PDA

View Full Version : Търся български филм



uHka22
05-04-2013, 19:45
Здравейте! Тези дни ми дойде на ум един български филм,който съм гледала преди 5-6 години.Помня доста от нещатата,разказва се за едно малко момче на име Виктор,притежаващ куче и живеещ с баба си и майка си.Момчето се опитва да открие баща си (разведен с майката и скулптор) отчаяно,защото смята,че е страхотен рицар.Помня как отива в апартамента на татко си (някак намира адреса му ) и там заварва жената,с която той живее вмомента.От там взима една скулптора на женска глава - тази на майката на Виктор.Носи я вкъщи,откриват я и го наказват.Той не се отказва,а междувременно се държи зле с пастрока си.Накрая намира баща си,който се връща пиян и във входа заварва сина си.Виктор отваря ръце,не помня за какво точно и баща му,мислейки,че е просяче му изсипва стотинки и го праща да си ходи.Детето хвърля стотинките и бяга,а баща му се усеща и вика след него,но той не спира.Помня,че момчето не искаше да пали цигарата на пастрока си,а на края на филма,разбрал истината той го прави.Помня доста неща,стана дълга тема,но наистина искам да гледам този филм отново,важно е за мен.. ! Благодаря много!!