PDA

View Full Version : За или Против секса по приятелски



She.Wolf.
05-04-2013, 19:15
изкажете си мнението ;дд :D

melany94
05-04-2013, 19:20
Абсолютно ЗА. Секс когато си поискаш без обвързване, доста яко нещо.

She.Wolf.
05-04-2013, 19:21
Абсолютно ЗА. Секс когато си поискаш без обвързване, доста яко нещо.

съгласна съм ;pp

prosto_chovek
05-04-2013, 19:32
За, стига да си остане по приятелски.

nosferatu23
05-04-2013, 19:40
изкажете си мнението ;дд :D

Да , много е яко , не се налага да се въвличаш в празни обяснения , отношения , тъпотии , няма кой да ти казва кво да правиш и т.н. Всичко за живота ти може да си остане в тайна тъй да се каже :smt023

ledenakrasota
05-04-2013, 19:43
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.

DragonLady
05-04-2013, 19:46
За. Това, че в даден момент си необвързан, не значи, че трябва да седиш на сухо, без редове секс.

She.Wolf.
05-04-2013, 19:48
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.

И ти си права :) Но секса по приятелски си е як ;д

She.Wolf.
05-04-2013, 19:48
За. Това, че в даден момент си необвързан, не значи, че трябва да седиш на сухо, без редове секс.

Точно :D

ledenakrasota
05-04-2013, 19:49
И ти си права :) Но секса по приятелски си е як ;д

Да, разбира се. Секс като секс, но не се чувствам задоволена.

melany94
05-04-2013, 20:00
Е тва не го разбирам. Каква е разликата между секса с чувства и секса без чувства? Може ли някой да ми обясни? За мен е едно и също.

ShtrudeL
05-04-2013, 20:04
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.

Защо бе, Вени? Защо изключваш възможността, че някое момченце може да ти хареса и просто да си изкарате приятно?

poison in mind
05-04-2013, 20:10
...пълно единомислие по темата!
В допълнение бих споделила любим мой цитат из " Кама Сутра"-учение за любовта
"Влечението на душата,ражда ПРИЯТЕЛСТВО,
влечението на ума ражда УВАЖЕНИЕ,
влечението на тялото ражда ЖЕЛАНИЕ,
Съединяването на трите влечения ,ражда ЛЮБОВТА!"

ledenakrasota
05-04-2013, 20:11
Защо бе, Вени? Защо изключваш възможността, че някое момченце може да ти хареса и просто да си изкарате приятно?

Ние ще си изкараме, но няма да съм задоволена. Почне ли се, не свърша. Трябва още и още, и само това ти е в главата. А с Него само отведнъж съм си ок. Явно е до психика. :d

ledenakrasota
05-04-2013, 20:13
...пълно единомислие по темата!
В допълнение бих споделила любим мой цитат из " Кама Сутра"-учение за любовта
"Влечението на душата,ражда ПРИЯТЕЛСТВО,
влечението на ума ражда УВАЖЕНИЕ,
влечението на тялото ражда ЖЕЛАНИЕ,
Съединяването на трите влечения ,ражда ЛЮБОВТА!"

И в "Тантра" има много хубави изводи, но кой ги помни. :D

GrumpyCat
05-04-2013, 20:57
За, човек си има нужди и когато не е обвързан, но като цяло предпочитам секса с гадже.

KadifWerewolf
05-04-2013, 21:03
против, живеете в заблуда

AliceSw
05-04-2013, 21:58
яко е, само че и двамата партньори да са на 1 вълна, че лесно стават недоразумения...

granger
05-04-2013, 22:01
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.

Това. За мен лично този вид отношения не са опция. Иначе не съм против в никакъв случай,нека хората ,които имат нужда от това го правят.

bEbsI
05-04-2013, 22:04
Не ме влече,не ме привлича.Приятелят си е приятел и до там.Ако искам просто чукане ще си забърша някой в бар и няма да се занимавам с тъпотии.
Независимо какъв секс правя - нежен,груб,със см елементи партньорът ми ме хвърля и изкарва от емоционални бездни,прави любов с мен и прочие и прочие ,което едно "приятелче" няма как да направи.
В тоя аспект - по - добре никакъв секс пред този по приятелски.

marilyn
05-04-2013, 22:48
ЗА. Разбира се, ако и двамата са достатъчно наясно, че сексът си е просто секс и връзка няма как да стане, а и не е необходимо.

pifiella
05-05-2013, 13:19
Кой го ебе дали аз съм против или съм за?
Боже,правете каквото си искате.

babity
05-05-2013, 13:32
Ние ще си изкараме, но няма да съм задоволена. Почне ли се, не свърша. Трябва още и още, и само това ти е в главата. А с Него само отведнъж съм си ок. Явно е до психика. :d

Какво пречи да има още и още секс?

Твърдо ЗА. Само дето напоследък взех да заформям приятелства ЗА привилегии. 8-)

klimatronik
05-05-2013, 13:38
баси излигавеното поколение сме :Д

klimatronik
05-05-2013, 13:39
Какво пречи да има още и още секс?

Твърдо ЗА. Само дето напоследък взех да заформям приятелства ЗА привилегии. 8-)

кат забременееш някой ден др ше приказваш

xoxi
05-05-2013, 13:40
За мен няма такава глупост като "секс по приятелски".
Ще има секс, ще си споделяте, ще излизате заедно... и ще казвате, че нямате връзка? Точно връзка си е това между неосъзнали се. Ако пък всичко е само секс, значи за думата приятелство въобще не трябва да става и дума.

Fisherman
05-05-2013, 15:01
тия сексове често приключват фатално,защото хората са създадени да изпитват чувства,рано или късно единия от партньорите ще се привърже

Fisherman
05-05-2013, 15:03
Абсолютно ЗА. Секс когато си поискаш без обвързване, доста яко нещо.

като животните ли

Auriss
05-05-2013, 15:15
Фишера ми е приятелче. Ша го праскам яко яко ^_^

Fisherman
05-05-2013, 15:33
Фишера ми е приятелче. Ша го праскам яко яко ^_^

когато човек няма какво да каже става аурис

Mary_Jane_69
05-05-2013, 16:13
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.

Дам. А и се чувстваш един вид използван, пък те чувствата почват да си летят, ли летят............. но не и взаимно.......

Brown_Sugar
05-05-2013, 16:21
За мен няма такава глупост като "секс по приятелски".
Ще има секс, ще си споделяте, ще излизате заедно... и ще казвате, че нямате връзка? Точно връзка си е това между неосъзнали се. Ако пък всичко е само секс, значи за думата приятелство въобще не трябва да става и дума.

Именно.Няма такова нещо като секс без чувства или ако има какво удовлетворение ви носи ?

babity
05-05-2013, 16:26
Удовлетворението, че владееш себе си, например.

poison in mind
05-05-2013, 16:42
За мен няма такава глупост като "секс по приятелски".
Ще има секс, ще си споделяте, ще излизате заедно... и ще казвате, че нямате връзка? Точно връзка си е това между неосъзнали се. Ако пък всичко е само секс, значи за думата приятелство въобще не трябва да става и дума.

Браво мила! Много добре го описа с малко думи! Няма нищо,по-силно от сетивността,самият секс е една химична реакция ,съвкупност от усещания,но няма ли мило отношение един към друг,усмивка,загриженост,о ич,то тогава това е една пошла авантюра с начертан край!

poison in mind
05-05-2013, 16:43
За мен няма такава глупост като "секс по приятелски".
Ще има секс, ще си споделяте, ще излизате заедно... и ще казвате, че нямате връзка? Точно връзка си е това между неосъзнали се. Ако пък всичко е само секс, значи за думата приятелство въобще не трябва да става и дума.

Браво мила! Много добре го описа с малко думи! Няма нищо,по-силно от сетивността,самият секс е една химична реакция ,съвкупност от усещания,но няма ли мило отношение един към друг,усмивка,загриженост,о ич,то тогава това е една пошла авантюра с начертан край!

ledenakrasota
05-05-2013, 16:46
Дам. А и се чувстваш един вид използван, пък те чувствата почват да си летят, ли летят............. но не и взаимно.......

Аз не се чувствам използвана. Става ми жал, че съм незадоволена. Не ти стига. :lol:

AliceSw
05-05-2013, 17:25
За мен няма такава глупост като "секс по приятелски".
Ще има секс, ще си споделяте, ще излизате заедно... и ще казвате, че нямате връзка? Точно връзка си е това между неосъзнали се. Ако пък всичко е само секс, значи за думата приятелство въобще не трябва да става и дума.

има граница, това е идеята...като познаваш някого добре и му знаеш кусурите, или пък емоционалния статус в момента, или пък как се държи с приятелките си, може да не искаш да си никога с него...но това не значи, че може да се спре, ако си силно привлечен физически от негоп

sofityoy
05-05-2013, 20:01
Един приятел,който е доста по голям от мен винаги ми е казвал,че приятелския секс без обвързване е най-хубав,защото не е обвързващ,а сплотяващ :) ... „ЗА“ съм.

Auriss
05-05-2013, 23:16
^И к'во, сплотявате ли се :D ?

NomNomNom
05-05-2013, 23:24
Последните 7-8 месеца или ще е приятелски, или някакъв рандъм ( на когото след това трябва да обяснявам, че не можем да имаме връзка).
Когато ти е все тая, ти е все тая :D

nosferatu23
05-06-2013, 11:23
тия сексове често приключват фатално,защото хората са създадени да изпитват чувства,рано или късно единия от партньорите ще се привърже
А когато е дистанционно как да има чувства , по телефона ли после :?: Интересно ми е понеже съм малък и не са ми ясни тия работи , обяснете ми как става когато има много километри и привличане ;)

_ivi_
05-06-2013, 11:29
Не мисля, че ако правя секс с най-добрия ми френд след това нещата ще са си същите.Така че не благодаря съм!

Fisherman
05-06-2013, 12:14
А когато е дистанционно как да има чувства , по телефона ли после :?: Интересно ми е понеже съм малък и не са ми ясни тия работи , обяснете ми как става когато има много километри и привличане ;)

Биеш чикии и играеш кал оф дути
За момичета нямаш пари за капути

girlwithblueeyes
05-06-2013, 12:16
За. Няма чувства просто хубав секс с приятел. Стига да няма чувства от едната страна

Fisherman
05-06-2013, 12:23
Един приятел,който е доста по голям от мен винаги ми е казвал,че приятелския секс без обвързване е най-хубав,защото не е обвързващ,а сплотяващ :) ... „ЗА“ съм.

Измий си зъбите и не се занимавай с глупости,на приятеля ти му кажи да си пусне рентгенография

klimatronik
05-06-2013, 12:29
За. Няма чувства просто хубав секс с приятел. Стига да няма чувства от едната страна
да, но те се появяват....
Нали знаете значението на думите курви и блудници

klimatronik
05-06-2013, 12:32
ай приятелки - ай да праим чикина чикина. http://www.vbox7.com/play:ff4c3a17&start=3

nosferatu23
05-06-2013, 14:14
Биеш чикии и играеш кал оф дути
За момичета нямаш пари за капути

Ти това ли праиш у вас :?: :smt077 Добре , тогава как играеш като едната ти рака е в гащите ве :?: Бахти мултифункционалния маняк :smt077 Научи ме и мен ве , гуру БУЕСА :smt077

И за капутите проговори , ама ти знаеш ли как се слагат изобщо :?: Да не нахлузиш наобратно ве :?: :smt077 Я купи стекче от 100 броя да тренираш :smt077 После хвърляй навън щото мама ща набара и ща накаже :smt077 Няма да ти праи филийки с масалце и доматка за даскало повече :smt077

Fisherman
05-06-2013, 14:51
Хахехехаххе ебати глупака

Uzerneim
05-06-2013, 15:00
Предпочитам да не правя никакъв секс, отколкото да спя с някого без чувства, защото знам, че много повече ще ми хареса с някого, когото наистина обичам. Това усещане е неповторимо, а нагонът може да си гледа работата.
Точно. Освен, че е неморално да се раздава човек така и да не умее да си контролира хормоните и желанията е и много по-хубаво като има страстни целувки от любов, прегръдки, този поглед в очите сякаш в тях е изписано "обичам те". Бързото биене на сърцата, не от умора ами от вълнение, че са с любимия човек.

dami666
05-06-2013, 15:35
Аз съм против. Често се случва чувствата от едната страна да станат повече от приятелски.. :)

nosferatu23
05-06-2013, 18:43
Тука сте бахти примерните , всеки се изказа като света вода ненапита и девици :smt077

fenkaaa
05-09-2013, 08:58
За.Няма нищо лошо ако и двете страни са съгласни и са сигурни,че това няма да бъде нещо повече от секс след време за 1-ния от тях,защото по принцип често се случва.

Chacho
05-09-2013, 10:22
Абе, пичове, като от едната страна се появят чувства, просто отрязвате човека така, както отрязвате някой, който ви се е лепнал и грам не харесвате. Въобще не е причина да се пазите от такива връзки.

Violenza
05-09-2013, 10:25
Абе, пичове, като от едната страна се появят чувства, просто отрязвате човека така, както отрязвате някой, който ви се е лепнал и грам не харесвате. Въобще не е причина да се пазите от такива връзки.
То човек се пази по-скоро, за да не хлътне той самият. :D Другото не е страшно.


Стига и двете страни да са наясно със ситуацията, не виждам нищо лошо.

Chacho
05-09-2013, 10:29
То човек се пази по-скоро, за да не хлътне той самият. :D Другото не е страшно.

И пак, не е сефте да те отрежат. В единия случай ще сте си начешали крастата, в другия ще си се лишил ей така.

ledenakrasota
05-09-2013, 13:39
Точно. Освен, че е неморално да се раздава човек така и да не умее да си контролира хормоните и желанията е и много по-хубаво като има страстни целувки от любов, прегръдки, този поглед в очите сякаш в тях е изписано "обичам те". Бързото биене на сърцата, не от умора ами от вълнение, че са с любимия човек.

Няма нищо неморално в това да се сецаш с някого. Не си убил и не си разделил. Едното не пречи на другото. :)

Chacho
05-09-2013, 14:18
Точно. Освен, че е неморално да се раздава човек така и да не умее да си контролира хормоните и желанията е и много по-хубаво като има страстни целувки от любов, прегръдки, този поглед в очите сякаш в тях е изписано "обичам те". Бързото биене на сърцата, не от умора ами от вълнение, че са с любимия човек.

Не, че нещо, но неангажиращият секс ми се по-вълнуващ от влюбването. Отдавна не съм изпитвал пеперудки.

KostenurkataSpindi
05-09-2013, 14:18
То така най яко фъргам белу кисело

Amore-Mio*
05-12-2013, 08:52
Нито съм ЗА, нито ПРОТИВ.
Всеки сам за себе си решава.
Лично смятам, че никога не бих правила подобен тип секс, но никога не казвай никога. :D

XTREMEFREERIDE
05-12-2013, 14:00
Аз съм против. Често се случва чувствата от едната страна да станат повече от приятелски.. :)

За това съм съгласна. Но ако приятелството е старо и закоравяло като такова и двамата са свободни, нямам нищо против. Ама зависи дали си говорим наистина за СЕКС ПО ПРИЯТЕЛСКИ или за ПРИЯТЕЛИ С ПРИВИЛЕГИИ. Има разлика.

Fisherman
05-12-2013, 14:07
Какви са разлики,че ми е интерестно

EpoTuka
05-12-2013, 15:58
Ей, цървул, престани да се държиш така надменно, смешник, струваш 50 стотинки.

Supermassive____
05-12-2013, 16:18
За но при условие, че сексът си е само секс а не непременно обвързване. Просто взаимно удоволствие.

sweetycherry33
05-12-2013, 19:18
Аз съм против. Често се случва чувствата от едната страна да станат повече от приятелски.. :)

Това. :)

Pedigree
05-13-2013, 06:09
Бих казала ЗА, но до сега не ми се е получило да бъда просто приятелка на някой, стават филми винаги, а и си преебах две (уж) стабилни приятелства заради това.
Ако сте наясно и всичко е окей между двамата, да, друг е въпросът, че този приятелски секс често води до нещо.

Rabalka
05-13-2013, 06:18
Нз...преди бях против сега не съм.....От време на време няма нищо лошо, но без връзка.

firerose
05-13-2013, 23:26
Абсолютно ЗА. Секс когато си поискаш без обвързване, доста яко нещо.

Брой ме и мене :D

Panda^^
05-14-2013, 17:50
DA !