг път пък спорихме за глупости и нали и двамата сме си упорити и всеки държи на своето.А като ме погледнеше направо се разтапях като сладолед посред лято и забравях за спора.Аз обаче не го искам като приятел и не мога да го възприема като такъв а като нещо повече и не знам как да му кажа и да му го покажа.В час когато ни се засекат погледите просто времето спира и съществуваме само аз и той,смее се на шегите ми защото аз имам страхотно чуство за хумор на 17 съм.Личи си ,че е по-стеснителен и срамежлив.И не мисля че би могъл да направи първата крачка той.Какво да правя как да го имам или да го забравя :( Най-голямата ми мечта в момента е да го прегърна или да го целуна

Tsukuda_Hiroshi
05-04-2013, 09:59
Ами сбъдни си мечтата!

klimatronik
05-04-2013, 10:33
Каквото и да стане.. знай ,че това е временна химия

Amore-Mio*
05-04-2013, 18:58
Каквото и да стане.. знай ,че това е временна химия

Никой не може да твърди със сигурност каква е - временна или не.

Действай.
Риск печели, риск губи.

klimatronik
05-04-2013, 19:01
Никой не може да твърди със сигурност каква е - временна или не.

Действай.
Риск печели, риск губи.
ест ще действа... няма после да съжалява цял живот ... обаче ,ако загуби.. да си знае...