PDA

View Full Version : Халюциногенни гъби (Тема без простотия!)



ShtrudeL
05-04-2013, 11:10
Една дружка ми говори за тях и ми стана много интересно (наистина интересно и от научна гледна точка) ^ та реших да се допитам и до вас (нямам идея защо).. Някой пробвал ли е? :о Колко вредно е? В уикипедиа пише, че може да се пристрастиш. :о Какво се случва? Физически как сте? А психически? хаха
Аз грам не съм запозната, но ми е интересно. ^

Auriss
05-04-2013, 11:13
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/34313378.jpg

Supermassive____
05-04-2013, 11:19
Ела да се надрусаме с гъбена чорба :D

Chacho
05-04-2013, 11:23
И аз не съм пробвал още, имам голям мерак обаче. За единичен случай ми звучи като много примамлива дрога. Общо взето очаквам да рева от смях и да се филмирам, и да си мисля върховните глупости много дълго време. И после да не мога да мръдна.

yakuza_
05-04-2013, 11:25
Има филм на НГ за тях. Има го и в замунда. Знам, че помагат при клъстерно главоболие.

ShtrudeL
05-04-2013, 12:00
Има филм на НГ за тях. Има го и в замунда. Знам, че помагат при клъстерно главоболие.

Oo, ще го гледам. :3

Chacho, аз пък си мисля (от това, което ми разказваха), че не е толко' смешно, колкото.. все едно си неадекватен и виждаш всичко по различен начин и реални неща, които не можеш да видиш без.. теЗ гъби.. хахах така ми го описаха.. :3

Едит: Абе Якуза, ще дадеш ли линк?

Auriss
05-04-2013, 12:11
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oj5Sd3BRm_I#t=367s

Dagichka
05-04-2013, 12:16
аз доколкото съм запозната, един приятел ми разправяше, че халюциогенните са просто мега филма, а от смехотворните стоиш буквално по 8-9часа с усмивка на уста и ти е смешно. абе не мисля, че ще пробвам някога, страх ме е да не си причиня нещо :Д

Mary_Jane_69
05-04-2013, 12:32
Не мерси. Ще взема да се филмирам много и ще свърша няколко метра под земята. Тревата си ми е напълно достатъчна.

DoubleDMG
05-04-2013, 12:58
ял съм гъби от 1 фр си бях взел направени и после срещнах мики маус и си говорих с него докато се прибрах. Иначе ако умееш да правиш хубави свирки ще те заобичам повече от всичко.

ShtrudeL
05-04-2013, 13:14
ял съм гъби от 1 фр си бях взел направени и после срещнах мики маус и си говорих с него докато се прибрах.

Ебати якото. 8-)

ShtrudeL
05-04-2013, 13:15
Не мерси. Ще взема да се филмирам много и ще свърша няколко метра под земята. Тревата си ми е напълно достатъчна.

Защо бе? Гъбки са. 8-) Толкова ли да са опасни? :3 Пък и не е казано, че ще изядеш едно кило.. :3

Аз искам да пробвам веднъж ей тъй от любопитство.. 8-)

Котка
05-04-2013, 13:16
//Сериозен тон

Пробвала съм и между другото, от тогава не съм същата.
Когато забравиш кой си и не можеш да асимилираш какво е време и какво е пространство - весело.

Но не познавам друг, на когото да му се е случило това по време на трипа.
Другите си бяха адекватни, аз понеже съм дребна - 4 гъбета ме повредиха така, че цяла нощ съм си губела паметта през 1м като болна от алцхаймер.
На сутринта, след това мъчително безсъние, се сетих коя съм, изпих литър и половина вода, защото от емоциите се бях обезводнила и очите ми бяха болящо пресъхнали.
Написаха ми 9 шестици по информатика, защото бях взела 3то място в едно състезание, а аз не знаех къде се намирам :D

Котка
05-04-2013, 13:17
Защо бе? Гъбки са. 8-) Толкова ли да са опасни? :3 Пък и не е казано, че ще изядеш едно кило.. :3

Аз искам да пробвам веднъж ей тъй от любопитство.. 8-)
Ако вземеш по-слаби и малко, просто цветовете ще ги виждаш по друг начин и ще можеш по тавана да разместваш разни точици, това е единственото весело :D

DoubleDMG
05-04-2013, 13:20
да наистина и това го има да незнаеш кой си.. И наистина след като ги употребих всякъш се изгубих и станах няк'ъв все1 от камък..

ShtrudeL
05-04-2013, 13:20
хахаха сладкоо :3


http://www.dailymotion.com/video/xp1pc5_national-geographic-drugs-inc-hallucinogens-yyyyyyyyy-yyy-yyyyyyyyyyyy_shortfilms#.UYUK-s3_D_E якуза, това ли е, бе? :3

И защо ги слагат на едно място с LSD?! :O

Котка
05-04-2013, 13:23
хахаха сладкоо :3


http://www.dailymotion.com/video/xp1pc5_national-geographic-drugs-inc-hallucinogens-yyyyyyyyy-yyy-yyyyyyyyyyyy_shortfilms#.UYUK-s3_D_E якуза, това ли е, бе? :3

И защо ги слагат на едно място с LSD?! :O

Не виждам разлика между изперкването при двете.
Ако имаш чувствителен организъм, не пробвай lsd, не можеш да контролираш дозата ( една е), при гъбите можеш ( ако някой ти каже, че са по-силни, взимаш 1, етц )

ShtrudeL
05-04-2013, 13:24
манииии, изобщо не искам да намесваме баш наркотиците в темата :О

Нека си говорим за гъбки :3

kalpazanka
05-04-2013, 13:29
Пробвай кладница :)

Котка
05-04-2013, 13:30
манииии, изобщо не искам да намесваме баш наркотиците в темата :О

Нека си говорим за гъбки :3

Че и те с псилоцибина никак не са просто гъбки.
Не са сладки и невинни.

Обаче виждам една много голяма красота в някакво младо момиче, с тежък черен грим, на lsd/гъби, пълна неадекватност, и след това стои с празен поглед и продължава да живее ден за ден, и да се влачи по живота като найлоново пличке, веяно от вятър.

И да е болнава, и да се влачи жива/умряла, и да те е страх да я докоснеш, защото е на косъм.

Mary_Jane_69
05-04-2013, 13:30
Наркомани.

ShtrudeL
05-04-2013, 13:45
Обаче виждам една много голяма красота в някакво младо момиче, с тежък черен грим, на lsd/гъби, пълна неадекватност, и след това стои с празен поглед и продължава да живее ден за ден, и да се влачи по живота като найлоново пличке, веяно от вятър.

И да е болнава, и да се влачи жива/умряла, и да те е страх да я докоснеш, защото е на косъм.

ewww изобщо не говорим за такова, тваЙ шибано и пропаднало 8-)

Котка
05-04-2013, 13:56
ewww изобщо не говорим за такова, тваЙ шибано и пропаднало 8-)
Не те ли побиват тръпки като го помислиш, мен ме.

За мен е шибано и пропаднало съществуването на 98% от форума иначе, като отваряме темата.

ShtrudeL
05-04-2013, 14:00
Не те ли побиват тръпки като го помислиш, мен ме.

За мен е шибано и пропаднало съществуването на 98% от форума иначе, като отваряме темата.

Ами не си го помислям. 8-)
Аз не се интересувам от LSD, амфети, спринцовки и наркомански истории.. 8-)
Аз си питах за гъбките от любопитство. 8-)

yakuza_
05-04-2013, 14:41
http://zamunda.se/details.php?id=300384&hit=1

yakuza_
05-04-2013, 14:42
http://zamunda.se/details.php?id=300384&hit=1


LSD е разработено като лекарство и макар, че е забранено, има лекари в Америка които го прилагат незаконно в терапиите си

Mary_Jane_69
05-04-2013, 14:43
Не те ли побиват тръпки като го помислиш, мен ме.

За мен е шибано и пропаднало съществуването на 98% от форума иначе, като отваряме темата.

Начело с теб, нали. Тц тц показа си козината хахахахахааааа

Котка
05-04-2013, 14:48
Начело с теб, нали. Тц тц показа си козината хахахахахааааа

Миличка, толкова си проста, че би ми станало жал, ако бях малко по-чувствителна

Mary_Jane_69
05-04-2013, 15:11
Миличка, толкова си проста, че би ми станало жал, ако бях малко по-чувствителна


Благодаря, но не оценявам некомпететнтни мнения от наркомани и пропадняци.

scioquoniamsuccedere
05-04-2013, 19:08
абе майка ми ми е разказвала за човек, който ял такива гъби и си халюцинирал някакви страшни неща, които му докарали страшна нервна криза и не можел да се държи нормално след този силен страх, който е изпитал от някакви си невинни гъбки :X та искам да кажа, че не е толкова просто, колкото звучи, а и доколкото знам много увреждат чения дроб

Mary_Jane_69
05-04-2013, 19:12
А и не е гаранция, че ще останеш жив, след или по време на употребата им. точка.

nqmaznacheniee
05-04-2013, 20:38
обичам ориз с гъбКИ :p

Mary_Jane_69
05-04-2013, 20:40
обичам ориз с гъбКИ :p

утре ще ям такова.

prosto_chovek
05-04-2013, 20:41
Сега пък гъби.

Aeternal
05-04-2013, 20:42
Въпреки генерално позитивното ми отношение към наркотиците, към халюциногените се отнасям твърде отрицателно.
Най-тегавата дрога за взимане, за хубав трип ти трябва обстановка, хубав mindset, някой да те пази.
И никаква гаранция че няма да ти инсталира някоя шизофрения ако си фамилно предразположен или имаш дремещо заболяване. Халюциногените не са парти дрога и със сигурност не са за всеки, ама който си ги знае си прекарва доста добре.

nqmaznacheniee
05-04-2013, 20:46
да, сигурно както и при тревата от значение е и с каква компания си, ако си пълен филмар, а човека/хората до теб са още по-големи филмари нещата може да излязат извън контрол :D

xXxAngerfisTxXx
05-04-2013, 20:55
ядеш, и след половин час ясно виждаш как пред теб минава влак, или излизаш вънка, и гледаш пред блока паркирал титаник. Ефекта минава след 12 часа, а по-силния вариант е LSD-то, от което и от най-малката доза те държи цял живот. От време на време виждаш извънземни или някви други неща. И това докато умреш, дори от 1 доза приета преди 30 години. LSD-то променя някви неща в мозъка завинаги. Пък гъбата временно. Един познат е ял такава гъба докато беше на лагер и вика брат един терминатор ме гонеше, бягам бягам докато не видях една кацнала летяща чиния.

Mary_Jane_69
05-04-2013, 21:23
А преди се кефех на такива неща...... пф :lol:

psychopath
05-05-2013, 02:22
cocaine & caviar... фейсбук минети и девствени к'урви

к'ви гъби, к'ви пет лева, днеска афтъра беше като в Трейнспотинг, бе... :D

LovEsIckk
05-05-2013, 06:50
Толкова съм емоционална, че ако пробвам такова, ще превъртя психически.

GeGaSa
05-05-2013, 07:06
ял съм гъби от 1 фр си бях взел направени и после срещнах мики маус и си говорих с него докато се прибрах. Иначе ако умееш да правиш хубави свирки ще те заобичам повече от всичко.

Да не забравиш, някой ден и на децата си да го разкажеш.

http://www.prikachi.com/images/280/6154280Y.png

RagioL
05-05-2013, 10:18
LSD е разработено като лекарство и макар, че е забранено, има лекари в Америка които го прилагат незаконно в терапиите си

А запознат ли си с ДМТ?

ShtrudeL
05-05-2013, 10:19
А запознат ли си с ДМТ?

аввв мойта дружка и това спомена :3

nqmaznacheniee
05-05-2013, 10:23
тази твоя дружка нещо мн ги разбира :D

RagioL
05-05-2013, 10:33
аввв мойта дружка и това спомена :3

Ако не се бъркам, ню ейдж бяха доста заинтересовани от трева, гъби, аяуаска, пейот, LSD, твоята дружка да не е от тия образи?

А ДМТ е върха на сладоледа.

cookie.monster
05-05-2013, 10:47
Халюциногенните гъби променят днк-то ти и ако имаш дете, то е много вероятно да е по-различно от нормалното..

Mary_Jane_69
05-05-2013, 10:48
^ no shit :O

RagioL
05-05-2013, 10:50
Халюциногенните гъби променят днк-то ти и ако имаш дете, то е много вероятно да е по-различно от нормалното..

Да ще стане супермен и на четири вече ще си подхвърля 500кг каманаци в двора. :D

cookie.monster
05-05-2013, 10:54
Ами като гледам доста от хората, които пишат тук не го знаят..

NomNomNom
05-05-2013, 10:55
абе майка ми ми е разказвала за човек, който ял такива гъби и си халюцинирал някакви страшни неща, които му докарали страшна нервна криза и не можел да се държи нормално след този силен страх, който е изпитал от някакви си невинни гъбки :X та искам да кажа, че не е толкова просто, колкото звучи, а и доколкото знам много увреждат чения дроб

Не увреждат черния дроб и не са за слаби психически хора.
Наистина може да е страшно, ако не се познаваш добре на тема живот, смърт и т.н. , ако имаш притеснения на тези теми.

NomNomNom
05-05-2013, 10:56
Ами като гледам доста от хората, които пишат тук не го знаят..
Айе сега дай научни материали, за да можем да се съгласим, така като го проснеш - хем не си пробвал/а, хем просваш съждения без агументация, моля

RagioL
05-05-2013, 10:56
Ами като гледам доста от хората, които пишат тук не го знаят..
А ти от къде го чу това?

GeGaSa
05-05-2013, 10:56
Ами като гледам доста от хората, които пишат тук не го знаят..

След години ще го узнаят.

RagioL
05-05-2013, 11:03
Да необратимите генетични мутации причинени от гъби и крокодилите в канализацията ще унищожат цивилизацията!

yakuza_
05-05-2013, 11:14
Да то ДНК-то супер лесно се изменя. Взел си ЛСД ТФТ и плазма в 10ти клас и след 20 години детето ти се ражда с хобот. Добре !

AliceSw
05-05-2013, 12:24
^за повечето подобни е да изчакаш поне до 20....

yakuza_
05-05-2013, 12:27
Децата слонове, бича на 21 век :(

cookie.monster
05-05-2013, 12:45
Ами честно казано този факт е известен на малко хора и се отнася специално за
Халюциногенните гъби. Мой приятел, който се занимава с такива неща, ми е изнасял цели лекции на тази тема, но тогава не се интересувах много от тези неща. Докато четях постовете на първата страница забелязах, че гъбите се смятат за леки наркотици хахах, явно малко хора са запознати с последствията им. Специално за днк-то не мога да убедя никого, поради простата причина, че не разбирам много от генетика. Склонна съм да вярвам, защото го знам от сигурен източник. Мислих че има и други запознати, но както и да е.. в интернет няма такава информация, а и надали някой би и се доверил напълно. По-натам мисля да го накарам да ми разясни повече и да споделя.

PainMonopoly
05-05-2013, 12:57
Ял съм от легалните холандски трюфели. Не са по никакъв начин вредни поради простата причина че са мега слаби. Магическите гъби са забранени в Холандия от няколко години и те по принцип са хардкор.

Не бих окачествил преживяването като "забавно", заради което повечето хора взимат наркотици. Само че беше яко, защото изпадам едва ли не в транс и се концентрирам върху мислите ми. Мисля много повече и много по-ефективно и осъзнавам неща. Духовно преживяване е. Първият ми трип дори имаше доста силно влияние върху мен и съм записал мислите си от него.

Халюцинации почти не съм имал.

ShtrudeL
05-05-2013, 13:02
Последно.. вредни ли са и до колко? ^^

cookie.monster
05-05-2013, 13:10
Ами зависи от гъбите, аз бях много запалена да пробвам, ама от известно време вече не виждам много смисъл, не знам.. страх ме е от последствията.

AliceSw
05-05-2013, 17:07
ако си със стабилен емоционален статус и пробваш с човек, вече ял, на когото имаш доверие, няма причина да се притесняваш за веднъж...задължително на спокойно място - полянки, горички...другото задължително - да имате налице някакво количество твърд алкохол - неутрализира ефекта, ако вземеш да вкарваш гадни филми..

ShtrudeL
05-05-2013, 17:09
8-)

е стига бе.. описвате го като нещо кой знае какво.. 8-)

FasterBeach
05-05-2013, 17:28
ядеш, и след половин час ясно виждаш как пред теб минава влак, или излизаш вънка, и гледаш пред блока паркирал титаник. Ефекта минава след 12 часа, а по-силния вариант е LSD-то, от което и от най-малката доза те държи цял живот. От време на време виждаш извънземни или някви други неща. И това докато умреш, дори от 1 доза приета преди 30 години. LSD-то променя някви неща в мозъка завинаги. Пък гъбата временно. Един познат е ял такава гъба докато беше на лагер и вика брат един терминатор ме гонеше, бягам бягам докато не видях една кацнала летяща чиния.
мда... почти... :D:D

щрудел, ефекта от гъбите ще те държи часове... ако искаш нещо по-краткотрайно, пробвай салвия дивинорум
т'ва е... чай.
ефекта ще е по-силен, ще те прати в друго измерение, може би, (полягаш си и се кефиш), времето ще ти се изкриви и ще ти се струва бая време, но иначе в реалността ефекта ще продължи минути.. максимум час
а да... пробвай го докато с теб има друг 'чист' човек...
;o

AliceSw
05-05-2013, 17:40
не е едно за всеки и затова...поради моята изключително нестабилна натура и емоционално състояние, ми беше забранявано до 23 години възраст :Д

Pedigree
05-05-2013, 21:40
Щруди, котенце малко, къде си тръгнала ТИ с тези гъби, душицо...

Genius1984
05-24-2013, 20:14
Щруделът дали си отвя психиката или все още се чуди дали да стане (още повече) ментално увредена? :D

psychopath
05-25-2013, 06:08
10A

RagioL
05-25-2013, 08:09
В крайна сметка Щрудела наяде ли се с гъби?

yakuza_
05-25-2013, 08:23
С пеЧУРКИ се е наяла :(

AliceSw
05-25-2013, 08:24
най-вероятно не, тя поляната на Витоша тъй или иначе изгоря миналото лято...

GeGaSa
05-25-2013, 08:39
Щрудел струва ми се че, искаш да се изкъртиш (изкривиш) здраво 8-)

ПП: Де да имам тоя късмет, че да те хвана в това положение, мАйкооОУ какво ще стане...

Ivaaaaa
05-25-2013, 08:55
вевее бях им навита и то дооста, но май с моЙта емоционална нестабилност е по-добре да се въздържа ;[[[[

analgin
05-25-2013, 09:05
Познати са взимали и са ми разказвали , че било много променящо изживяване и подобни неща (малко са филмари и силата на самовнушението е голяма разбира се ) , не очаквай да ти се отворят чакрите и вече да си супер променена емоционално и душевно .Най-лошо е , ако се вкараш в страшен филм , който да ти отключи някакъв страх примерно едното момче са го лазели хлебарки по цялото тяло в продължение на няколко часа и се е чувствал ужасно , другият е водил битка с някакъв дракон и си е приключенствал общо взето . Иначе са били на вила в гора без хора наблизо . Желателно е да има поне един или двама , които да не са взимали нищо и да са адекватни , мястото също трябва да е безопасно , защото е опасно и всичко се случва . Иначе интересът , който се вижда у теб не ми се струва само научен ,любопитството е очевидно , по-добре не се занимавай с такива неща , можеш да се забавляваш и да ти е добре и без да приемаш подобни вещества .

AliceSw
05-25-2013, 09:46
айде стига де, не е толкова страшно...филмът се спира...само трябва да знаеш как...

GeGaSa
05-25-2013, 12:08
Щрудел ние снощи така се изпънахме, като струни (но не с такива гъби)
По едно време много ми се препи вода, устата ми изсъхна, обаче не можах да сляза от колата да си купя вода 8-)
А ти от тия гъби "рофл", да не получиш оргазъм както си стоите в някое заведение и приятелят ти да се чуди какво да те прави :lol:

FuckReallity
07-28-2013, 22:35
Ами да ви кажа честно яла съм гъби над 7-8 пъти и е голям филм....само че е мн трудно да се намерят.... Нз аз не че искам да ви друсам ама ви ги препоръчвам защото няма такова чувство...буквално е неуписуемо,но е много яко, виждаш света по съвсем различен начин след тва или по време ...даже мойе и да не го виждаш. Лошо е ако имаш Bad Trip понеже е мн гаден филм и имаш некунтрилуеми халюцинаци иначе след тва нищо ви няма само ако пушите трева след някфо късо време след употребата им примерно ден , два е яко зле защото пак хващат в някфи къси степени :D надявам се да ви е помогнало ;д

FuckReallity
07-28-2013, 22:36
еее можеш ли да ми намериш и на мен :D :D

FuckReallity
07-28-2013, 22:39
еее можеш ли да ми намериш.. аз така де и аз съм пробвала няколко пъти ни е много shit докато си намеря.....

skornex
07-29-2013, 00:23
Един фр пробва (но шит) вика че е било голямо мазало :D прибрал се за 2 часа и имал Халюцинации държал го 8 часа така че пари да ми дадат не бих пробвал :D

ivanhool
07-29-2013, 00:54
Chestno da vi kaja gabite I vsichki podobni halucigeni pri redovna upotreba imat traino vliqnie varho mozaka i po nqkoe vreme veche nqma da vi trqbvat nit gabi nit nishto za da halucinirate

KumchoValcho
07-29-2013, 06:43
Интересно ми е да ги използвам с терапевтична цел.
Ама аз като знам как се филмирам от трева, какво остава за гъбити 8-)

AnarchyBoy
07-29-2013, 08:12
:D Попринцип ме кефя концепцията да изтрещиш в няк'ъв брутален трипм но си е опасно..
Като знам как ме хваща от коЗ 8-) (то тва не пуша камо ли друго да пуша/ям).. Не мерси, да се филмирам.. взема си напрая харакири (сепуко)... :lol:
Приятели са похапвали казат, че е супрер яко, всичко ти се изкривява, не знаеш къде си и кой си..
Има и халюцинации и бонуси, но ако имаш заложена шизофрения в семейството примерно, може да се "отключи"..
Трябва да си с много добър mindset на много спокойно място и около теб да има поне 1 чист.. да те/ви пази.. :D

Щрудел не се обиждай, но ти ще превъртиш ако се надрусаш с гъбки, просто ти е много нежна душицата и ще изтрещиш, или пък другия вариант е да яздиш розовия еднорог, от темата на чачо... :D

heartshapedbox
07-29-2013, 10:34
Интересно ми е да ги използвам с терапевтична цел.
Ама аз като знам как се филмирам от трева, какво остава за гъбити 8-)

И при мен е същата ситуация. Някой ден ще се надъхам.

А някой да ми каже нещо повече за салвията?

socareless
07-29-2013, 11:07
преди всичко, както с всеки един наркотик въздействието им е доста субкетивно(различава се при всеки) и си зависи от човека,а като става въпрос за халюциногени зависи и от светогледа му и цялостната му психическа уравновесеност
ако искаш да се вкараш във филма на халюциногените(и въобще тези по-така духовно изразени преживявания на наркотиците) е така, от чисто любопиство,гъбите са най-подходящи и безвредни(което е относително имайки предвид,че всико хубаво все пак малко или много вреди, а и пак си опира до отделния човек),само трябва да си емоционално стабилна,да си в подходяща среда(сред природата) и да си с някви ненапрягащи хора,с които знаеш че ще ти е яко и няма да откачат
сетивата ще ти се изострят десетократно,възприятията ще ти се изкривият,в един момент фантазия и реалност могат да се слеят в едно,но все пак ще си достатъчно адекватна и ще можеш да се контролираш напълно(стига да са налице горните предпоставки и да не прекалиш нещо с "дозата" ;д), абе въобще заслужава си всеки да опита поне веднъж... experience-a е уникален

AnarchyBoy
07-29-2013, 11:57
^Ндам, представям си какъв трип ще е, ако Щруди предруса с гъбки... :lol:
Не могат да я свалят от еднорога после.. :lol:

socareless
07-29-2013, 13:38
А някой да ми каже нещо повече за салвията?

пафкал съм точно един път и беше мега трип ;д , щото явно и беше както си трябва салвията,но по принцип знам, че качествената(предизвикващ та халюцинации) салвия расте само на някви точно определени места и поради тези съображения едва ли тука можеш да си намериш хубава
лично на мене ми беше мега филм,пуши се на луличка, надърпваш се яко 3 х 3дърпания(поне така ми бяха казали) и точно след 1 минута си като в безтегловност(поне при мене), аз лично не можех нито да мръдна нито да кажа нещо адекватно,само седях облегнат и мега отпуснат,като премазан,смеех се и се опитвах да възприема ситуацията;д,до халюцинация не се стигна,(като изключим преливането на цветовете един в друг и някво странното чувство за нереалност)ама се чуствах се1 се гледам от 3то лице и явно си ме беше ловнала как си трябва.10 мин по-късно си мега свежия се1 излизаш от банята и нищо не си пушил ;д бе доста добро беше,ама не съм фен и според мене си е нещо,което се прави 1 път, стига да е както трябва^^

albi951
07-29-2013, 15:28
Ако взимаш трябва да има човек с теб, който е пробвал и има опит, и мястото трябва да е спокойно например някой горичка, полянка и всякакви такива. Ако вземеш и отидеш на 4-ти например е много по-вероятно да имаш bad trip.

Салвията е с много краткотраен ефект, но филма може да е много силен, за това със сигурност ако сте трима например единият пуши и другите са около него за да могат да реагират ако нещата станат извън контрол и така се редуват. Друг е въпросът да си намериш леджит.

heartshapedbox
07-29-2013, 15:35
пафкал съм точно един път и беше мега трип ;д , щото явно и беше както си трябва салвията,но по принцип знам, че качествената(предизвикващ та халюцинации) салвия расте само на някви точно определени места и поради тези съображения едва ли тука можеш да си намериш хубава
лично на мене ми беше мега филм,пуши се на луличка, надърпваш се яко 3 х 3дърпания(поне така ми бяха казали) и точно след 1 минута си като в безтегловност(поне при мене), аз лично не можех нито да мръдна нито да кажа нещо адекватно,само седях облегнат и мега отпуснат,като премазан,смеех се и се опитвах да възприема ситуацията;д,до халюцинация не се стигна,(като изключим преливането на цветовете един в друг и някво странното чувство за нереалност)ама се чуствах се1 се гледам от 3то лице и явно си ме беше ловнала как си трябва.10 мин по-късно си мега свежия се1 излизаш от банята и нищо не си пушил ;д бе доста добро беше,ама не съм фен и според мене си е нещо,което се прави 1 път, стига да е както трябва^^

Екстракт или листа пуши? и ако е било екстракт, какъв(Гледах, че има 10х. 20х и тн.)?
Гледах, че тук:
http://spokoshop.com/index.php?_a=viewProd&productId=95
продават, дали е качествена?
И според мен е нещо за веднъж-два пъти, колкото да опознаеш подсъзнанието си до някаква степен, а не за редовна употреба.

AnarchyBoy
07-29-2013, 16:10
^ Стана ми интересно и поста му свърши.. :(

StringTheoryPracticist
07-29-2013, 16:25
LSD e подобно, но няма пристрастяване (няма как да има, организма привиква и му отслабва ефекта - като кафето). Въпреки това е категоризирано като Клас А наркотик в Англия и еквивалентно в много други държави, това е на нивото на хероина и морфина и кокаина. Голяма част от нещата които са класифицирани като наркотици са по-безвредни от алкохол, цигари и дори кафе. А част от тях всъщност са полезни, но тъпия закон ми ги забранява.

Реших да си излея гнева към света.

s0b1esk1
07-29-2013, 16:37
тия 1200 микрограма по-добре ги остави. намери салвия с възможно най-висока концентрация (не пипай шано, да не пипнеш диабло). салвията я пуши с бонг задължително. ефекта е 15-20 мин, но е повече от перфектно. качваш се на пасажерската седалка до шофІора му казваш да пусне Радио Нова (или някой предварително подготвен диск с Lybo Ursiny, DJ Borra или Andrez).
Приятно прекарване.

socareless
07-29-2013, 16:54
пфф,бати есето написах и се е изтрило втф
с две думи пафкал съм един път - беше мега филм,но и салвията явно беше качествена,защото доколкото знам това растение расте само на строго определни места и вероятно тука е много малък шанса да си намериш качествена.
филма е следния - пафка се на луличка, надърпваш се яко 3 x 3дръпки(така ми казаха поне де) и точно след 1 минута се чувстваш като в безтеглевност,само седях облегнат без да мога въобще да мръдна(въобще никва воля нямаш) и да направя или кажа квото и да било,само седиш и се чувстваш като премазан буквално,гледаш и се филмираш,но неможеш да реагираш просто си в някъв филм(не казвам свят щото не стигнах до някви реални халюцинации,ами по-скоро някво интуитивно усещане) и на мене лично ми беше много смешно и понеже бях с някви хора се опитвах нали да говоря някви сериозни неща,но нещата,които излизаха от устата ми съвсем не бяха нещата,които исках да кажа,не можех никва мисъл да формулирам разбираем,абе нищо общо с това което имам предвид и ми беше много смях в общи линии цялата тая неадекватност. до халюцинаций не се стигна,картиниите и цветовете ти преливат едни в други и те обзема някво много странно чувство за нереалност,аз лично се чувствах се1 се гледам от 3то лице(някво много странно не мога да го обясня;д)и след точно 10 мин. се чувстваш мега свежия се1 туко що си излязъл от банята и се1 нищо не си пушил. абе много яко преживяване си беше,ама не съм фен като цяло и според мене е нещо,което един път се опитва,само трябва да е както трябва салвията

socareless
07-29-2013, 17:00
LSD e подобно, но няма пристрастяване (няма как да има, организма привиква и му отслабва ефекта - като кафето). Въпреки това е категоризирано като Клас А наркотик в Англия и еквивалентно в много други държави, това е на нивото на хероина и морфина и кокаина. Голяма част от нещата които са класифицирани като наркотици са по-безвредни от алкохол, цигари и дори кафе. А част от тях всъщност са полезни, но тъпия закон ми ги забранява.

Реших да си излея гнева към света.

абсолютно, за жалост обаче хората които мислят по този начин са много малко...и нормално,като не им се позволява да мислят по този начин

heartshapedbox
07-29-2013, 17:17
Екстракт или листа пуши? и ако е било екстракт, какъв(Гледах, че има 10х. 20х и тн.)?
Гледах, че тук:
http://spokoshop.com/index.php?_a=viewProd&productId=95
продават, дали е качествена?
И според мен е нещо за веднъж-два пъти, колкото да опознаеш подсъзнанието си до някаква степен, а не за редовна употреба.

Самоцитирам се, че нещо поста ми не е излязъл. Иначе socareless, прочетох ти есето, като цъкнах да ти цитирам поста и излезе цялото :Д

socareless
07-29-2013, 17:21
нищо, аз си го пресъздадох, беше добър повод да поупражня малко паметта,че все по често почва да ми изневерява тая неверница!

heartshapedbox
07-29-2013, 17:35
Хаха, случва се,случва се.
Нещо относно горния ми пост да споделиш? :д

socareless
07-29-2013, 17:48
еми екстракт...май, в същата еппруветка беше,а колкото до качеството не мога да ти помогна,тъй като нито химичния състав по принцип му знам,нито какво трябва да е идеалното състояние, ма лично аз не бих си зел от някъв сайт или по-скоро от някъв рандом сайт,щото е пълно с фейкове и нищо чудно да си поръчаш салвия и да ти пратят някъв синтетичен шит с половината менделеева в него или няква неловеща плява
по интересувай се малко повечеко ако толкова искаш да пробваш и си намери няква хубава оферта(иначе не си струва),най-добре някой познат да ти препоръча няква оферта или сайт - така е най-легитимно и safe - смисъл ти си знаеш де, ма ако ше го правиш го направи кат хората иначе няма файда:>

AngelAntichrist
07-29-2013, 20:01
Първо е важно да решите с каква цел искате да взимате - духовно пречистване, приятно пътуване или от любопитство.

Намерете в себе си правилната нагласа спрямо това, което ще се случи. Нагласа тип "ще халюцинираме, за да имаме халюцинации" води до лоши неща в повечето случаи...

Не се страхувайте да намерите хубави гъби. Има два вида в България, дрън-дрън. Ми, не - хората отглеждат, докарват се от чужбина и прочие. По-добре малко повече смелост и търсене от колкото бед трип конкретно заради некачественост/непринадлежност.
Малко затегнаха нещата покрай Калчев, но той е смислен човек и не му е за пръв път. Както той си търси правата и качеството си ги търсете, и вие.

Питайте вашият водач/"дилър"/приятел какво точно да правите, как точно да взимате, какво точно ви дава. Въпроси, въпроси и въпроси - интересувайте се, няма място за срам - осъзнатостта с която гъбите ще ви дарят означава знание, ако не го търсите и без тях, значи не заслужавате подобно изживяване.

Важно е да се избере правилно място за самият процес. Ако си имате водач - нека той избере. Ако нямате или ще взимате с по-повърхностна цел има няколко правила. НЕ на високи места. НЕ по апартаменти. НЕ в гората. НЕ по тъмно.НЕ сами. Помислете добре кое място ви носи най-много комфорт и чувство за безопасност. Помислете добре и за човек, който ви носи същото. И решете дали те биха били подходящи спрямо това.

НЕ и на евтините алтернативи. Има хапчета и други начини за предизвикване на сходни в простият смисъл ефекти. Не, не и не. При тях няма как да осъзнаете кое е реално и кое не е (делириум). Халюцинациите са лоши. Все едно доброволно отивате в ада...

Основното е това... Ако някой има въпроси да стреля.

Баща Ти
07-29-2013, 20:15
ОМГ НАРКОМАНИ !

AngelAntichrist
07-29-2013, 21:24
еми екстракт...май, в същата еппруветка беше,а колкото до качеството не мога да ти помогна,тъй като нито химичния състав по принцип му знам,нито какво трябва да е идеалното състояние, ма лично аз не бих си зел от някъв сайт или по-скоро от някъв рандом сайт,щото е пълно с фейкове и нищо чудно да си поръчаш салвия и да ти пратят някъв синтетичен шит с половината менделеева в него или няква неловеща плява
по интересувай се малко повечеко ако толкова искаш да пробваш и си намери няква хубава оферта(иначе не си струва),най-добре някой познат да ти препоръча няква оферта или сайт - така е най-легитимно и safe - смисъл ти си знаеш де, ма ако ше го правиш го направи кат хората иначе няма файда:>

Аз смятам, че спрямо статусът на Салвия в България да се поръчва по интернет е достатъчно безопасно. Улицата и "познатите с готините оферти" са по-опасни.

Конкретно за цитираното от девойката:


Our Salvia is imported from Oaxaca, Mexico.

.....


In contrast to most Salvia extracts on the market, our salvia extracts are 'standardized'. This means that it is purified, which has several benefits over 'crude' extracts:

It is more potent than crude extracts
It is much less damaging to your health than crude extracts, containing no extra plant fats or solvent residues
It can be kept much longer, in theory indefinitely when kept out of direct sunlight
The quality is consistent from batch to batch

Търси още информация за самият продукт.
А интернет пазаруването си има рискове - без значение за салвия или коледна украса ще е.

Вече, ако сте наистина мнителни - семки/растение и всичко се развива пред очите ви.

socareless
07-29-2013, 21:39
Аз смятам, че спрямо статусът на Салвия в България да се поръчва по интернет е достатъчно безопасно. Улицата и "познатите с готините оферти" са по-опасни.


аз не съм казал че е опасно,а по-скоро че ще я изпържат,а едва ли сайтовете предлагат опцията "върни след като изпушиш,ако не достигнеш желания ефект", а и как да не си мнителен като всеки гледа как да те изпържи с оглед единствено на собствените си печалби
под познат имах предвид някой,който е пробвал "офертата", дава добри отзиви и му имаш доверие

heartshapedbox
07-30-2013, 11:34
Познат е поръчвал оттам и е доволен, но не ми е кой знае колко близък и тн, за това питах за още мнения + инфо точно дали не е синтетичен боклИк. Нерви да си гледам цяло растение за еднократното пушене нямам.

Pedigree
07-30-2013, 11:44
Хора, пърженето > от това да ти пробутат някоя гадост. Когато правите подобни експерименти, не жалете толкова средства, за да не излезе евтиното скъпо.

Щруделчето ако е яла гъбки, си я представям в някакъв изтрещял трип. Милата крехка пеперудка. 8-)

FunkyPie
07-30-2013, 12:51
поживях си и се върнах,а кво заварвам тука

AngelAntichrist
07-31-2013, 13:36
Познат е поръчвал оттам и е доволен, но не ми е кой знае колко близък и тн, за това питах за още мнения + инфо точно дали не е синтетичен боклИк. Нерви да си гледам цяло растение за еднократното пушене нямам.

Аз, до колкото знам това са двамата пича от Пловдив, които до преди година-две бяха с един доста по-мизерен сайт. Те никога не са пържили или продавали жмелове, съответно събраха пари и се прехвърлиха, за да изглежда максимално легитимно. Сега са уж много анонимни, но съм почти сигурна, че са те.

Те продават вапоризатори за по 500 лева единият пък вие се плашите, че ще ви цакат на дребно с жмелове за 30те ви лева...И то с продукт, който се продава по цял свят и чието качество реално не зависи от тях, и ви идва опакован, и непипнат.
Като не ви харесва - чуждестранни сайтое бол. Легално е - от какво се притеснявате? Спестете повече от джобните и го направете като хората...

heartshapedbox
07-31-2013, 14:28
Аз, до колкото знам това са двамата пича от Пловдив, които до преди година-две бяха с един доста по-мизерен сайт. Те никога не са пържили или продавали жмелове, съответно събраха пари и се прехвърлиха, за да изглежда максимално легитимно. Сега са уж много анонимни, но съм почти сигурна, че са те.

Те продават вапоризатори за по 500 лева единият пък вие се плашите, че ще ви цакат на дребно с жмелове за 30те ви лева...И то с продукт, който се продава по цял свят и чието качество реално не зависи от тях, и ви идва опакован, и непипнат.
Като не ви харесва - чуждестранни сайтое бол. Легално е - от какво се притеснявате? Спестете повече от джобните и го направете като хората...

Не се притеснявам за цакане с парите, а питах за качество. Именно защото и чуждестранните сайтове не ги знам, предпочитам да поръчам от български, не е до притеснение. Не ми е проблем и да дам 5-10-15 лв повече, стига да знам, че си заслужава.

lexdobrev
08-23-2013, 19:58
aii i az iskam da probvam daje super mngo iskam noo do takava stepen che da imam halucinacii .. a typoto e che ne znam ot kyde da si nabera ili da si kupq .. :D :D ako nqkoi znae da mi pishe,, :D

lexdobrev
08-23-2013, 20:34
Ами да ви кажа честно яла съм гъби над 7-8 пъти и е голям филм....само че е мн трудно да се намерят.... Нз аз не че искам да ви друсам ама ви ги препоръчвам защото няма такова чувство...буквално е неуписуемо,но е много яко, виждаш света по съвсем различен начин след тва или по време ...даже мойе и да не го виждаш. Лошо е ако имаш Bad Trip понеже е мн гаден филм и имаш некунтрилуеми халюцинаци иначе след тва нищо ви няма само ако пушите трева след някфо късо време след употребата им примерно ден , два е яко зле защото пак хващат в някфи къси степени :D надявам се да ви е помогнало ;д ъъъ are namerii mi iskam i az da probvamm chuvall sym che moje da se samoubiesh ili da ubiesh nqkoi ako ima nqkoi pri tebe . smisyll pravish li neshto ili prosto si lejish s otvoreni ochi ? :D :D :D

Mary_Jane_69
08-24-2013, 07:26
ъъъ are namerii mi iskam i az da probvamm chuvall sym che moje da se samoubiesh ili da ubiesh nqkoi ako ima nqkoi pri tebe . smisyll pravish li neshto ili prosto si lejish s otvoreni ochi ? :D :D :D

ЛОЛ човек, нали знаеш че става така както си го напраиш или с две думи "коту стани-стани" леле

nyancat
08-31-2013, 10:47
баси винаги съм си мислил,че ОП е перманентно на гъби.живота ми е бил една лъжа!

Пс. истината не е в гъбите или салвията,а Допамина мили приятели,но скоро сигурно и това ще разберете :**

nikol.nikolova.940
07-12-2014, 15:01
А и не е гаранция, че ще останеш жив, след или по време на употребата им. точка.

Чувала съм, че след третата употреба можеш да останеш така за винаги .. Но за смътни случаи не ..

nyancat
09-18-2014, 05:23
ЗА ЩТРУДЕЛА САМО ХЕРТЗ

igaydarov
10-03-2014, 21:56
много теоретици - нулеви практици...
страхливци бол - иначе големи ексцентрици... ;)

от гъбите не се пристрастява, нито се умира... нито пък от салвията...
авторката, плевенчанка, едва ли ще намери отговорите на тия въпроси в този форум...

Naive
10-03-2014, 23:06
Ммм, ядох от холандските трюфели. С визуален ефект и действително трипа ми беше мега визуален и мега як. Бих искала да пробвам и със спиритуален ефект, но не се очертава да е скоро. :Д

Тромбоцит
10-04-2014, 06:48
От арт хората излизат страхотни алкохолици, а често и "трипави".

Само психотропни са ви у главите, ей.

pe6oskeiborda
10-04-2014, 19:14
абе какви са тия простотии хора не четете ли заглавието :(