PDA

View Full Version : Мама не го харесва..



Just a dreamer..
05-03-2013, 22:56
Здравейте :)
На 14 години съм (7-ми клас) отскоро се срещам с едно момче
от 9-ти..
Познаваме се вече три-четири години и имаме адски много общи неща,
прекарваме възможно най-много време заедно..^^
Проблема е там,че когато споделих с мама за връзката ни (Винаги и споделям всичко)
тя направо откачи..
Оттогава,винагш когато се прибера вкъщи с 20 минути закъснение,
започват едни страшни лекции..абе направо *headpalm*
Иска ми се да я накарам да го захареса някак..
Тя все си мисли за "онова" нещо щом го спомена..
S.O.S.

P.S.:И моля,без глупости от сорта на ,,К'ва е та'а любов на 14 години" и т.п.
Наслушала съм им се вече..

The One and Only
05-03-2013, 23:35
Наречи го шесто чувство, но смятам, че майка ти не харесва самата идея да си имаш гадже на 14, не че има нещо против конкретното момче... :)
Относно закъснението - просто го избягвай. С всяка минута, с която закъсняваш, тя все повече си вкарва филмите за това какво правите и до какво би довело това.

DENKAZ
05-03-2013, 23:43
Еми да си се научила да не споделяш всичко на мама :)

Chacho
05-04-2013, 00:21
"Мамо, да ти доведа ли гаджето, да видиш, че не е само за едното ебане?"

Ecstasy
05-04-2013, 05:33
Прибирай се по-рано 5-10мин, води го у вас да гледате филми, да играете на нещо, за да се поуспокой малко ;)

melany94
05-04-2013, 13:56
Е притеснява се жената да не забременееш на 14 години и да станеш един парцал в тоя живот. Или пък ако той е някво тревоманче неадекватно и тя знае кво представлява, тогава пък още повече я разбирам . Иначе ако добро момче и си учи в училище няма нищо лошо.

kalpazanka
05-04-2013, 14:06
"Мамо, да ти доведа ли гаджето, да видиш, че не е само за едното ебане?"

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/clapping/audience.gif

Amore-Mio*
05-04-2013, 15:11
А запозна ли ги?
Може пък да е по-спокойно, когато го види и разбере,че няма за какво толкова да се притеснява.

nosferatu23
05-16-2013, 05:17
Здравейте :)
На 14 години съм (7-ми клас) отскоро се срещам с едно момче
от 9-ти..
Познаваме се вече три-четири години и имаме адски много общи неща,
прекарваме възможно най-много време заедно..^^
Проблема е там,че когато споделих с мама за връзката ни (Винаги и споделям всичко)
тя направо откачи..
Оттогава,винагш когато се прибера вкъщи с 20 минути закъснение,
започват едни страшни лекции..абе направо *headpalm*
Иска ми се да я накарам да го захареса някак..
Тя все си мисли за "онова" нещо щом го спомена..
S.O.S.

P.S.:И моля,без глупости от сорта на ,,К'ва е та'а любов на 14 години" и т.п.
Наслушала съм им се вече..

Майко мила как може да споделяш с майка си ве , и то на тая възраст ?

Майка ти само тва чака , да и дадеш храна да та изкърти , и да та контролира лесно , еби и маиката , дръж я в невидение да има уважение тъй се вика , даже и рима има :smt023

prosto_chovek
05-16-2013, 08:11
То няма лошо да споделяш, ама явно в тези случаи не е най - удачно. Като си тръгнал ада споделяш, поне се опитай да й го представиш в добра светлина, запознай ги, покани го у вас, нека той сам я убеди, че е свестен.

Violenza
05-16-2013, 09:13
Питай я дали щеше да е по-доволна, ако го криеше от нея. Реагира неадекватно майка ти.

DragonLady
05-16-2013, 09:34
Питай я дали щеше да е по-доволна, ако го криеше от нея. Реагира неадекватно майка ти.
+1
Да се радва, че изобщо си и казала. Повечето момичета на твоята възраст, крият гаджетата си от родителите. Идеята да го запознаеш с ваше също не е лоша! Тогава ще види, че момчето е свясно, и не е с теб само за да те на*бе ( надявам се да е така ).

girlwithblueeyes
05-16-2013, 09:44
Радвай се че майка ти я е грижа за теб някой момичета нямат твоят късмет .
Иначе запознай ги и нека тя сама си извади лични впечатления за него след като се запознаят ако момчето й допадне предполагам няма да има нищо против да ходите .

xoxi
05-16-2013, 13:24
"Мамо, да ти доведа ли гаджето, да видиш, че не е само за едното ебане?"

Тя как говори за "онова" нещо, значи поне за него майка й трябва да е спокойна.

Иначе авторке, мама ти няма как да го хареса, ако не го познава... а пък и тогава не е сигурно. Води го по-често у вас да се подмазва като за начало. И според мен проблема на майка ти е в годините, не конректно в момчето. Ако е сериозен и тя успее да го види това, няма да прави чак такива проблеми.

Chacho
05-16-2013, 13:45
Ако майка й харесваше гаджето й, щеше да е доста нетипичен любовен триъгълник.

analgin
05-16-2013, 17:51
"Иска ми се да я накарам да го захареса някак.." ако не ги запознаеш , тя няма как да го захареса . Преди това да се случи не можеш да си сигурна дали не харесва самото момче или идеята да имаш гадже на 14 . Ако той се държи възпитано и нормално , не създаде лошо впечатление и тя продължи да е против значи просто не одобрява да имаш приятел на тази възраст , но живота си е твой и ти си преценяваш какво да правиш , проблемът ще е неин ,ако не те подкрепя и това само ще ви отдалечи една от друга

SHPAIdURmeN
05-16-2013, 19:07
"Мамо, да ти доведа ли гаджето, да видиш, че не е само за едното ебане?"


:D :D :D Ей това е то !!! :D :D :D

Ko Ki
02-26-2016, 10:51
Аз съм на 15 и си имам приятел,който е на 18. Заедно сме от 5 месеца и връзката си върви прекрасно. Много се разбираме и доста се привързахме един към друг. Мама и приятеля ми се запознаха,и много си допаднаха. Но изведнъж вече нещо не е същото.. Мама е учителка по бг и ми казва,че нейният авторитет пада, тъй като хората говорили,че се виждам с него. Помогнете ми какво да правя.. Да жертвам своето щастие заради нея или да си остана с него ;хх ?
?

baby_baby
03-26-2016, 10:41
Нормално е майка ти така да реагира все пак си на 14

Поговори с майка ти

Basketball_its life style
03-30-2016, 08:06
Аз съм на 16 приятелката ми на 15 имаме същия проблем постоянно и казвам да каже простичко на майка си че просто си има приятел и че не е нещо тревожно но тя не ме слуша както и да е та моят съвет е просто спокойно да говориш с нея че това момче е свястно че може да му се има доверие и че не правите никакви нередни неща и ако не те разбере и кажи да се постави на твое място и я питай дали тя не е била тийнейджър (:

nedito13
04-02-2016, 11:07
Като за начало кой говори за гаджета с майка си ? Да съгласна съм,че всъщност трябва,но някои неща могат да се премълчат.Няма как да не си помисли за ''онова нещо'' както го нарече.Просто не е трябвало да и казваш сега.Нямаше да лъжеш,само щеше да скриеш истината. Но в този случай ,че вече знае не мисля ,че трябва да допускаш разправии с нея заради едно момче.Да може и да го харесваш много,но майка ти винаги ти мисли доброто,тя е най-важната.Прибирай се по-рано ,говори с него ,а ако не те разбере-майната му. Просто не си струва всяка вечер да правите скандали за глупости.Или се примиряваш или много ще сбъркаш.