PDA

View Full Version : Христос воскресе



prosto_chovek
05-04-2013, 22:00
Пожелавам ви искрено да бъдете най - вече здрави и щастливи, обичани и да обичате. Пожелавам ви упорство, постоянтво и каквото си пожелаете на Великден, да ви се сбъдне.

yakuza_
05-04-2013, 22:06
http://madani.geourdu.com/wallpapers/allah_akbar_3-1024x768.jpg

prosto_chovek
05-04-2013, 22:10
И понеже традициите е хубаво да се почитат:

http://images.focus-news.net/5431960f99cb58a7569f25f579bc8a07.jpg

Една легенда разказва, че когато Исус Христос бил разпънат на кръста, враговете му го замеряли със „запъртьци“(неизлюпени развалени яйца). Те обаче по божията воля, щом се докосвали до тялото му, се превръщали в здрави, хубави, червени яйца. В чест на това чудо хората започнали да боядисват великденските яйца червени.

Друга легенда, относно възникването на тази традиция, е че когато разпънали Христос на кръста, една кокошка дошла и снесла под него яйце. Стичайки се върху яйцето, кръвта му го обагрила в червено. Затова и първото яйце се боядисва в червено. С него се натъркват бузките или се чертае кръст по челото на децата за здраве и се заравя в нивата за плодородие.

Останалите яйца се боядисват в различни цветове и се рисуват. Синият цвят символизира непорочността, виолетовият – кръста, зеленият – Христовите ученици, а жълтият – самият Бог.

В древността яйцата се боядисвали с отвари от билки. През последните десетилетия вече започнаха да се украсяват, ползвайки различни методи с восък, листа и др.

- Реших, че който не го е чувал това, е хубаво да се знае.

nqmaznacheniee
05-04-2013, 22:12
http://madani.geourdu.com/wallpapers/allah_akbar_3-1024x768.jpg

:lol: :lol:

MaLyKoLiU
05-04-2013, 22:18
КУР за Христос!

prosto_chovek
05-04-2013, 22:19
Защо 70% от населението са олигофрени се питам.

ledenakrasota
05-04-2013, 22:19
КУР за Христос!

Това беше тъпо.:?

pifiella
05-04-2013, 22:22
Да сме здрави-това е най-важното!

LovEsIckk
05-04-2013, 22:31
Воистина Воскресе!
Живи и здрави.

anonymous895156
05-04-2013, 22:36
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/421985_406763532765030_2072886440_n.jpg

Fisherman
05-04-2013, 22:36
Пожелавам ви искрено да бъдете най - вече здрави и щастливи, обичани и да обичате. Пожелавам ви упорство, постоянтво и каквото си пожелаете на Великден, да ви се сбъдне.

Воистина Воскресе,аз здраве само щи пожелая,за другото ще се наложи да поработиш сам.

Mary_Jane_69
05-04-2013, 22:36
КУР за Христос!

тихо османин.

Воистина воскресе .

anonymous895156
05-04-2013, 22:39
Воистина Воскресе

MaLyKoLiU
05-04-2013, 22:40
Не съм османин, просто не вярвам в тези глупости като възкресението на Христос и тем подобни...
Религиите са за хора, които ги е страх от науката и искат да вярват, че някой горе ги пази...
Кур за Алах, кур за Христос, кур за Буда, кур за Кришна и всички останали... :)

pifiella
05-04-2013, 22:40
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/421985_406763532765030_2072886440_n.jpg


Димитре, и тука ли простотии?
Айде поне днес да не споменаваме други богове,а?

nqmaznacheniee
05-04-2013, 22:41
DJ-ят в дискотеката:
- Готови ли сте да избухнеееем?
От задните маси:
- Аллах акбар!

anonymous895156
05-04-2013, 22:43
- Аллах, изпуснах си свещта! - веднъж така извиках с огъня от Ерусалим, като ми го дадоха

anonymous895156
05-04-2013, 22:46
DJ-ят в дискотеката:
- Готови ли сте да избухнеееем?
От задните маси:
- Аллах акбар!

:lol:

DieselBlood
05-04-2013, 22:50
Воистина Воскерсе

poison in mind
05-04-2013, 22:51
Воистина воскресе! Радост ме изпълва и умиление когато живота ме среща с истински хора! здраве за всички ни,да се помолим със смирение в сърцата!

LovEsIckk
05-04-2013, 23:03
Много обидно ми става някой да говори така..И аз вярвам в някакви езотерични и подобни неща, но не се отричам от християнството, колкото и да си противоречат понякога.

Fisherman
05-04-2013, 23:04
Не съм османин, просто не вярвам в тези глупости като възкресението на Христос и тем подобни...
Религиите са за хора, които ги е страх от науката и искат да вярват, че някой горе ги пази...
Кур за Алах, кур за Христос, кур за Буда, кур за Кришна и всички останали... :)

Защо човек да не е християнин,след като християнството ни учи само на добро?

granger
05-04-2013, 23:16
КУР за Христос!

Не ти отива да се правиш на идиот, затва недей!

Воистина Воскресе!

yakuza_
05-04-2013, 23:20
Те и Свидетелите на Йехова, не учат на лошо :(

sweetycherry33
05-04-2013, 23:21
КУР за Христос!

ОМГ ... кви хора имало

Воистина воскресе!

NaOH
05-05-2013, 00:41
https://www.youtube.com/watch?v=A7I2qJEm--8

Аллах е велик!
Аллах е единствения истински бог на тази планета!
Всички други, които не вярват, ще бъдат заличени!
Кур за възкръстналото зомби!
Кур за вас!
Кур за Хесус!
Кур за великден!

LovEsIckk
05-05-2013, 00:57
стига срахте бе, неверници

FuCKkK13
05-05-2013, 00:58
Воистина Воскресе ! :)

FuCKkK13
05-05-2013, 00:59
пфффф супер прости същества сте,то бива бива,ама това вашето клони към психично отклонение

psychopath
05-05-2013, 03:30
Не съм османин, просто не вярвам в тези глупости като възкресението на Христос и тем подобни...
Религиите са за хора, които ги е страх от науката и искат да вярват, че някой горе ги пази...
Кур за Алах, кур за Христос, кур за Буда, кур за Кришна и всички останали... :)

к'ур за тебе, що не ги приказваш тия неща на по-възрастните от родата ти, които съм почти 100%, че са вярващи, както са повечето възрастни хора в провинцията, ами се правиш оборотен?
и аз примерно не съм особено вярващ, нито съм краен атеист, ама е въпрос на възпитание и култура да (не) налагаш собственото си мнение, особено неаргументирано и да уважаваш чуждото мнение.

аз примерно мисля, че си ретард и дебил, ама да си ме чул да ти го казвам?

psychopath
05-05-2013, 03:36
Защо човек да не е християнин,след като християнството ни учи само на добро?

Въпрос на интерпретация...

Лесно е да си анти- (е...освен антифа :Д), трудно е да направиш/защитаваш/вярваш в нещо градивно.

MaLyKoLiU
05-05-2013, 03:42
Добре де, извинявайте вярващите в Христос! :)
Преувеличих... :)

Психопате, не е нужно да ми го казваш какво мислиш за мен, аз си го знам и без да ми го казваш. :)



П.П. И аз съм християнин, и аз съм имал кръщене и т.н. просто не вярвам в тези глупости за прераждането, бог и т.н. И се дразня когато тръгнат всички да ми повтарят "Христос Воскресе" като роботи, нищо, че голяма част от хората които ми го казват, също не вярват в тези глупости... :)

OoVasKoO
05-05-2013, 05:06
стига срахте бе, неверници
Според мен нямаш право да ги наричаш неверници. Виновни са, че се подиграват, но досега религията винаги е разграничавала хората.

LovEsIckk
05-05-2013, 07:12
Някои разграничават, други сплотяват.
Замисли се какво е крепяло българския дух през турско робство. Колкото и да са били рушени църквите. За мен християнството не разграничава хората, както и няма нищо против никоя друга религия. За разлика от исляма и юдаизма..Особено второто (за справка: http://nikolaijambol.blogspot.com/2011/04/blog-post_02.html )
Религии, които учат на любов към ближния, които осъждат убийствата и лъжите..те не могат да разграничават и пречат на хората.

yakuza_
05-05-2013, 07:16
какво общо има тоя народ с митологическите басни на един съвсееем друг и далечен народ? Защо някакъв си чужд бог, който обещал на Мойсей да покровителства неговия народ, ще помага на твоя?

Коментар от един сайт.

LovEsIckk
05-05-2013, 07:21
В интерес на истината във филма Зетгейст ( в който смятам, че освен много истини. има и много лъжи) говорят за това, че Бога на всеки древен народ, е роден на една и съща дата, от една девица и т.н.. Общо взето става въпрос за 1 човек, но при всяка религия е интерпретирано различно.
Между другото преди няколко дни четох една книжка, в която става въпрос и за български владетел, син на Бог, преди много много години..На име Колад. За това празника за нас е Коледа, а имаме песничка "Коладе,Коладе..."
Въпроса за религиите е твърде сложен и никога няма да се обясни. До тогава може само да се въртят митове и тук-таме факти.

machoka
05-05-2013, 07:26
религиите са за слабите, които вечно търсят я опование, я опрощение.

granger
05-05-2013, 08:06
религиите са за слабите, които вечно търсят я опование, я опрощение.
Мачок, ти ли я сътвори тая магия,бе,всевишний! Викам си нямам спомен да съм правила тема :D Склерозата ме е затресла.

Иначе, кръстена съм,християнка съм, празника го "празнувам" силно казано, по-скоро го почитам, защото го разбирам. Парадоксално е,че не вярвам в свръхестествените истории за християнството, но този празник е нещо,което е останало в културата ни и не мога да го пренебрегна.


Магьосникът от Оз е жалко дилетантче в сравнение с необятните ми възможности! :smt083
a3

vankovvv
05-05-2013, 09:24
Кво се случва тук хД

nqmaznacheniee
05-05-2013, 10:03
То проблема не е толкова във вярващите, а в хората, които се сещат, че са християни и отиват на църква за пръв и последен път в годината. Баси жалката картинка.

yakuza_
05-05-2013, 10:05
Е друго си е да пукаме ракия с яйца на обяд и да обесняваме какви сме вярващи на другите. А най - важното което ни се е случило през деня да е преяждането.

Verminaard
05-05-2013, 10:25
Кво се случва тук хД

Хората си честитят възкръсването на въображаемите им приятели.
Тъжна картинка.

ShtrudeL
05-05-2013, 10:39
Всички тук сте религиозни?
Колко мило.

FuCKkK13
05-05-2013, 11:01
Добре де, извинявайте вярващите в Христос! :)
Преувеличих... :)

Психопате, не е нужно да ми го казваш какво мислиш за мен, аз си го знам и без да ми го казваш. :)



П.П. И аз съм християнин, и аз съм имал кръщене и т.н. просто не вярвам в тези глупости за прераждането, бог и т.н. И се дразня когато тръгнат всички да ми повтарят "Христос Воскресе" като роботи, нищо, че голяма част от хората които ми го казват, също не вярват в тези глупости... :)

ама поне го казват нали ?! а не простотията,която ти написа

FuCKkK13
05-05-2013, 11:04
То проблема не е толкова във вярващите, а в хората, които се сещат, че са християни и отиват на църква за пръв и последен път в годината. Баси жалката картинка.
да,има и такива ама тоя празник ако не почетат,кой ?

аз също не ходя всяка седмица на църква ама ходя на големите празници и от време на време само ей така за свещичка

Fisherman
05-05-2013, 11:11
религиите са за слабите, които вечно търсят я опование, я опрощение.

ами ако просто искам да помагам на хорицата и съм избрал Християнството защото ни учи на добро?

machoka
05-05-2013, 11:14
ами помагай, ще те аплодираме. няма нужда да се оправдаваш с религия. това е въпрос на светоусещане и хиляда други работи.

ShtrudeL
05-05-2013, 11:24
да,има и такива ама тоя празник ако не почетат,кой ?

аз също не ходя всяка седмица на църква ама ходя на големите празници и от време на време само ей така за свещичка

Аз пък не намирам смисъла в ходенето на църква. Когато ми се е случвало да влизам винаги съм се питала 'Какво правя тук и защо го правя?'
Когато съм палела свещ, никога не ми е носело нещо това.. Просто механично действие. Все едно да си запаля свещ вкъщи, когато ми спре тока.
И какво като ходиш на големите празници? Защо го правиш? Защото така е прието, или защото изпитваш нужда?
Защо мислиш, че хората боядисват яйца? И те не знаят. Просто за забавление. И защото така е прието от много време на сам.
И т.н. и т.н..

FuCKkK13
05-05-2013, 11:39
като не знаеш защо го правиш ,защо изобщо влизаш и палиш ?! ми недей бе,никой не те е задърпал за ушите
ходя щото съм кръстена,християнка съм все пак,защото така са ме учили и щото малко или много това е една положителна енергия ( никой не ходи на църква,за да се помоли някой да умре - примерно :? ) и щото няма нищо лошо в това и не е нужно да изпиташ нужда,че да отидеш... а и примерно като ми се е налагало да пътувам дълги разстояния съм си носела иконка в себе си ( в което пак не виждам нищо лошо)
за яйцата - да,щото е така от край време,а аз за удоволствие ( понеже обичам да рисувам)

yakuza_
05-05-2013, 11:42
това, че си кръстена не те прави христянин, звучиш като майка ми

FuCKkK13
05-05-2013, 11:46
и тоя спор е безсмислен.. просто щото е по-хубаво да вярваш в нещо хубаво,просто щото всеки подсъзнателно вярва в нещо ( иска или не) .. отчаяните от живота не вярват в нищо и всичко им е сиво и се пускат по течението

FuCKkK13
05-05-2013, 11:47
това, че си кръстена не те прави христянин, звучиш като майка ми

вярно е ама ако не бях кръстена щях на тия години да искам,ако не бях също щях да се приемам за християнка

ShtrudeL
05-05-2013, 12:15
като не знаеш защо го правиш ,защо изобщо влизаш и палиш ?!

Ми защото видиш ли съм с роднини/близки/приятели/познати, когато съм ходила и влизаме в комплект, не върви да се цепя от колектива.

Иначе и аз съм кръстена (като голяма), но със сигурност не се чувствам повече християнка.. дори и изобщо не се чувствам такава или принадлежаща като цяло към някаква религия..

FuCKkK13
05-05-2013, 12:17
а що си се тогава ? аз и без да бях кръстена бих се чувствала християнка

ShtrudeL
05-05-2013, 12:26
а що си се тогава ? аз и без да бях кръстена бих се чувствала християнка

Същата работа като с колективното влизане в църква.

А какво значи да се чувстваш християнка? Как се чувства една християнка?

FuCKkK13
05-05-2013, 12:28
хаха няма как да ти обясня 8-) не казвам,че съм 100% ,че съм силно вярваща и т.н. просто не съм и против и може би щото така са ме учили,не знам

PainMonopoly
05-05-2013, 12:30
ама е въпрос на възпитание и култура да (не) налагаш собственото си мнениеДоста от вярващите имат навика да си налагат мнението и това провокира ответна реакция. Затова хората пишат неща от сорта на "кур за христос" или пускат ислямски клипчета. Аз лично отдавна не желая да го правя, защото ако го правя, се превръщам точно в това, което хейтвам в организираната религия - това, че се стреми да се наложи над тези, които мислят различно.

Ако ми кажат "трябва да си християнин, защото си българин и това ни е запазило през турското робство и ако не си християнин, си мюсюлманин" или "трябва да си християнин, защото това е единствения начин да си морален", освен че ме обижда до някаква степен, се хващам за главата колко тъпи могат да бъдат хората. Така че би било тъпо и аз да правя същото като тях - да говоря свръхопростяващи глупости. Разбирам донякъде защо са религиозни, но дотук, мотивите им не се отнасят и за мен, аз търся опора в себе си, не в някакви приказки за господ, джуджета или баба яга. Това което мога да направя за тях е само да не им се бъркам, като им се ходи на църква веднъж годишно, да ходят.

ledenakrasota
05-05-2013, 13:15
к'ур за тебе, що не ги приказваш тия неща на по-възрастните от родата ти, които съм почти 100%, че са вярващи, както са повечето възрастни хора в провинцията, ами се правиш оборотен?
и аз примерно не съм особено вярващ, нито съм краен атеист, ама е въпрос на възпитание и култура да (не) налагаш собственото си мнение, особено неаргументирано и да уважаваш чуждото мнение.

аз примерно мисля, че си ретард и дебил, ама да си ме чул да ти го казвам?

Всъщност големите светила на науката са доста религиозни. Въпрос на гледна точка е.

Това беше към цитата на Кольо. Соре.

MaLyKoLiU
05-05-2013, 14:30
Доста от вярващите имат навика да си налагат мнението и това провокира ответна реакция. Затова хората пишат неща от сорта на "кур за христос" или пускат ислямски клипчета. Аз лично отдавна не желая да го правя, защото ако го правя, се превръщам точно в това, което хейтвам в организираната религия - това, че се стреми да се наложи над тези, които мислят различно.

Ако ми кажат "трябва да си християнин, защото си българин и това ни е запазило през турското робство и ако не си християнин, си мюсюлманин" или "трябва да си християнин, защото това е единствения начин да си морален", освен че ме обижда до някаква степен, се хващам за главата колко тъпи могат да бъдат хората. Така че би било тъпо и аз да правя същото като тях - да говоря свръхопростяващи глупости. Разбирам донякъде защо са религиозни, но дотук, мотивите им не се отнасят и за мен, аз търся опора в себе си, не в някакви приказки за господ, джуджета или баба яга. Това което мога да направя за тях е само да не им се бъркам, като им се ходи на църква веднъж годишно, да ходят.

Най-точни пост в цялата тема! :smt011

Точно религията не учи на добро, религията ни дели. Защото едните вярват в един бог, другите в друг, третите в трети, и по този начин хората вместо да са едно цяло се делят на християни, мюсюлмани, кришнари, будисти, невярващи и т.н.
И точно вярващите скачат най-много на хората които не вярват и се започва "как може да не вярваш, ти не си човек..." и подобни.
В църква не бях влизал повече от 10 може и 15 години... влязох скоро веднъж за да запаля свещ за починал човек и не защото съм вярващ, ами ей така за да го почита. Скоро нямам намерение отново да стъпвам в църква. За мен това е тъпо да тръгнеш да обикаляш цяла нощ църкви и да се блъскаш за да запалиш една свещичка със "свещения огън, който паднал от небето и го докарали от Йеросалим" (*тука си правим мощен фейспалм*).
А да нося икона? С какво ще ми помогне тази икона (дървена плочица с някакво нарисувано лице)? Нима ако ме блъсне кола, ще ме спаси?

Един луд в родата ми стига, който се кланя на разни кришнарски кукли и всеки ден казва молитви и т.н. :Х

NqkfaNikakva21
05-05-2013, 15:07
Ми почитането на починал със свещ не е ли религиозна част? Противоречиш си, ама си трай, де, щот яко фейлваш. Преди все се чудех на другите дето те плюят, ама наистина си си яко зле.
(Не ми отговаряй, няма да вляза пак в тая тема, просто да си кажа)

anonymous895156
05-05-2013, 15:11
Трябваше хората да се контролират с врели-некипели, измислиха религията. Хората се усетиха, но трябваше да се контролират. Измислиха науката.

MaLyKoLiU
05-05-2013, 15:28
И все пак ще ти отговоря...
Да религиозно е, но едно е да отдадеш почит на някой починал човек, защото имаш уважение към него, съвсем друго е да вярваш в Христос, да обикаляш църкви биейки се за някакъв паднал огън от небето за да си запалиш свещичка за здраве и да си я носиш до вкъщи, да носиш икони в себе си, да повтаряш един ден годишно някаква малоумна фраза "Христос воскресе" и всякакви подобни глупости.

И пак го казвам, религията е измислена за слабите, които искат да вярват, че нещо свръхестествено ги пази от небето. ;)
Както преди векове са вярвали в магьосничество и подобни глупости, и са убивали хора, защото са ги мислили за магьосници и вещици...

vankovvv
05-05-2013, 15:44
ДНЕШНИЯТ ЕПИЗОД НА
http://www.supernaturalwiki.com/images/5/50/Seasonsixlarge.gif

yakuza_
05-05-2013, 15:55
Jessus http://www.scrollsoflore.com/gallery/albums/war3_icons/thumb_BTNAnkh.png user since WCIII !

xwhitecarnationx
05-05-2013, 16:03
Не съм османин, просто не вярвам в тези глупости като възкресението на Христос и тем подобни...
Религиите са за хора, които ги е страх от науката и искат да вярват, че някой горе ги пази...
Кур за Алах, кур за Христос, кур за Буда, кур за Кришна и всички останали... :)

И като не вярваш, трябва да говориш по този начин? Жалко е.

Воистина воскресе! :)

Fisherman
05-05-2013, 16:07
ами помагай, ще те аплодираме. няма нужда да се оправдаваш с религия. това е въпрос на светоусещане и хиляда други работи.

що па да се оправдавам

Fisherman
05-05-2013, 16:08
Jessus http://www.scrollsoflore.com/gallery/albums/war3_icons/thumb_BTNAnkh.png user since WCIII !

трейдни ми тоя глиф

anonymous929647
05-05-2013, 16:09
КУР за Христос!
Кур за тебе!

NqkfaNikakva21
05-05-2013, 16:27
И като запалиш свещ му отдаваш почит? Ама, разбира се.

nosferatu23
05-05-2013, 18:55
христос въксресна


има ли желаещи за чукване :?: нямаше с кой да го направя днес , и сега яйцата ми стоят твърди.и непокътнати :smt077

kalpazanka
05-05-2013, 18:58
^Удари ги едно в друго
:lol:

nosferatu23
05-05-2013, 19:10
^Удари ги едно в друго
:lol:

не знаеш ли че това вещае лоша карма :smt077

за този световен велик обичай е нужна дама която да обгрижи двете яйца , така да се каже да провери годността и здравината им преди да се премине към съществения акт от по горе :smt077 след това е много лесно :smt077

scioquoniamsuccedere
05-05-2013, 19:48
На днешно време е някакво зубърско да си вярващ и не се учудвам, че повечето тук споделят, че не са християни. Ок, решили сте да сте от готините, за който това са глупости, но защо е нужно точно тук да обиждате Христос, да слагате етикети на християните и да обяснявате, защо не вярвате? Не е това темата според мен .. вместо да отговорите на пожеланието и да пожелаете нещо за празника, вие пишете ,,кур за Христос,, .... каква е целта ви да привлечете внимание? (може, би защото нямате с какво друго). И никой не ви кара като не сте вярващи дори да пишете тук... темата е Христос воскресе а, не вярвате ли и защо не вярвате :/

scioquoniamsuccedere
05-05-2013, 19:51
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ! Бъдете щастливи!

nosferatu23
05-05-2013, 19:52
На днешно време е някакво зубърско да си вярващ и не се учудвам, че повечето тук споделят, че не са християни. Ок, решили сте да сте от готините, за който това са глупости, но защо е нужно точно тук да обиждате Христос, да слагате етикети на християните и да обяснявате, защо не вярвате? Не е това темата според мен .. вместо да отговорите на пожеланието и да пожелаете нещо за празника, вие пишете ,,кур за Христос,, .... каква е целта ви да привлечете внимание? (може, би защото нямате с какво друго). И никой не ви кара като не сте вярващи дори да пишете тук... темата е Христос воскресе а, не вярвате ли и защо не вярвате :/
Това с обидата и кур и т.н несъмнено е селско , но пък защо сложи всички невярващи под общ знаменател :?: Не се определям като зубър нито като пубер . За мен християнството и другите религии са промивка на мозъка и не помагат с нищо добро на света , освен това да откланят вниманието и енергията на хората от ВАЖНИТЕ ПРОБЛЕМИ В ЖИВОТА. Знаеш ли колко вярващи умират всеки ден :?: Къде е господ да ги спаси :?: Невинни деца , които не са видяли нищо от живота :?: Милиони изгорели души , цивилни ,загинали по най мъчителният начин през втората световна и всички последвали войни , къде е бил господ :?: Вземал си е душ ли :?:

scioquoniamsuccedere
05-05-2013, 20:09
Не си ме разбрал, имах предвид, че невярващите определят тези които вярват като зубъри, задръстени и тнт.. иначе за другите неща си прав, не мога да споря, но тези които не вярват като толкова искат да го докажат, обяснят и да се похвалят с това не мисля, че е тук мястото това исках да кажа с поста си :)

nosferatu23
05-05-2013, 20:11
Не си ме разбрал, имах предвид, че невярващите определят тези които вярват като зубъри, задръстени и тнт.. иначе за другите неща си прав, не мога да споря, но тези които не вярват като толкова искат да го докажат, обяснят и да се похвалят с това не мисля, че е тук мястото това исках да кажа с поста си :)
Разбрано :smt023 Всеки има право на избор , всеки е различен , стига да не си го натякваме :smt023

sofityoy
05-05-2013, 21:08
КУР за Христос!

Защо демонстрараш излишна простащина? Гледала съм отговорите ти и не изглеждаш толкова прост,но явно съм грешала ;) Не виждам смисъла да си налагаш мнението по такъв начин.
По темата :) :
Воистина Воскресе! Дано тази година да е много по добра за всичко от миналата и да имаме много хубави мигове :) Но най-важното и да сме живи и здрави.

MaLyKoLiU
05-05-2013, 21:20
Извиних се вече, признавам, прекалих с простащината.
Извинявайте отново!
Просто понякога ме избива на простотия... :)
Не го приемайте толкова навътре, вярвайте щом искате, така както аз вярвам в съществуването на живот и извън нашата планета, някои не вярват... :)

LovEsIckk
05-05-2013, 23:12
Аз също вярвам и съм сигурна в това, Кольо..Но това не ми пречи на другото.
:cool:

yakuza_
05-06-2013, 06:08
Ама то това е 100% сигурно за мен. Защото ако приемем, че вселената е безкрайна, а тя е. Е невъзможно ние да сме единствената населена планета.