PDA

View Full Version : Какво е да изпитваш чувства към едно момче?



djenebra
05-04-2013, 12:28
Какво е да изпитваш чувства към едно момче? ..... доста съм объркана незнам как се чувствам дори и не знам дали изобщо имам чувства към него..... ?! бих искала да ми споделите какво е да имаш чувства какво испитваш какво става ... незнам :(:( доста съм объркана моля за съвет искам просто да разбера какво имам към него..... какво става когато имаш чувства към едно момче?
извинявам се за гадния ми правопис.На 16 години съм :)

klimatronik
05-04-2013, 12:31
Какво е да изпитваш чувства към едно момче? ..... доста съм объркана незнам как се чувствам дори и не знам дали изобщо имам чувства към него..... ?! бих искала да ми споделите какво е да имаш чувства какво испитваш какво става ... незнам :(:( доста съм объркана моля за съвет искам просто да разбера какво имам към него..... какво става когато имаш чувства към едно момче?
извинявам се за гадния ми правопис.На 16 години съм :)
това нещо не е с описване моето дите

djenebra
05-04-2013, 12:39
искам наистина някой да ми обесни ...

melany94
05-04-2013, 13:49
Е човека ти каза, че не може да се опише. Как точно очакваш да ти се обясни? Да обичаш някой е да си готов да си теглиш куршума за него и не просто да го казваш, а наистина да ти стиска да го направиш. Да си готов на всичко, дори и да зарежеш семейството си само за да бъдеш с него. Да изневериш на всичките си принципи само заради него, да направиш нещо което никога не си очаквал от себе си. И кво ли още не. Не може да се обясни, то се усеща и се случва рядко, другото е просто силно привличане.

Amore-Mio*
05-04-2013, 15:16
То се усеща.
Като започнеш да изпитваш чувства към дадено момче, ще разбереш, а няма да има нужда някой да ти обяснява какво може да е то.

djenebra
05-04-2013, 15:21
офф ;[ аз питам объркана съм и не знам просто искам да ми обесните ... защо са форумите... правиш тема а всички потребители пишат изрязващи коментри .................. ;[

klimatronik
05-04-2013, 15:32
Аз не съм била и много искам да съм , ма не моа и ся съм в депресия , ше си го изкарам на тоа форумъ[...

djenebra
05-04-2013, 15:34
_|_ ...

melany94
05-04-2013, 15:47
офф ;[ аз питам объркана съм и не знам просто искам да ми обесните ... защо са форумите... правиш тема а всички потребители пишат изрязващи коментри .................. ;[

еми да бе то тва им е целта.

poison in mind
05-04-2013, 16:36
...в следствие на двоумението ти:"Имаш ли чувства или не!?"
В теб има празнота,в противен случай чувствата биха те изпълнили!

ppbambucha
05-04-2013, 19:37
дай повече информация,иначе чувстваш странни неща-мислиш за това което ти е казал и дали има предвид нещо,в смисъл дали те харесва;питаш се как изглеждаш и дали му харесваш,дали тези дрехи не са грозни;иска ти се да се видите;ако те е докоснал чувстваш "пеперудки" в стомаха;може дори да го сънуваш и много други

djenebra
05-04-2013, 22:34
явно тази тема трябваше да я направя в раздел секс че да има отговори пфф... :|

Fisherman
05-04-2013, 22:54
епа пеперуди в корема,нон стоп ще си мислиш за него,типичните женски лиготии и вече ако си от оная порода която пък и почват да следат момчета навсякъде е супер

ameli
05-04-2013, 22:58
За да изпитва "чувства" не е задължително да са пеперудки в корема.. може просто да и се иска да го фрасне със стол в главата... :D

AngelAntichrist
05-04-2013, 23:45
Чувстваш се все едно имаш гъбообразни израстъци по корема и краката.

draid
05-05-2013, 10:22
искам наистина някой да ми обесни ...

Чувствата не са за да се обясняват, а за да се усетят.

djenebra
05-05-2013, 13:48
чак ми стана гадно че направих тема тук

klimatronik
05-05-2013, 13:50
чак ми стана гадно че направих тема тук

Защо? Ние те обичаме.

rozi4ka18
05-05-2013, 14:23
Ами подкрепям мацката по-горе и аз съм за това че когато го видиш се замисляш дали изглеждаш добре искаш да си около него намираш си причини за това... мислиш за него и така ((:

djenebra
05-05-2013, 14:27
Защо? Ние те обичаме.

начукай си го :* _)_

djenebra
05-05-2013, 14:27
Ами подкрепям мацката по-горе и аз съм за това че когато го видиш се замисляш дали изглеждаш добре искаш да си около него намираш си причини за това... мислиш за него и така ((:
мс : )

klimatronik
05-05-2013, 15:31
оОх любов моя, нямаше нужда :)
Знааммм

Tsukuda_Hiroshi
05-05-2013, 16:59
Правописа няма общо с възрастта. Познавам много хора на по 40-50 години, които пак не могат да пишат! Когато всяка песен има смисъл, когато се дразниш като е с други, когато и да си мълчите ти е яко - тогава имаш чувства...

Youth1912
05-05-2013, 22:56
Иди при психолог , много помага . Използва различни методи , но най-често вади 1-2 пеперуди от корема ти и разговаря с тях докато не разбере какво чувстваш.

nosferatu23
05-05-2013, 23:52
Е човека ти каза, че не може да се опише. Как точно очакваш да ти се обясни? Да обичаш някой е да си готов да си теглиш куршума за него и не просто да го казваш, а наистина да ти стиска да го направиш. Да си готов на всичко, дори и да зарежеш семейството си само за да бъдеш с него. Да изневериш на всичките си принципи само заради него, да направиш нещо което никога не си очаквал от себе си. И кво ли още не. Не може да се обясни, то се усеща и се случва рядко, другото е просто силно привличане.

По голяма тъпотия не бях чувал от това с принципите.Този който си зарязва принципите при най малката опасност,или при най малкото удоволствие е абсолютен измекяр и не заслужава да живее.

klimatronik
05-06-2013, 07:09
при най малката опасност,или при най малкото удоволствие

пхахаХуХаХИХахухЕхаХа

CharovnikaOtOz
05-06-2013, 07:45
Какво е да изпитваш чувства към едно момче? ..... доста съм объркана незнам как се чувствам дори и не знам дали изобщо имам чувства към него..... ?! бих искала да ми споделите какво е да имаш чувства какво испитваш какво става ... незнам :(:( доста съм объркана моля за съвет искам просто да разбера какво имам към него..... какво става когато имаш чувства към едно момче?
извинявам се за гадния ми правопис.На 16 години съм :)
от това ти мнение се разбира достатъчно ясно че имаш чувства към него

djenebra
05-06-2013, 10:20
от това ти мнение се разбира достатъчно ясно че имаш чувства към него

дали;с веднъж ме целуна неочаквано и неможах да спя през ноща незнам защо;д

nosferatu23
05-06-2013, 11:13
пхахаХуХаХИХахухЕхаХа

Клима ланге пак ли се появи , кликач :?: Може би не си ме разбрал ма тва е нормално , ще ти обясня :smt077

Да предположим че имам приятелка , тя ще каже ако не спреш да биеш и отмъщаваш на хората ще те оставя ,и аз ще и кажа буна ноапта драгута :smt077 Или обратната ситуация ако искат да я рейпнат и са няколко тъпака , дори и с риск за живота ми ще нападна рязко с всички сили , няма да избягам както ти примерно , разбра ли хонда мен :?: :smt077 Ето това е да не си оставиш принципите при двата случая , дано си разбрал тоя път , киликанзер :smt077

CharovnikaOtOz
05-06-2013, 11:21
дали;с веднъж ме целуна неочаквано и неможах да спя през ноща незнам защо;д

е какво по-голямо доказателство искаш

klimatronik
05-06-2013, 12:25
Клима ланге пак ли се появи , кликач :?: Може би не си ме разбрал ма тва е нормално , ще ти обясня :smt077

Да предположим че имам приятелка , тя ще каже ако не спреш да биеш и отмъщаваш на хората ще те оставя ,и аз ще и кажа буна ноапта драгута :smt077 Или обратната ситуация ако искат да я рейпнат и са няколко тъпака , дори и с риск за живота ми ще нападна рязко с всички сили , няма да избягам както ти примерно , разбра ли хонда мен :?: :smt077 Ето това е да не си оставиш принципите при двата случая , дано си разбрал тоя път , киликанзер :smt077

ХуХИХахХАха
Не се прави на хлопнат ,че да не те пльосна !
Момичето какво ти беше писала уее , а ти какво я цитираш без дори да си разбрал къде се намираш.
Нищо не можеш да проумееш моето дитенце.

nosferatu23
05-06-2013, 14:17
ХуХИХахХАха
Не се прави на хлопнат ,че да не те пльосна !
Момичето какво ти беше писала уее , а ти какво я цитираш без дори да си разбрал къде се намираш.
Нищо не можеш да проумееш моето дитенце.

Пише за принципите и изневеряването им , бухъл :smt077 Кой не е разбрал ся , а :?:

klimatronik
05-06-2013, 19:26
Пише за принципите и изневеряването им , бухъл :smt077 Кой не е разбрал ся , а :?:

Пише, но ти се схващаш смисъла . Търси истината и чети между думите в изреченията, а не както правиш - сухо... във всяка буква се таи скрит символ.

nosferatu23
05-06-2013, 19:33
Пише, но ти се схващаш смисъла . Търси истината и чети между думите в изреченията, а не както правиш - сухо... във всяка буква се таи скрит символ.
А на кокалчетата на юмрука ми също се таи скрит символ. :smt077 Като те изпукам в муцуната и ще ти отпечатам това въздесъщо послание , ще стои там напечатано и ще си го припомняш като се погледнеш в огледалото всяка сутрин , капиш :?: :smt077 Клима лангее :smt077

klimatronik
05-06-2013, 19:50
Най-много да ти се счупи ръката, от удара в черепа ми.. или докато бягаш да се пребиеш, падайки с преплетените ти от страх крака

djenebra
05-06-2013, 22:36
Най-много да ти се счупи ръката, от удара в черепа ми.. или докато бягаш да се пребиеш, падайки с преплетените ти от страх крака
оф не пиши в темата ми! смешен си

nosferatu23
05-07-2013, 00:41
Най-много да ти се счупи ръката, от удара в черепа ми.. или докато бягаш да се пребиеш, падайки с преплетените ти от страх крака

Глей ся как ще го напраим , слушай внимателно и калкулирай , клима ланге , насранге , ташанге :smt077

Значи първо , издаде се мноо яко , демек че тиквата ти е по твърда и тъпа и от на Боко Тиквата :smt077 Оттам следва че аз ще използвам друга тактика , ще си щамповам лакътя и ще ти го засуча в слепоочието където е по меко , ще те жигосам с лакът така както в средновековието са жигосвали покварените :smt077 Така отстрани на кифоча ти ще пише "Няям пари за климатроник затва си купих вентилатор от всичко за левче , и съм голям паляк" и отдолу подпис Клима ланге насранге :smt077 И после като си тръгвам , ще ми се плеплетат краката от страх , и като понеча на падна ще падна надървен върху аверката ти , тя ще е легнала по гръб на асфалта и ще из-охка ето така Оооооох Ааааах Оооооох и ще си замрежи погледчето :smt077 Оттам нататък аз ще си тръгна с нея , а ти ще останеш маркиран , ясно ли е ся всичко , ЛЕК :smt077 Мухахаха :smt077 Надявам се да се изкефят форумците на маняшката история , която ще се разиграе между нас скоро :smt077

klimatronik
05-07-2013, 11:58
Глей ся как ще го напраим , слушай внимателно и калкулирай , клима ланге , насранге , ташанге :smt077

Значи първо , издаде се мноо яко , демек че тиквата ти е по твърда и тъпа и от на Боко Тиквата :smt077 Оттам следва че аз ще използвам друга тактика , ще си щамповам лакътя и ще ти го засуча в слепоочието където е по меко , ще те жигосам с лакът така както в средновековието са жигосвали покварените :smt077 Така отстрани на кифоча ти ще пише "Няям пари за климатроник затва си купих вентилатор от всичко за левче , и съм голям паляк" и отдолу подпис Клима ланге насранге :smt077 И после като си тръгвам , ще ми се плеплетат краката от страх , и като понеча на падна ще падна надървен върху аверката ти , тя ще е легнала по гръб на асфалта и ще из-охка ето така Оооооох Ааааах Оооооох и ще си замрежи погледчето :smt077 Оттам нататък аз ще си тръгна с нея , а ти ще останеш маркиран , ясно ли е ся всичко , ЛЕК :smt077 Мухахаха :smt077 Надявам се да се изкефят форумците на маняшката история , която ще се разиграе между нас скоро :smt077

Нямаш си работа май? От форомния мафиотски бос, ся се превърна във форумния ММА боец. дори Кубрат Пулев ти завижда

klimatronik
05-07-2013, 12:00
оф не пиши в темата ми! смешен си

какво има бре любов ?
Искаш цунка ли? Стига, че ще заболееш от безсъние.

nosferatu23
05-07-2013, 12:12
Нямаш си работа май? От форомния мафиотски бос, ся се превърна във форумния ММА боец. дори Кубрат Пулев ти завижда

не мога да се меря с пулев , и затова ще се подхлъзна от страх както казах по-горе , този вариант идеално ме устройва , обичам да усетя мекота и топлина по ерогенните си зони :smt077 ся за боса не се имам за БОС , имам кинти за чорапи и обувки за разлика от теб :smt077 щом си изкефен да внасяш кучешки фъшкии в на мама леглото , няма проблем.ако имаш нужда от пари , ще ти намеря работа като за общак и ще си изкараш кинти за някой опърцан пантоф от времето на пражката пролет :smt077

klimatronik
05-07-2013, 12:17
Пак ли пари ми искаш? :D

djenebra
05-07-2013, 12:31
какво има бре любов ?
Искаш цунка ли? Стига, че ще заболееш от безсъние.
то ти май не спиш винаги когато вляза в форума и си на линия... май си някакъв хейтър висящ по форумите бахти нещаснтника

klimatronik
05-07-2013, 14:14
то ти май не спиш винаги когато вляза в форума и си на линия... май си някакъв хейтър висящ по форумите бахти нещаснтника

яко филмираната ми любов :P
Ще ти мине , спокойно, не те следя ;)

djenebra
05-07-2013, 21:06
яко филмираната ми любов :P
Ще ти мине , спокойно, не те следя ;)

хаха точно днес бях с тва момче <3 , и само ми кажи кое е филмирано бе лайнар? аaй лапай

melany94
05-07-2013, 21:32
По голяма тъпотия не бях чувал от това с принципите.Този който си зарязва принципите при най малката опасност,или при най малкото удоволствие е абсолютен измекяр и не заслужава да живее.

Ок.

klimatronik
05-07-2013, 21:43
хаха точно днес бях с тва момче <3 , и само ми кажи кое е филмирано бе лайнар? аaй лапай

Нямах предвид горкичкия ти човек ( ужас, кой знае как ще го малтретираш милото детенце , не го знам как ще живее в мъки цял живот поробен и вечно в страх, със скрити надежди,които никога няма да му се сбъднат, а именно да успее да се отърве от теб дори с цената на животаа си , ужас).
Ами имах предвид - себе си. МУЦИ ПИС ПИС ПИС ПИСАНА

djenebra
05-08-2013, 10:57
Нямах предвид горкичкия ти човек ( ужас, кой знае как ще го малтретираш милото детенце , не го знам как ще живее в мъки цял живот поробен и вечно в страх, със скрити надежди,които никога няма да му се сбъднат, а именно да успее да се отърве от теб дори с цената на животаа си , ужас).
Ами имах предвид - себе си. МУЦИ ПИС ПИС ПИС ПИСАНА

майкати ще еба смешнико прост махай са от темата ми че си жалък кой ще малтретирам какво говориш мале мале мнооого си зле изключително си злее ай махай се олигофрен

klimatronik
05-08-2013, 15:19
ох ммалеиииииииии КАкво го очаква горкия .... ПИРОГОВ ! :д

djenebra
05-08-2013, 16:58
ох ммалеиииииииии КАкво го очаква горкия .... ПИРОГОВ ! :д

пирогов на майкати путкатаа

klimatronik
05-08-2013, 18:37
той вече е там..
Аз казах ли ти да внимаваш?