PDA

View Full Version : Имам сериозен проблем с момичетата .



Kamen1546
05-04-2013, 10:41
Здравейте, на 14 години съм и имам сериозен проблем с момичетата :Х . Много съм срамежлив и не мога да си хвана гадже , аз си мисля че съм грозен и заради това не ме искат . Как да си хвана гадже :(
Извинете за грешките но пиша от телефон . Благодаря !

prosto_chovek
05-04-2013, 10:45
Ще ти отговоря нещо, което може да ти помогне, само че преди това - когато аз пиша от телефон на български,п не допуксма грешки, така че не е оправдение.
Еми - виждал съм много грозни пичове с ебаси яките гаджета, така че си помисли дали това е единственото, което жените гледат. Помисли си какво освен външността ги привлича. Отговори си на този въпрос и ще имаш прогрес.

Chacho
05-04-2013, 10:48
Гледай да си поддържан, самостоятелен, да може да се разчита на теб, да си интелигентен, да си решителен, със самочувствие, с чувство за хумор, не се страхувай да казваш "не", имай собствено мнение, развивай се, успявай, занимавай се с различни неща, бъди практичен, съобразявай се с чуждите емоции и мисли, без да зависиш от тях, бъди добър човек, имай стабилни принципи за живота и бъди последователен. Ако се научиш и да улавяш възможностите си, да рискуваш и да опитваш след погромите отново, не само с жените, но въобще в живота, то тогава мацките сами ще дойдат при теб.

Ahcy
05-04-2013, 11:05
Гледай да си поддържан, самостоятелен, да може да се разчита на теб, да си интелигентен, да си решителен, със самочувствие, с чувство за хумор, не се страхувай да казваш "не", имай собствено мнение, развивай се, успявай, занимавай се с различни неща, бъди практичен, съобразявай се с чуждите емоции и мисли, без да зависиш от тях, бъди добър човек, имай стабилни принципи за живота и бъди последователен. Ако се научиш и да улавяш възможностите си, да рискуваш и да опитваш след погромите отново, не само с жените, но въобще в живота, то тогава мацките сами ще дойдат при теб.

+
Най-важното е самочувствие, естествено оправдано.

Kamen1546
05-04-2013, 11:19
http://prikachi.com/images.php?images/458/6151458o.jpg Ето ме но не мисля ,че това е проблема и благодаря за съветите !

Chacho
05-04-2013, 11:21
http://prikachi.com/images.php?images/458/6151458o.jpg Ето ме но не мисля ,че това е проблема и благодаря за съветите !

Изглеждаш нормално. Сега се фокусирай върху другото.

xXxPETYAxXx
05-04-2013, 12:32
Е, на 14 си, не ти е толкова сериозен проблема. Щеше да е лошо, ако си на 20 и не можеш да си хванеш гадже. Нещо ме води към мисълта, че срамежливостта ти често те вкарва във френдзоната, така че гледай да не попадаш там. Малко по-отворено се дръж.

Kamen1546
05-04-2013, 12:54
Е, на 14 си, не ти е толкова сериозен проблема. Щеше да е лошо, ако си на 20 и не можеш да си хванеш гадже. Нещо ме води към мисълта, че срамежливостта ти често те вкарва във френдзоната, така че гледай да не попадаш там. Малко по-отворено се дръж.

Повечето пъти там попадам !

Kamen1546
05-04-2013, 12:56
Аз съм забелязал ,че повечето момичета харесват текива дето пият и пушат :( а мене тфа не ме кефи и за това сигурно съм смотан .

Ahcy
05-04-2013, 13:01
Не е за това, споко. Смотан си, щото си смотан.

Kamen1546
05-04-2013, 13:13
Не е за това, споко. Смотан си, щото си смотан.


Не те разбрах брат ???

Chacho
05-04-2013, 13:28
Не те разбрах брат ???

Дали ще пушиш и пиеш е без значение. И в двата случая можеш да си смотан.

Котка
05-04-2013, 13:34
Някой да го нахрани, мързи ме мен

melany94
05-04-2013, 13:37
Комплексарите не успяват в тоя живот. Без самочувствие си за никъде, е и с прекаленото самочувствие дразниш ама пак е по-добре от тва да си загубен комплексар. Тука в форума има доста примери, можеш да си вземеш поука и да избягваш да бъдеш такъв. Така, че за да те харесваш момичетата бъди малко по-надъхан и си вярвай тва, че са те отрязали две, три кифли да не ти пука изобщо, тегли им една майна и продължаваш напред.

Котка
05-04-2013, 13:41
Комплексарите не успяват в тоя живот.

В такъв случай моят живот е парадокс ахауахуахауах

melany94
05-04-2013, 13:42
хахаха браво.

Котка
05-04-2013, 13:59
хахаха браво.

мерси

Youth1912
05-04-2013, 14:15
Събирай се с по-отворени пичаги и ще се оправиш . Ще ти се вдигне самочуствието , само гледай да не е прекалено :)

Котка
05-04-2013, 14:34
Събирай се с по-отворени пичаги и ще се оправиш . Ще ти се вдигне самочуствието , само гледай да не е прекалено :)

Добре бе, пичага, мерси, че ни светнА

prosto_chovek
05-04-2013, 15:55
Изглеждаш си редовен, както ти казаха, концентрирай се върху другата част.

Bla.
05-04-2013, 19:20
Познавам момчето..
Нито е срамежлив нито нищо, даже има самочувствие без покритие.
Проблема му е, че се прави на много великия а всъщност е пълно нищо.
Не искам да го хейт-вам, но е точно така...
Слага си половин тон гел на косата и тръгва с тежка стъпка.
Преди беше много свястно момче а сега .......

Ospi
05-04-2013, 19:24
Гледай да си поддържан, самостоятелен, да може да се разчита на теб, да си интелигентен, да си решителен, със самочувствие, с чувство за хумор, не се страхувай да казваш "не", имай собствено мнение, развивай се, успявай, занимавай се с различни неща, бъди практичен, съобразявай се с чуждите емоции и мисли, без да зависиш от тях, бъди добър човек, имай стабилни принципи за живота и бъди последователен. Ако се научиш и да улавяш възможностите си, да рискуваш и да опитваш след погромите отново, не само с жените, но въобще в живота, то тогава мацките сами ще дойдат при теб.

Всичко, което тоя пич ти каза е абсолютно вярно. Дигай самочувствието братле и се развивай.

redblackwhite
05-04-2013, 19:37
Пич стегни се и навън покажи се
спри да си стоиш във вас и да цъкаш CS цял час.
Момичетата ходят при красивите момчета
не те обиждам брат, но приличаш ми на Шрек-а
знам, че си го гледал недей да се криеш
ще намериш моиче като нея, но тя от тебе ще се скрие
Такъв е живота понякога е гадно
поуката от Шрек знаеш я явно
ми как да не я знаеш ти на него приличаш
не мрънкай, не говори и недей да отричаш
до тук приключвам с тези рими аз
надявам се да си ме разбрал на добър час. :)

ledenakrasota
05-04-2013, 19:40
Да, самочувствието е много важно. Би ли харесам момиче, което само ще се извинява и за най-малкото, и се чувства не на място ? Има разлика между срамежливост и самочувствие. Не си и закъснял. Тепърва ти престоят нещата. :)

Tsukuda_Hiroshi
05-04-2013, 19:52
Не си грозен. Или поне от снимката не си личи да си. Според мен проблема е в годините ти. Имам предвид - на 14 какви да ти налетят, ако не пикли дето днеска са на 1 акъл, утре на друг... Ти явно не си някое плейбойче, а търсиш нещо сериозно. Е, извинявай, че ще те разочаровам, ама връсничките ти, а и по-малките от тях, са си още лАпета. Няма шанс да стане нещо сериозно.

Kamen1546
05-05-2013, 11:46
Познавам момчето..
Нито е срамежлив нито нищо, даже има самочувствие без покритие.
Проблема му е, че се прави на много великия а всъщност е пълно нищо.
Не искам да го хейт-вам, но е точно така...
Слага си половин тон гел на косата и тръгва с тежка стъпка.
Преди беше много свястно момче а сега .......
1.Ако си мислиш ,че не съм срамежлив значи не ме познаваш достатъчно !
2. Кога съм се правил на велик ? Това че си правя прическа защото коста ми е шибана и ми щръква на всякъде не значи ,че съм велик .
3. Просто така си ходя !

NomNomNom
05-05-2013, 11:49
тека
дис

Kamen1546
05-05-2013, 11:57
Бързо пиша и карам по инерция .

FuCKkK13
05-05-2013, 12:09
Гледай да си поддържан, самостоятелен, да може да се разчита на теб, да си интелигентен, да си решителен, със самочувствие, с чувство за хумор, не се страхувай да казваш "не", имай собствено мнение, развивай се, успявай, занимавай се с различни неща, бъди практичен, съобразявай се с чуждите емоции и мисли, без да зависиш от тях, бъди добър човек, имай стабилни принципи за живота и бъди последователен. Ако се научиш и да улавяш възможностите си, да рискуваш и да опитваш след погромите отново, не само с жените, но въобще в живота, то тогава мацките сами ще дойдат при теб.
+ .. никой не харесва прекалено срамежливи хора ( въпреки че и аз съм от тях,но аз съм момиче и е по-различно) ако отида да се запозная с някой и той гък не ми каже,ами извинявай,как да проявя повече интерес към този човек?

Kristianc95
05-05-2013, 13:42
Много ми е интересно как определяте човек за грозен? Аз познам един, който за мен не е хубав ( меко казано) , но за други 5 момичета от класа ми той е най-хубавото момче.

Kamen1546
05-05-2013, 17:59
Мерси и заключете темата !