PDA

View Full Version : Промяна



butterflyyy
05-04-2013, 12:51
Здравейте! Искам да променя нещо в себе си. Може би във външния вид. Момиче съм на 16г. Нашите не ми дават да си направя татус >.< нито пиърсинг ( просто са много строги ). Не ми дават и да се боядисам, но искам промяна. Трябва ми разнообразие. Моля, някой да ми предложи нещо.

DarkEmotionS
05-04-2013, 13:31
промени стила ? не е нужно да се обличаш като кифла или пънкарка, а просто внеси нещо ново. Може да промениш прическата, щом вашите не ти дават да се боядисваш. Аз съм на 14 и бях рижава около 6 месеца и преди една седмица се направих омбре - горе тъмна, долу ръжаво до русо и промених прическата изцяло. спрях д анося кецове постоянно, купих си хубави момичешки сандалки, махнах от грима си всичко кичозно и слагам само фон дьо тен за петната и спирала, изглеждам естествена. След година ще си направя и татус, после пийрсинг, защото отговарят на стила ми и на моето АЗ, но не го прави ако е само, за да се разнообразиш, особено татусът е нещо, в което трабва да вложиш много смисъл и чувство, затова не бързам да го правя още сега, а и ще ме гледат накриво в даскало ;дд Пуснах маникюр и го разнообразявам... Има много неща, които можеш да промениш, просто бъди креативна ! Успех! :)

Rebirthing
05-04-2013, 14:33
Сменяш прическа, грим, дрехи и си готова. От татус няма смисъл, едва ли ще внесе някаква огромна промяна.

BeautyBeast
05-04-2013, 14:36
Също веждите.

magneticfields
05-04-2013, 16:57
Ако си решила окончателно-правиш си татус или пиърсинг и им го поставяш пред свършен факт. Все пак животът е прекалено кратък, за да играеш по нечия свирка!