PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата :)



namelessuser
05-05-2013, 02:37
Смешно/тъпо ли е да искам първата ми целувка да бъде с първата ми сериозна приятелка? На 16 съм 9 клас, не малко момичета ми казват, че съм готин и че се обличам много хубаво. Мисля, че е вече време да направя нещо по въпроса, защото като се замисля :/ станах на 16 и още не съм се целувал? А съм се забивал със супер готините момичета ама аз тъпака ... се чудя дали да им кажа истината защото се страхувам да не ми се изсмеят в лицето заради тая глупост? A колкото повече отлагам толкова по голям ставам и шанса да се случи това което мисля нараства все повече и повече ... заради такива тъпи коври който не оценяват точно тия неща. btw Преди няколко месеца си пишех с 1 момиче нещата вървяха повече от добре, но в крайна сметка нищо не се случи щото съм смотан и сега не мога да си го простя това, че си пропилях шанса ако въобще е имало такъв. Съжалявам ако съм допуснал някакви грешки.

Amore-Mio*
05-05-2013, 05:33
Нито е смешно, нито е тъпо.
Това си е твой личен избор и решение.

anonymous708973
05-05-2013, 07:34
Смешно/тъпо ли е да искам първата ми целувка да бъде с първата ми сериозна приятелка? На 16 съм 9 клас, не малко момичета ми казват, че съм готин и че се обличам много хубаво. Мисля, че е вече време да направя нещо по въпроса, защото като се замисля :/ станах на 16 и още не съм се целувал? А съм се забивал със супер готините момичета ама аз тъпака ... се чудя дали да им кажа истината защото се страхувам да не ми се изсмеят в лицето заради тая глупост? A колкото повече отлагам толкова по голям ставам и шанса да се случи това което мисля нараства все повече и повече ... заради такива тъпи коври който не оценяват точно тия неща. btw Преди няколко месеца си пишех с 1 момиче нещата вървяха повече от добре, но в крайна сметка нищо не се случи щото съм смотан и сега не мога да си го простя това, че си пропилях шанса ако въобще е имало такъв. Съжалявам ако съм допуснал някакви грешки.

За смешно и тъпо не знам, ама със сигурност с тая нагласа нямаш особено голям шанс някога да си харесван, търсен, желан; след известно време ще се питаш какво не ти е наред и никога няма да си в хармония със себе си.
Пък и нека ти кажа нещо - желанието ти е абсолютно неприложимо. Една приятелка става сериозна след известно време във връзката, тя няма как да бъде определяна като "сериозна" от самото начало. Какво планираш? Да чакаш няколко месеца докато стане сериозна и през това време да не се целуваш? Смешно е, да.

klimatronik
05-05-2013, 08:17
Смешно/тъпо ли е да искам първата ми целувка да бъде с първата ми сериозна приятелка? На 16 съм 9 клас, не малко момичета ми казват, че съм готин и че се обличам много хубаво. Мисля, че е вече време да направя нещо по въпроса, защото като се замисля :/ станах на 16 и още не съм се целувал? А съм се забивал със супер готините момичета ама аз тъпака ... се чудя дали да им кажа истината защото се страхувам да не ми се изсмеят в лицето заради тая глупост? A колкото повече отлагам толкова по голям ставам и шанса да се случи това което мисля нараства все повече и повече ... заради такива тъпи коври който не оценяват точно тия неща. btw Преди няколко месеца си пишех с 1 момиче нещата вървяха повече от добре, но в крайна сметка нищо не се случи щото съм смотан и сега не мога да си го простя това, че си пропилях шанса ако въобще е имало такъв. Съжалявам ако съм допуснал някакви грешки.

Кво ти пука? Остави ги всички , да не те 3бе.
Защо ти трябва тяхното мнение? Ти заради тях ли живееш? Страхувал се бил той, че някоя кифла можела да му се изсмее в лицето!! хахахаха. Въобще да не те интересува. И без гаджета си му е готино. .

CookieGirl_
05-05-2013, 08:57
Смешно/тъпо ли е да искам първата ми целувка да бъде с първата ми сериозна приятелка? На 16 съм 9 клас, не малко момичета ми казват, че съм готин и че се обличам много хубаво. Мисля, че е вече време да направя нещо по въпроса, защото като се замисля :/ станах на 16 и още не съм се целувал? А съм се забивал със супер готините момичета ама аз тъпака ... се чудя дали да им кажа истината защото се страхувам да не ми се изсмеят в лицето заради тая глупост? A колкото повече отлагам толкова по голям ставам и шанса да се случи това което мисля нараства все повече и повече ... заради такива тъпи коври който не оценяват точно тия неща. btw Преди няколко месеца си пишех с 1 момиче нещата вървяха повече от добре, но в крайна сметка нищо не се случи щото съм смотан и сега не мога да си го простя това, че си пропилях шанса ако въобще е имало такъв. Съжалявам ако съм допуснал някакви грешки.

Не че имам опит в това .. НЕ трябва да го мислиш толкова . . Не е смешно/тъпо ! Това е въпрос на вкус .. Едни предпочитат некви временни кифлички и само ги използват , но тези момчета са несериозни . Ако така си по-уверен нека да е със сериозно момиче . На повечето момичета им харесва такъв тип момчета ( сериозни , уверени , знаят какво искат ) Късмет ! (сори ако има грешки )

anonymous708973
05-05-2013, 10:50
Ъъъ, кое точно те наведе на мисълта, че е сериозен, уверен и знае какво иска, хаха?
Точно тоя тип мъже далеч не са се кътали за сериозната, каквото и да значи "сериозна" на 16.

fakesmiles
05-05-2013, 13:58
Как така си се "забивал" с някакви момичета,какво сте правили :D

AngelAntichrist
05-05-2013, 14:11
А не трябва ли вече да сте се целували поне, за да определиш някоя като сериозна приятелка?
Не ти разбирам логиката - моля те, обясни.

rozi4ka18
05-05-2013, 14:18
Аз лично бих те разбрала и би се изкачил в очите ми с няколко нива ако ми кажеш това за целувката.. също не е нито смешно нито тъпо въпрос на мнение.. правиш впечатление на свестен тип (((:

namelessuser
05-05-2013, 15:36
Как в какъв смисъл сме се забивали? Еми писали сме си и по всичко си личи, че не е нормален чат и че има нещо аз да не съм чак толкова глупав...

AngelAntichrist: Да, трябва? Аз нещо друго ли съм написал? не те разбирам ... искам момиче на което мога да се доверя за да и кажа истината, а това за мен е сериозна приятелка.

PinkPan7her: Отговорих ли ти на въпроса?

klimatronik
05-05-2013, 15:46
Как в какъв смисъл сме се забивали? Еми писали сме си и по всичко си личи, че не е нормален чат и че има нещо аз да не съм чак толкова глупав...

AngelAntichrist: Да, трябва? Аз нещо друго ли съм написал? не те разбирам ... искам момиче на което мога да се доверя за да и кажа истината, а това за мен е сериозна приятелка.

PinkPan7her: Отговорих ли ти на въпроса?
И какво очакваш да научиш? Да подлежиш на някой друг възпитанието ли?
Спокойно, като искаш свястно момиче, ми бъди себе си.

namelessuser
05-05-2013, 17:49
Ми аз съм себе си .

fUcKsMiLe
05-06-2013, 10:35
Това с целувките не го мисли, то ще си стане, когато ти дойде времето.
А за да имаш сериозна приятелка, на първо време ти трябва просто приятелка, която да те харесва.
В един момент или ще станете сериозни или ще се разделите.
Всичко останало се гради от двамата, не е като да щракнеш с пръсти и да ти се появи гадже-мечта ^^

namelessuser
05-09-2013, 18:48
а някакви идеи да имате как да го кажа на едно момиче това нещо? :)